Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 30.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Иманови [re: gal]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано02.07.03 14:57



Ама смеха стяга коремните мускули

|

Тема Re: Оф, да бе!нови [re: Kaлинckи]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.07.03 15:05



ama az za slojno nishto ne kazah...ama za tova vreme dokato se pridvijvash po poda znaesh li kolko kliakania mojesh da napravish

some things never change, and some do


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: gal]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано02.07.03 16:21



А бе аз все съм си мислел, че клековете и тягата качват маса, ама може и да се бъркам



Тема И аз това си мислех прединови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано02.07.03 16:49



Може да стигнем до консенсус, че това е упражнение за настроение, което се прави основно, да не кажа само, със задник, докато друго упражнение, което да се прави само със задника и нищо друго, няма или аз не се сещам сега.
Иии... таковата... има друго - лягаш по гръб, свиваш си краката в колената, пускаш си ръцете покрай тялото по пода и си вдигаш таза нагоре, задържаш и смъкваш надолу без да го отпускаш въобще, като може да разнообразяваш с усукване на таза в движението надолу, поставяне на единия крак с глезен или стъпало върху коляното на другия крак и пак правиш повдиганията на таза или допиране на колената с повдигането и задължително стегнато седалище през цялото време. И една класика по списанията - заставаш на колена и лакти и си повдигаш назад единия крак и прав, и сгънат, всякак става, задържаш горе и типично каланетското става като държиш вдигнат назад сгънат крак и пружинираш с пета към тавана в съвсем малък интервал на движението. На думи много ги правя, само да си седна на задника да си ги правя вкъщи и аз, а не само съвети да раздавам

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: Kpeйз]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.07.03 21:13



masata idva ot tova, koeto slagash na masata (onazi drugata masa). Inache moje i da si prav, no na men zashto vsichki drehi ot minalata godina sa mi golemi?

some things never change, and some do


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: gal]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано03.07.03 10:17



Щото си отслабнала Но и аз съм чела за упражнения за надебеляване, т.е. за трупане на маса и бяха точно разни свивания с крака, но вече не ги помня много добре.

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: И аз това си мислех прединови [re: Kaлинckи]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано03.07.03 16:16



Това второто и друго приложение може да има
Пък последното си е класика, ама може да се поспори дали върши някаква работа

|

Тема А защонови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано03.07.03 17:11



е класика, а пък не е ефективна? Би трябвало да отпадне от класацията, ако е така. Но аз не разбирам точно колко е ефектът на всяко от всички упражнения, които знам, затова хич и не споря. Просто давам идеи. От горе на всичко говоренето тук ме ентусиазира мен и вчера, докато зяпах телевизия, правех упражненията ако съм така всеки ден... ми то нищо не ми пречи, особено сега... ама това е друга тема.

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Още малко и...нови [re: Kaлинckи]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано03.07.03 17:40



ще те вкараме в залата

|

Тема Няма майтапнови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано03.07.03 18:04



Вчера като видях или по-скоро като не видях каланетика в Атлетик, почна да ми става ясно, че с тая каланетика нямам никакъв избор и да ми кръжи мухата за ходене на фитнес, пък правене в къщи на това, което така хубаво обяснявам

Няма нищо по-подходящо от момента.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.