Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 27.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да ви се похваля;-)))нови  
Автор Лyдa Kaтepицa (bombenlieger)
Публикувано30.06.03 18:41



Знам че сигурно може би малко прибързвам, но отбелязах някъкви, пък било то и минимални успехи и искам да си ги споделя

Значи:

- 10 см на талия;
- 4 см на бюст и на гръдна обиколка ;
- 3 см на бедро;

и всичко това в рамките на две седмици
Обаче: дупето не е мръдналоНякой да има идея с какво мога да го намаля???


Durch das Schluesselloch werd ich mich schleichen, um in deine Seele zu beissen.

Тема Re: Да ви се похваля;-)))нови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 19:08



Брейй 10 см на талия малко ли е....
А долните по-малко ли са, или повече, че нещо не се разбира
За дупето, всички упражнения за долната част на гърба биха били полезни. Хиперекстензии, мъртъв ход с изпънати крака, даже ренегадското като гледам може да има някакъв ефект, но може и да се лъжа .
Честито де за две седмици хич не е малко... даже ми изглежда доста

|

Тема Всичкото е минус,нови [re: Jacket]  
Автор Лyдa Kaтepицa (bombenlieger)
Публикувано30.06.03 19:22



свалено демек

И аз се учудих, особено за талията, но мисля че има едно доста просто обяснение. Когато за първи път ме премериха преди 2 седмици, бях точно пред цикъл, така че предполагам че тогава просто съм имала повече натрупвания на течности в тялото. С две думи била съм се подула.

Проблема ми е, че съм си купила една поличка и за да се намъкна в нея ми трябва да сваля поне още 10 -15 см на талия и около 20 - 25 на ханш. За бедрата да не говорим А особено за ханша няма никакъв признак, че скоро ще почна да го свалям

Какво точно е хиперекстензия? Да не е упражнение, при което се разтяга задната част на крака т.е. нещо като сречинг? Мъртъв ход и ренегадското нищо не ми говорят, би ли обяснил моля? Не съм много запозната нито с фитнеса нито с аеробиката, но мисля да си купя едни леки гирички и да се опитам с тях да си стегна и евентуално да си намаля бюста, не знам дали последното е възможно, но се надявам.

Иначе съм доста въодушевена от постигнатото и продължавам с пълна пара нататък


Durch das Schluesselloch werd ich mich schleichen, um in deine Seele zu beissen.


Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 19:43



за мъртвата тяга и хиперекстензиите.
А това е renegade rows, но ме съмнява, че ще искаш да го пробваш
Не е упражнение за дупето, все пак товари долната част на гърба, която пък повдига малко д-то


|

Редактирано от Jacket на 30.06.03 19:47.



Тема Леле маленови [re: Jacket]  
Автор Лyдa Kaтepицa (bombenlieger)
Публикувано30.06.03 20:27



туй последното на картинката направо в противоречие със законите на гравитацията ми се вижда.
Благодаря за другите две, но можеш ли евентуално да ми предложиш нещо, което да мога да си правя и в къщи? Точно в момента не мога да си позволя да ходя на зала


Durch das Schluesselloch werd ich mich schleichen, um in deine Seele zu beissen.


Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: Jacket]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано30.06.03 20:32



iaka renegadska snimka, liubimo uprajnenie (osobeno na 1 krak)
Az kato jena na koiato dupeto i ot 1 mina v 3 izmerenia s tejesti i tiagi i klekove i kakvo li ne...ne moga da kaja che krysta povdiga dupeto...mai neshto drugo si iskal da kajesh

some things never change, and some do


Тема Re: Леле маленови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 21:54



Хм... за вкъщи не знам.
Освен ...скачане на въже

|

Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: gal]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 21:56



Е, имах предвид, че упражненията за долната част на гърба малко, или много натоварват и дупето.
Ти какво искаш да кажеш с трите измерения? Че ти е пораснало д-ти ли?

|

Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: Jacket]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано01.07.03 04:49



ami razbira se

some things never change, and some do


Тема Re: Да ви се похваля;-)))нови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Авторbeginner (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 11:12



БРАВО! ама това само с ролерите и НВД ли го постигна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.