Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ЛАЙ НА КИРЛИЦА МА!нови [re: Kpeтeнkaтa]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 22:00



TUKA GOVORIM ZA DRUGI NE6TA TI SI ZA DRUGADE.PRO4ETI SI PISANIETO I OTIDI DA U4I6 PRAVOPIS,A KIRILITZATA NE E ZA KOMPUTAR,A ZA SMOTI4 KATO TEB.
P.S. IDI SI PO4INI





Тема Re: ЛАЙ НА КИРЛИЦА МА!нови [re: Toni]  
АвторПчeлaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 22:57



то бива чалнато в мозъка, то бива родено с дефект от чернобил ама подобно изродче като тебе май все още не е докоментирано в аналите на майчин дом!
какво си лаяла, няма кой да ти го прочете!
Научи се да се изказваш на Кирилица и оправи клавиша Капс Лок, заседнал ти е!



Тема Re: ЛАЙ НА КИРЛИЦА МА!нови [re: Пчeлaтa]  
АвторKлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 20:40



Аз влязох да прочета нещо за паркета.Има ли кой да се включи със съвет или се пишат лафове.Монтираха ми онзи ден ламинат който при вратата хлопа,дали е виновен майстора,ламината или пода.
Чакам съвет от някой пострадал





Тема Re: ЛАЙ НА КИРЛИЦА МА!нови [re: Kлиeнт]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 16:08



Щом е само там май че пода ти е кривичък чедо мило!



Тема Re: ЛАЙ НА КИРЛИЦА МА!нови [re: rocт]  
Авториkoнa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 16:56



Защо не ги оставите тези нещастници от паркетите да живеят до колкото и до когато могат!?Естествено,че ТИ който работиш там не си доволен от заплатата си...защото изкарваш и заради тях,но те не са доволни от съня си!Знаеш ли колко им е тежко да са алчни и да се страхуват за парите,живота и бизнеса си?Идея просто си нямаш.Не съм доволна от поставянето на паркета,первазите са просто отврат,а всичките ъгли се клатят и всеки ден поставям по някой от тях.ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!





Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: P1O]  
Автормaми (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 16:41



Нищо безплатно няма при тях!!!Като те почнат:ъгли,завои,и т.н. съжеляваш на мига ,че си се обърнал към тях.А после не носят гаранция,че всичко ти хлопа и скърца!Ужасяващо е да си хвърляш парите на вятъра



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: мaми]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 16:42



Абе каква гаранция искаш при условие,че самия монтаж е от прост по прост и на всеки е ясно,че от него не може да се появи проблем,Всичко идва от неравните замаски за които ти искат луди пари и накрая ти правят замаската от неравна супер неравна и се чудиш от къде ти е дошло.Не ти трябва много мозъчно вещество за да си го обясниш сам този факт,аз не съм им бил клиент,но имам доста познати,които са доволни от тях.



Тема Re: ЛАЙ НА КИРЛИЦА МА!нови [re: иkoнa]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 16:54



Не е много хубаво да се изразявате по този начин за хората,първо-защото не ги познавате лично и второ-те си имат бизнес от който живеят и те са си го разработили този бизнес,а не продовачите или който и да е от персонала,най малкото пък този човек да изкарва и заради тях това звучи доста смешно.Като не е доволен от заплащането ,защо стои там и ги плюе да отиде на друго място и да си покаже там качествата.А що се отнася до вашите ъгли с сигурност проблема е в кривите ви стени!



Тема Re: Ок,няма да са Спейс,но коя фирма да избера ?!нови [re: Eмa]  
Автордaйтe cъвeт! (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 15:38



Добре,разбрах да не си взимам от Спейс паркет,но все от някъде трябва да го купя и да ми го поставят и затова питам за Домко - някакво впечатление от тях имате ли ?
Благодаря предварително



Тема Re: Ок,няма да са Спейс,но коя фирма да избера ?!нови [re: дaйтe cъвeт!]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 13:45



Защо? Вземи си от Спейс. Ламинатите им не са лоши (като за ламинат

). Но внимавай каква квадратура ти смятат красавиците в магазина! На нас ни дадоха с почти 3 кв.м.повече! То е ясно, че не трябваше да блея като ги поръчвах, но такава лудница беше в магазина тогава, че едва чувах собствените си мисли. Както и да е! После се оказа, че ни трябват още почти 10 м. первази, още 4 лайсни (по 10 лв. парчето) и още 20 ъгълчета, преходчета и не знам какви неща, всяко по левче. Та, внимавай. Освен това, горещо ти препоръчвам да не използваш "безплатния" монтаж. Сложи си го сам. Монтажът е безплатен, но поставянето на первазите е по 1.20 лв. на линеен метър (за което чинно те уведомяват в магазина), но премълчават "дребната" разлика в монтирането на лайсните - по 8 лв. на бройка, което разбираш едва след като "майсторът" ги е сложил! Онзи майстор ми съкрати живота с почти година. То не беше ехидност, то не бяха коментари, които никой не му е искал, то не беше мрънкане. Това нямало да стане, онова нямало да стане... Аман! Накрая го изгонихме! Сами си го довършихме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.