Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 14.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: ceci]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 18:54



Ей, браво бе, как не те домързя да напишеш толкоз много .

И то за да ме убедиш, че морето е солено, а небето е синьо.

Така е бе, всичко дето си го написал е така ... Ама по принцип.

Допусни варианта, че това е била наистина "кофти" клиентка. Този филм "Анализирай онова", гледа ли го (не че е голям връх на киноизкуството, но ...). Е, ако си го гледал, сигурно си спомняш к'во им каза Робърт де Ниро, докато работеше продавач на коли, на онези дето бяха цяла сутрин разглеждали едно Ауди (А8, quattro :)

За моя човек и как той изглежда в очите на шефа си, не бери грижа. Шефа му си го цени много (и с право).

Глей сеа, има моменти когато аз, като клиент, се изнервям не от продавача, а от разни други клиенти - идеоти. Ми баси, намисли първо к'во ше купуваш, запознай се малко в Интернет к'во се предлага в тоз пазарен сегмент от кого и на какви цени, пък тогава отиваш в магазина. Хем знаеш какво искаш, хем шанса да те "изработят" нещо намалява.

Допускаш ли варианта, докато тази си е избирала един час слушалките, да не е имало друг продавач в магазина (щото аз много добре си спомям че беше събота) и междувременно 3-4 други "потенциални" клиенти да са се отказали да чакат. Е, колко време можеш да бъдеш любезен с 1 човек, който ти лази по нервите .... Аз издържам до час. Затова и не съм продавач и изобщо търговец.

Аре, че и аз се отплеснах. Повече нама да поствам в тази тема. За мен тя е заключена!

А Remmius ти не го закачай, той е интелегентно м'че и дърпа ръчките на идравликата на камионо



Тема Re:нови [re: BullDog]  
АвторПpoизвoл (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 20:50



Следя с интерес дискусията и мога да ви уверия че това са пълни глупости с изключение на BullDog. Що се отнася до дискусията защо не поработите като
търговци месец два и тогава даси говорите Следтова съм сигурен че ще сте на друго мнение уверявам ви. Моето мнение е че първо клиента "БЪЛГАРИН" трябва да си промени манталитета като клиент и чак тогава да обвиняваме продавачите. Тогава може би вече да говорим за западно обслужване
Примери за пазаруване на българина мога да ви посоча всякакви - потресаващи са



Тема Re:нови [re: Пpoизвoл]  
Автордeдo ти (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 00:13



Бабина ти трънкина.
Мога да ти посоча веднага хора, които се занимават с маркетинг и вече са постигнали много. Някои от тези хора вече не са в България, но тези, които останаха сега заемат големи постове. И понеже работят така, както ceci е описал, са светлинни години пред останалите.
За твое сведение един приятел успя за 2 години да направи от една нищо и никаква компания в USA за web design толко добре развиваща се, че имаше голям интерес към нея и успя да я продаде за над 2 млн. долара и сега е в борда на директорите и. Компанията имаше не повече от 10 в началото, сега са над 80... И да ти кажа името на компанията или човека, не вярвам да си ги чувал.
Една друга позната също започна от нулата като търговец. Но успя след доста усилия да спечели клиенти, които я търсят, без да има значение за тях тя в коя фирма е. Сега тя е шеф на маркетинга в Стопанска камара и аз вярвам, че ще се развие още повече.
От нея научих, че по-ценно нещо от клиента няма.
А пък ти, драги ми смехурко не 2, 20 години да бъдеш в бизнеса като търговец, ще си останеш тъп продавач. Нищо повече.



Тема Re:нови [re: дeдo ти]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 00:24



Iskam da popitam poddrujnicite na Reset kak tochno stava izbora na personal tam. Zashtoto vervaite mi, ama tam ne mogat da razlichat mrejova karta za optichen kabel za Ethernet ot karta za Ethernet s UTP kabel. A ako bqh poiskal za wireless?!...
Garanciq davam, che ako otida i popitam za dopulnitelen IDE kontroler, shte mi dadat SCSI...
Setih se da probvam oshte neshto:
da im poiskam 2 karti za Ethernet s koaxialen kabel i s UTP. 100% garanciq, che nqma da se setqt da mi dadat Comboto, za koeto edin se opita da mi dade po-rano...



Тема Re:нови [re: miro]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 00:31



Не се коси много.
Аз преди 5 месеца исках от там да си купя switch. В ценовата им листа имаше едно устройство, което го водеха hub-switch. Като ги попитах какво трябва да значи, някаква мадама ми обясни, че това било smart hub, който бил detect-вал скоростта на мрежата 10-100 МВ.
Отдавна не се бях смял толко много, както тогава. :-)
Та така.



Тема Re:нови [re: Hиkи]  
Авторlimoncho (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 00:45



виждам, це моят любим булдог се е появил отново. Даже и дружка си бил намерил :-)
Remmius, ти нали много обичаш постингите на хората. Е на един пич от предните отговори постинга му ме вдъхнови, за да ти отговоря така:
Не се занимавам със софтуер, ами с хардуер. Това е семейна професия в къщи. Дори дядо ми я е практикувал. От него за спомен ми е останал един инструмент, който ще наричаме дедовия хардуер, или за по-късо дедовия. Нямам програма, с която да ти услужа както ме помоли, за това ще ти дам назаем дедовия да си поиграеш с него с уста и без ръце.
Колкото до твоят любим пудел, защото той си е такъв с нетърпение очаквам да даде e-mail, на който да се разберем как да го намеря и да му сритам задника. И докато измисляш отговор, всеми и стани от това, с което мислиш!



Тема Re:нови [re: limoncho]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 01:00



Преди повече от година си купих от Reset cd-rom Nec. Дадоха ми една година гаранция. След 4 месеца cd-то се развали и аз го занесох за ремонт. Бавиха не почти 3 седмици, без да го отбележат на гаранционната карта. Дори не разбрах какво му е било. Cd-то доста се бави, преди да разчете диск. Какво бихте ме посъветвали?



Тема Re:нови [re: ивo]  
Авторceci (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 01:08



Аз лично бих те посъветвал ако имаш финансова възможност да си купиш DVD. Така ще можеш да гледаш и филми с отлично качество. А cd-то пробвай да го продадеш, ако някой иска да го купи. Иначе ще трябва да прежалиш парите, които си дал за него.
До колкото разбрах cd-то ти вече няма гаранция.
И аз имам едно такова (Nec), не знам защо така се скапа...
А каквото и да избереш cd или dvd, за предпочитане е марката Teac. Тя май е най-добрата като марка и за двете.



Тема Лимоне ....нови [re: limoncho]  
Автор BullDog (Bulgarian Dog)
Публикувано26.03.03 09:14



Бях казал, че тази тема е затворена за мен. И ще бъде след този постинг.

ТИ обаче прекаляваш с глупостите, с обидите и заканите, използвайки като всяка страхлива и долна душичка, факта че постваш анонимно.

Абе аз ти бях казал ТИ да си оставиш телефона, щото ТИ искаш да се гледаш с мене. Сега нещо мина на е-мейл, после да не искаш ICQ

Аз глупости и закани НЕ СЪМ ръсил, държа на всяка дума която съм казал, както и на приятелите си.

088805087

Това ми е GSM-a. Звънни, пък ще се разберем, кой BullDog, кой пудел, кой резач на зелки ...

BTW, като си толкоз отворен, сигурно се сещаш, че мога да ти намеря IP-то, и ако си от фирмения компютър, а не от dial-up или некое клубче ...



Тема Re:нови [re: limoncho]  
Автор HrabriaShivach (непознат )
Публикувано26.03.03 11:36



Az sum sushto edin ot drujkite na buldoga.
Sledia postingite zashtoto i az poznavam tozi za kogoto stana vupros v nachaloto na temata. Che ima obslujvane i obslujvane v BG si e viarno. Niakoi sa dovolni, drugi ne ot obslujvaneto na Reset - sushto normalno.
E ne ochakvah obache da padnesh tolkova nizko, da rusish gluposti, da ti hvurchi piana ot ustata i zad prikritieto na Internet-a da se pravish na muj !!!!
eto go moia tel: 087 61 16 68
Haide, iskam da mi dadesh "дедовия хардуер" da si poigraia s nego, puk posle kato svurshim s igrata shte me sritash po zadnika.
Nakraia shte pusnesh edin posting tuk da razberat horata dali naistina si se durjal tolkova mujki kolkoto bi ti se iskalo da mojesh !!!

Haide, sus zdrave !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.