Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: отивам да се убия личната лекарканови [re: rkrachanova]  
Авторprof (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 18:07



Съдете я - няма да спечелите , защото това вашето са неграмотни и безпочвени обвинения . Между другото , защо тичате на лекар при всяко оплакване , след като са толкова некадърни според вас ?



Тема Re: отивам да се убия личната лекарканови [re: rkrachanova]  
Авторdoki (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 23:28



Амброксол не е противопоказан за "бъбрек" и за "болки в бъбрека".Амброксол е противопоказан при тежка бъбречна и чернодробна недостатъчност,които дай Боже ти да нямаш.Чети преди да убиваш!Дано да ти е жива лекарката.



Тема Re: [re: doki]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано16.11.07 03:04



Очевидно лекарството не е повлияло добре на госпожата, защо съдиш прибързано?
Иначе на тези, които плюят по всички лекари ще кажа, че има и единици, които не срамят името.
Пример за образцова лична лекарка е моята.
И при адвокатите е така - има единици, които не срамят професията, а други направо й рушат имиджа.
Знам, че се позна, хадвокате.



Tова е зарибявката!

Тема Re: отивам да се убия личната лекарканови [re: rkrachanova]  
Автор Araxna (Интоксикирана)
Публикувано18.11.07 16:04



Ей затова на лаици не трябва да се дават да четат листовките, нека госпожата се тъпче с колбаси и кървавица, пък после да има болки в бъбрека. В таз България се навъдиха все някакви специалисти по медицина, дето си мислят че много разбират, такива толкова съм ги гледала да умират пред мен от самолечение. Не знам, правите ли разлика между нарушена бъбречна функция, демек бъбречна недостатъчност и бъбречна колика, това го пише на листовките на всички лекарства, за да си вържат гащите производителите.



Тема Re: отивам да се убия личната лекарканови [re: prof]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 20:48



абе такива некадърни и нехайни "лекарки" има, че не е истина .. да не говорим, че повечето джипита са чиновници, чиято работа е да ти "предпишат" някви синтетични хапченца, за да не ти дадат направлението..



Тема Re: отивам да се убия личната лекарканови [re: Araxna]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 18:11



преди около 4 години личната ми лекарка се опита да ме умъртви като ме лекуваше с бисептол при двустранна пневмония. естествено, не успя да я открие навреме, защото не ме изпращаше на рентген. накрая отидох в частна поликлиника и докторът там много се учуди, че с такава пневмония все още се движа и не съм в болница..... след това смених личната с друг лекар, който обаче напоследък също си върши работата през пръсти. и отново ходя по частни лекари. да се чуди човек защо изобщо си плащаме здравните вноски всеки месец.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.