Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Предлагам!  
Автор eлия ()
Публикувано09.10.05 23:20



Две неща:

Модераторите да пуснат тема за гласуване, дали да има мандатност на модераторските задължения. Принципно дали да има. Пък след като се гласува, ако се реши са има мандатност, ще се обсъдят предложенията за срокове и всичко останало.
Това предложение не е моя хрумка. То е дискутирано преди време без да се стигне до решение и предишния модератор jaytee го спази от морални подбуди. Предложението беше повдигнато отново съвсем наскоро в този клуб от ББургас и подкрепено от още няколко човека, включително аз. Време е да се гласува.

Тъй като вече и аз имам право официално да гласувам, предлагам да се пусне и един вот за Сам. Не съм доволна от начина на неговото модериране и отношението му към клубарите. Според мен той злоупотребява с информацията си за клубарите, за да ги изнудва да заемат една или друга позиция и така да управлява вота им. Създава групички в клуба и се поддава на странични внушения за модериране, без да има изградено свое мнение.
Предлагам да се гласува, пък нека бъде подкрепен... ако аз греша...



Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано09.10.05 23:57



не е истина...

официално се оттеглям от клуба до приключване на всякакви локални политически глупости (по-точна дума не ми дойде).

пп: това не значи, че няма да си пускам песнички или да чета някоя интересна тема, която евентуално се е промъкнала през купищата тиня



искам да ме няма...

Тема Re: Предлагам!нови [re: Gnomeo]  
Автор Шkeмби (отегчен)
Публикувано10.10.05 02:28



Аз, брачед, не бях влизал повече от година в този клуб, обаче на! Каквото оставих, такова заварих - същите действащи лица, същите интрижки...

Така че приготви се за едно дъъълго оттегляне... Нали знаеш поговорката: "временното винаги се оказава най-постоянно"

SID Metal: recent genre of metal which utilizes a C=64 SID station


Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано10.10.05 06:46



Добре би било да има мандатност при модераторите, все пак не избираме римски папа! Нека веднъж в годината клубарите да оценяват своите модератори, ако сме доволни и на него му се занимава нека да модераторства още една година. Мисля че трябва да има контрол не само от модераторите към клубарите, но и в обратната посока и годишните избори са най-удачната форма за това.


His Toy

Тема Re: Предлагам! [re: 3X]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 13:19



Това 100% е така. Но не е само това.
Хубавото на мандатността е, че доста от по-старите и активни клубари ще минат през модераторството и съответно ще проявяват повече разбиране и повече усет при писането в клуба и при спазването на правилата като потребители.
Така все по-рядко ще има поводи за модериране.
Също така няма да има самозабравяне на модератори или пък завист към модераторите.
Което също е плюс.



Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор Guardian_Hearts (прекалено добър)
Публикувано10.10.05 14:08



Подкрепям и двете предложения.

Не на сиренките с извара!
Кифлата, по-добрият оргазъм!


Тема Re: Предлагам!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 14:44



И аз подкрепям и двете предложения и бих добавил и трето - при доказана лъжа, която касае клубарите всеки, който може да докаже лъжата а не само някой модератор да има право да пусне тема за нови избори.
Би могло да се въведе и правило за така наречения "парламентарен" контрол, т.е. от време на време да се появява тема, в която да се задават на модераторите неудобни въпроси и модераторите да нямат право да трият постинги в подобни теми.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Предлагам!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано10.10.05 14:53



АЛБАТРОС - Имаше си тема за "Дали Сам да остане модератор". Ти видя ли някой да гласува в нея? Не. Само няколкото "проблемни" (обърни внимание на кавичките) писачи в клуба я напълнихте с простотии. Ако държиш да се конкретизирам говоря за тебе, елия, Nikam и Курвоазие.

Сега ако има поредната ненужна тема за избори, в нея ще гласувате против ВИЕ 4-мата, още 1-2-ма, на които Сам е накривил шапката, понеже говорят без да мислят, а останалите ще СМЕ "За" оставането му.

Това са фактите от клубния живот.

Както вече казах обаче, ще го оставя да се защити. После ще видим, дали ще победите най-накрая и каква вражда ще си измислите след това.



Тема Re: Предлагам! [re: AЛБATPOC]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано10.10.05 14:54



ей сетих се! може и клубарски съд да си направим! и затвор ще построим някъде край кремиковци! а защо да не поиграем и на стражари и апаши! ще бъде много весело, нали другарчета?

аз си мислех, че това, че ми липсва даскалото нещо не е съвсем наред, но на вас като гледам ви липсва детската градина....



искам да ме няма...

Тема Re: Предлагам!нови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 15:06



Темата за модераторството на Сам беше дискусионна.
Това, което предложих е да се пусне тема за гласуване.
Ти не можеш да решаваш току така колко човека и как ще гласуват. Това може да направят само хората със своя глас.

И изобщо... за да има тема за гласуване трябва ли само и единствено модераторите да решават дали да я допуснат?
Прощавайте хора..но модератор не означава началник на клуба. Пусни темите за гласуване, Само с Да или Не... и това е. Нека гласуването покаже и няма пробс, ако Сам бъде подкрепен или мандатността бъде отхвърлена. Но да предрешаваш какво ще се гласува не мисля че е по силите нито на теб, нито на пагона ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.