Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 24.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.01.06 15:25



Тебе ти е промит мозъка с песъкоструйна машина тогава

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Генадинови [re: Гeнaди]  
Автор -TACHO- (несериозен)
Публикувано17.01.06 21:46



То от такива боклуци, дето се дърпат по светофарите, пък не могат после да спрат, още по-малко да карат кола, има толкова размазани хора по пътищата. Абе отворения иди на Божурище да ти скъсат шушоните на талигата, пък тогава разправяй какво караш, ако ти стиска и не те е срам...



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор Nokia66OO (новак)
Публикувано21.01.06 21:27



Я кажи с какъв двигател ти е голфа и на колко си години. Имам интерес да направим една гонка.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Nokia66OO]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано21.01.06 22:50



След гонката пуснете *.avi да гледаме!
ха-ха

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Генадинови [re: Гeнaди]  
Автор jorkata_gb (непознат )
Публикувано18.02.06 10:31



Генади ако наистина не си правиш базик с тази тема тука-върви на профилактичен преглед да те прегледат основно,докато си още млад,защото после може да е късно.....



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторtvt555 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 21:01



Losho niama priatel. Hubavo e che si te kefi kolata ti. Golf 3 naistina e nm. priatna i udobna kola. V Germania Golf karat i studentite i ministrite. Hubavo e da se ponapravi tova onova po kolata za da pridobie svoi sobstven stil, no gleday da ne zaprilicha na sergia. Golfa 3 e dosta ispipan na dizain (za godinite si) i poniakoga e po-dobre da ne slagash nishto otkolkoto da go pravish smeshen, taka che podbirai malko, no kachestveni neshta, koito da ne izglejdat kreshtiashti inache se poluchava kato durta putka v prani gashti.
A nay-vajnoto e na teb da si ti haresva. Vse pak tuninga e svurzan s razhodi.
Jelaia ti bezavariino kefene s Golfcheto i ne vrutkai mn. gumentsata,che moje i da ne te izkara oshte 10g.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.03.06 19:24



ооохохохохохохохохо

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторlJP_COR (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 17:41



Аз нямам голф- че обаче от моста на цариградско си събрах 6 броя различни тасове, имам и няколко ваденки паднаха ми се от дъвки турбо и пуканки лъки бой предстой ми да си купя и 8 броя свински опашки. Та ако някой има един два стари стетлоотразителя от велосипед балканче, ама от малките с плоската рамка (че са по хубави) такива където се слагат на гумите(за отразителите става въпрос) нека ми се обади на 00000009999999. Такъв тунинг ще си спретна на колицата, че никой нама и да си помисля да дърпа с мен по светофарите, нито по самолетните писти!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторxa - xa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 21:13



Голфър - стойка на каране: блейка с тъпа шапка, седи накриво около 20 градуса на дясно, се едно ес гръбначно искривяване и т.н. и кара Ферали



Тема tva napravo ne e istinaнови [re: xa - xa]  
Автор Ghia-ta (непознат)
Публикувано13.04.06 02:07



ostavete go 4oveka ne vijdate li 4e e nenormalen




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.