Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 26.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: montajnik]  
Авторkolega (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 09:40



ABE TI DA NE SI ADVIKAT , JA VIJ NOVIJA KARGAS 4E E S LEPENKI NA KLU4A AUTOGASITALIJA I SI ZADAI VAPROSA KOE E OTKAZAL PORA4KI I ZASTO SE PRODAVA TAKA V BG , A ZA REKLAMACIITE DA CME SI 4ESTNI NE E SAVSEM TAKA





Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: montajnik]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 13:48



Аз като неграмотен Мишок имам още едно питане :
-Колко ампера е консумацията на ток на газовите клапани,инжекторната рейка и на ЕЦУ-то и с какво сечение трябва да е кабела, който да поеме тоз ток зада няма проблеми системата и да няма спад на периферното напрежение?



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: nqkoi1 ®]  
Авторmontajnik (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 13:56



Zasto me pitate mene bre, az samo montiram, izobsto ne mi dreme kakva e sistemata i markata, ako ne e Dream Jet ste e nekoi drug Jet, vse mi e edno kakvo slagam. Za sega niamam absolutno nikakvi oplakvania za garancionni defekti, ako zapo4nat da defektirat smeniam markata s druga !



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: montajnik]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 14:01




.....ako zapo4nat da defektirat smeniam markata s druga !

Само лепенката на марката ли,или цялата система ?



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: nqkoi1 ®]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 14:14



Абе Краси, ти на Яни Янев ли се правиш, не монтираш Дрийм Джет а само плюеш като некой селски кибик, това ли ви е политиката на Ренцо групата....оплюй другите за да блесне твоята марка.
Големи сте калтаци бате, ама нали видя на изборите какво стана със Станишев, тея дето сипеха простотии и интриги изгубиха изборите, много внимавайте да не се обърне срещу вас собствената ви кал, не забравяйте че тук четат и клиенти, негативната ви кампания може да ги подразни .
На колегата Р.Р. искам само да кажа че ако още веднъж си позволи да каже само една дума за качество, или да плюе той знае по какво, ще му извадя на светло всичките сделки със доставчика на турска стока пловдивчанина Джоко, става дума за огромни количества стока, тогава ще стане ясно на всички какво точно продаваш на клиентите си и как нагло ги лъжеш, умишлено не споменавам марки и търговски имена.....хайде много моля да не си бъркаме по дупките че се дразним от тарикати.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Автор golemne6tastnik (непознат )
Публикувано22.07.09 14:30



Я, ти ми изглеждаш като защитник на Dream Jet. По този повод ще отговориш ли на някои от повдигнатите въпроси.

1. Е ли Дрийм Джет-а изпълнен с кондензатопри за 105 градуса. Е ли стандарта наистина 125 градуса?

2. Това за "понякога е по-добре при на 5000-5500 оборота да се преминава на бензин" отнася ли се за Dream Jet? А, по принцип, защо го пише това? То винаги е по-добре на безин само дето харчи много - нали затова слагаме газово изобщо.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 14:32



Аз не плюя никой и никога няма да си го позволя,за разлика от теб.Тук аз коментирам механично електронна газова система а не личности,ТИ СИ ЧОВЕКА, КОИТО ОБИЖДАШ,НАЗОВАВАШ С ПРИЛАГАТЕЛНИ И ЕПИТЕТИ ХОРАТА.
А има една поговорка :
КАКВОТО ПОВИКАЛО-ТОВА МУ ОТГОВОРИЛО!!!!!!!!
Ние Българите сме умна нация и за всяка глупост направена от човека, сме си създали поговорки-стига някои да си спомня за тях .



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: golemne6tastnik]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 14:39



Стандарта е:

Задуманные как инструмент непрерывного улучшения систем менеджмента качества и созданные на основании документа, разработанного IAFT (International Automotive Task Force) - ассоциацией, объединяющей представителей различных национальных обществ автомобильной индустрии, технические нормы ISO/TS 16949 уделяют еще большее внимание вопросам предупреждения возможных дефектов, начиная с этапа разработки и, в особенности, на стадии планирования и внедрения, чтобы добиться полного соответствия требованиям заказчиков.

Англиска версия :
Designed as an ongoing improvement instrument of Quality Systems, on the basis of the document produced by IAFT (International Automotive Task Force), an Association that brings together the representatives of several national unions including automobile industries, the ISO/TS 16949 technical specification highlights the aspects of prevention of possible faults, starting from development and, most of all, those related to planning and integration in order to achieve full compliancy with client requests.




Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Редактирано от nqkoi1 ® на 22.07.09 14:44.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 15:06



Mnogo zaplasitelno zvu4i napravo me uplasi
ami napisi ,i marki i targovski imena.
stoto az imam fakturi za vsi4ko, a ti kakvo imas.
i kakvo spored teb v fobos e tursko
i po kakvo spored teb pluja.
ama nezabravji da si napises i imeto.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: дpyr]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.07.09 15:43





От Мишок стигнах до Парламента и Министерски савет значи не стоя вече по канали и дупки, а сам на жълтите павета барабар Петко с мъжете.Какво друго да Ви кажа: БРАВО БЕ МОМЧЕТА ,заслужихте си бирата !

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.