Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Човече,нови [re: nbb]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.12.14 16:29



Мъжът ти е напълно прав.
Трябва да работиш и да срещаш всякакви хора. Не само това, но да слезеш на земята.
Още нещо според мен- не трябва да напускаш работата си. Трябва да знаеш какви са ти задълженията и само това да изпълняваш. Човек като "човешки ресурси" основно трябва да познава хората, а не да си ги измисля. Това е реалният живот и ти работиш с хора- всякакви.



Тема Тованови [re: alisalisa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 16:31



го виждам. Исках да видя дали няма някой да ми покаже друг изход от ситуацията. Благодаря ти за включването.





Тема Re: Тованови [re: nbb]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.12.14 16:36



Аз ти го казах в по- горе.
За да помогнеш на някой трябва индивидуално. Това означава, че трябва да познаваш човека и въобще хората. Това няма да стане с четене на книги, нито с опониране в клубове на хора които ти казват друго мнение, нито с издигане на лозунги.

За "човешки ресурси" се изисква да познаваш човека и да прилагаш към конкретния случай това което е най- изгодно. Не да създаваш нови хора по твой тип.

Ако не можеш да се справиш с това, то трябва да си смениш не местоработата, а професията.



Тема Ти пък,нови [re: ALONE911]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 16:38



толкова години си летя в облаците, сега на 50 искаш да ме приземиш - няма как да стане. По-лесно е да вдигна другите при себе си, отколкото аз да сляза.





Тема Re: Ти пък,нови [re: nbb]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.12.14 16:41



Другите никога няма да можеш да дигнеш, но има вероятност ти да изпаднеш и затънеш дълбоко в блатото. Знай, че тогава няма да има кой да те вдигне, поне не другите.

Като не можеш да се промениш ще трябва да се откажеш и да си намериш професия с която не е пряко свързана с хора.



Тема И тованови [re: ALONE911]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 16:41



ще стане, явно не ставам за тази професия. Поне не при нашата действителност, защото искам всичко да бъде законно, а ми казаха, че това не е възможно. Ще си потърся следващо поприще.





Тема Ти пък,нови [re: ALONE911]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 16:45



цял живот съм работила с хора и точно това ми харесва. Що ли не послушах Бог преди време, като ми каза да си направя визитка за Муза. Муза се става на хора все пак.





Тема Re: Ти пък,нови [re: nbb]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.12.14 16:49



Да, но да работиш успешно с хора трябва и те да могат да работят с теб.

Муза можеш да станеш на всичко и никак не е задължително да са хора.
Животните са по- изчистени и определено по- благодарни.



Тема Да,нови [re: ALONE911]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 17:03



на това се уча, но са малко хората, които ще си кажат честно какво ги мъчи и няма да те карат да гадаеш какво искат. А вече дали ще искам и мога да им го дам, е нещо друго.
Ще видим, живи и здрави само.





Тема Re: Тованови [re: nbb]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано12.12.14 19:56



Исках да видя дали няма някой да ми покаже друг изход от ситуацията.
Нямаш ли необходимата квалификация да се справиш с професионалните си проблеми?

Можеш да потърсиш консултация от специалисти в тази област. Не в областта на пиенето, а ЧР, трудово право и т.н. Имаш служебна ситуация, не частна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.