Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предлагам!нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 21:59



Ако обичаш би ли престанал да воюваш с мен в момент, когато не искам до воювам?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Предлагам!нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 22:01



С други думи - четири човека нямат значение, та да се съобразим в мнението им и да поискаме вот? Пък на този вот да проверим тези четири човека от колко още ще бъдат подкрепени?

Ако мислиш така... няма какво да направя повече. Да кажем един е полудял. Но когато станат двама, това вече не е "лудостта на един". Когато двамата са четирима - е прекалено да се смята, че са луди.

По тази логика Сам никога няма да бъде сменен, защото трябва целия клуб да гракне така, че въпреки банове и триене... да се чуе...

Пък и не са четири... Прибави ББургас - станаха пет... не ми се рови да доказвам има или няма нужда. Модераторите са властта и те отсъждат. Ако ще всички да искаме смяната им... няма да допуснат тема за гласуване и няма да бъдат сменени...



Тема Re: Предлагам!нови [re: uncool]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 22:07



А ако са повече от четирима?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 22:12



Аз, Ти, Бургас, Курвоазие, Никам... до тук са пет а в един момент и темата на Радослав като че показваше опит за същото, но после май си седна на д-то.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Предлагам!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано10.10.05 22:20



Чети тема на администратор:





Тема Re: Предлагам!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано10.10.05 22:25



Пак не си разбрал ... исках да се гласува и да престанем с тези щуротии ... според мен Сам си изпълнява добре работата, а клуба се напълни с плява.



Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано10.10.05 22:31



С други думи - четири човека нямат значение, та да се съобразим в мнението им и да поискаме вот? Пък на този вот да проверим тези четири човека от колко още ще бъдат подкрепени?

Ако мислиш така... няма какво да направя повече. Да кажем един е полудял. Но когато станат двама, това вече не е "лудостта на един". Когато двамата са четирима - е прекалено да се смята, че са луди.


ами всъщност, не - според мен 4 човека са малко, за да има могат да предизвикат гласуване (ако и да викат като за 40 + Али Баба му).

недоволни е имало, има и пак ще има. не може на всички да угодиш - честно, не можеш! налице е примерът с гласуването са модератор - гласуване стил "джейти" - граааа! - недоволни. Сам спря гласуването, пусна наново по старите правила - грааа! граа! - пак недоволни.

въпросът с неясен отговор е колко души приблизително трябва да са недоволни, за да се разгледа сериозно въпросът (гласува, примерно). в политиката има таква практика - под петиция трябва да се подпишат колко-хиляди-души, за да се регистрира една партия за избори? колко % трябва да получи, за да влезе в парламента? и това е резонно, за да се избегне раздребняване и безкрайно забатачване.

в нашия случай... не знам колко би било смислено. 1/3, 1/4 от редовно пишещите? под 10 човека май е малко... лично мнение.

По тази логика Сам никога няма да бъде сменен, защото трябва целия клуб да гракне така, че въпреки банове и триене... да се чуе...

Пък и не са четири... Прибави ББургас - станаха пет... не ми се рови да доказвам има или няма нужда.


всъщност тези които искат промяна, трябва да ровят и доказват. не може като Албатрос да кажеш "а, айде другите да доказват, че НЯМА нужда от промяна".

Модераторите са властта и те отсъждат. Ако ще всички да искаме смяната им... няма да допуснат тема за гласуване и няма да бъдат сменени...

ето това е нещо, което бих искал да убедя регулаторите ("модер..") да правят: да пускат тема за гласуване САМО когато има достатъчно желаещи и ВИНАГИ когато има достатъчно желаещи.

а също така и да не трият и банват като Гестапо, без следа.



Тема Re: Предлагам!нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 22:42



4% е прага, за който говориш.
Ако тук е 4%, то трябва да има 100 активно пишещи, за да сме в тази 4%-това бариера.

Както и да е... явно за теб четири-пет човека от активно пишещите са несериозна работа. Такъв е мирогледа ти. Моят е друг. Това е всичко.



Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано11.10.05 16:33



Добре,нека предложим.
Никога не съм бил против теб,явно има някакво недурозобение!?



Тема Re: Предлагам!нови [re: redjeep]  
Автор eлия ()
Публикувано11.10.05 21:21



Възможно е аз да съм прекалено мнителна напоследък. Ако е така - моля за извинение.
Винаги е градивно да се разговаря с хора с мнение и мненията да се противопоставят, а не личностите. Това е пътя напред. Нека го извървим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.