Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не мен - вас.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано10.10.05 17:46



Mай кравите сам си ги пасал, аз нямам подобен опит. А за говоренето на "айде", това обиден тон ли се води вече. Тогава да преобразувам:

"Хубаво, г-н "Албатрос" бихте ли бил така добър да го преглътнете ... и да има спокойствие в нашият прекрасен клуб"

Така доволен ли сте?



Тема Re: Не мен - вас.нови [re: Paдocлaв]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 17:59



Не е вярно, че няма с какво да се подкрепят думите на Албатрос.
Отсъди сам.
Ти казваш:
Абе пич, аз доколкото си спомням Сам каза, че в разговор с администрацията са му обяснили, че принципно не подкрепят мандатноста, като такава в клубовете. Същото ти го каза и Киро. Какво толкова те е излъгал Сам, че и нас заедно с тебе. Айде уточни се и спри да ревеш, става ли?


Това са твоите думи, но Сам не е казвал това, което си спомняш- Сам каза:
Обсъждането на мандатност няма да се състои. Администрацията на клубовете е категорично против подобна практика, поради което въпросът няма смисъл да бъде обсъждан и със сигурност няма да бъде гласуван.
Просто цитирам администрацията. Не ми задавайте допълнителни въпроси по този въпрос, моля!

Можеш да го прочетеш



На Киро думите са:
Да, аз казах на Сам, че правило за мандатност на модераторите по принцип в клубовете НЯМА.
Ако ВИЕ сте си гласували такова правило- няма проблем, ще го спазим, при някои условия.


И сега прецени сам. Има ли огромна и съществена разлика между "...по принцип такова правило няма... но ако сте си го гласували, ще го спазим, при някои условия" (думите на Киро) и интерпретациите на Сам: Обсъждането на мандатност няма да се състои. Администрацията на клубовете е категорично против подобна практика, поради което въпросът няма смисъл да бъде обсъждан и със сигурност няма да бъде гласуван. Просто цитирам администрацията. Не ми задавайте допълнителни въпроси по този въпрос, моля!

"Категорично са против" едно и също ли е с "Принципно няма такова правило"?
"Ако е гласувано ще го спазим" едно и също ли е с "въпроса няма да бъде обсъждан и със сигурност няма да бъде гласуван!"?
Уверението "просто цитирам администрацията" - отговаря ли на истината или Дявола е цитирал Евангелието?
"Не ми задавайте повече въпроси" от нежелание изопачението да думите на администратора да се разбере ли е?

И изобщо.... сам отсъди разликите...



Тема Re: Не мен - вас.нови [re: eлия]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано10.10.05 18:04



Означава, че просто на човека му е писнало от безкрайните Ви заяждания и не му се обсъжда повече. Не мисля, че е излъгал, казал е по-скоро своята гледна точка. Айде можем ли вече да спрем да го предъвкваме. Please



Тема Re: Не мен - вас.нови [re: Paдocлaв]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 18:38



Е... аз просто уточних, за да не излезе, че пък Албатрос си измисля. Във всички случаи интерпретацията на "объркването" на Сам от страна на Албатрос е много по-малко грешно от интерпретацията на Сам за думите на администрацията.
Това исках да уточня просто.



Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано10.10.05 20:47



Темата за модераторството на Сам беше дискусионна.
Това, което предложих е да се пусне тема за гласуване.
Ти не можеш да решаваш току така колко човека и как ще гласуват. Това може да направят само хората със своя глас.


трябва да има някакъв начин да се ограничи абсурдността да се правят избори всеки път, когато някой му скимне. трябва да има начин и също така избори да се правят, когато народът иска, но управляващите не искат.

добър вариант ми изглежда предложеното от Киро - модераторите броят мненията "за" промяна през последните няколко (6?) месеца (в смисъл твърде старите са "изветрели", но не може да очакваш всеки да повтаря всеки ден) и ако има достатъчно желаещи (1/2? 1/3?) да пускат тема за гласуване (дори и тях да не ги кефи).

в случая, само твоето мнение не би било достатъчно да предизвика гласуване.



Тема Re: Предлагам!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано10.10.05 21:30



Още една тема тип "развален телефон". Някой казал нещо, Албатрос чул нещо, обаче вече има мнение и то е твърдо като гранит! За него бронебойни патрони няма открити! Няма открити!



Тема Re: Предлагам!нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 21:39



Абсолютно си прав. По принцип.
Можете спокойно да игнорирате "хрумката ми", да я прибавите към тази на други, които са повдигали въпроса за смяната на Сам... и да ги имаме предвид за в бъдеще...
Можете и да я предложите за гласуване. Самия факт, че има дискусии по тази тема, показва необходимостта й. Много сте. Ще съхраните играчката на Сам. Не се съмнявам. Както не се съмнявам, че този тип теми ще зачестяват...



Тема Re: Предлагам!нови [re: uncool]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.10.05 21:40



и ако има достатъчно желаещи (1/2? 1/3?) да пускат тема за гласуване (дори и тях да не ги кефи).

Та нима си мислиш, че един властимащ няма да използва властта си за да я задържи ако не иска да я сдаде? Малко е нелогично ако имаш властта и имаш лостовете да я задържиш да я сдадеш, защото множеството не те харесва. Евала на Джей, но не всички са като него. Затова именно съм съгласен с това всяка година да има едно гласуване, на което нямвам нищо против и да се изберат старите модове, но ако са се осрали и се е размирисало да нямат възможност да ползват лостовете на властта си за да не допуснат ново гласуване.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Предлагам!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано10.10.05 21:51



Абсолютно е така!
Затова и има такава опозиция срещу мандатността!
Затова намесват и администрацията, преиначават думи на администратори и всички екстри.

Всяко искане за промяна е задушавано в зародиш. Дали Никам, дали ББургас, дали аз или друг... въпроса ще се отклони, ще се изкара лична война, ще се обърне гласа на хората не "За или против модератора" а в "Харесвате ли Елия, Никам, ББургас... или мен? Ха да ви видим сега и внимавайте!"...
Веднага се започват и упреците, че някой иска самия той да е модератор или друго... че иска да злоупотреби и прочие...

Когато имаш властта да баннеш единия, да изтриеш другия, да модерираш мнението на третия, да заплашиш четвъртия.... нормално е гласовете против теб да не се чуват.

Мандатността пречи човек да се самозабрави. Пречи да злоупотребява с мненията на хората.. защото човека знае, че скоро няма да е модератор и друг ще бъде и не е вечен на този пост и трябва да е справедлив...

Ето защо ще се мобилизират всички ресурси, за да не се допусне мандатност.... Да не говорим пък да се гласува оставка на Сам...! Пази Боже!



Тема Re: Предлагам!нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано10.10.05 21:52



Самия факт, че има дискусии по тази тема, показва необходимостта й. Много сте. Ще съхраните играчката на Сам. Не се съмнявам. Както не се съмнявам, че този тип теми ще зачестяват...

Елия, направи ми услуга.
на мен, на себе си, на клуба.

намери и напиши тук имената на тези, които искат смяна на Сам, от последните 6 месеца, с връзка към написаното от тях. ако са много, ще ударя и аз рамо да гласуваме.

а иначе, само с четирима (А.К.Н.Е.) някак не фърфи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.