Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 03.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
Автор Haчko (страхкор)
Публикувано29.11.05 20:13



Отвратителни са. Един пич от "30-40" е завел шест дела срещу тях... сещай се за какво става дума.



В комиксите човекът отляво винаги говори пръв.

Тема Speedy - бързай бавно!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
Автор нeщacтeн (ASL)
Публикувано29.11.05 20:16



Спиди са абсолютно нагли копелета!

Ето какво се случи на мой познат днес 29.11.2005г.
Цялата история е тук:



- шантаво като теб ;)

Тема Re: Speedy - бързай бавно!нови [re: нeщacтeн]  
Авторттт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 11:25



Само "Български пощи" :)"



Тема Re: Speedy - бързай бавно!нови [re: ттт]  
Автор thorn (Краси)
Публикувано07.12.05 01:44



Като ви слушам се плаша. В същото време поне от година и половина ги ползваме по няколко пъти седмичино за доставка на важни документи практически по всички градове на България и досега нито една издънка.



Тема Re: Speedy - бързай бавно!нови [re: thorn]  
Автор Savich (непознат )
Публикувано14.12.05 22:31



Преди 2 години ползвах редовно техните услуги,дори станахме приятели с техните куриери,до момента в който за 1 месец ми загубиха 3 пратки(от около 50),от там се почна едно ходене по мъките:"звънни тук","звънни там","звънни утре"...накрая получих едно извинително писмо,и покана да ми изплатят по 10-15 лв. на пратка.Писна ми и дори парите не си взех.Обезщетих моите клиенти,на които Speedy бяха загубили стоките(няколко хиляди лева) дори една луда

.После смених 3-4 куриерски фирми,положението беше плачевно!И в краина сметка пак се върнах в изходно положение.Да "чукна на дърво" вече година и половина работя отново със Speedy,всички пратки си застраховам и не сам имал повод за най-малко недоволство,всичко пристига навреме и на място.За наи-малкия проблем веднага звънят по телефона за уточняване ,и работата просто си върви.



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: EДOBOЛCTBO]  
АвторJose_Antonio (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 21:40



Абсолютно съм съгласен и подкрепям призива да не се ползва "SPEEDY".
От личен опит мога да ви уверя,че работата там се върши изключително непрофесионално...На 29.12 миналата година ми се наложи от Пловдив да изпратя експресна пратка за една банка в София като куриерът ме увери, че документите , които пращам ще са в банката до края на работния ден.Тъй като документите бяха нужни за отпускане на заем и трябваше да са в офиса на банката най-късно до 30.12, приех дуните на куриера за "чиста монета" и палтих нужната сума.На 3 януари 2006 година обаче ми се обадиха от банката за да ме уведомят,че документите изобщо не са доставяни при тях и оттук тръгна едно ходене по мъките...Обаждам в пловдивския офис на споменатата куриерска фирма, откъдето ме успокояват, че до 10 мин. ще знам съдбата на изпратените от мен документи.След 30 мин. се обадих пак и ми заявиха,че работят по въпроса и щели да се обадят след 10 мин. с информация.След нови 30 мин. се обадих и им вдигнах скандал и това явно помогна,защото ми обясниха,че пратката се намира в София и до края на работния ден ще е доставена до банката."Учтиво ги помолих" това да стане не до края на реботния ден , а в рамките на 1-2 часа, след което получих уверерние,че ще се направи всичко възможно.След 3 часа ми се обадиха от банката, че документите са пристигнали.....Ето така работи "SPEEDY".



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!нови [re: Jose_Antonio]  
Автор Haчko (страхкор)
Публикувано10.01.06 22:12



За офиса на "Спийди" в "Капана" ли говориш? Ужас, ужас...



"Мяу" - това е "бау" на котешки.

Тема Re: Speedy - бързай бавно!нови [re: ттт]  
АвторRADO (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 06:55



MNOGO SA BAVNI



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!! [re: Haчko]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 20:59



Ооооооо .... да не ти се налага да се обадиш за проблеми във Враца
първо ти вдига телефона някаква на която не можеш да и разбереш какво
говори след дълго мъцане ти дават някакъв истерик '' офис мениджър'' който
освен 4е те излъже те и навика и накрая ти дадът телефона на някакъв
'' регионален мениджър''- там е безнадежден слу4ай 4овека изобщо не е в 4ас.
Имаше преди едно мом4е , но разбрах 4е е напуснал - ЖАЛКО за такива хора.



Тема Re: SPEEDY - куриер... НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!! [re: нEИ3BECTHA]  
Авторmmm (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 19:51



Малко със закъснение се включвам във вашите мнения и оплаквания НО искам да кажа нещо на - "нEИ3BECTHA", тя или той, май е служител на същата тази фирма, от която както разбрах не сте много доволни!

ПЪРВО- това че така наречените: сист. администратори не са си свършили работата на време е проблем на ФИРМАТА а не на КЛИЕНТА ! Но ако въвеждането е по други причини независещи от МЪРЗЕЛА им, то тогава ВСЕКИ служител на фирмата, който е имал контакт с пратката би трябвало да има поне някаква представа къде се намира тя.

ВТОРО- относно DHL и работата им на Българска територия. ЩОМ смяташ, че мнението ти е професионално бъди честна те не използват СПИДИ защото са ДОБРИ а просто защото са им предложили най - ниски цени.

НО пък за качеството на услугата няма да кажа нищо. И друго преди да казваш нещо двусмислено като например :"DHL, КОИТО ОБАЧЕ НА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ ПОЛЗВАТ сПИДИ!" постарай се да си по компетентна ако си в този бранш сигурно си от скоро и дано да се научиш, но ако си отдавна това говори зле за теб.
НО да се върна на DHL те наистина са професионалисти но не си запозната със тяхната стратегия ТЕХЕН ПРИОРИТЕТ СА МЕЖДУНАРОДНИТЕ УСЛУГИ било то куриерски, карго (макар че там се сблъскват с TNT) или пък кавито и да било други. ТОЕСТ ТЕ ПОЛЗВАТ СПИДИ ЗА УСЛУГА, КОЯТО ЗА ТЯХ НЕ Е ПРИОРИТЕТ !!!!!!!!!!!!!! НО НЕ СИ МИСЛИ, ЧЕ СЕ ОТНАСЯТ КЪМ ВЪТРЕШНИТЕ ПРАТКИ НЕСЕРИОЗНО ВСЕ ПАК ТОВА СА DHL .

ТРЕТО- след като СПИДИ са предоставили възможност в сайта им да могат да се публикуват мнения на клиенти, не мислиш ли, че някой трябва да им хвърля по един поглед? -това няма да го коментирам

А НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ МОГА ДА ПРЕПОРЪЧАМ ДВЕ ФИРМИ

ТИП ТОП Куриер - www.courier.bg

IN TIME -www.intime.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.