Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Поредният първи ден:)нови [re: ray_of_light_]  
Автор nngv (минаващ)
Публикувано15.08.15 09:46



Извинена си, nngv!

Пиши ме от мъжки род



Сега,аз наистина ти направих забележка и дори да е било малко грубо исках да ти покажа че някак си по този начин,както го подкара,човека ще се отблъсне вместо да се привлече към мястото където ще получи най добра помощ.

Не чувствам неудобство да ти се извиня и аз, ИЗВИНЯВАЙ,не съм ти враг,не приемам и тебе за такъв.



Тема Re: Поредният първи ден:)нови [re: nngv]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано15.08.15 15:02



О.к., сори за неуцеления род!



Аз не чета много тук и нямам много наблюдения върху членовете, единици мога да отлича и то най-вече Финтрол, "димитър" и "иван".....

Напълно възможно е да съм попресолила, ама ... яд ме беше. И все още като се сетя ... защото в последните 2 цитирани ника виждам бившия си съпруг, с когото нямаме (почти никаква и нормална) комуникация и толкова много неща останаха неизказани... разбира се неприятни, от които ме боли.
И той поне не ми се извини... знам, че не е редно да го искам и да го очаквам, защото той не постъпва адекватно, но ... не е честно.

Затова се включвам главно в тези теми, аз и заради него се регистрирах тука. Тогава все още търсих лъч светлина (надежда) той да се оправи и за това и ника ми е такъв...
Сега просто си остава баща на децата ми и неговото поведение искам или не влияе върху тях.
За мен той е много разглезен, което му е изиграло доста лоша "услуга". Има и добри качества (разбира се!), но не знам дали неволята ще ги извика на показ.....
Не фалшивите..

www.pravoslavieto.com/books/za_tajnite_neduzi_na_dushata.htm

Тема Re: Поредният първи ден:)нови [re: ray_of_light_]  
Автор finntroll73 (Бунтовник)
Публикувано20.08.15 14:23



Хубав пост.
Все още съм трезвен и не пия.
Макар че съм ръгнал по концерти напоследък,ходя с колата..за по-сигурно.


Знам че имам воля и халби с бири да се леят около мен,да не докосна.
Справям се криво ляво с живота.
Има още много да преодолявам,но гледам да го карам с мисъл и със въздържание.
Нервите ми са малко проблемни,гледам да не приемам буквално нещата.
Да игнрирам шефове и дразнители.
Иначе понеже не мога да ида да се напия понеже съм си дал вътрешен обет..ще го отнесе който е покрай мен.
Било то колега,шеф или друг.
Не търпя мизерниците по принцип.
Опитвам се да гледам, философски над нещата,но не е лесно с по-голямата част от хората.
Днес съм на Металика с жена ми и още няколко човека.
Ще бъде готин безалкохолен концерт.
Отивам заради музиката,посланието,старите времена..не заради бирата или алкохола.
Сигурно ще съм единственния трезвенник на този концерт,или един от малкото с кола..но както и да е..шофьор съм.
Определено нещата в семеен план влязнаха в едно доста по-спокойно русло,след спирането ми с алкохола.



Тема Re: Поредният първи ден:)нови [re: finntroll73]  
Автор varija (непознат )
Публикувано20.08.15 21:54



поздрави за успеха от мене! Дерзайте! Животът е интересен и прекрасен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.