Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 05.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Е то за тва...нови [re: buratino]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано31.08.03 02:41



Е то за тва носът ти е толкова дълъг, щото разправяш глупости за мене. Гей!


PEAZ!!!

Тема Re: Данон /пак/ се изложиханови [re: XBП]  
Авторбълrapин (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 12:14



Направих си труда да намеря една статия http://dwelle.de/bulgarian/buntes/382289.html
В нея е описано кой откъде внася закваските, малка история на киселото мляко и някои други интересни факти.
Относно хомогенизацията - баба ми например не прави кисело мляко в тенджера под налягане . Ще ти подскажа само един факт - в толкова обичаната от теб Родопея се образува каймак понякога. Приблизително както в домашното кисело мляко, където аз никога не съм виждал да се прилага високо налягане...
Характеристиките за "уважаващия потребителя производител" в пълна степен се отнасят и за Кока Кола например. За твое съжаление обаче Кока Колата е достатъчно вредна с 11% захар и/или производни.
Къде видя че съм казал, че Данон-а е вреден? Данон-а просто е една достатъчно нагла фирма, която се стреми да присвои марката на българското кисело мляко, без да си даде труда да го произвежда както трябва. За нещастие киселото ни мляко не е единствения продукт подложен на фалшификация - подобни опити има със сиренето, кашкавала, розовото масло и ред други.
Относно начините ти за водене на спор - направо ми става смешно. Да обиждаш опонента си е твърде детинско и несериозно, но то си е за твоя сметка. Не съм аз човека, който да ти компенсира първите 7 години. Епитетите издават доста негативни черти, но след като за теб са нещо нормално, няма смисъл да дискутирам темата.
И накрая, ще те попитам пак - след като твърдиш че си специалист и прочее - какво работиш и къде? Не допускам че се срамуваш от професията си. Особенно след като често се позоваваш на нея.



Тема Re: Данон /пак/ се изложиханови [re: бълrapин]  
АвторXBП (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 08:45



Айде, сега след като и ти ме обвини в липса на възпитание, което вероятно би могло да се счита за лична нападка, вече сме квит.

За всичко останало вече съм коментирал. Статията ще я погледна.

Биотехнолог съм. Не се срамувам от професията си, това обаче не е достатъчно основание да публикувам тук повече подробности.



Тема Re: Данон /пак/ се изложиханови [re: buratino]  
АвторXBП (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 12:22



Изключително хитроумни забележки!
Направо ме довЪрши.
В момента агонизирам, сразен от мощния първичен заряд на словото ти.

Къде са обаче доказателствата на обвинението. Чувал съм, че те би трябвало да се представят първи.

"В чужбина киселото мляко на ДАНОН е много по-добре направено от нашето!"
Въпрос на вкус. Моето лично мнение е, че натуралното кисело мляко на Данон тук е по-добро, защото е с по-висока масленост. Навсякъде другаде народа си пада по нискомаслени и диетични продукти.

П.П. Абе тука най-разпространената и както изглежда, най-могъща техника за предизвикване на обида е вменяването на хомосексуални наклонности на опонента. Да не би да демонстрирате симпатии към фашистките идеи или е просто от липса на въображение?



Тема Re: Не държа на българското!нови [re: XBП]  
Автор buratino (буна)
Публикувано01.09.03 15:17



Въпреки че много добре си се обосновал/а за качеството на млякото,а и за хигиената в производството, аз съм склонен да купувам това което има вкус най-близък до заквасеното от мен кисело мляко!
По-добрата продукция на ДАНОН познавам само (за съжаление) от ИстИуропКънтри! Сори!
Това, което опитах там нямаше нищо общо с нашите алхимии... ...а за асортимента не искам да пиша! Ясно ми е че в България сме по-бедни, но трява ли да се лъжеме за съставките на продуктите... ...търговска тайна - яжте каквото ви дадеме!
Не държа млякото ми да е гъсто като гипс, нито с вкус на гипс, нито да е пълно с консерванти (това специално за прясното)!

С този постинг не целя да омаловажа труда на хората от ДАНОНЕ, нито качеството на продукта, а да покажа, че млякото ДАНОН не е номер едно на пазара!

А за гейовете не се сърди, ама в България всички са такива!Гейовеее!


ПС:Защо не се регистрираш, виждам че и без това имаш много свободно време!



Тема Re: Не държа на българското!нови [re: buratino]  
АвторXBП (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 19:01



Тъкмо вчера изхвърлих едно развалено, дето го бях забравил в хладилника и му беше изтекъл срока. Така че тук сигурно става въпрос за някакви ултра-футуристични консерванти, автоматично прекратяващи действието си след изтичане срока на годност. Вероятно се касае за индуцирано темпорално микро-програмиране на активиращите енергии в суб-атомно ниво с цел корефлексия на тангенциално експониращата хипердоминантност. Не смяташ ли?



Тема Re: Данон /пак/ се изложиханови [re: тepминaтop.Ы]  
Авторtriphop (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 23:58



На мен лично ми е харесвал всеки продукт на данон , който съм опитал досега като вкусови качества. Вече за бактериите е отделен въпрос,спомням си че лично аз започнах да харесвам киселото мляко най-вече заради чувството на комфорт в стомаха , което настъпва непосредствено след употребата му и доколкото си спомям след употреба на кисело мляко данон това не се получаваше, нямаше го това усещане , малко е субективно , но е точно така.
А това за дивите бактерии направо ме плаши
Защото се сещам за едно предаване по дискавъри за една японска фирма, за хранителни добавки, произвеждаща Л-тироксин ........ и какво става , много хора започват да се разболяват от странна болест след употребата на тази хранителна добавка (мозъкът им се скапва) и какво се оказва на края.Фирмата прозиводител е използвала генетично модифицирани бактерии за по голяма производителност.
Бактериите на данон дали и те не са генетично модифицирани??
Наясно съм че не е задължително ефекта от такива бактерии да е чак толкова краен, но все пак........



Тема Re: Данон /пак/ се изложиханови [re: бълrapин]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 18:36



най-скапаното мляко



Тема Re: Данон /пак/ се изложиханови [re: бълrapин]  
АвторForza (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 13:37



Ebati gadnite млека



Тема Re: Данон /пак/ се изложиха [re: Forza]  
АвторBig Tits (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 10:41



Himia , Himia i malko ni6este za prudnja




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.