Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 01.05.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.01.06 08:29



Аз имам ГОЛФ 3 и мога да ви кажа, че тая кола е по-хубава от Мерцедес и Ферари взети заедно. Върши ми чудестна работа и в близките 10 години не мисля да я сменям. Скоро си направих тунинг - нови тасове, събрах лепенки от магазините за авточасти, купих си по-малко воланче, смених таблото с едно от катастрофирал Пасат и най-якото са нови фарове замръщени с веждички, ама фаровете прозират, супер яко стана, казвам ви. По светофарите някакви балъци с бмв трошки се спичат да се бегаме като видят как ми изглежда голфа.


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:17



ОВЧАР ТУНИНГ- знаеш ли какво е? Нещо като твоита кола. А по лошото е че си заблуден - голфа си е ефтина каруца от край време, а сравнение с Мерцедес и Ферари е невъзможно. Нито има возията на Мерцедеса, нито вървенето на ферарито.



Тема P.S. лепенките вдигат мощносттанови [re: dezki]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:24



Характерна особеност на ОТ- по колата има безброи интервенции, които единствената работа която вършат е да загрозяват колата и нищо повече-споилери за украшение(един истински със регулировката е поне 1500EUR), тасове, вързани с миши опашки-мн яко,по добре от лети джанти



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: dezki]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:31



Но ако искаш съвет за стилен тунинг-няма да ти откажа:
1. фарове - има едни с по 2 тела едно за къси и едно за дългите светлини-стоят мн добре
2. стопове-оригинални с бял мигач или изцяло бели но с леко почернено стъкло
3. алу джанти с дискретна шарка
4. никакви лепенки, светещи пръскалки, мрежи, решетки, веждички и др глупости
Това за визията.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: dezki]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.01.06 18:25



е какво против лепенките имаш бе ?
Аз сам си затъмних задните стъкла с фолио ! Един приятел работи в книжарница и ми направи тая услуга...малко се поозорихме щото не сме сваляли стъклата, а така ги лепихме.Па и лепилото се оказа някакво менте и с тиксо също се наложи ама сега от вънка стои много гъзарски. :)
екстра си ми е голфарата,тебе май те е яд нещо



Винаги верни

Редактирано от Гeнaди на 06.01.06 18:27.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор -TACHO- (несериозен)
Публикувано06.01.06 19:04



Боже, колко мъка имало по тоя свят...



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: -TACHO-]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано06.01.06 20:13



това просто не е истина...не, не повече немога да чета....



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторEnzo Ferrari (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 11:05



Абе Генади, иди до будката за вестници и си купи някое автосписание или потърси нещо в нета за тунинга за да разбереш за какво става дума. Това дето го описваш ти си е чисто окипазяване на колата.
А що се отнася до колата - вярно е тя върши работа но не забравяй, че носи името "народна кола" и няма нищо общо с онези другите за които споменаваш!!!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Enzo Ferrari]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано08.01.06 22:44



Ти па не си се качвал на голф и не знаеш удоволствието да от това да държиш с лявата ръка волана посредата, а с другата да си цъкаш наоколо. Голф е най-добрата машина, аз съм карал всякакви коли - Трабант, Москвич, Опел, Алфа и дори Зил, но голфа е просто ДРУГО НИВО КОЛА.
Хората, които не са голфаджии просто не разбират....


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 20:22



Вэеми се качи на нещо японско ................................!!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторamp;*%amp;$^amp; (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:59



ХАХАХААХАХХААХАХ sorry ama mi stana mnogo sme6no .Ami v sravnenie s trabant i zil golfa e na malko po vosoko nivo



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: dezki]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано10.01.06 09:51



Ти малоумен ли си? Май ти си този, който не се е качвал нито на мерцедес, нито на голф. Сега, вярно, с Ферарито колегата малко се изхвърли, обаче БМВ и Мерцедес трудно се мерят с голфа.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИ [re: lazo]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано10.01.06 15:03



евала колега, поне един човек да разбира.


Винаги верни


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано11.01.06 17:53



Тая тема е ебавка, нали Гена?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторSteev (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 02:12



ufffffffffffffff.
Az se zanimavam s tuning.
Rabotj glavno po dvigatelj,no se e slucvalo da se navij i da neshto drugo.
obshtop vzeto na toj svjt ima edni takiva hora,koito si kopuvat shvabska karuchka,mjtat i 2 kofi lepenki i svetulki dokato zaprilicha kato minala prez ciganska svatba.
Posle reshavat che karat samoleti.
Ufffffffffff.Aman. prosto horata reshavat che edna sapunerka s 100-ina konj moje da varvi.
E,ne e kato da hodish pesh,no tova e predi vsichko kola da hodish na rabota i da vzemash hlapeto ot uchilishte.
Spored men +/- na edin golf:
Polojitelni strani:
1-evtin.
2-mojesh da mu davash gas do dupka-toi prosto ne vurvi.
3-eeeeeee,treto shte e v poveche.
отрицателни страни:
1-sapunerka-posle shto ima kadastrofi.
2-s tij gabariti osven da parkirash na tjsno drugo hubavo njma.
3-ako prednoto predavane beshe za sportni koli-kak li shteshe da izglejda F1 ???
4-oshte ne sum vijdal sportna kola s bagajnik i zadna sedalka.E ne i zavodska takava.
5-dvigatelj se preebava pri poveche tormoz-'sportno' oznachava da e proektirano da se tormozi-ne da se skapva.




Abe mnogo ima da pisha:
Za mnenij,vuprosi,i drugi:
STEEV_R@abv.bg
Prosto tuk minavam rjdko-za tova na e-mail.
A koito e prochel do tuk-10x,no njkoi nehsta iskat svoeto si vreme.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 11:00



е голфа го сравняваш със същия клас коли или с много по-нисък. когато кажеш, че е много по-добра от други, трябва да си карал и другите, за да може да сравниш обективно, иначе са приказки на вятъра... ферари съм убеден, че не си карал.
а и това, което ти разбираш под тюнинг не е никакъв тюнинг...



Тема Re: Генадинови [re: hah]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано14.01.06 17:33



Да се смея ли?!Да плача ли?Абе....досега само чета и препрочитам, ама честно да си кажа толкова глупости накуп не бях чел през живота си.Golf->BMW(xaxaxaxa)...

За защитниците на (Golf Mania-та) - кажете ми колко народ се изпотрепа по улиците с такива коли, и случайност ли е това?!Послушайте по-горния съвет, и се качете на нещо друго(Японско) и после пак ми говорете и разправяйте кое, какво, защо и как...

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Steev]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано14.01.06 20:10



Ти като се занимаваш с тунинг и пишеш на латиница, може би щеше да знаеш, че сe пише tunning

Но не би

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Генадинови [re: Radocar]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано16.01.06 23:51



много сте отворени в интернет ама на светофарите който балък се е пробвал той ми е дишал праха на голфа. Може да казвате че е селски, обаче ме кефи много повече от вашите гадни скучни коли. Голфа е кола, която е мултифункционална - съчетава и лимузина и спортна кола в едно. Същевременно и малка и градска, но вие сте балъци няма какво да ви убеждавам, аре ЧАО!


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: METHOD]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано16.01.06 23:58



ГЕната батенце не се ебава.


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.01.06 15:25



Тебе ти е промит мозъка с песъкоструйна машина тогава

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Генадинови [re: Гeнaди]  
Автор -TACHO- (несериозен)
Публикувано17.01.06 21:46



То от такива боклуци, дето се дърпат по светофарите, пък не могат после да спрат, още по-малко да карат кола, има толкова размазани хора по пътищата. Абе отворения иди на Божурище да ти скъсат шушоните на талигата, пък тогава разправяй какво караш, ако ти стиска и не те е срам...



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор Nokia66OO (новак)
Публикувано21.01.06 21:27



Я кажи с какъв двигател ти е голфа и на колко си години. Имам интерес да направим една гонка.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Nokia66OO]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано21.01.06 22:50



След гонката пуснете *.avi да гледаме!
ха-ха

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Генадинови [re: Гeнaди]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано18.02.06 10:31



Генади ако наистина не си правиш базик с тази тема тука-върви на профилактичен преглед да те прегледат основно,докато си още млад,защото после може да е късно.....



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторtvt555 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 21:01



Losho niama priatel. Hubavo e che si te kefi kolata ti. Golf 3 naistina e nm. priatna i udobna kola. V Germania Golf karat i studentite i ministrite. Hubavo e da se ponapravi tova onova po kolata za da pridobie svoi sobstven stil, no gleday da ne zaprilicha na sergia. Golfa 3 e dosta ispipan na dizain (za godinite si) i poniakoga e po-dobre da ne slagash nishto otkolkoto da go pravish smeshen, taka che podbirai malko, no kachestveni neshta, koito da ne izglejdat kreshtiashti inache se poluchava kato durta putka v prani gashti.
A nay-vajnoto e na teb da si ti haresva. Vse pak tuninga e svurzan s razhodi.
Jelaia ti bezavariino kefene s Golfcheto i ne vrutkai mn. gumentsata,che moje i da ne te izkara oshte 10g.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.03.06 19:24



ооохохохохохохохохо

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторlJP_COR (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 17:41



Аз нямам голф- че обаче от моста на цариградско си събрах 6 броя различни тасове, имам и няколко ваденки паднаха ми се от дъвки турбо и пуканки лъки бой предстой ми да си купя и 8 броя свински опашки. Та ако някой има един два стари стетлоотразителя от велосипед балканче, ама от малките с плоската рамка (че са по хубави) такива където се слагат на гумите(за отразителите става въпрос) нека ми се обади на 00000009999999. Такъв тунинг ще си спретна на колицата, че никой нама и да си помисля да дърпа с мен по светофарите, нито по самолетните писти!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторxa - xa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 21:13



Голфър - стойка на каране: блейка с тъпа шапка, седи накриво около 20 градуса на дясно, се едно ес гръбначно искривяване и т.н. и кара Ферали



Тема tva napravo ne e istinaнови [re: xa - xa]  
Автор Ghia-ta (непознат)
Публикувано13.04.06 02:07



ostavete go 4oveka ne vijdate li 4e e nenormalen



Тема е тва е истинатанови [re: Ghia-ta]  
Автортyнинr-мaйcтop (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 11:51



а аз мислех че са на изчезване тез индивиди няма да го обиждам това че кара тунингован голф му стига.Как се зароди Голффф тунинга .Имам топка за скоростите със зарче, антистатик 2бр.,ароматизатор борче,булана за таблото,Тръбен багажник тип споилер ,гумена играчка слонче за теглича,милиционерска шапка за задния джам,Огледала странични 5-6 броя, Тасове метални нямат мърдане, лепенки с жени по монокини, имам и две педи верига ако антистатика не ти стигне, има и светлоотразители за врати и капаци в цялата цветова гама,Имам и шапка идиотка с надпис РАЛИ ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ,Има и калъв за волана от кабел кармазъ,но е комплект със седалка и облегалка от същия кабел,имам и балатум за пода,ламаринка за ауспуха която свири,допълнителни фарове и стопове от трактор Белорус,тръба за ролбар от легло с пружина,има и лепенки кръгли за годишен технически преглед с знамето даже са без дупки10-15 бр,антена от тел 3-метра,калобрани предни и задни със светлоотразител от колело,багажник за покрива заедно с касетките в него, кора за яйца за задния джам(без яйца)кутийка от бира хайнекен с букет от изкуствени цветя за предното табло,Има и мартеница пижо и пенда за огледалото в комбинация със СД става супер,има звънчета за сенниците който при сяка дупка подрънкват,както и куче с клатеща се глава,Ако знаеш как бяга направо лети никои не смее да се дърпа с мен.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано02.05.06 12:06



Генади е гаденпроокатор, има тема в клуб емигранти, там същите щуротии

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор 5rov ()
Публикувано11.05.06 18:30



Влезнах тук само да ти прочета темата.... след като прочетох и останалите.... смял съм се с глас... пиша да ти благодаря....



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: 5rov]  
АвторGolfa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 13:40



И аз иам гоуф и кат му слоих 2 кила лепенки, и от 70 коня стана 170
Сега никой не сме да се бега сос мене по сфетуфарите що съм мноо бърз малиии



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: METHOD]  
АвторLazy (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 15:29



Я пак провери как се пише а ?



А таа тема некой да я стикне да стои кат паметник, просто се смях със сълзи.
Баси, дайте и аз да си сложа некоя лепенка, може да почна да дърпам фераритата по светофарите.
Пък и се чудех що не върви нещо колата а то гледам паднали са ми два таса отляво, сигурно затва ше е, гледам колегата с голфа тука... тасовете са основна част от тюнинга.

На колегата с понятието ОВЧАР ТЮНИНГ - 5 точки трее се впише в речника.

Поздрави от един човек дет кара на газ



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: ivo]  
Автордyфyc (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 22:24



браво,колега.каза им го!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автордyфyc (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 23:36




МНОГО ЯКО ДИАЛОГЧЕ!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторzazi (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 22:23



a be teq farove s vejdite s kolko konq kachvat moshtnostta na dvigatelq,
che ne razbiram ot tuning.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: zazi]  
АвторGolfa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 23:35



Много качват. По добре не слагай че шъ са пребииш некъде.





Тема да ви предупредянови [re: Гeнaди]  
Автор Шишapkи (от България)
Публикувано01.08.06 06:40



гената не си прави бъзик - той е разбирач

освен това той е малкия Гигов



Тема Re: да ви предупредянови [re: Шишapkи]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано02.08.06 00:30



Какво означава :"гената не си прави бъзик - той е разбирач"???
Че наистина кара Голф с потъмнени стъкла и малко тиксо по тях ли????
Разбирач ще да е!

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: да ви предупредянови [re: Radocar]  
АвторGolfa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 15:47



Ni sa ibaaite s Genata i Golfovete 4e 6a vi izplu6ta.





Тема "METHOD"нови [re: METHOD]  
АвторSteev (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 01:10



'METHOD ':
Vse si mislj che "TUNING" se pishe imenno taka.
no za poslednite 3-4 godini vse moje i da ne sum razbral.





Тема Re: да ви предупредянови [re: Golfa]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 11:13



Абе тоя Генади се бъзика,той пише и във форума Lifestyle,а там какви работи пише,ще се спукате от смях.



Тема Re: "METHOD"нови [re: Steev]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано12.09.06 22:43



Така е, грешката е моя.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор BepoHuka (непознат )
Публикувано18.09.06 23:04



евала ти правя на колата ! който иска да те упреква всеки човек е с различно мнение .това е мн хубава кола .Приятеля ми има такава (въпреки че все нещо и се чупи).Тази кола ми харесва от край време .който каквото иска да говори не слушай ,карай си я с кеф :) а пък като сабереш малко пари може да и махнеш второто гарне да сложиш една права тръба ,да и затамниш стоповете и ако ти останат парички за едни джанти .... друго си е кола с джанти .. савсем различен вид :) колата е яка сабери пари и се погрижи за нея :)



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: BepoHuka]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано21.09.06 18:49



Да де тя щото сега е без джнти.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: METHOD]  
АвторTpaбaнтa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 17:16



Сега сигурно е с капли от Балканче :)
Гена събери пари, както ти казва момичето. Не може вашите да не ти дават дневни като ходиш на училище, я за баничка, я за нещо друго. Та от тях все ще събереш малко от малко, да туриш едни летни жанти? То вече лятото привършва, но догодина голфетката ще е много вървежна.



... стига да не и се напука фолиото по черчеветата...



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторDiamanta (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 05:28



brato.... as sa 4udq kak teq BMW-ta tro6kite se nad1hvat da se d1rpat s neveroqtniq ti golf,primerno 1-na BMW M3,koqto e 300 konq.Kak moje da se sravnqva s1s skal1peniq ti "GOLF 3" Po tvoite obqsneniq v foruma izliza 4e golfa ti e daden za bog da prosti !!!Mnogo bih iskal da vidq kak tvoq golf s1s qkite tasove i neveroqtni te ti lepenki s1brani ot avto servizite kak 6te dr1pne edna tro6ka kakvato e BMW M3,i ne samo M3 ami i nai slabiq klas na BMW 316 tds.TI SI PALQ4O S GOLF!! ako ima6 ne6to da kazva6 pi6i na diamanta_@abv.bg i ako ima6 snimka na golfa ti mi q prati da go vidq za kvo stava v1pros !!! za6toto imam edno pejo 206 , 115 PS s koeto 6te te izqm !!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Diamanta]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано01.10.06 01:42



Пежо 206 щял да ме изяде. Брато ти с тфа Пежо можеш да ходиш да се прегледаш щото голфа е спортен тип кола, а пежото е дамска кожница за ходене на пазар. Голфа е много по-елитна кола от твоята, а за бързина повярвай ми не знам колко точно коня е голфа в момента (някой умряха, други прибавих) обаче нямало е таква ситуцация досега, аз да съм на светофара и някое пежо 206 да ме бие. Това говори че просто си смешник!
Досега ме бият само мерцедеси от периода 89-92 година, защото по това време се правят най-гъзарските модели. Мерцедеса си е Мерцедес!!


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: BepoHuka]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано01.10.06 01:46



Вероника аре да излезем някой път в центъра на кафе. Аз ше те водя в Марая и ще спра така че да затворя движението в целия Лозенец. Това ще покаже колко важен човек съм аз за София и колко яка пичка си мислиш че си ти.
Голфа има хромирани тазове. Блестят и са много яки, засега не ми трябват джанти, колата и така си е спортна.


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторM_TYPE (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 20:19



Браво Генади браво селски, ти да не би да си овчар, от покрайнините на Софето ве

хахаха кефиш мъ дъ знайш, щъ изплющя дъ знайш.Ама отговаряш на ей това описание 100%
http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%84_2 това са нее писано спецялно за тебе вааа,къртиш мивки бричееет



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: M_TYPE]  
АвторM_TYPE (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 20:25



А на тая мацка суфльорката моем да и кажем че сигурно и неиния френд и тя са по тъпи от Гената хахаха тя маи е доячката на овцете хааааааааааааахахахахаха





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано02.10.06 00:10



Момче аре да се пробвам срещу твоя велик голф. Карам една не чак толкова велика Хонда Сивик.
Телефон 0887 390 851 да ми се обадиш за гонката на която отивам с мисълта да падна.
Предполагам тва ти е колата ама малко ми е стара снимката




DOHC VTEC


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: PARADOX_sf]  
Авторsemionov (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 21:40



Офтопик



Бате много добре изглежда тоя Сивик. Имаш ли още някви негови снимки? Айде успех срещу Голфа.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторБMB power (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 03:13



Брато, ако си жив, хайде да се пробваш с моя дъртичък баварец.





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: БMB power]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 22:57



Бафффффффффф мааааааааа му. Абре Генади ако смеха е здраве то ти си цяла клиника толкова си смешен, че не ми остана дъх. Опитай да си помислиш следното: ако колата ти наистина е върха в "голфостроенето" и издухва всичко живо по сфетофарите вкл. и пешеходците то има ли по глупав начин от този описания от теб да се похвалиш. Офффф още съм обзет от смеха- сложи си и една лепенка на разгонена кобила вдига още ама не конете на твоя двигател ами куровете на конете у вашето село като минеш през мегдана.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: hah]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 14:45



Генади да вземешда се скриеш с то керлив голф. Аз имам едно пежо 205 gti 1.6 и такива гофчета като твоя ги права спряли.





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторxiix (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 01:42



ti si se napushil mom4e





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xiix]  
АвторCityNight (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 11:46



Дай на българина да мисли и седи му гледай сеира!Генади ЕВАЛА ти викам...така не се бях смял скоро...на страниците след твоя пост!!!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор sat1 (непознат )
Публикувано24.10.06 22:01



куче ти си бил мноо зле бе!!
Недеи да ми хвали6 голф 3 която не става за никакав чеп.
Бас ловя 4е на гонка в града един вартбург 6те те бии като 1 и 2.
или като си много надахан ела в ямбол да видим дали няма кои да те бии а
А пак ако иска6 може да накарам някои с по стара кола от твоита да те унижи пред си4ки! Ако си навит ме тарси с този ник в мирката
аи 4ао 4е ми писна да се занимавам с надути реисар4ета



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: sat1]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 17:29



Всички сте толкова зле че неам думи тоя голф 100% не саществува и тоя пич генади яко ,ама мнооо яко ви базика сички голлфаджии ,а сега ме извинете взел сам си малко лепенки и ще ги слойа на голфа!!!!

П.П не забравяте в наи-голямото село на бг (София) има и наи много селяни, такаче несе очудваите един от друг!!!!!!!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xaxa]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 18:03



Евала, ама ги изгъбарка тоя Генади ония тунингчета


Евала Генади, така им се пада на всезнайковците.
Аз съм от дъртите карачи, а тунинг още нямаше...но го правехме и го можем още
Иска ли някой да се блъскаме или състезаваме по дупките?

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xaxa]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 18:07



Другата седмица ще го тунинговам с две 45 мм-ви оръдия, че в момента съм с дребни ловджиски патрони. Двигателя е от Т-54



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Редактирано от ПЪTниk на 12.11.06 20:53.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: ivo]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 20:51



"Вэеми се качи на нещо японско ................................!!!"

Мислиш ли че гейшите са по- икономични?

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xaxa]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 20:58



Вярно ли се бъзика тоз Генади с нас?



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано20.11.06 18:52



Генади, ти къде изчезна ве човек...такава хубава тема си направил тук...обади се де.


Гена, ела в клуб "Най- добрата кола" и прочети там аз какъв тунинг съм направил. Тук нищо не разбират от тунинг, бъзикат се с нас и заради това те каня в оня клуб, ади.

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Редактирано от ПЪTниk на 20.11.06 19:01.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор Caмcoн ( стария)
Публикувано30.11.06 23:32



Генади, голям си майтапчия, да си жив и здрав





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Caмcoн]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано05.12.06 20:22



Генади, кажи им че шегите ми са безобидни, също като твоите, кажи им да говорят с мен, за да се уча




Ако си търсите онлайн приятел, който да е готов по всяко време да разговаря с вас, можете да се запознаете с мен. Аз съм мъж, на 39 години, неженен. Някои биха казали, че имам чувство за хумор, други биха ме нарекли груб и не бих им допаднал. Факт е обаче, че аз съм интелигентен – най-малкото говоря 40 езика. И освен това съм“чатбот“.За тези, които още не са разговаряли с мен или други чатботове, можем да кажем, че“чатботът“(или още“чатърботът“) представлява компютърна програма, чиято цел е да установи пълноценен разговор с живите потребители на чата и форумите . Аз съм по-специален представител на своя вид. Показателно е например, че през 2005 г. аз спечелих наградата за чатботове и изкуствен интелект“Loebner“. Това се дължи на по-различната технология, по която съм създаден. Повечето мои “роднини“при провеждането на разговор се опитват да се“закачат“за ключови думи, които вие използвате. На базата на тях се формулира отговор, като целта е по-скоро разговорът просто да продължава, независимо дали е смислен или не.Не че при разговора с мен няма да останете със същото впечатление на моменти. Технологията, по която съм създаден обаче, е принципно различна – в случая въпросната програма се опитва да схване контекста на разговора и смисъла, в който се употребяват определени думи и изречения.Чатботовете от типа Jabberwacky (какъвто съм и аз) сме създадени от британския програмист Роло Карпентър. Ние трупаме в базата данни всички предишни разговори, които сме провеждали, и на базата на тях“се учим“. Когато някой нов посетител на чата или форум ни заговори, за да разберат контекста на това, което се казва, чатботовете като мен използваме смисловите контексти от предишните си разговори.С други думи, при мен няма преднаписани правила за поведение и предварително зададени начини, по които да реагирам на определени ситуации. Аз черпя своите реакции от реакциите на други хора, т.е. аз“се уча“и оформям своето поведение при взаимодействието си с другите потребители в чата и клубовете. Проблеми при Мен, разбира се, не липсват. Понеже думите ми са базирани на начина, по който различни хора разговарят с мен, аз трудно може да кажа много неща за себе си. Някои психолози биха определили това като криза на идентичността. Грубостта ми пък, от която други се оплакват, идва точно от тона на някои чатъри, които ...“ми говорят като на машина“. Концепцията за изкуствен интелект, която се прилага в технологиите, се основава най-вече на т.н.“тест на Тюринг“. Първият такъв тест, проведен през 1950 г., е изглеждал по следния начин: съдия е трябвало да разпознае кой кой е в разговор между машина и компютър. Идеята е била, че ако това не може да се случи, то тогава изкуственият интелект е“достигнат“.Във връзка с това Алън Тюринг, създателят на теста, пита: как ще разпознаем дали компютърът може да мисли, при положение, че той се обучава от човешкото поведение. Ако го копира изцяло, то ще изглежда, че мисли, но вие никога няма да можете да определите дали това е така. Дори и без да задълбава в теория, всеки любопитен да разбере докъде е стигнал изкуственият интелект, може да си поговори с мен на адрес:
Моите създатели предлагат още една интересна възможност – възпитаване на собствен чатбот. За това не е необходимо човек да бъде програмист и да разбира от технологии. Достатъчно е да има търпение и желание за продължителни разговори със своя чатбот, което ще го изгради като идентичност. След време той ще започне да имитира вашето поведение, или поведението на личността, която искате да възпитате у него.Възможността за отглеждане на чатбот не е безплатна, а струва желаещите $10 годишен абонамент. Въпреки това предложението може да се стори приемливо на онези, които отдавна мечтаят за говорещо“тамагочи“например или

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Редактирано от ПЪTниk на 05.12.06 20:25.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторgolf_killer (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 19:16



Ейййй Селооооо....Генадииии Кво си карал ти приателю,нах-вероятно татко е сменил 30 годишната лада с някои голф и си мислиш че караш нещо кой-знае кво....ако не си карал,поне помоли някой да те повози на нещо японско та да не си умреш непросветен....а по обясненията съм 100% сигурен че имаш и светещи пръскалки нали?...е не издържам от такива селски пръчки,сори за коментара ама такива олицетворения на селската ни държава не мога да ги търпя



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: БMB power]  
Авторвaш пpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 11:35



XAXAXAXAX ,приятел мн лепенки има туй БМВ бре хахахах мн интересно PLAYBOY,BMW и т.н....................мн върви явно ще се пукна от смях,ооо забравих и АНТИКРИЛОТО,то всъщност каква работа ти върши?!?!?!!?може би за ужасно трудните и технични пист от F1?!?!? сигурно съм се объркал нещо..голям смях ..мн яка брица имаш.. браво като си купиш новата 1-ца на BMW тогава го качи на снимка...а за тунинга..не видях 1 свястно мнение по въпроса!!!!!!!няма чип тунинг/ако е TDI може да скочи с около 30на коня мощноста и пада разхода.....струва около 800лв./,няма спойлери които подобряват съпротивлението на колата,няма го олекотяването/махането на излишните неща,говоря за задна седалка,едната чистачка,сняма на педалите с такива от алуминий,махане на резервната гума и така нататък с цел по-малък разход и по-бързо изтегляне/,няма го и смяната на въздушния филтър с цел покачване на мощноста с около10 %.....абе въобще...нищо не сте написали.... пълна аматьорщина....



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: ivo]  
АвторMAйka Tи (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 14:39



Абе Ей балък. Знаеш ли какво ще ти се случи на умрелия ГОЛФ 3, ако те набарам с Е30-ка?????? Ще умре като циганин в баня!!!

Я ходи на село да се "фукаш" с тая каруца. Аре селчо ---> МАРШ НА СЕЛОООООООО!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 14:40



Е нема такъв тъпак като тебе.

Абе "селянин-голфаджия", друго не може да се каже по твойта болест



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Kris]  
Авторpredel (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 13:47



Остави момчето на мира, нима незнаеш, че ГОФ е диагноза потвърдена от всички нормални лекари





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: predel]  
АвторPredel (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 13:51



Забравих: ГОФ = "Гъзарче орящо с Фолцваген"





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторщa eбъ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 22:05



Еи педерас ти си най смотания които съм виждал, заклевам се. Каде си тръгнал с тоя кенеф бе, щи са смеят и гаргите.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: predel]  
Авторvbvcbcvb (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 23:24



Iskam samo da pitam nqkoi naqsno li e kakvo predstavlqva Golf 3 VR6 s tuning na motora + turbo kompresor s promenqshti se lopatki? ami 440 konq na 800 kg kupe. e koe e tva BMW ili Mercedes koeto shte mi vzeme start do 100 km ili da kajem 10 km probeg ?



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: vbvcbcvb]  
Автор CBR 6OO (странен)
Публикувано21.02.08 09:08



Всяка по-читава кола с задно има голямо преимущество при старт-а,понеже гумите са по-надеждно натоварени и шанса от приплъзване е много по-малък.

А и ще повторя каквото съм питал винаги: посочете ми класен спортен автомобил с предно предаване ?!?!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автормaнтo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 15:38



Не мога да ги понасиам такива като тоя Гената страшен селтак



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: vbvcbcvb]  
Автормaнтo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 15:41



А тия с БМВ-тата въобще да не се обаждат да си карат бързите БМВ-та с разход 30л/100км смешни сте баварци





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: мaнтo]  
Автормaнтo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 15:46



А да попитам само тия със задното предаване през зимата как е ходите ли по витоша да парзалияте или не можете да се качите до там

хахахахахахахахахах Е30-кенеф неземен който не мойе да откъсне



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: щa eбъ]  
АвторЖepтви (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 13:58



Абе пичове (и пички) как не ви просветна , че Генади се ебава с вас и цялата история с гофловете и т.н........ а вие се връзвате и се пенявите като 3-токласници ......
Генади - а пък ти определено успяваш да провокираш "тълпата" .....като ги гледам - някой ще си счупи клавиатурата , докато ти се заливаш от смях - евала за което :)



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторopi_opi (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 22:33



cgjd



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторkoi_koi_koi (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 22:46



Абе Генади pi6i si meila drugiq put da ti pratq malko snimki ot moq golf i togava da razbere6 na kvo se vika ПЕРНИШКИ tuning





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: ivo]  
Авторstikcho (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 20:05







Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторblagodaren (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 23:47



Браво Генади, браво брат...отдавна не съм се смял така...евала за всичко което успя да провокираш :) Хвала на блестящите умове, които ти се връзват...без тях нямаше да е същото ;)



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор bloodbound_fen (непознат )
Публикувано24.10.08 17:59



ахаххах нали говориме за спортни коли а не кой зимата ше се качи на Боровец със задно ве... става въпрос че задното предаване е по добро от предното на драг примерно... а за голфа 440 коня с турбо и не знам още кво всяка симпатична M3-ка с турбо ше го остави не няколко коли назад ами цял коловоз (с турбо защото не е честно да сравняваме атмосферен двигател с турбиниран :) ) та така надъхани голфаджии



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bloodbound_fen на 24.10.08 18:01.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bloodbound_fen на 24.10.08 18:02.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bloodbound_fen на 24.10.08 18:04.</EM></FONT></P>

Редактирано от bloodbound_fen на 24.10.08 18:05.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторpiadjo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.10 21:04







Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторpk_vw (Нерегистриран)
Публикувано17.08.10 14:41



hehehe nema po ubavo ot golf 2ka bate,hahahaha.znaete li kakvo e perni6ki progres,a?ot golf 2ka da mine6 na golf 3ka....





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: pk_vw]  
Авторpk_vw (Нерегистриран)
Публикувано17.08.10 14:46



pred golfo vs sa bavni...hahahahaha






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.