Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: bobssy]  
АвторДaдa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 15:54



Що си мислиш че служителите са длъжни да ти вървят по петите? Аз мразя такива магазини, в които някой ми следи всяка стъпка и се опитва да ми пробута на всяка цена нещо, въпреки че аз съм много по-компетентен и знам точно кой модел ми трябва. Що си чакал 15 минути - отиваш при групичката и си избираш някой консултант. Никой няма да ти откаже



Бивш служител на Зора



Тема Та в случая с Техномаркетнови [re: Дaдa]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 16:09



Та в случая с Техномаркет.... По принцип това са магазини с огоромен оборот и прекалено много продажби - за това и нямат практика да търчат след клиентите или да пробват стоката. Ако не работи имаш прави да я върнеш до три дни без въпроси. Ако дефектира след третия ден - само в сервиза.

До Юни бачках в Зора - заплатата е около 370-400 лева. В Зора ни караха да търчим след всеки купувач, което е меко казно неуважение към личността на купувача. Но се налагаше и го правихме, въпреки че на много от клиентите не им беше приятно. В Зора (поне в нашия обект) купувачите се обгрижват и всичко се пробва на място. Е стоката на краун и айко, които са техни търговски марки си е боклучава и е имало гафове да продаваме фурни с липсващ реотан или самонаводняващи се миялни машини. Бройката на върнатите телевизори просто няма да я спомнавам... Та в Зора имат практика да привличат персонала на Техномаркет, защото поне до тогава заплатите в маркета бяха 300 - с около 100 под нашите. Колегите от техномаркета харесваха разботата в Зора, защото напрежението е много по-малко поради липсата на продажби :) При нас имаше система за стимулиране, но я премахнаха така че заплатата не зависи от продажбите.

В Техномаркет има едно засукано правило за бонусите и се получава така, че бонуси там получават само консултантите които продават плазмените и течнокрасталните телевизори.

Инак и в Зора и в Теномаркет се работи много повече отколкото в по трудов договор 22 дена по 8 часа.... но нали сме овце, няма кой да се оплаче.



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: Keйт]  
АвторTM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 08:51



ало како явно и ти приятелят ти разбирате от хладилници колкото аз от тампони и превръзки.хайде прочети нещо по въпроса и тогава пискай все пак да не съм ти учител.аман от неуки всезнайковци .!.



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: TM]  
АвторЛюбoвницaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 17:27



Не знам защо за да избиеш някой комлекс за малоценост, се изтъкваш като голям (не)разбирач на нещо, с цел да се изтъкнеш като личност. Всъщност човешките неволи, в този гнусен за потребителите магазин, как точно са свързани с личноста ти на парцал, която не ни интересува въобще?



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: TM]  
АвторKeйт (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 09:48



Какво общо имат тампоните, превръзките и разбирането от хладилиници? Въпросът е в това, не трябва ли в магазина да ти покажат и изпробват пред теб уреда, който ти продават - окомплектован ли е с всичко, работи ли, има ли видими дефекти и т.н. Според мен е задължително - иначе купуваш "котка в чувал", а последствията са си за твоя сметка - рекламации, ходене по сервизи и пр. Точно това пожелава "кака Кейт" на "разбирача" ТМ в отговор на любезното му послание. Да се готви - да продължава да чете, да учи и да чака да му се случи.



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: Keйт]  
АвторZadi (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 19:58



Аз честно казано не съм сигурна,че този,който е написал това мнение е някой консултант.Твърде вероятно е да е някой от конкуренцията им, за да ви настрои още по-отрицателно към веригата.Помислете и за това





Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: бeceн]  
АвторDust (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 11:03



Интересното е, че първото мнение за Техномаркет е писано от "бесен" през 2005 година. Вчера 14.04.2007 (две години по-късно) преживях същото обслужване в Техномаркет на Цариградско шосе. 4 слижителя ме прехвърляха от един на друг, за да ми напишат една гаранция! И докато 6 човека чакахме едно момиче да напише гаранциите на всички, останалите 4-ма се шляеха наоколо, а имаше и един дългокоско с опашчица, който си пишеше нещо на мобилния си телефон по толкова демостративно-незаинтерсован начин, че ми идеше да го оскубя. Не ме интересува, колко им плащат, нито каква им е схемата на работа-дали се сменят, кой да пише гаранции и кой да пише съобщения на мобилните си телефони! Просто, когато ходим на работа, всички имаме задължения, които трябва да изпълняваме, независимо от заплащането! Ако не ни харесват заплащането или задълженията и отговорностите, които имаме-сменяме си работата, нали?



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: Dust]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 14:35



Някой каза по-горе: "Не купувайт еот такива магазини". Ами откъде?
Аз съм от Бургас. Тук има по един Техномаркет, Технополис, Зора, Метро, Ритони. Това е! Има и няколко микро магазинчета (едно-две) с микро-избор. Кажете откъде? Няма конкуренция. Това е!



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: Hиkи]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 17:34



е колко вериги искаш да има в страна от 7 млн души?
ти си изброил 5 големи магазина, мислиш ли, че ако са 20 ще е различно?



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: Toни]  
АвторKFG (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 08:53



Govoreiki za tez lubimi magazini .... TEchnopolis vuv Vraca.... Ama mnoogo mirishat teia prodavachi beeeeeeeee na bania ne stupvat li ... ot 4 choveka obslujvashti ni vsichkite smardiaha na porcheta, ....



Da ne govorim che navsiakade na povecheto uredi pishe ne pipai,... neshto koeto go niama nikade po sveta,... moga da ne haressam daden ured samo zashtoto ne mi haresva kak se natiskat kopchetata.... niamalo da pipam aide be,.. ako shte trugna da kupuvam shte pipam i oshte kak.... smeshnici,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.