Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 02.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Никога повече Офис 1  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано15.10.04 16:44



Голямо изживяване е пазаруването на канцеларски материали от Офис 1 Суперстор. Първо опитваш в магазините. Да, ама във всеки магазин няма различни неща. За нещо като унифицирани доставки, там не са и чували. Накрая си казваш: добре де, ще платя 2,50 за доставка във фирмата. Така поне всичко идва от централния склад и няма начин да липсва. Поръчваш. Чакаш. Идва със закъснение. За сметка на това Законите на Мърфи са в сила- не ти доставят точно това, от което си имал най-голяма нужда, защото го нямало в склада. И да не си помислите, че искам да си купя космически кораб. Не. Най-обикновени платежни нареждания. Живи и здрави да са управителите на тези чудни магазини, ама ако не си сменят политиката, едва ли ще им останат клиенти.



Тема Re: Никога повече Офис 1нови [re: Идиoтчe]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.10.04 13:00



Е, и в книжарницата има платежни

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Никога повече Офис 1нови [re: METHOD]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано16.10.04 14:56



Бе те и другите неща ги има в книжарницата. Тва намекваше идиотчето, че вече в книжарницата ще ходи.
И аз не ги харесвам - високи цени, компенсирани с ниски възможности.


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Никога повече Офис 1нови [re: Colombino]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.10.04 17:07



Мда, съгласен!
Например на бул. "Ботев" в магазина много дуят

Пролетарии всех стран соединяйтесь!

Редактирано от METHOD на 16.10.04 17:09.



Тема Re: Никога повече Офис 1нови [re: METHOD]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано18.10.04 11:14



Има, ама аз купувам безконечни платежни за плащания към бюджета. Тях ги няма навсякъде, а и са с различен формат (различни полета и т.н.) и трябва да си пренастройвам всеки път програмата. Та, само по тези причини, гледам да ги купувам от едно и също място, но това беше до този месец. Вече наистина ми писна.



Тема Re: Никога повече Офис 1нови [re: Идиoтчe]  
Автор Astral (A Creature)
Публикувано01.11.04 12:34



А де. Аз също съм имал проблеми с тях. Когато имам възможност, гледам да взимам необходимите неща от някъде другате, както напоследък се случва да пазарувам от други места.



Тема Re: Никога повече Офис 1нови [re: Astral]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано05.11.04 14:35



Оттук нататък, ще бъде не когато имам възможност, а винаги. Най-много се ядосах, че дори не ми отговориха на писмото, което пуснах до един от управителите на магазини. Да кажат едно "извинявайте". Всяка нормална, уважаваща себе си фирма би го направила.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.