Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 25.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: да ви предупредянови [re: Шишapkи]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано02.08.06 00:30



Какво означава :"гената не си прави бъзик - той е разбирач"???
Че наистина кара Голф с потъмнени стъкла и малко тиксо по тях ли????
Разбирач ще да е!

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: да ви предупредянови [re: Radocar]  
АвторGolfa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 15:47



Ni sa ibaaite s Genata i Golfovete 4e 6a vi izplu6ta.





Тема "METHOD"нови [re: METHOD]  
АвторSteev (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 01:10



'METHOD ':
Vse si mislj che "TUNING" se pishe imenno taka.
no za poslednite 3-4 godini vse moje i da ne sum razbral.





Тема Re: да ви предупредянови [re: Golfa]  
Авторssss (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 11:13



Абе тоя Генади се бъзика,той пише и във форума Lifestyle,а там какви работи пише,ще се спукате от смях.



Тема Re: "METHOD"нови [re: Steev]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано12.09.06 22:43



Така е, грешката е моя.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор BepoHuka (непознат )
Публикувано18.09.06 23:04



евала ти правя на колата ! който иска да те упреква всеки човек е с различно мнение .това е мн хубава кола .Приятеля ми има такава (въпреки че все нещо и се чупи).Тази кола ми харесва от край време .който каквото иска да говори не слушай ,карай си я с кеф :) а пък като сабереш малко пари може да и махнеш второто гарне да сложиш една права тръба ,да и затамниш стоповете и ако ти останат парички за едни джанти .... друго си е кола с джанти .. савсем различен вид :) колата е яка сабери пари и се погрижи за нея :)



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: BepoHuka]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано21.09.06 18:49



Да де тя щото сега е без джнти.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: METHOD]  
АвторTpaбaнтa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 17:16



Сега сигурно е с капли от Балканче :)
Гена събери пари, както ти казва момичето. Не може вашите да не ти дават дневни като ходиш на училище, я за баничка, я за нещо друго. Та от тях все ще събереш малко от малко, да туриш едни летни жанти? То вече лятото привършва, но догодина голфетката ще е много вървежна.



... стига да не и се напука фолиото по черчеветата...



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторDiamanta (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 05:28



brato.... as sa 4udq kak teq BMW-ta tro6kite se nad1hvat da se d1rpat s neveroqtniq ti golf,primerno 1-na BMW M3,koqto e 300 konq.Kak moje da se sravnqva s1s skal1peniq ti "GOLF 3" Po tvoite obqsneniq v foruma izliza 4e golfa ti e daden za bog da prosti !!!Mnogo bih iskal da vidq kak tvoq golf s1s qkite tasove i neveroqtni te ti lepenki s1brani ot avto servizite kak 6te dr1pne edna tro6ka kakvato e BMW M3,i ne samo M3 ami i nai slabiq klas na BMW 316 tds.TI SI PALQ4O S GOLF!! ako ima6 ne6to da kazva6 pi6i na diamanta_@abv.bg i ako ima6 snimka na golfa ti mi q prati da go vidq za kvo stava v1pros !!! za6toto imam edno pejo 206 , 115 PS s koeto 6te te izqm !!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Diamanta]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано01.10.06 01:42



Пежо 206 щял да ме изяде. Брато ти с тфа Пежо можеш да ходиш да се прегледаш щото голфа е спортен тип кола, а пежото е дамска кожница за ходене на пазар. Голфа е много по-елитна кола от твоята, а за бързина повярвай ми не знам колко точно коня е голфа в момента (някой умряха, други прибавих) обаче нямало е таква ситуцация досега, аз да съм на светофара и някое пежо 206 да ме бие. Това говори че просто си смешник!
Досега ме бият само мерцедеси от периода 89-92 година, защото по това време се правят най-гъзарските модели. Мерцедеса си е Мерцедес!!


Винаги верни


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.