Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Няманови [re: nbb]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.12.14 15:10



Няма за някой трезво разсъдлив при който пиенето на работно място няма да доведе до проблем при случай, че не може да си изпълнява функциите. Няма такъв който да плаща за да си пиеш пиенето. При случай, че решат да назначат друг, то гаранцията не е никаква, че той няма да пие или ще бъде по- добър от назначение който пие.

Твоите шефове държат такива хора или защото не могат да си намерят хора също така опитни и на същата заплата или защото могат все още да ги манипулират преди да станат неизгодни и да ги отстранят. За пиян на работно място носи отговорност първо пилия. Трудова злополука при пил също мисля, че не се изплаща.
Задължително, ако не пише, то се знае, че пил не можеш да си на работа.



Тема Re: Не,нови [re: nbb]  
Автор 44 DOUBLE ZERO (Faith savior)
Публикувано12.12.14 15:13



Боже къде си се набъркала и ти..
Намери си нормални колеги и приятели около теб.
Не спасявай никого.
Аз откакто нямам контакт с много хора,ми е най-добре.
Със всичко се свиква.
Има дни в които толкова съм вглъбен да си бачкам и слушам албумите и плейлистите,че почти не говоря с никой от колегите.
С две думи там и млъквам.
Определено хората от песните ми казват мно0го повече,отколкото доста тъпичките ми колеги като цяло.
Които освен за бум-бум..секс,прашки,цици,жени..дотам им се изчерпва приказката.
Коли,пари,жени..бум-бум..и това е.
И да има аванта.


И скатавка.
Най-интересно ми е..когато като си мълча почват да си мислят че са много по-хитри от мен.
Аз си се усмихвам,и ги чета в детайли.
Това че не споделям повечето им високоинтелигентни дискусии,не значи че съм тъп.
Обикновенйно все гледат да сватосат някой за най-дъртата във фирмата,че щяла да пусне някому довечера.
И с лубрикат и 75 годишните ставали.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Моганови [re: ALONE911]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 15:16



да помогна на тези, които признаят, че имат проблем като им кажа как съм се справила с моите. Ако аз не мога да помогна, ще се обърнем към специалисти, въпреки че осъзнах, че само сам можеш да си помогнеш, защото носим отговорите в себе си. Нали знаеш - помогни си сам, за да ти помогне и Господ.



Тема Няма проблем,нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 15:26



по всяко време мога да си тръгна. Трябваше да разбера дали наистина вече не се влияя толкова от хората и съм се научила да приемам другите такива, каквито са без да се опитвам да ги променям. Има още какво да се желае от моя страна, но напредвам. Със стоене у дома нямаше как да разбера дали съм си взела поуки от болестта. Експериментирам със себе си, какво да се прави.



Тема Не съмнови [re: alisalisa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 15:29



майка Тереза, а "класната ".


Дала съм си сметка за това и вече го написах тук някъде.



Тема Човече,нови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 15:33



не разбираш ли - мъжът ми иска да бъда сред хора. Сигурно, за да си мълча, когато се прибере. Не казва гадината му с гадина, защо иска да ходя на работа.





Тема Има,нови [re: ALONE911]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 15:38



има... повече, отколкото предполагаш. Мислех, че като започна работа в частна фирма няма да е така, но уви...
Да, не се признава злополуката за трудова, ако се разбере, че има употреба на алкохол. И в други случаи не са ми признавали злополуките, все си намират причина, но в този случай съм с две ръце " за " да не се признава. То е записано и в нормативните документи, че е така.



Тема Ще танцувашнови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.12.14 15:41




Чудеха ми се как мога да се забавлявам без да пия алкохол. Трябваше да ги чакам да пийнат по 2-3 ракии да им дойде настроението.



Тема Re: Няманови [re: 44 DOUBLE ZERO]  
Автор memi2011 (минаващ)
Публикувано12.12.14 15:42



Що бе? С моите колеги много се забавляваме заедно. Имах един период, в който си седях у дома и превеждах книги. Откачих, ти казвам. След една година на такъв режим бях започнала сама да си говоря. Добре че скоро ми предложиха работа в обичайната лудница, каквото е всяка редакция, та се спасих.



Тема Re: Не съмнови [re: nbb]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано12.12.14 16:14



Все в *ъз. Овладяването на проблема е изцяло в ръцете на шефа ти. Ако забрани пиене в работно време и наложи санкции, във фирмата няма да се пие в работно време и бачкаторите ще бъдат подлагани регулярно на тест за алкохол с оглед избягване на трудови злополуки. Ако шефът не си мръдне пръста, не е твоя работа.
Щом смяташ това за грубо нарушение на КТ, напускаш.

толкоз по темата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.