Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема IPнови [re: GANDl321]  
Авторkpeдop (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 13:18



бе то големия майтам е, че като отида да си вида IP-to, редовно ми изписва прокси сървъра. И това ако не е анонимно сърфиране ....... :-)

Мисля , че е така щото съм с кабелен интернет.

с предишния ми провайдър не беше така........

И к`во като ми видиш IP-to? Ще ти изкъртя зъбите, а после 5 човека ще доказват , че съм бил на 100 километра от случката......

тук да не ти е тъпата америка бе, копелдак нещастен.........

аре със здраве (за сега!) .........



Тема Re:нови [re: kpeдop]  
Автор AthlonXP (hero)
Публикувано26.04.03 19:04



Това беше много яко :-)))
kpeдop, уточни, ако обичаш на кой ще му "изкъртиш" зъбите :-)



Тема Re: NE KUPUVAITE OT RESET COMPUTERS - SHTE POSTRADATEнови [re: wildrooster]  
АвторNyakoj (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 02:50



Tandemat ComelSoft - Reset Computers e otdavna poznat s metodite si na rabota na horata v bransha.
Az primerno sym si imal syvmestna rabota sys Zlatko Zlatkov tochno 3 meseca i ot togava onezi vyprosni magazini na Rakovska za mene ne syshtestvuvat.
To pone da imaha ceni kato ceni, a tem hem skypi, hem nahalni.



Тема Re:нови [re: Hиkи]  
АвторNykoj (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 03:05



Mmda - prosto se setih (nyama vryzka s Reset) vednyzh i az se smyah 2 meseca - na edno myasto mi pokazaha polu-switch, kojto se razlichaval ot celiya takyv, shtoto nemal ventilator :)))



Тема Re: Hello.нови [re: AthlonXP]  
АвторNyakoj (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 03:19



Oh, aman ot razbirachi - i mene mnogo me izdrazni tozi s IP-to. Ama toj tvyrdi che veche nema da pishe tuka, dano pone da chete.
Abe otvorko, dori da si moderator na cluba, nemash pravo da ya izpolzvash tazi informaciya, che shte sdobiesh glavobolie posle... Ako pyk moderator ti ya dade - toj shte sdobie glavobolie... Ne me interesuva osobeno spora i zakanite vi s limoncho, ama ajde nedej da plashish s IP-ta - predi malko poveche ot godina imashe tuka edni takiva skandali v edin drug club i priklyuchiha mnogo nepriyatno....

A za da ne se mychish IP mi e 192.168.11.11 :)))) prez proxy 80.72.67.97, a net-a mi idva po wireless - a sega poznaj kyde se namiram :)))))



Тема mi ne hodeteнови [re: Nyakoj]  
Авторgvc (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 08:35



mi e...te im maikata i ne hodete tam, eto tuk 30-tina 4oveka sa pisali, kato vseki kaje na 5, te na oste tolkova i se seshtate kakvo stava. Vmesto oneq ot reset da se 4udqt kak da si gradqt dobro ime, zashtoto reklamata "ot usta v usta" e mnogo cenna, za da byde prenebregnata, te hvanali da se razpravqt sas horata, i to upravitelqt!!!! Kvo ima pove4e da govorim, tegli im shuta i tva e, i bez tova konkurenciqta v tozi bransh e golqma....



Тема Re:нови [re: gvc]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 14:03



Много интересно положение се е получило:
limoncho с две приказки на кръст спрямо remmius успя да постигне това, срещу което той самият така бурно се изказваше. Самият bulldog и hrabriat shivach също успяха да заемат коренно различна позиция от провежданата. Малко съм объркан от позицията на ceci...

Това, което аз успях да разбера до тук е, че bulldog е против всички негативни мнения спрямо reset, защото "познавал" шефа му, който бил човека - слънце :-) Та за това нямало смисъл хората да се застъпват за момичето, което всъщност започна този форум (някой сеща ли се какъв беше нейният проблем?).

От друга страна limoncho защитава позицията (ceci също се беше включил положително към limoncho, даже попита нещо директно bulldog, на което последния благоразумно не отговори), че не трябва да има защита за негативните прояви на персонала спрямо клиентите. Доста хора в същото време четяха с малко пренебрежение, тук-там с интерес какво става тук.
В момента, в който limoncho отговори малко по-остро на remmius, нещата доста се промениха. Защо?

Ако заменим шефа на ресет с limoncho ситуацията е същата. Не е ли така?
Пак има нагрубен, пак има извършител, пак има хора, които стават свидетели на това...

Въпросът е защо bulldog изведнъж взе да защитава неоправданите. Че даже и дружка успя да си намери... А ceci, който до този момент също малко си промени позицията? Ами защото пак става дума за "познат" на bulldog. Той не би си мръднал пръста, ако ставаше дума за някой друг, на бас, дори това да става до него. За hrabriq shivach бих казал, че ако не познава лично гореспоменатите, успя да заеме позицията на защитник малко не навреме.
А ceci - дали той би защитил някой, ако стане свидетел на нещо подобно някъде? Ясно стана и защо bulldog не отговори директно на питането на ceci, дали е тъп? Защото ceci за разлика от limoncho отдавна да го е хванал за гушата... Нещо специално за теб, ceci: Ако станеш свидетел на него подобно на гореописаното, дали ще помогнеш или ще се направиш на глух и сляп? Впечатлен съм от статията ти за маркетинга по-нагоре...

Въпросът е в това, че на каквото и да стане свидетел българинът си мълчи. Защото е страхлива душица. Защото не иска да се нарушава душевният му покой. Ето за това има толко много пубери и наркомани, които ходят по улицата и вземат парите на децата. На нашите деца. За това и толко много хора си позволяват да правят каквото си поискат. Просто няма кой да им се опре. Много малко са хората, които опитват да им се противопоставят. Българинът както плъха реагира когато бъде притиснат в ъгъла - също както bulldog (не го приемай като комплимент или навътре брато) - опитва се да ухапе. И толко. Много са малко и хората, които като limoncho се борят и за другите.

На hrabria shivach и ceci задавам въпроса - как ще реагирате, ако случката, описана по-горе се случи пред вас?
Евала на AthlonXP, който без заплахи и обиди, с толко малко текст успя да каже достатъчно...
Евала и на Remmius, който каза две приказки на кръст и си замина като пич.
Евала и на bulldog, който каза на ceci, че е редно след като си платиш, да получиш и фактура... Защо не ти хареса фактурата от limoncho, брато?
Евала и на всички тези, които малко или много се включиха в спора от страната на мадамата най-горе. Газете змиите, преди да са порастнали. Нали така ни съветваше един български поет...

P.S. Надявам се да не съм ви бил досаден. Благодаря за вниманието.



Тема Re:нови [re: ivo]  
Авторceci (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 11:27



Здрасти.
От известно време бях да пиша в този форум. За мен лично темата се изчерпа. Казаното ново по нея няма да разреши спора, само би нагорещило страстите. За това приемам изказването ти ivо, като доста рязко. Какво и с кой сме си казали, си е наша работа.
Въпросът, който поставяш е уместен. Но аз ще ти отговоря така:
Имаше едно анимационно филмче едно време - Волтрон. Там един робот защитник на вселената все защитаваше някой и все ядеше здрав пердах. Това е единия вариант. Другият е да станеш като дон Кихот, на който всички се присмиват и само разваля нещата. Живей си просто живота и ако наистина се случи нещо такова, преценявай на място какво да направиш. Не си поставяй фалшиви ценности, сам ще видиш такива ценности колко бързо се износват.
И още нещо (за последно): Научи се да уважаваш мнението на околните. Всеки има право на собствено мнение или собствен вкус, дори да няма такива.
Не се опитвай да променяш хората. Това не е възможно. Както планината да отиде при Мохамед...



Тема Re:нови [re: ceci]  
Автор AthlonXP (hero)
Публикувано26.05.03 12:22



Като разглеждам мненията на някои участници (ceci например) излиза, че няма какво повече да се каже по темата... Днес по тази тема, утре по друга. Да вземем да затворим форума тогава?!

Още нещо - не е почтенно да изказваш мнение без да си член на форума. Така всеки може да се представи за всеки (голям пропуск на създателите на форума - dir.bg). За това бих помолил бъдещите участници, пък и тези, които искат да продължат - създайте си по едно потребителско име.

За уважаването на мнението на другите - съгласен съм. Така и трябва да бъде. Но не e само това. Не трябва никой да си позволява да обижда другите. Още повече на такива "обществени" места (втори пропуск на dir.bg - няма ли модератори в този форум?!). Има едно нещо, наречено "добрият тон на разговор". Без него трудно ще водим такъв.

Когато говорим за отношенията клиент - търговец/фирма, предлагаща услуга, аз лично възприемам нещата така:

1. За всяка фирма е важен всеки клиент, независимо от това колко пари е похарчил при нас, за нас е важно оказаното ни доверие и ние не смятаме, че имаме право да злоупотребяваме с него!
2. Клиентът е най-важният човек, някога идвал в нашият офис, обаждал се на нашия телефон или е писал по пощата.
3. Клиентът не е зависим от нас, ние зависим от него.
4. Клиентът не прекъсва работата ни - той е целта на нашата работа. Ние не му правим услуга като го обслужваме - той ни прави услуга като ни дава тази възможност.
5. Клиентът не е някой, с когото да спорим или на когото да даваме акъл. Никой никога не е спечелил спор с Клиента.
6. Клиентът е човек, който предявява желанията си. Нашата работа е да ги задоволим рентабилно и при взаимна изгода.

Ще ми се да мисля, че няма да остане само мое виждане по въпроса...



Тема Re:нови [re: AthlonXP]  
Автор gustera ()
Публикувано26.05.03 16:05



Ami napylno sym syglasen s AthlonXP. Oswen towa az sy6to sym imal tyrkaniq w tozi magazin. wpe4atleniqta mi sa strahotni: grubo otno6enie, defektna stoka, wisoki ceni... Nqmam poznat kojto da e ostanal dowolen ot tazi firma.

... и вълците бавно отлитат на юг...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.