Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: niki]  
АвторЛюляk (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 15:37



Е ,винаги е по-различно когато става личен проблем ,иначе е приказката ,че такова животно нема. То си е балкански синдром ,но има време ,ще станем и по-европейци



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: niki]  
АвторШaнkли (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 16:42



Заплатата ми? По-добре замълчи, че ставаш смешен в очите на другите. Позицията ми е на клиент, не на служител, но това май ти е трудно да го вденеш.



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
АвторHeдoвoлнaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 16:08



Ясно е че винаги ще има доволни и недоволни, както и кадърни и некадърни служители.Но не е ли ясно, че ако по-голямата част са недоволните има нещо гнило в цялата история... [:-(]
Така да споделя и аз преживилеците си със Спиди. Поръчах си едни слушалки и калъфче от два различни магазина. Поръчката беше направена след 5 часа вечерта и от единия магазин аз си получих калъфчето на другия ден в 10 часа сутринта ..ама че експресна поръчка [:D] срещу 5.40 от София до Търново и никакви нерви ама куриера беше Топ нещо си...не ми се рови сега да гледам...Такаа след два дена пристигат слушалките със Спиди..магазина само с тях работел няма как [:-(] Звъни се, отварям аз вратата и какво да видя оня си приказва по тела, изчаках да се наприказва ,поглежда пратката (какво ли е гледал там [:-o] нямаше никаква стойност на услугата и нищо не беше попълнено) и заявява 64.80 абе 65 лева. Хехе- викам сигурно нещо експресно са го таксували - тоест слушалките са ми 56 лв- значи 10 лв доставка Пловдив -Търново 2 дена ..брей... Давам му паричките, оня дим да го няма, изобщо без да се разписвам никъде за получена пратка и тн..ами ако кажа че ми я няма :cool: Гледам аз товарителницата- освен имена и цена на стоката нищо не е попълнено-сума за доставка екстри няма..Звъня до офиса в Търново, мадамата съвсем любезно ми изчислява сумата за доставка и казва че е трябвало да ми вземе само 5.40 ...да не издребняваме ама бая голям бакшиш решил да си изкара човека [:)] Тя казва ,че сега ще го види колегата какво става с него и до там. Отговор никакъв:) През това време ми напушва съвсем и решавам да сканирам товарителницата и право на мейла за рекламации на Спиди.Написах аз едно писмо ..така и така за какво иде реч с сканирания материал увеличен да си го разгледат как се доставя [:)] плюс изчислената тарифа за доставката от сайта им с всички застраховки чупливости глупости..и след половин час о чудо..обаждане от София- човека тръгва да ме разпитва как точно са станали нещата..през това време оня звъни на вратата-куриерчето- точно навреме за да си поприказва шефа с него..при което онзи разтреперан връща парите и безмълвен изчезва...Следват извинения по телефона ,служителя е некоректен ,ще го санкционират и тн.
Така че хора..търсете си правата не мълчете, защото няма смисъл...тая държава затова е така защото все си мълчим и скътаваме [:x]
Между другото след 2 часа следва обаждане от шефа на търновския офис да се увери че са ми върнали и парите и който вместо да се извини тръгва да разправя глупости за различни цени и тн.като преди това човека от София си каза всички цени и както трябва да е...Е тоя народ..все гледа да се изхитри...
Извода все пак е :ако искате да спестите нерви и време -НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ СПИДИ!!!!!!



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: Bъпpocитeлнa]  
Авторeliza (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 10:31



ima v saita mobilni i ne davat postoianno zaeto



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: Heдoвoлнaтa]  
Авторred pride (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 13:07



Ne ni polzvaite 6toto ve4e mi pisna ot vsi4kite vi iziskvaniq i prostotii ot tipa klienta vinagi e prav.Kato ne vi iznasq palete si kolite,hva6taite vlakove i reisove i si dostavqite sami 6ibanite pratki.Kato ni polzvate 6te si traete i 6te pomagate i v raztovarvane i vav vsu4ko 6toto vie ste na zor.Na men hi4 ne mi trqbvat 6ibanite vi pratki a na vas taka 4e se stqgaite i si traite



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: red pride]  
Автор988 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 18:34



ha...gledaj go pyk toq...4e na tebe kato ne ti otyrva nameri si druga rabota...kato stavash samo za takova -shte rabotish , shte nosish pratkite, shte tovarish ,che i pesen shte peesh..a q si priznaj chestnichko zashto pyk go rabotish tova megdu drugoto! Osven vsichko drugo si dokarvash ne znam kolko ot bakshishi na den(ne mi kazvaj che nqma zashtoto ot pochti vsqka pratka ostavat pari.Neshto ne sym vidql nqkoj kurier ili taksimetrov da se byrka da vadi stotinki za resto

.Kakto i ot parite za gorivo i drugo dopylnitelni dohodi.Razbira se che klienta vinagi e prav...Taka e v civilizovanite dyrgavi,kydeto ima zashtita na potrebitelq.



Тема за Сити Експреснови [re: EДOBOЛCTBO]  
Авторsir-didko (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 18:54



Повече информация за услугите на Сити Експрес можете да намерите на: http://www.sity-express.com/ , а за м/ународния транспорт и на http://www.dpd.net/



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
Автор tuzara_pl (непознат )
Публикувано23.01.08 21:43



наистина има голямо значение за кой град става на вапрос.например за плевен бих ви препоръчал интерлогистика от доста време работя с тях и не съм имал никакви проблеми.обръщат ми персонално внимание познават ме и се разбираме.когато има нещо просто званя и всичко се оправя-не мисля че това може да стане с тези национални телефони които имат еконт и спиди. Според мен това са телефони за баламосване и ако и се връзвате сте си живи балами :)))))





Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
Автор NikiX (непознат )
Публикувано05.12.13 21:01



SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!

SPEEDY = SLOWLY

За бога братя Българи не го ползвайте !!!!

Сутринта в 8:49 получих СМС че имам пратка и ще бъде доставена на адреса в момента е 21:00 и все още ги чакам !!!

Цял загубен ден поне 10 позвънявания от който само на едно ми вдигнаха и резултат никакъв още чакам !!!

Техни величества SLOWLY на които сме им длъжни цял ден да ги чака ме, че ТЕ да си свършат работата и да им платим накрая !!

Поне ориентировъчно време на доставка да определят да речем в рамките на два часа като "между 12:00-14:00 да сте на адреса" ами НЕ и 12 часа чакане не им стига да си свършат работата !!!!

Поне да не ми бяха пускали СМС че ще идват но НЕ нали трябваше да ми загубят целия ден да ги чакам !!!

Поне да бяха се обадили да се извинят че няма да дойдат в крайна сметка но и това НЕ !!!

И слушайте отговори от оператора им :
-"Трудно е да се определи в София кога ще пристигне при вас"
-"Днеска имаме много пратки и за това малко се бави"

Та така ли за 10 години не можаха да си направят една проста статистика в София една кола колко адреса може да обиколи ???

Така ли шефа им или там който е организатора не можа да каже "днес има много доставки в този район две коли ще работят там" ???

ДА ама НЕ това е SLOWLY !!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.