Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 17.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: bsmlpg]  
Авторlandi (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 12:37



1.Аутогазиталия ли е световно известна марка?Много добре знаеш колко човека работят в тази фирма и какво оборудване имат,та те нямат дори техник за техническа подръжка,а базата им в Модена е по малка от някои наши сервизи.Фирма на нивото на мн. малките в този бранш.
2.БРЦ е марка да на нивото на Ланди,никога не съм казвал нещо по различно от това.
3.По технологично ниво са еднакви при пропана,а отстъпват малко при метана.
4.Продажбите им бяха с малко по добри,но със закупуването на Ловато дръпнаха напред.
P.S.Четкаш брц защото Жоро ти даде редуктори,а при нас не се получи





Тема Re:към киренови [re: kиpe]  
Авторlandi (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 12:45



Спри да пишеш глупости. Няма и едно нещо вярно от това което си написал.Нямам намерение да опровергавам всички драскачи,а кое е селско и кое не хората нека сами преценят.





Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: bsmlpg]  
Авторfobos (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 13:33



Когато някои си позволява да пише мнения относно други марки е хубаво да е сигурен в това което казва , а по точно Фобос не ползват релета в Газовите инжекциони системи които произвеждат. Василев сам каза защо - защото дефектират.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: fobos]  
Автор golemne6tastnik (непознат )
Публикувано23.07.09 14:11



Toчният цитат е

В отговор на:

релетата, които италианците и Фобос слагат в системите си, дават повече дефекти


.
По този повод да попитам: Разбрахме, че за Фобос лъже, а за Ланди?

В отговор на:

Фобос не ползват релета в Газовите инжекциони системи които произвеждат



И, второ, правилно ли е написано това, че изобщо не използвате релета в системите на Фобос?


Редактирано от golemne6tastnik на 23.07.09 14:12.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: golemne6tastnik]  
Авторфoбoc (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 14:46



да в фобос няма нито едно реле



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: фoбoc]  
Авторfoto (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 15:14







Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: golemne6tastnik]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано23.07.09 16:46



Да ,Ланди в своите ЕЦУ-та монтират релета,но с уточнението,че те са са сребърни и платинови контактори ,които не са стотинки

а са по няколко евро броиката и до момента ,аз специално нямам дефектирало ЕЦУ ,а първия инжекцион монтиран от мен е в началото на 2000.....2001 година( не си спомням точно вече,не е било вчера),но Т.Видев знае по точно,защото едни от първите когато започнахме да монтираме инжекционни системи за газ на Балканите,и едвали наи-тирижирания весник в Турция "Мириет"(ако сам сбъркал някоя буква в името му ми простете) е писам за БСМ и има снимки на екипа му,но за ЛАНДИ БЪЛГАРИЯ има цяла страница с положителни отзиви.



Когато аз неукия Мишок сам изучавал и монтирал ГИ ,фирма БСМ едвали е знаела тогава,че има ИНЖЕКЦИУМ ГАЗ СИСТЕМС ..........

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: foto]  
Авторфoбoc (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 17:58



Явно на нйкои му е много сладко да ме изкара лъжец тази снимка е на един от първите компютри от които сме произвели 100бр още през 2005/2006г.
От средата на 2006 компютрите са сертифицирани по Р67 01 и изглеждат така
[image]http://www.snimka.bg/album.php?album_id=403244&pid=13726387[/image]

има известна разлика :) първата снимка е на "фобос" а втората е на EasyGas

[image]http://www.snimka.bg/album.php?album_id=403244&pid=13726435[/image]

Аз лично не виждам релета , а качеството на изпълнението ще го оцени които разбира.



Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: фoбoc]  
Авторfobos-snimki (Нерегистриран)
Публикувано23.07.09 18:24








Тема Re: Мнения за газов инжекцион Dream Jetнови [re: bsmlpg]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано23.07.09 18:40



Тук е редно да се коментира само професионално - видяхте какво стана с темата Дъра Бъра - просто спря, на никой не е интересно да чете глупости и неверни и отявлено тенденциозни неща. Накрая да отговоря на Видинския, че БРЦ е класи над Ланди Ренцо, нищо, че е номер 1.

И когато някои се изказва трябва и да го подкрепя и с факти (изказвам БЛАГОДАРНОСТ на хората, които ми казаха и научиха как да качвам снимки тук) и аз тъи като няма друг начин за сравнения и доказване ще си позволя тоз-като чрез снимки ставнявам две изделия:

Това е ЕЦУ-то на световно продаваната марка БСМ:



А това е ЕЦУ-то на продаваната в момента газова система на ЛАНДИ ГРУП




Оставам Хората които четат и се интересуват от тоз форум и таз тема да направят сравнение само на броя на елементите вложени в това издлие и начина на изпълнение ,другото ще го оставим за професионалистите.....

Тук ще покажа двата вида дюзи които се вграждат в системите ,лявата-ЛАНДИ ГРУП,а дясната е на БСМ:



Дали е Райл или Валтек,технически така са изпълнени.Дюзата на ЛАНДИ ГРУП е МЕД.......................

Това е сензора за нялягане и температура МАП които се използва от системата ОМЕГАЗ на ЛАНДИ ГРУП:




Оставам масовия потребител и евентуален клиент ,колегите и дугите ,сами да определят разликите .......

Надвам се с тоз тъй длъг пост да не сам Ви отекчил...., ВСЯКА ПРИЛИКА С ЛИЦА,ДИСТВИЯ И СЪБИТИЯ ДА СЕ СМЯТА ЗА СЛУЧАИНА ....


Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.