Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 30.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Оф, да бе!нови [re: gal]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано04.07.03 15:22



щото муаш зелева супа до припадък



Тема Re: Аха:-)нови [re: Kaлинckи]  
АвторKitty (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 14:59



I az sum taka, otslabna li, tva malkoto deto go imam iz4ezvaDai suvet, kude da hodq na aerobika, 6toto iskam i az samo za stqgane i za kef



Тема Проучих пазара ;))нови [re: Kitty]  
Автор Kaлинckи (различна)
Публикувано07.07.03 10:46



Каланетика има в Спартак и Юлива. В Спортната съм проверила и самите инструкторки, имаше една със страшна програма, но се изнесе от там и аз затова заразпитвах за някоя друга с препоръка. Но хората ходят на фитнес, а не на такива занятия, дето са на изчезване. И сега, на мен и Спартак, и Юлива са ми еднакво отдалечени, но Юлива-та с часовете си ме юрка веднага да тръгвам след работа, което някой път ще се окаже невъзможно. И остава - Спартак за каланетика или някъде другаде за фитнес. А за фитнес може и Спортната, поне на мен ми е най-близо. Искаш ли заедно да ходим някъде, ти какво мислиш?
А, между другото, аз ще почвам занятията от август, защото мисля да се разходя малко по бреговете на морето ;))

Няма нищо по-подходящо от момента.


Тема Самокритиканови [re: Лyдa Kaтepицa]  
Автор Ckитницa (пацифистка)
Публикувано10.07.03 01:10



3 рождени дни в рамките на една седмица с последвало стабилно хапване и минимум тренировки и хубавите ми резултати отидоха по дяволите. От днес само яко на НВД, с минимум ваглехидрати и максимум спорт. Мерките си ги поствам тук че да не ги загубя от поглед и всеки понеделник актуална сводка.

07. 07. 03.

бюст - 110
гръдна обиколка - 85
талия - 88
палазки - 105
ханш - 108
бедро - 65
кила - 72


Don't you tell me how I should be!

I want to believe
I proceed with my choice


Тема Re: Оф, да бе!нови [re: Kpeйз]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано10.07.03 08:53



stiga zavijda

some things never change, and some do

Редактирано от gal на 10.07.03 08:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.