Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADATE  
Авторwildrooster (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 19:03



Ne si kupuvaite ot magazinite na Reset Computers, osobeno v tezi koito da na ul.Rakovska, Sofia. Ako ste vziskatelen klient, riskuvate da badete nabit. Ako ste jena - oshte poveche riskuvate da badete udaren, zashtoto se predpolaga che niama da se otbraniavate.
Dnes zakupih edni slushalki ot vaprosnia magazin za edna moia poznata. Sled 3 minuti se varnah i pomolih magazinera ako moje da gi varna, zashtoto se okaza che ne e triabvalo da vzemam tochno takiva. Beshe mi tvardo otkazano bez iasno obiasnenie zashto, no za smetka na tova radraznenia slujitel, koito se okaza samia upravitel, zapochna da me nagrubiava. Edni ot biserite biaha che sam bila problemen klient, i nai-dobre poveche da be vlizam v tozi magazin. Sled tova pochti me izgoni i navan pred vratata me udari!!!!

Taka che ako vi e mil jivota, osobeno na damite, koito imat vzimane-davane s hardware, NE HODETE ZA BOGA V RESET!!!



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADATEнови [re: wildrooster]  
Авторbrani (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 01:46



ami skupa moia oburni se kum komiteta za zashtita na potrebitelite,po zakon sa dlujni v srok ot tri dni ako imash pretentzii kum stokata koiato si zakupila ,da ti ia smeniat,da ti ia popraviat ili da ti vurnat kintite,tova ti go izbirash ti kato klient,a tel. na komiteta moje da go vzemesh kakto znaesh ot 144,ok?



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADATEнови [re: brani]  
Авторфъфлaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 15:10



Ако са ти чукнали касова бележка и след 3 мин. искаш да ги връщаш тези слушалки.... не зная кой ще се навие. Пък и като искаш услуга, е добре да не се държиш грубо, така ще си спестиш гоненето и др. любезности от страна на продавача...
по принцип си е твоя работа как се държиш.....



Тема Re: Zatova nikoga njama da ima opravija v BGнови [re: фъфлaтa]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 03:40



Klientat moje (ili trjabva da moje) da varne stokata kogato i po kakvito prichini si pojelae v magazina v ramkite na opredelen srok. Ne bi trjabvalo da sa mu neobhodimi nikakvi organizatzii i t.n. Klientat e tzar i magazinat trjabva da e dovolen che tam e reshil da poharchi parite si. Ako po njakakva prichina tazi stoka se e okazala nepodhodjasta, sledvastijat pat toj ste otide pak tam ako otnoshenieto kam nego e bilo normalno. Taka...maj se unesoh v objasnenija kak protichat pokupko-prodajnite otnoshenija v normalnija svjat.

Naj-tajnoto v tazi diskusija, koeto me provokira da otgovorja, e che ostanalite se nahvarljat s glupavi i ehidni zabelejki varhu jertvata. Samo v BG! Ej zatova darjavata e v tova sastojanie.



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADATEнови [re: wildrooster]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 00:55



Аз пък познавам човека от магазина, за който говориш, лично. Е мога да ти кажа, че сигурно доста си се постарала, за да го докараш до състоянието за което говориш, макар че и сигурно преувеличаваш.

Ми баси слушалките, как разбра точно 3 минути след като ги купи, че не са те? Не можа ли да разбереш 3 минути преди? Слушалките нямат "unique ID". Ква е гаранциятя, че не са подменени пре "тези 3 минути"?

"Money back guarantee" е велика работа, ама знаеш ли че за да е възможно, цените трябва да се увеличат поне с още 20%, че да се застрахова търговеца от такива клиенти като тебе. И хич не ми обяснявайте за USA, щото нещастните слушалки китаеца ги продава за 5 USD, в БГ стават 10 USD, а в щатите ще те обръснат 25, освен ако не ги намриш на някоя разпродажба .....



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADATEнови [re: BullDog]  
Авторasdasd (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 13:21



interesno....
dosta vreme rabotih v komp. klub na rakovska, tochno do magazina na reset...
ne mi se viarva, che niakoi ot tam te e udaril..
mojesh li da opishesh coveka?



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADATEнови [re: asdasd]  
Авторlimoncho (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 15:00



Много интересно мнение изказва BullDog. Значи за да се "предпазел" от такива клиенти, магазинът трябвало да вдигне цените?! Ами то цените на Reset на Раковски са едни от най-високите на хардуер в София. Ако ще вдигате цените, вдигнете и заплатите. Значи печалба от 100% както се изказа BullDog не ви стига? Все пак върнатата стока би трябвало да има гаранция, т.е. за какво предпазване става въпрос?
И като завършек ще кажа следното: и мен по подобен начин ме обслужиха, само че преди довече от 3 години. Тогава магазина беше само един... и от тогава не ходя там. После разбрах, че Reset имали централен офис на пл. Възраждане. Даже им станах и дилър... Но преди да стана дилър съм сменял неведнъж стока и никой не се е отнасял зле с мен. По едно време често явление беше новите PQI памети да не се разпознават на по-стари компютри - смениха ми ги всичките с други.
С други думи - не фирмата Reset е виновна а някакъв си там тъпак, дето са го наели на работа... BullDog, можеш да го предадеш това на твоя познат.
В Англия е без значение кой си като влезеш в магазина. Може да си в работни дрехи, може да искаш да си купиш само дъвка, това няма значение за обслужващия те персонал. Винаги ще ти обясни всичко, ще ти каже какви са дъвките, колко калории имат и т.н. А зад теб може да има опашка и никой няма да прояви нетърпение. Но това е в Англия, не в магазина на Reset на Раковски...
А щом ще се пазите от клиентите, вземете си охрана с калашници и най-добре сложете желязна решетка на входа.



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADнови [re: limoncho]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано14.02.03 21:15



Истината е,че самият факт да не ти върнат нещо,след като си го закупил,си е съвсем нормален-ами нали е маркирано на касовия апарат,а аз доколкото знам,няма опция за триене



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADнови [re: stranger]  
Автор xelnaga ()
Публикувано15.02.03 00:17



Не, не е нормален. На Запад не е друг свят, но и там, както и в България, всеки търговец, който се себеуважава и който иска клиентите му да не са еднократни, сиреч да се върнат при него след време и дори да пращат свои познати и приятели, не би си позволил подобен лукс - недобро обслужване. Още по-малко е добре да си позволява да наема некадърен персонал, който в крайна сметка е лицето на фирмата, защото както знаем рибита се вмирисва от опашката.

А за касовите апарати - опция за триене няма, но има опция за маркиране на отрицателна сума.
Няма нужда да си завършил МЕИ, за да знаеш че $16 + (-$16) е нула.



Тема HA-HAнови [re: limoncho]  
АвторJFK (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 22:31



Abe pich,kakyw dilyr si ti stom cenite w reset sa ti nai-wisokite w sf ne znam, pyk i ako si smenql nesta sigurno mojesh da si predstawish kolko nagyl trqbwa da si, za da te izgonqt taka nali?
Sto se otnasq da UK moje bi na nqkoq budka na garata nqma znachenie s kakwo si oblechen, az ne sam ostanal s takowa wpechatlenie, no kak da e.
Aide molq ti se da mi obqsnish koq dywka s kolko kalorii e molq ti se, poneje i az gi pitah w Anglia ama mi kazaha da si gledam rabotata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.