Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В чужбина с роуминг и Мтелнови  
Автормapaдapk (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 23:44



Много ползватели на роуминг,завърнали се от чужбина бяха шокирани от сметките на Мтел,които ги очакваха.Погледнах детайлно моята фактура и с изненада разбрах,че последната вечер преди заминаването ми от Кьолн,когато всички близки бяхме заедно, в 23ч. и нещо моят номер е "претърпял"
един входящ и един изходящ разговор!Да не говорим за руги съмнителни"услуги"отбелязани с внушителна цифра в същата фактура.
Какво ще кажете,абонати,ще споделите ли как ви надуват сметките на телефоните?



Тема Re: В чужбина с роуминг и Мтелнови [re: мapaдapk]  
АвторSisi (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 00:17



М-тел не са единствените, които си измислят някакви непроведени в действителност разговори. Все ми се иска да се откажа от услугите им, но към кой оператор да се прехвърля, като всичките са от един дол дренки???!!!





Тема Re: В чужбина с роуминг и Мтелнови [re: Sisi]  
Автор vikos (непознат )
Публикувано18.08.07 22:54



Аз се отказах от Мтел преди две години и половина, когато в сметката ми пишеше, че съм изпратила 268 смс-а от двадесетдневния ми престой в Италия. Изчислих, че трябва да съм пращала 14 смс-а на ден

хахаха

аз по принцип мразя да пиша смс-и и там имах достъп по Интернет и си контактувах по интернет с България

От този случай да ме убият няма да стана клиент на Мтел. Даже, когато мои приятели имат по два телефона на различни мобилни оператори, винаги им звъня на този, който не им е към Мтел.



Тема Re: В чужбина с роуминг и Мтелнови [re: мapaдapk]  
АвторNasso (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 14:04



Случаят е преди две гдини по време на престоя ми в Австрия, Унгария и Словения...за 6 дни имах сметка 140лв при 1 проведен 3,5 минутен разговор в 23:30 местно време до една спирка във Виена...звънях на сестра ми...останалата форма на комуникация беше чрез смс...и понеже телефонът ми не е глупав, кокото се опитват да ме изкарат Мтел, пази съобщенията, а те бяха 15-ина...хм...такаааа,да сметнем:15 смс-а , един разговор от 3 минути и половина + другата ми обичайна сметка,която навъртам в БГ от около 45-50лв = 143лв? хайде бе!!! Същата ситуация ме споходи миналата година 2 пъти в Испания и един в Естония..за 10ина дена роуминг + останалата ми сметка в бг се получават космически суми...такива, каквито не съм свикнал да плащам



Тема Re: В чужбина с роуминг и Мтелнови [re: Nasso]  
АвторDA-a-a-a! (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 16:09



Имахме подобен случай от Италия т.г. Тоя ден и час разговорът беше един, а са написали четири по 4 минути всеки към един и същи номер в България. В къщи сме решили да се заяждаме - ще поискаме от човека, на когото звъняхме да си извади разпечатка от входящите разговори и да сравним дали има зафиксирани 4 обаждания от Италия. Обаче, питам се, дали въобще ще му дадат такава справка. Технически със сигурност е възможно, но има ли такава практика? Как мислите, това добър начин ли е да притиснем изнудвачите? Други идеи?



Тема ВИЖТЕ Всеки нормален човек,нови [re: мapaдapk]  
АвторAtanaska (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 17:59



когато отиде в някоя държава, било то за малко или много си взима местна предплатена карта! или ако обикаля повече страни българска предплатена. Местната предплатена я позлва за СМСи. А ако иска да говори позлва говорене до стационарен телефон а не до GSM, като за целта в чужбина ползва предплатени карти които до бг домашен номер набират за 1-2 цента на минута. Роуминга е скъпо удоволствие!



Тема Re: ВИЖТЕ Всеки нормален човек,нови [re: Atanaska]  
АвторNasso (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 13:11



да,роуминга е скъп, но ако изпращаш само смс-и нищо толкова страшно няма, освен това запазваш номера си, който хората познават...ако се обаждате от чужбина, наистина е много по-безболезнено да си вземете карта...обаче ако си за 3-4 дни в държава, защо да купуваш карта от 5 евро примерно, като няма да ги изговориш



Тема Re: В чужбина с роуминг и Мтелнови [re: мapaдapk]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 13:26



Супер евтино е:

Описание на услугата Количество Такса (лв.)
Входящи разговори, Mtel Traveller 3:00 6.23
Изходящи разговори, Mtel Traveller 5:00 8.30

Входящи SMS, Mtel Traveller 1 0.00
Изходящи SMS, Mtel Traveller 2 1.66

Това без ДДС.



Тема Re: В чужбина с роуминг и Мтелнови [re: мapaдapk]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано22.10.07 20:59



Двама мои приятели също ми разказаха нещо подобно...

Аз лично съм на Глобул и съм нямала проблеми с роуминга и сметките.



Тема Re: В чужбина с роуминг и Мтелнови [re: мapaдapk]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано23.10.07 11:43



Не че е нещо, ама входящ и изходящ разговор едновременно е обаждане, доставено до гласовата поща.

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.