Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 27.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: BepoHuka]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано01.10.06 01:46



Вероника аре да излезем някой път в центъра на кафе. Аз ше те водя в Марая и ще спра така че да затворя движението в целия Лозенец. Това ще покаже колко важен човек съм аз за София и колко яка пичка си мислиш че си ти.
Голфа има хромирани тазове. Блестят и са много яки, засега не ми трябват джанти, колата и така си е спортна.


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторM_TYPE (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 20:19



Браво Генади браво селски, ти да не би да си овчар, от покрайнините на Софето ве

хахаха кефиш мъ дъ знайш, щъ изплющя дъ знайш.Ама отговаряш на ей това описание 100%
http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%84_2 това са нее писано спецялно за тебе вааа,къртиш мивки бричееет



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: M_TYPE]  
АвторM_TYPE (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 20:25



А на тая мацка суфльорката моем да и кажем че сигурно и неиния френд и тя са по тъпи от Гената хахаха тя маи е доячката на овцете хааааааааааааахахахахаха





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано02.10.06 00:10



Момче аре да се пробвам срещу твоя велик голф. Карам една не чак толкова велика Хонда Сивик.
Телефон 0887 390 851 да ми се обадиш за гонката на която отивам с мисълта да падна.
Предполагам тва ти е колата ама малко ми е стара снимката




DOHC VTEC


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: PARADOX_sf]  
Авторsemionov (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 21:40



Офтопик



Бате много добре изглежда тоя Сивик. Имаш ли още някви негови снимки? Айде успех срещу Голфа.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторБMB power (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 03:13



Брато, ако си жив, хайде да се пробваш с моя дъртичък баварец.





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: БMB power]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 22:57



Бафффффффффф мааааааааа му. Абре Генади ако смеха е здраве то ти си цяла клиника толкова си смешен, че не ми остана дъх. Опитай да си помислиш следното: ако колата ти наистина е върха в "голфостроенето" и издухва всичко живо по сфетофарите вкл. и пешеходците то има ли по глупав начин от този описания от теб да се похвалиш. Офффф още съм обзет от смеха- сложи си и една лепенка на разгонена кобила вдига още ама не конете на твоя двигател ами куровете на конете у вашето село като минеш през мегдана.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: hah]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 14:45



Генади да вземешда се скриеш с то керлив голф. Аз имам едно пежо 205 gti 1.6 и такива гофчета като твоя ги права спряли.





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторxiix (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 01:42



ti si se napushil mom4e





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xiix]  
АвторCityNight (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 11:46



Дай на българина да мисли и седи му гледай сеира!Генади ЕВАЛА ти викам...така не се бях смял скоро...на страниците след твоя пост!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.