Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....  
Авторlav (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 19:48



Здравейте ще ви разкажа за моето объркване или как за момент се подлъгах и си помислих,че съм в нормална европейска държава...Закупих се ламиниран паркет от магазина на паркети Спейс,в цената на паркета влизаше услугата безплатен монтаж....,грешката ми да си въобразя,че има безплатен монтаж ми струваше двата ми най-ужасни дни в живота и окло 100лв.,както и много от времето ми. Дойде въпросният господин ,който трябваше да ми монтира "безплатно"паркета.../няма да ви отгчавам с това колко се набутах за телефона докато благоволи да дойде/...идва той и ми заявява,че пода ми е крив и паркета ще се начупи още първите няколко дни сле поставянето,след което аз се хванах за главага...но не оставих нещата и повиках майстор,за заравняване на пода. Добре,че попаднах на свестне човек,той ми каза,че това ,че пода е крив и,че това че паркета ще се начупри е абсолютна лъжа...най-накая се примирх и повиках майстор да ми срожи паркет/на който платих/ та той ме светна,че имало прекалено много ъгли и оня го е домързяло...нямам коментар,та знайте,че безплатния монтаж на паркети Спейс ще ви излезе малко по-скъпо от колкото очаквате



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: lav]  
Авторdekika (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 10:23



Преди известно време и ние попаднахме на същите смотаняци.Дойдоха двама младежи и казаха,че пода е толкова крив,че не става за ламиниран паркет.Предложиха ни да си направиме замаска и чак тогава да им се обадиме,за да поставят паркета.Потърсихме мнението на трима майстори,където правят замаски и те бяха категорични,че пода изобщо не е крив и няма нужда от замаска.Отгоре на всичко тия двамата взеха 10,00лв,защото се били разкарвали напразно,а през това време можели да вземат друг адрес.И така още на другият ден сутринта се обадихме и ни изпратиха едно момче,което ни обясни,че на тия просто не им се е работело.И в повечето случай така правели - отиват на адрес,казват,че пода за нищо не става,взимат 10,00лв /ако мине/ и си отиват.
Накрая момчето го отнесе,заради парите.Дадохме му с 10,00лв по-малко,нека да си ги търси от тия двамата.
Така че,наистина в крайна сметка безплатното излиза много скъпо.
А иначе докато си избираш паркета звезди свалят.



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: dekika]  
Автор P1O (Маняк)
Публикувано06.10.05 15:12



Може и късмет да го наречете, но на мен ми монтираха 2 стаи. Като втората беше 1м. след първата /дойдоха други майстори/ и да ви кажа и от двата пъти съм доволен, не са ми мрънкали за кривинето по пода, а във втората ги имаше. Взеха ми пари само за первазите /но ме бяха уведомили предварително/. Незнам от какво толкова сте недеволни, цените им са добри, а качеството на паркета по мое мнение е доста добро, а и идват точно или по-рано от уговорения час за монтаж.

п.с. вторите майстори даже си изметоха боклуците



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: P1O]  
Авторlav (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 22:23



Ами и при двамата явно са дошли двама,при мен дойде един,въпреки,че се бяхме оговорили да свърши работата...никой не упреква паркета ,качеството му или цената,аз съм много доволна от паркета,но едва ли си стъргал балатум лепен преди 20 години с една кофа С200 ,след като велик гений ти е казал,че пода те е крив,а той не е.Може би си попаднал на свястна фирма,а може би си попаднал на свестни хора,което на мен не се сручи.



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: P1O]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано07.10.05 13:20



и при мен така.
ама не си изметоха боклуците
другия път ще ги накарам





Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: lav]  
Автор P1O (Маняк)
Публикувано07.10.05 15:49



Стори ми се, че темата е за паркети спейс, поне аз за тях говоря.



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: lav]  
Авторlo (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 11:50



I men me izmamiha teja Bezplatno nishto njama daje platih 150 leva otgore za transport i montirane.Nekadurnija montajnik mi nadra stenite s njakakva mashina skuasa mi tapetite na 3 mesta i nai nakraja ne mi postavi dori laistni na pragovete na vratite ..trjbval osama da si si gi slagam.KAKTO SE OKAZVA BEZPLATNTO IZLIZA SKUPO I PRESKUPO HORA NE KUPUVAITE OT TEJA IZMAMNICI SHTE BUDETE PODVEDENI



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: lav]  
Автор kkoki (непознат )
Публикувано02.02.06 21:41



Познавам ги отблизо тези мошеници. Ако купувате от тях, бъдете сигурни, че ще си хабите нервите, вместо да се наслаждавате на перидобивката си. Безплатния монтаж е измама.



Тема драскай на българскинови [re: lo]  
Авторko (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 19:21



а? от всичките мнения, твоето боде очите



Тема и на мен ми казаха, че...нови [re: lav]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 16:42



...е крив подът, но аз им казах да слагат и да не се обясняват и те го сложиха.

взеха само пари за ъглите, щото така пишеше в договора.

не знам дали е крив подът наистина, но досега нямам проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.