Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема няма да си кОпувам вече!нови [re: Bebo men]  
АвторBeнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 18:37



Добре! Ама мога ли да проидължа да си купувам!?



Тема Правилно! Мостра не се купува!нови [re: пeтъp]  
АвторBeнчeтo oт БИГ (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 18:39



аз винаги съм купувала стока само от склад, а ако е била изложбена мостра съм питала за намеление в цената. Клиента има право на това, Ето, мнението по-горе е правилно като казва но за съжаление българите сме малко смотаняци и затова се ебават с нас непрекъснато.



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: бeceн]  
Авторpenio (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 12:53



uzhas e tam



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: бeceн]  
Авторabby645O (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 18:52



6tom 6te pluem Tehnomarket - az sum za! Kupih si DVD sistema ot Tehnomarket Lulin v Sofia. Radvah se mnogo za6toto ima6e promocia za cialata sistema. Vzeh go za podaruk - dosta vreme zadeliah za si pozvolia da kupia takuv podaruk. E da, no radostta mi be6e kratka. Uvi - ne poiska da raboti i 1 4as normalno. Purvo mo6tnostta na kolonite ne otgovariaha na obiavenite /dori ne suotvetstvaha na mo6nostite ot uputvaneto!!!!!/ Osven tova ot vsi4kite 6 koloni samo 2 uspiaha da izkarat zvuk. E, tova e da si k upi6 ne6to novo!!! Triabva6e da otida v 2 serviza za da miobiastiat 4e modela si e takuv i kolonite 6te rabotiat samo ako pusna 6- kanalno dvd. Breiiiii! Kazah si - ami 6te triabva da go preglutna - 6tom taka si go praviat. Ama za kakvo togava e vuprosniat personal v Tehnomarket? Ne bi li triabvalo da uvedomiavat za takiva ne6ta? A, i su6to taka 4ak sled kato otvorih ka6ona, ustanovih 4e vsu6tnost osnovniat kabel za svurzvane s TV su6to ne e vklu4en v komplekta. Iavno i tova ne e vajno i ne triabva da se kazva na klientite. Ta vurnah se v ku6ti i si kazah 4e 6te se naloji da se primiria i da si go polzvam taka. Da ama ne. Proraboti za okolo 4as i zvuka totalno se povredi. Dori tezi 2 izstradali kolonki /4isto noci!/ ne ustiskaha. Sega imam 4isto novo DVD /ot niama i 1 mesec!/ koeto samo se mandaherca ot staia v staia i ot serviz na serviz. Sega otnovo 6te triabva da otdelia vreme da otida do drugia krai na Sofia i da go ostavia za remont. Moga samo da se nadiavam do kraia na tazi godina vse pak da uspeia da izgledam sus semeistvoto si pone edin film na 4isto novoto si DVD....
NE KUPUVAITE OT TEHNOMARKET!!!!!! Ni6to ka4estveno niama tam! Za obslujvaneto - pod vsiakakva kritika.





Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: abby645O]  
АвторHямa 3нaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 03:47



Аз сам служител на един от тези големи магазини не е точно тоя които обсъждате ... Но това няма значение Значи представете си един 8 часов работен ден с над 1000 клиенти какво е ... !!! Като ти се изтупа сутринта някои които вечерта жена му явно не му е пуснала започва да вика и да крещи че това не му харесва а другото било незнам си какво и така ти трагва целия ден Че служителите са отвратителни спор няма ... А това за стоките на склад ще ви кажа само една таина ... Адски наивно говорите Просто идея си нямате една Стока през какво минава в Приемните зони .... Съвета ми е такъв не пазаруваите техника от тези магазини .... !!!!





Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: abby645O]  
Автор putin (непознат )
Публикувано09.01.07 19:41



Консултантите са консултанти, а не са учители! В комплекта на всяко изделие има подробна инструкция за използването му,това че не си си направил труда да я прочетеш е твоя работа!Системата е за домашно кино,а това че искаш качествен звук от такава система е твое невежество!Като незнаеш какво търсиш - какво очакваш!



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: putin]  
АвторBrin (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 13:55



Това не е оправдание човек да не си познава сектора.
На мене ми се случи няколко пъти да се сблъсквам с невежество и незнание на продавач-консултантите в Техномаркет и Технополис. Т.к. обикновено като отивам да купувам нещо съм прочел всичко в сайта им и в официалния сайт на производителя - нещо което за тях пред вид, че са по цял ден пред техниката, не би било много трудно, вместо да гледат КЕЧ или някакави други простотии по плазмите. Както и да е.
В тази връзка обаче искам да кажа, че има и много добре подготвени такива. Попаднах на една девойка в сектора за битова техника в Техномаркет-Пикадили във Вн. Първо отношението към клиента беше на ниво, второ познанията за техниката беше на още по-голямо такова. Жалко е, че са доста малко такива като нея.



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: Brin]  
Авторbobssy (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 10:32



Ще ви разкажа за моето приключение във въпросната верига.Аз лично едва ли ще отида повече да си купя каквото и да е от там но нека да започна разказа ....
Решихме с приятелката ми да се изнесем да си живеем сами и скоро и ни трябаше новя пералня телевизор прахoсмукачка и др.Харесах ме си моделите от сайта на Техномаркет и в уречения ден отидохме магазинът до Люлин.Започнахме с изборът на прахосукачката ,харесахме си един изложен модел и казахме на продавачката - това е! Тя обаче казва...е как избрахте този стар модел...аз обаче твърдо си го бях избрал и и викам по външен вид....както и да е ....почва да се рови по едни кашони и ми казва ще ви дам следващия модел те са еднакви и разликата в цената е 90 стотинки....казвам и ок ...дава ми оба4е модел които според табелката е с близо 20 лв по скъп.Показвам и го и казвам ще си избера друга....а тя ми каза да бе няма проблем щте си отваряме сега всички....Идеше ми да и тресна една и да я вкарам в кашона....при въпросното устройство...само това че е жена я спаси в случая...Както и да избрах си друга...изложена с метални тръби с 4етка ..всичко...отваряме вече кашона за проба ...всичко пласмасово.....Тя ми вика абе така си е пласмасови са на този модел вие какво сте гледали ...и ме изкара кьорав...Отидох и взех целия изложен модел със все тръбите та да го види от близо.....Измънка хм ми не знам.....Ядосах се и избрах следващ модел ...слава богу след цупенето и мърморенето на консултантката всичко по прахосмукачката беше наред,и продължихме пазара на татък...Бях харесал кухненски робот ...естествено моделът посочен в сайта като наличен пак го нямаше(дали вобще се обновява започвам да се чудя) и се ядосах и одидох направо към пералните.Действието се разви вчера към 7.00 вечерта магазинът бе полу празен.В другия край до коридора имаше около 8 служители които се хилеха срещу един компютър явно разглеждаха нещо много интересно....потърсих модела който си избрах от сайта им и естествено го нямаше изложен...започнах да се лутам и да обикалям пералните само дето не си грабнах някоя (много са тежки не че не опитах)Никаква реакция....15 минути ги обикалях да си избера а всичките служители си чешеха да не казвам кое.....Страшно ме изнерви цялото това отношение.Все пак заплатите им идват от моята и вашите покупки.Взех си прахосмукачката под мишница гушнах си жената и и казах да вървим няма да пазаруваме повече от тук.Говорехме си поне около 2 минути още но служителите мотащи се до товарния аансьор така и не дойдоха .Долу на касата служителката беше единственият любезен служител в целия магазин с който се сблъсках но бях толкова изнервен от отношението на останалите че не обърнах внимание.
Не знам принципа на заплащане на труда във въпросния хипермаркет нито начина на стимулиране на служителиете но с такова отношение се очудвам че изобщо има клиенти.Иначе цените са добри и има качествени неща. Другото което ме побърка е че в сайта им е пълно с неща които пише че са налични еди каде си...биеш път а после се оказва че ги няма изобщо.



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: bobssy]  
Авторfractal (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 09:46



и аз отидох в техномаркет в цум и софия сити център и ми направи впечатление че охраната е повече от консултант продавачитех и те гледат все едно ще изнесеш магазина като си набуташ нещата в джобовете това маи е упадък на държавата а не на техномаркет



Тема Re: Упадъкът на Техномаркетнови [re: бeceн]  
АвторKeйт (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:15



Вчера отидохме в Техномаркет да си купим хладилиник - мини-бар. Избрахме си модел, донесоха го в кашон и ни пратиха на касата за плащане. На въпроса няма ли да го отворят и изпробват пред нас ни казаха, че имали "нови указания" да не отварят кашоните (?!). На касата попитах за тези "указания" - има ли наистина такива или просто някой го мързи да си свърши работата. Касиерката се обади по телефона и след кратък разговор ни обясни, че указания на български имало в кашона, да си ги разучим (??!!). Приятелят ми се развика и тръгна да търси управителя, но аз мразя ужасно подобни скандали и го спрях. Платихме и си тръгнахме. За късмет се оказа, че в кашона има хладилниче и то работи, но моят крак повече в този магазин няма да стъпи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.