Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 30.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да ви се похваля;-)))  
Автор Лyдa Kaтepицa (bombenlieger)
Публикувано30.06.03 18:41



Знам че сигурно може би малко прибързвам, но отбелязах някъкви, пък било то и минимални успехи и искам да си ги споделя

Значи:

- 10 см на талия;
- 4 см на бюст и на гръдна обиколка ;
- 3 см на бедро;

и всичко това в рамките на две седмици
Обаче: дупето не е мръдналоНякой да има идея с какво мога да го намаля???


Durch das Schluesselloch werd ich mich schleichen, um in deine Seele zu beissen.

Тема Re: Да ви се похваля;-)))нови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 19:08



Брейй 10 см на талия малко ли е....
А долните по-малко ли са, или повече, че нещо не се разбира
За дупето, всички упражнения за долната част на гърба биха били полезни. Хиперекстензии, мъртъв ход с изпънати крака, даже ренегадското като гледам може да има някакъв ефект, но може и да се лъжа .
Честито де за две седмици хич не е малко... даже ми изглежда доста

|

Тема Всичкото е минус,нови [re: Jacket]  
Автор Лyдa Kaтepицa (bombenlieger)
Публикувано30.06.03 19:22



свалено демек

И аз се учудих, особено за талията, но мисля че има едно доста просто обяснение. Когато за първи път ме премериха преди 2 седмици, бях точно пред цикъл, така че предполагам че тогава просто съм имала повече натрупвания на течности в тялото. С две думи била съм се подула.

Проблема ми е, че съм си купила една поличка и за да се намъкна в нея ми трябва да сваля поне още 10 -15 см на талия и около 20 - 25 на ханш. За бедрата да не говорим А особено за ханша няма никакъв признак, че скоро ще почна да го свалям

Какво точно е хиперекстензия? Да не е упражнение, при което се разтяга задната част на крака т.е. нещо като сречинг? Мъртъв ход и ренегадското нищо не ми говорят, би ли обяснил моля? Не съм много запозната нито с фитнеса нито с аеробиката, но мисля да си купя едни леки гирички и да се опитам с тях да си стегна и евентуално да си намаля бюста, не знам дали последното е възможно, но се надявам.

Иначе съм доста въодушевена от постигнатото и продължавам с пълна пара нататък


Durch das Schluesselloch werd ich mich schleichen, um in deine Seele zu beissen.


Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 19:43



за мъртвата тяга и хиперекстензиите.
А това е renegade rows, но ме съмнява, че ще искаш да го пробваш
Не е упражнение за дупето, все пак товари долната част на гърба, която пък повдига малко д-то


|

Редактирано от Jacket на 30.06.03 19:47.



Тема Леле маленови [re: Jacket]  
Автор Лyдa Kaтepицa (bombenlieger)
Публикувано30.06.03 20:27



туй последното на картинката направо в противоречие със законите на гравитацията ми се вижда.
Благодаря за другите две, но можеш ли евентуално да ми предложиш нещо, което да мога да си правя и в къщи? Точно в момента не мога да си позволя да ходя на зала


Durch das Schluesselloch werd ich mich schleichen, um in deine Seele zu beissen.


Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: Jacket]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано30.06.03 20:32



iaka renegadska snimka, liubimo uprajnenie (osobeno na 1 krak)
Az kato jena na koiato dupeto i ot 1 mina v 3 izmerenia s tejesti i tiagi i klekove i kakvo li ne...ne moga da kaja che krysta povdiga dupeto...mai neshto drugo si iskal da kajesh

some things never change, and some do


Тема Re: Леле маленови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 21:54



Хм... за вкъщи не знам.
Освен ...скачане на въже

|

Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: gal]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано30.06.03 21:56



Е, имах предвид, че упражненията за долната част на гърба малко, или много натоварват и дупето.
Ти какво искаш да кажеш с трите измерения? Че ти е пораснало д-ти ли?

|

Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: Jacket]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано01.07.03 04:49



ami razbira se

some things never change, and some do


Тема Re: Да ви се похваля;-)))нови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Авторbeginner (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 11:12



БРАВО! ама това само с ролерите и НВД ли го постигна?



Тема Аха:-)нови [re: beginner]  
Автор Ckитницa (bombenlieger)
Публикувано01.07.03 18:01



И с малко упражнения от тия, които ги има в женските списания за стягане на корем, бедра и дупе. Само дето при мен нещо с дупето не се получава много добре Но може би има значение, че аз не съм и от най постоянните...тренирам горе долу през ден, но за сметка на това с ролерите съм много упорита и карам поне по два часа. Храната също не е пълно НВД, защото колкото и да се старая от сладко не мога да се лиша и поне по два пъти седмично ми се случва да ям я сладолед, я шоколад

But maybe I was made to hear your promise
For I tear everything apart
If the gods...

Редактирано от Ckитницa на 01.07.03 18:02.



Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: gal]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано02.07.03 09:01



Да де, ама знаеш каква е разликата между увиснало и стегнато д., пък било то и по-големичко

|

Тема Re: Всичкото е минус,нови [re: Jacket]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.07.03 09:54



vsyshtnost obikolkata na hansha mi ostana 90cm prez cialoto vreme, medius-a mi porastna mnogo, ot koeto vsichki pantaloni mi se kachiha s 10cm-po-nagore i sega imam dupka na krysta na vsichkite pantaloni...abe malko latino stana, no pyk koi se oplakva

some things never change, and some do

Редактирано от gal на 02.07.03 09:54.



Тема Иманови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано02.07.03 11:38



едно много смешно упражнение от каланетика сядаш на пода с крака, изпънати един до друг напред и тръгваш напред и се връщаш назад без да докосваш пода с ръце или да си помагаш с каквото и да е, а само по задник се предвижваш, без да променяш и положението на краката, хубавото е, че може да го правиш, докато гледаш телевизия например т.е. не губи още време Но основното, аз което знам за каланетски упражнения, е много повторение, много, за да има ефект.

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: Аха:-)нови [re: Ckитницa]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано02.07.03 11:48



Ами аз! Всеки ден ям сладки неща. А сега в жегата само на сладко налитам и нищо друго на вкус. Изобщо не ми остава време да правя нещо, само скитам и физически се натоварвам само от домашна работа, като чистене например. Но... съм решила да започвам организирано посещение на спортни часове, щото... а бе тва е въпрос на чувство за красота и вкус, това да определяш сам как да изглеждаш. Но аз не искам да се подлагам на диети, защото като отслабвам, ми се намалява и без това малката гръдна обиколка, затова искам само спорт за оформяне, за стягане, а не за отслабване.

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: Иманови [re: Kaлинckи]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано02.07.03 13:09



Аха много повторения... и ще ти се протрие дупето
То не е лошо иначе, ама освен на теракот не виждам на какво друго ще можеш да го правиш
Или искаш да кажеш да "ходиш" с д., а не да се влачиш... че тогава вече става друго и наистина е малко смешно

|

Тема Re: Иманови [re: Kaлинckи]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.07.03 13:59



Kalinski, az kato vodeh aerobika im go davah tova uprajnenie da se razsmeiat ako biaha mnogo seriozni...ne mislia che osven razmivashtiat imaha drug efekt

some things never change, and some do


Тема Придвижваш сенови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано02.07.03 14:45



Отместваш се. Повдигаш се с половинките на дупето и все така прави по пода крака, краката и двете половинки на дупето се движат един по един и една по една, лееееко се усукваш в кръста, за да се придвижиш, пазиш равновесие да си седиш изправен. Защо теракот, няма да се пързаляш я! Става на всякаква настилка. Ама с обяснението изглежда още по-ужасно

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Оф, да бе!нови [re: gal]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано02.07.03 14:49



Аз пък не мисля, че упражнението трябва да е сложно, за да има ефект, все едно да ми кажеш, че от масаж няма ефект!

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: Придвижваш сенови [re: Kaлинckи]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано02.07.03 14:57



Да де, помислих си после, че ще е такова

|

Тема Re: Иманови [re: gal]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано02.07.03 14:57



Ама смеха стяга коремните мускули

|

Тема Re: Оф, да бе!нови [re: Kaлинckи]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.07.03 15:05



ama az za slojno nishto ne kazah...ama za tova vreme dokato se pridvijvash po poda znaesh li kolko kliakania mojesh da napravish

some things never change, and some do


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: gal]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано02.07.03 16:21



А бе аз все съм си мислел, че клековете и тягата качват маса, ама може и да се бъркам



Тема И аз това си мислех прединови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано02.07.03 16:49



Може да стигнем до консенсус, че това е упражнение за настроение, което се прави основно, да не кажа само, със задник, докато друго упражнение, което да се прави само със задника и нищо друго, няма или аз не се сещам сега.
Иии... таковата... има друго - лягаш по гръб, свиваш си краката в колената, пускаш си ръцете покрай тялото по пода и си вдигаш таза нагоре, задържаш и смъкваш надолу без да го отпускаш въобще, като може да разнообразяваш с усукване на таза в движението надолу, поставяне на единия крак с глезен или стъпало върху коляното на другия крак и пак правиш повдиганията на таза или допиране на колената с повдигането и задължително стегнато седалище през цялото време. И една класика по списанията - заставаш на колена и лакти и си повдигаш назад единия крак и прав, и сгънат, всякак става, задържаш горе и типично каланетското става като държиш вдигнат назад сгънат крак и пружинираш с пета към тавана в съвсем малък интервал на движението. На думи много ги правя, само да си седна на задника да си ги правя вкъщи и аз, а не само съвети да раздавам

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: Kpeйз]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.07.03 21:13



masata idva ot tova, koeto slagash na masata (onazi drugata masa). Inache moje i da si prav, no na men zashto vsichki drehi ot minalata godina sa mi golemi?

some things never change, and some do


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: gal]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано03.07.03 10:17



Щото си отслабнала Но и аз съм чела за упражнения за надебеляване, т.е. за трупане на маса и бяха точно разни свивания с крака, но вече не ги помня много добре.

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: И аз това си мислех прединови [re: Kaлинckи]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано03.07.03 16:16



Това второто и друго приложение може да има
Пък последното си е класика, ама може да се поспори дали върши някаква работа

|

Тема А защонови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано03.07.03 17:11



е класика, а пък не е ефективна? Би трябвало да отпадне от класацията, ако е така. Но аз не разбирам точно колко е ефектът на всяко от всички упражнения, които знам, затова хич и не споря. Просто давам идеи. От горе на всичко говоренето тук ме ентусиазира мен и вчера, докато зяпах телевизия, правех упражненията ако съм така всеки ден... ми то нищо не ми пречи, особено сега... ама това е друга тема.

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Още малко и...нови [re: Kaлинckи]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано03.07.03 17:40



ще те вкараме в залата

|

Тема Няма майтапнови [re: Jacket]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано03.07.03 18:04



Вчера като видях или по-скоро като не видях каланетика в Атлетик, почна да ми става ясно, че с тая каланетика нямам никакъв избор и да ми кръжи мухата за ходене на фитнес, пък правене в къщи на това, което така хубаво обяснявам

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: gal]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано04.07.03 15:22



щото муаш зелева супа до припадък



Тема Re: Аха:-)нови [re: Kaлинckи]  
АвторKitty (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 14:59



I az sum taka, otslabna li, tva malkoto deto go imam iz4ezvaDai suvet, kude da hodq na aerobika, 6toto iskam i az samo za stqgane i za kef



Тема Проучих пазара ;))нови [re: Kitty]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано07.07.03 10:46



Каланетика има в Спартак и Юлива. В Спортната съм проверила и самите инструкторки, имаше една със страшна програма, но се изнесе от там и аз затова заразпитвах за някоя друга с препоръка. Но хората ходят на фитнес, а не на такива занятия, дето са на изчезване. И сега, на мен и Спартак, и Юлива са ми еднакво отдалечени, но Юлива-та с часовете си ме юрка веднага да тръгвам след работа, което някой път ще се окаже невъзможно. И остава - Спартак за каланетика или някъде другаде за фитнес. А за фитнес може и Спортната, поне на мен ми е най-близо. Искаш ли заедно да ходим някъде, ти какво мислиш?
А, между другото, аз ще почвам занятията от август, защото мисля да се разходя малко по бреговете на морето ;))

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Самокритиканови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Ckитницa (пацифистка)
Публикувано10.07.03 01:10



3 рождени дни в рамките на една седмица с последвало стабилно хапване и минимум тренировки и хубавите ми резултати отидоха по дяволите. От днес само яко на НВД, с минимум ваглехидрати и максимум спорт. Мерките си ги поствам тук че да не ги загубя от поглед и всеки понеделник актуална сводка.

07. 07. 03.

бюст - 110
гръдна обиколка - 85
талия - 88
палазки - 105
ханш - 108
бедро - 65
кила - 72


Don't you tell me how I should be!

I want to believe
I proceed with my choice


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: Kpeйз]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано10.07.03 08:53



stiga zavijda

some things never change, and some do

Редактирано от gal на 10.07.03 08:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.