Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 15.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предлагам!нови [re: Nikam]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано12.10.05 09:06



Абе смешко, за да ти е пълна теорията на конспирацията, да ти кажа че току що се присъединих към "обособената групичка" и вече не съм колебаещ се ... можеш вече да почваш да плюеш и по мен.



Тема Re: Не мен - вас.нови [re: eлия]  
Автор desired (послушко)
Публикувано12.10.05 16:02



Много лошо впечатление ми правят всичките тези препирни в клуба. Дали вече хората не са разделени на "лагери"? Така ми изглежда всичко...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Не мен - вас.нови [re: desired]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 16:46



Вече???
Отдавна е разделението на групички. Нормалните неща в цялото ни общество. Тъжно, но такава е реалността.



Тема Re: Не мен - вас.нови [re: eлия]  
Автор desired (послушко)
Публикувано12.10.05 17:11



И какво ще стане от цялата работа??? Изписаха се милион мнения, които да ти кажа спрях да чета вече, защото няма никакъв смисъл...

Иска ми се хората тука да говорят за каквото и да е, но не и за политика и "битки"...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Предлагам!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано12.10.05 17:33



Да, занимавах се.

Under the knife - sharp and shiny key
Repair, redeem, resurrection


Тема Re: Не мен - вас.нови [re: desired]  
Автор eлия ()
Публикувано12.10.05 18:30



Ще отшуми. Такива периоди има периодично. Надявам се да отшуми по-скоро... и да има по-дълъг период до следващата шумотевица....



Тема Re: Предлагам!нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано13.10.05 23:37



`Това са фактите от клубния живот.`
Какво хубаво обобщение!!!!!
Я да видим какви са фактите които потвържадават това:

В отговор на:

АЛБАТРОС - Имаше си тема за "Дали Сам да остане модератор". Ти видя ли някой да гласува в нея? Не. Само няколкото "проблемни" (обърни внимание на кавичките) писачи в клуба я напълнихте с простотии. Ако държиш да се конкретизирам говоря за тебе, елия, Nikam и Курвоазие.




Значи, оценката за `"проблемни"`-ят `писач` Курвоазие(Наздраве!), за написаното в темата `Дали Сам да ...`е (=равна на) `простотии`. Тази оценка я прави мода ми Мартур.

В темата на Радослав се очакваше спиране на `заяждането` (колко съм далеч от това мнение, струва ми се, че има съвсем друго...), и гласуване.
Конструктивно предложение, абсолютно в рамките на практиките в Клуба АиА, а и по според правилата.
Моето участие в, пишеш, че са `простотии`. Благодаря! Обичам оценките. Винаги ме карат САМО да се замисля дали това което правя си заслужава или - не!?! "Неясните" нюанси упорито ги подминавам.
Гномео, оспори, но това го приех като неориентиранот в административните порядки. Радослав, съвсем основателно допоясни за какво е темата. , точно по темата, потърси `legal` мнение, дали всичко е точно за да си даде гласа. Това пак в логиката на темата. Ти на desired, че `Sam ще се появи след около час. Ще го изчакам да прецени.`, се включвам с конструктивно мнение, че няма какво да се чака Сам и че всичко си е според правилата. Радослав е ориентиран клубар пуснал си тема. Ти не се осмеляваш да я коментираш, макар, че си `стар` клубар, та за това реших да ти помогна. И с идеята, даже, след като си нов модератор, спокойно, всичко е точно. Ти, обаче, в посока `... уважение и приятелство... (между теб и Сам) .... тема за детронирането...` както и `Решението (на Сам) ще си остане негово,...`. Това са все неща не в посоката заради която участвах по темата. Да, тя касае Сам, но аз ти пишех за ДРУГО. Ти, обаче, преместваш акцента върху Сам, вероятно защото си мислиш, че като съм в тази тема имам и отношение към модератерството на Сам. Знам ли, може да си искашл да си говорим за Сам !!!
Бъркаш!!!!!! Жестоко. Модството на Сам не ми е актуално. А и много-много не ме интересува кой точно ще е мод. (Жалко за ДжейТий)

И сега, защо да е `простотии` моето участие в темата `Дали Сам да...` и то само на конструктивно ниво и, че допълвам правилността на решението на Ралослав с коментар!!!!!?????!!!!!! Конструктивността, елегантната помощ е `простотии`??? Е не е , драги.
Не е мой проблем, че търсиш в постовете ми нещо и не го намираш.
Ти си сугестирай името ми когато ти е кеф и за каквото ти оттърва. `Удоволствието е в екшъна`(Сам) е патент на много много хора.

пп
текста не е отношение към Елия, не зависимо, че е тук, нали...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.