Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Списък на хубавата българска коzметика?нови  
АвторФeнka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 23:48



Здравейте,
какво ще кажете да направим списък на българските неща, от които сте иzключително доволни? Като роzовата вода, кристалите zа коса, целулитните кремове на Леокрема и т.н.
Ще си идвам в България скоро и искам да иzпробвам работите, които само там мога да купя и zа които съм чела толкова в тоzи форум.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор aunt Ogg (минаващ)
Публикувано24.04.05 08:56



Включвам се,макар и скромно:
* Бадемова маска за коса-Евтерпа (Косата ми е дълга,небоядисвана)
* Кремове за ръце-Insens (подобни на Atrix;много добре попиват и не оставят мазен слой).



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано24.04.05 10:10



e как няма да кажа Маточинната вода на Българска роза-Карлово
Също така хумата на Талодерма и млеката им за тяло, както и вазелинчето (става за устни, изпръхнала кожа и въобще всичко, разкошно е и е на смешната цена от 64 ст.)
сапуните Рефан
Всичко останало на Българска роза-Карлово
зеления измиващ гел на Елеа



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор ellina (legal alien)
Публикувано24.04.05 10:25



миналата година зададох подобен въпрос и каквото ми препоръчаха момичетата - все беше супер.

към написаното от другите добавям антицелулитните гел и крем на Рефан, масажните масла на Икаров, маските за лице на Регал и Арома ( пробвах почти всички и бяха чудесни и на много прилична цена ), розова и маточинна вода с литри, сега прочетох, че имало и лавандула, много съм любопитна да я пробвам.



Тема Тъкмо навреме!нови [re: Фeнka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано24.04.05 12:51



Че и аз след няколко седмици ще си идвам и съответно и мен подобни въпроси живо ме интересуват
Аз бих добавила лосиона за почистване на очи на Регал (в тъмносин флакон, но не се сещам вече как се казваше, защото изхвърлих опаковката - нещо с магданоз май беше), лосиона за тяло на Lady's joy (с него изкарах зимата, много си го обичам!), солите за вана на Рефан, както и техния сапун за крака с "вградена" гъба.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: ellina]  
Автор ***** ()
Публикувано24.04.05 14:06



За съжаление тази вода от лавандула мирише ужасно Ароматите са нещо много индивидуално, но на мен изобщо не ми хареса, а по принцип много обичам козметика с лавандула и съм купувала неща само, защото ми миришат на нея



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор ***** ()
Публикувано24.04.05 14:16



Малко се повтарям от другите такива теми, но... :

-розовото вазелинче и медико идеал на Арома;
-хумата на Талодерма
-на Рефан:сапуните за тяло и за крака, пяна за вана, соли за вана, гел за крака, душ гела и кремчето за ръце от морската серия, антицелулитните продукти
-Българска роза: маточинна вода, шампоан с роза Herbal Care, кремчето за около очи (аз го ползвам за лице от време на време) и почистващите рподукти Seasons;
-тоалетното мляко от зелената серия за Елеа
-маслата на Икаров. Аз съм ползвала бадемовото, от жожоба, сусамово и за нокти
-гланц за устни I love just u
-кератина за коса на Биофарма (това е българо-италианска фирма, но видях, че си споменала кристалите и затова ги включвам)
-щях да забравя бадемовата маска на Роза Импекс с билки и витамин F (или беше Е?) Сега съм си взела тази на Евтерпа, но още не съм пробвала,

Така като гледам май хубава козметика са почнали да правят в България



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано24.04.05 14:37



1. Кремовете на Родиола - дневен и нощен, съответно за суха или смесена кожа.
2. Регал - околоочните кремове, тоалетното мляко
3. Кристалите за коса на Биофарма

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано24.04.05 15:15



"целулитните кремове на Леокрема"
1. ако искаш нещо да ти образува целулит, добре, но аз не искам; кремът е антицелулитен
2. ако не ме лъже паметта, а тя не ме лъже, продуктите на Леокрема не са български, а италиански
любими мои неща - повечето на БР-Карлово и Родиола; с аромат на роза са, лошото е, че max SPF е 8



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Meceчka (истинска)
Публикувано24.04.05 16:16



"Дева" - антицелулитен крем, крем против стрии и гел-крем за лице, балсам за коса на "Ален мак", почистващия лосион на "Регал" с магданоз



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор fornarina (новак)
Публикувано24.04.05 16:30



Здравей!
И аз както повечето момичета много харесвам сапуните на Рефан и по-специално този за крака и антицелулитния!Наистина са прекрасни
Поздрави!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: 7kari]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано24.04.05 19:05



За кремовете на Родиола - доколкото си спомням можеха да се набавят само с поръчка, или греша? Продават ли се по магазините (аптеките)?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано24.04.05 19:26



тц! каталог.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: тиrъp]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано24.04.05 19:49



Тюх, така и предполагах А откъде се взима този каталог? Как се плаща, колко се чака поръчката и т.н.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: fornarina]  
АвторRosty (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 22:32



Присъединявам се за Регал - тоникът за почистване очи с магданоз, 3-минутната маска, серията им за крака (скръб-гела, балсамче и кремче), кремът им за около очи, маските за лице - идеални са. Също- Дева, но без крема за ръце и крема за крака от зелената серия - не попиват добре. И не на последно място - Родиола. Имам доста неща от тях, но дневният матиращ крем с УВ фактор и кремът за около очи - не бих ги сменила още дълго време. Дивинора, поръчването им не е голям проблем - при мен колетчето идва за два дни от София до Шумен - поръчваш в понеделник - в сряда пратката е при теб. Мога га ти дам е-маил на една дама-дистрибутор. А в колетчето ти пращат и каталог и мостри.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано24.04.05 22:33



нямам представа, никога не ми е попадал.

Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано25.04.05 00:39



ами да, моля те дай адрес, и аз се интересувам. Освен това откъде купувате Българска Роза, Лейдис Джой, Регал? Аз където и да попитам все има само Дева и Елеа от българската козметика??



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано25.04.05 00:48



Продават се, явно на малко места....
Аз лично съм виждала в базар "Плиска" в близост до хотел "Плиска"




Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано25.04.05 01:03



И аз ще се повторя, но най- допаднали са ми Розовата вода и крема Lady's joy, и гела за измиване на лице Seasons на Българска роза Карлово.

Пропуснах лосиона за почистване на очен грим на Регал

Редактирано от Шaнтa на 25.04.05 01:05.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 08:49



О, ще съм ти много благодарна! Ако искаш остави ми бележка. Аз съм от Варна и ще си бъда за няколко седмици в БГ, така че ще имам време за поръчки.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: queenmabb]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 08:59



Българска Роза и Лейди'с Джой ги виждам редовно по аптеките, разни прарфюмерийки, както и във фирмените магазинчета/щандове на Българска роза, Регал има в по-големите супермаркети. Поне такова е положението във Варна



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: queenmabb]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано25.04.05 10:55



в аптеките. особено тези по-големите. за регал има неща и в била.


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема радиоланови [re: Rosty]  
Автор actress (изследваща)
Публикувано25.04.05 11:11



моля,те пусни ми и на мен, за се свържа с представител на радиола - отдавна си го бях намислила, ама аз съм от София. а как става плащането и как да им видя нещата...
благодарности!

"След като къщата гори, поне да се стоплим."


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автормиrличka (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 14:04



Много харесвам кремът за ръце Naturel. Изцяло е на растителна основа с етерични и растителни масла. Може да се намери в някои аптеки (с малко повече късмет) и по изложенията.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор ah ()
Публикувано25.04.05 14:17



може ли тази тема да се сложи като постоянна там горе многомногомного моля?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: миrличka]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано25.04.05 14:22



на коя фирма е?



Тема Rosty ?нови [re: Rosty]  
Автор Treselle (новак)
Публикувано25.04.05 15:57



Здравей !
Дай, моля те, координати на дистрибуторката на РОДИОЛА, аз съм в София и отдавна търся представител....
А, отностно темата- ЦЯЛАТА серия ЕНЕРДЖИ на Арома е страхотна !!!!!!
Поздрави !



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано25.04.05 16:13



Ако се интересуваш, мога да ти кажа къде им е офиса - нали си от Варна. Оттам се взема каталог и се купуват продуктите; предполагам имат и дистрибутори. В темата на Филира бях преписала тогавашния каталог; сега може да имат и нови неща.
Ако решиш - пиши ми да ти обясня къде е офиса



Тема Re: Леокреманови [re: Фeнka]  
Автор PPP (една)
Публикувано25.04.05 16:19



Леокрема български ли са?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор_fungi_ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 16:38



Може ли и на мен да дадеш координати на дистрибутор на Родиола и къде мога да им прегледам каталога с продуктите! Много благодаря предварително!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: _fungi_]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано25.04.05 17:17





Като се прибера довечера ще видя в каталога координатите на Варненския офис



Тема Re: Леокреманови [re: PPP]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано25.04.05 17:20



Италиански



Тема Re: Леокреманови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор PPP (една)
Публикувано25.04.05 17:38



И аз имам такъв спомен, но видях, че ФЕНКА ги е споменала като български, та затова се учудих.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: 7kari]  
Автор DarkCat ()
Публикувано25.04.05 18:55



как ги купувате тези кремове на Родиола?

моля прати на бележка координати на дистрибутор, плиис...



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: _fungi_]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано25.04.05 22:33



регистирай се, ще ти изпратя телефона си



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор Rosty (миличка)
Публикувано25.04.05 23:31



Здравей отново! Оставих ти бележка на ник-нейма...хм..но после забелязах, че се появяваш като нерегистриранТака че не зная ще стигне ли до теб бележчицата ми - там има мейл и телефон на дистрибутора. Ако има проблем напиши ми ти една бележчица, за да ти отговоря.



Тема Re: Леокреманови [re: PPP]  
Автор Rosty (миличка)
Публикувано25.04.05 23:37



Е, никой не е застрахован от грешки. Аз искам да добавя още едно БГ нещо, от което съм доволна - бях го споменавала в съответната тема, но хайде пак - ЛАВЕНА - лосион за тяло и душ-гел с конкрет от естествено отгледана лавандула - 250 мл, 3.75 лв., ухаят страхотно, миризмата се запазва до вечерта по кожата. Да им се ненадява човек!!! И на ЛАВЕНА глицериновият крем за ръце с лайка - струва 0.90 лв.!!! А не отстъпва на Виши



Тема Re: Леокреманови [re: PPP]  
АвторФeнka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 00:58



Ами понеже не съм вийдала продукти на Леокрема в Германия, а по българските форуми постоянно чета zа тях, реших че са български.

Благодаря много на всички, които отговориха, много полеzна темичка се получи. Обеzателно ще пробвам повечето от препоръчаните неща.



Тема Re: Леокреманови [re: Rosty]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано26.04.05 08:40



амбицираш ме, защото към техните продукти винаги съм била скептична след един лимонов крем



Тема Re: Леокреманови [re: Rosty]  
Автор DarkCat ()
Публикувано26.04.05 09:10



само трябва да се гледа внимателно срока на годност на продуктите с Лавандула

неприятно е като купиш цялата серия и се окаже, че срока изтича след няма и месец

още по-неприятно е като си ги подарил и дарения погледне етикетчето с датата



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Perfy ((ex "perf"))
Публикувано26.04.05 11:56



Бих добавила и бадемово тоалетно мляко на "Българска роза" Карлово, както и тоникът с розова вода на "Мишел", мисля, че пак беше от Карлово.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор kamych (green)
Публикувано26.04.05 14:26



- Родиола - серията за проблемна и чувствителна кожа, пилинг-гела за лице
- Българска роза
- Инсенс - шампоана за мазна коса



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор kamych (green)
Публикувано26.04.05 14:28



Здравей,
Ето и моите фаворити:
- Родиола - серията за проблемна и чувствителна кожа, пилинг-гела за лице ...
- Българска роза - тоалетното мляко най-вече
- Инсенс - шампоана за мазна коса



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторrazvigor (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 14:59



Snjatam ideata za pubikuvane na spisak s hubavata kozmetika za mnogo-po dobra ot ideata za publikuvane na spisak s loshata kozmetika, kojato oglavjava foruma!!!
Zatova moga da predloja edin krem za zagrubeli peti da vleze v spisaka! Az lichno sam mnogo dovolen ot nego. kazva se Keratolin, balgarski e!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 15:12



преди време попаднах на магазин, в който продаваха директно Родиола - всъщност това е щанд в един базар - точно до хотел Плиска, има едно частно хотелче Ротасар или нещо подобно на ъгъл е разположено и на първия му етаж има базар, та там беше този щанд. ако намериш там продукти на Родиола, пиши!



Тема Инсенснови [re: kamych]  
Автор Perfy ((ex "perf"))
Публикувано26.04.05 15:52



Забравих да включа един стик-гел против изпотяване на Инсенс - никакви петна, приятен аромат цял ден, страшно съм доволна от него.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано26.04.05 18:42



Ето и моите фаворити, въпреки че не гарантирам, че всички се произвеждат и сега, защото съм ги ползвала през годините и някои доста отдавна:
1. розова вода, маточинна и от градински чай на БГ роза - Карлово
2. околоочно кремче Сезони на същата фирма
3. мляко за тяло Lady's Joy
4. мляко за тяло на Елеа
5. крем за крака на Талодерма
6. маска за суха коса на Инсенс
7. бадемова маска за коса на Евтерпа
8. околоочен гел Арома Енерджи
9. ексфолиант за акнеична кожа на Дева (дори не е за моята кожа, но е много наситен и хубав според мен)
10. бебешки крем със смрадлика Бочко
11. хума на Талодерма
12. мляко за тяло с водорасли на Рефан
13. сапун с гъба за крака на Рефан
14. някакъв плажен лосион за тяло и слънцезащитен крем за лице, но не си спомням името им. Помня само фирмата - Ивко3.
15. кератин на Биофарма
16. маската за коса с кватернарните соли на Биофарма
17. разни ампули за коса на Биофарма
18. различни масла на Икаров
19. някои продукти на Регал, които със сигурно вече са изчезнали и заменени с други - ползвах ги много, докато бях в гимназията и бюджетът ми беше по-свит, но никак не бяха зле- скраб с кайсиеви костилки, керм с лайка и пилинг маска с краставица (е, последната се залепяше като завинаги за лицето ми, но биваше за парите си).
Това е от мен.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Автор lentiaika (neizvesten)
Публикувано26.04.05 19:59



Ima gi v halite v aptekata



Тема Re: Леокреманови [re: bubanka]  
Автор Rosty (миличка)
Публикувано26.04.05 21:55



Е, поне да има кого да замеряш, ако не ти харесатЗатова купувай малки разфасовки, че да не ме боли много Шегичка...но и аз имам отвратни спомени от този лимонов крем, както и от още няколко първи опити на Лавена да направи нещо модерно. Но един мой познат започна работа в Лавена и започна да ме убеждава колко са добри продуктите им (той работи в лабораториите им и следи за стандартите)...та пробвах и сега не съжалявам. А за сроковете на годност нищо не мога да кажа - поне на моите продукти не можах да намеря къде са отбелязани



Тема Re: Леокреманови [re: Rosty]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано26.04.05 22:38



обещавам да не те замерям ако ще хвърлям нещо за 30 лв., вероятно дори ще те уцеля, но чак за 3 лв.
имат и някаква серия с масла в шишенца, те дали са за козметични цели или са нещо като ароматерапия? винаги съм избягвала техните щандове и затова нищичко не знам



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: bugi_bugi]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано27.04.05 00:24



Ей като каза Ивко3 и се сетих и аз за този крем със слънцезащита, супер е и струва стотинки и е супер лекичък. Колко се чудих дали въобще да го ползвам само заради ниската му цена. Само че никъде не го виждам. Моля ако някой го мерне да свирка



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 08:59



Molj vi za adresa na ofisa vav Varna,4e i az se pribiram za edna sedmica i bix iskala da opitam ot kozmetikata na Radiola kojto momi4etata poxvalixa.Znae li njkoi kade vav Varna mogat da se namerjt i prodyktite na Ladys joy Karlovo.Mnogo vi blagodarj za xybavata tema,kojto sledj s interes.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: vjtar]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 09:07



Здравей,
във Варна Ladys joy могат да се намерят на доста места - по аптеки, парфюмерийки, магазин Кокона, фирменото щандче във Фестивалния (ако още е там). А под градинката на Planet club в посока към гарата (като пресечеш улицата) има един голям двуетажен магазин, прилича на склад. Първият етаж е само козметика, там освен Ladys joy има и много от другите неща които момичетата похвалиха в тази тема.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 09:21



Blagodarj ti divinora,sa6o me iteresyva i tozi tonik koito e kato piling,no ne moga da otkrij temata.do kolkoto si spomnjm be6e na BG proizvoditel ili se laza.Momi4etata go poxvalixa mnogo,taka 4e iskam i nego da opitam.Kade bi mogal da se nameri vav Varna.Mnogo vi blagodarj za6toto taka 6te si spestj vrema i njma da se lutam da tarsj,a vremeto mi e ograni4eno.Pak i 6e moga da se nasladj na taka me4tana za men razxodka krai moreto.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: vjtar]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 09:47



Моля
За съжаление не знам за кой тоник става дума, може би някой друг ще подскаже...



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: bubanka]  
Автормиrличka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:05



Медикс ЕООД. На опаковката пише, че суровините ги внасят от Германия.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: vjtar]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано27.04.05 14:19



телефонът на офиса във Варна: 052/604 018
Фирмата е Джи Ем Корпорация /за Родиола става дума/
защо не използваш KREDOR-a?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: bubanka]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 15:21



Iskam da blagodarj sarde4no na vsi4ki za xybavata tema i za barzite otgovori.Taka 6te si spestj vreme i 6e imam vazmoznost da se poglezj s 4as pri kozmetik,frizor i me4tanata razxodka krai moreto,i toj nezabravim miris na more.Zelaj vi mnogo 6tastie i blagodarj za xybavoto klub4e.



Тема Re: Леокреманови [re: bubanka]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано27.04.05 23:35



Преписвам от етикета на едно шишенце с босилково масло, което имам:
Употреба: - 1. За освежаване на въздуха и за ароматерапия - от 7-8 капки в 20 мл вода в ароматизираща лампа. 2. За козметичен масаж - 20 капки в 50 мл растително масло. 3. За вана - 6 до 10 капки. 4. За сауна - 10-15 капки в 500 мл вода. Май стават за всичко - приятелят ми ги купува, защото все го изнудвам жестоко да ми прави масажи Но никога не купува само един вид масло - комбинира няколко аромата, иначе миризмите идват силни. Така че пробвай - може малко еретично да прозвучи за това клубче, но по-добре да капнеш няколко капки етерично масло в растително, отколкото да купуваш гадно миришещите масла на Икаров.
П.С. Това последното си е мое мнение, момичета!!! Някои да не се засегне на тема масла Икаров. На мен поне ми смърдят АДСКИ гадно.

Редактирано от Rosty на 27.04.05 23:38.



Тема Re: Леокреманови [re: Rosty]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано27.04.05 23:40



звучи доста привлекателно за съжаление вм момента не мога да легна по корем за масаж обичам такива глезотиики благодаря!



Тема Re: Леокреманови [re: bubanka]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано27.04.05 23:48



Нищо, мила!Както виждам скоро ще можеш да лягаш по корем, а и ще имаш доста ангажименти покрай малкия човек, така че ще можеш с чиста съвест да впрегнеш мъжа си да ти помага да си почиваш с едни хубави масажи! Успех ти пожелавам!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Meceчka]  
Автор lonelyangel (непознат )
Публикувано07.05.05 12:10



Бялата козметика на Арома е много добра



Тема Има промоция на Родиола!!!!нови [re: Фeнka]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано07.05.05 22:47



Момичетааааа, първо бързам да кажа, че не съм рекламен агент на никого Но понеже тук ви говорих колко готина е козметиката на Родиола, сега ме сърби езика (т.е. ръцете) да ви кажа, че са направили промоция - на половин цена продават доста продукти. Вижте в тук - http://bilka-rodiolla.hit.bg.
И пак казвам - нямам общо с фирмата, освен като ДОВОЛЕН потребител Дано инфото да е полезно някому.



Тема Re: Има промоция на Родиола!!!!нови [re: Rosty]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано10.05.05 14:43



Виждам, че имат серия за проблемна и чувствителна кожа... Аз мислех, че предлагат само анти-ейдж продукти...



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано11.05.05 15:50



сенките Ruby Rose
просто са страхотни - цветове, качество, цена, откриваемост.. всичко!



Тема Re: Има промоция на Родиола!!!!нови [re: °Gorgeous°]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано11.05.05 15:58



Aми аз ползвам продуктите за смесена кожа - матиращ дневен крем (идеален за зимата), биоактовен гел за чувствителна кожа (през топлото време), измиващите и почистващите продукти....Нощния си го взех днес, така, че едва след седмица ще мога да кажа какво мисля за него Не знам какво мислят другите момичета, но аз страшно харесвам тези продукти - за моята 29 годишна смесена кожа се оказаха идеални Скептично подхождам само към продуктите за тяло - антицелулитен и т.н. - не съм ги опитвала и не знам дали действат.



Тема Re: Има промоция на Родиола!!!!нови [re: Rosty]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано11.05.05 17:00



Аха, ми аз съм на 21 ще си взема серията за проблемна кожа... После ще кажа дали ми харесват :))))



Тема А, друго да попитам..нови [re: Rosty]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано11.05.05 17:01



Хубаво ли миришат?



Тема Re: А, друго да попитам..нови [re: °Gorgeous°]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано11.05.05 19:37



Не миришат изобщо Нали се води хипоалергенна козметика - нямат грам парфюм - на всяко флаконче крем (с помпичка са) пише "хипоалергенен продукт без парфюм". Може да ти стори странно отначало, че не усещаш никакъв мирис, но се свиква - даже е по-добре така.



Тема Re: А, друго да попитам..нови [re: °Gorgeous°]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано12.05.05 09:10



лосионът за тяло е с розова вода и мирише на рози; от него съм страхотно доволна; ароматизирана е серията с фактор срещу слънце, кремовете за лице наистина не миришат



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор actress (изследваща)
Публикувано12.05.05 14:45



и и измиващия гел на регал е много добър

"След като къщата гори, поне да се стоплим."


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: actress]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано12.05.05 15:55



Определено е добър - аз имам този за всеки тип кожа с вит. А и Е, както и ексфолиращия гел за лице и фия - един такъв бледовиолетов на вид - страхотни са, особено за цената си



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано13.05.05 12:17



Аз имах този за мазна кожа, но много ми се белеше лицето от него :(
Иначе съм доволна много от почистващата им маска и тази с мултивитамините :)



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: °Gorgeous°]  
Авторmilena (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 21:57



Аз пък да похваля маската за коса на Дева за боядисана коса просто е нещо невероятно така омекотява косата че тя става като коприна много ми хареса жалко че ми свърши кутийката която си бях донесла от българия....



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: milena]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано21.05.05 14:14



Мдаааа Аз също съм много доволна от маската за суха и повредена коса на Дева - със силикон, в тубичка от 200 мл. а струва само 1.50 лв. Омекотява, има стахотен аромат, и не омазнява косата. Да си призная, понякога даже не я отмивам и я оставям на косата си до другата сутрин - убитата ми от платине коса си възвръща къдриците, което си е голям успех.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Авторmilena (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 00:54



ААА тази не я знам маи трябва да я пробвам



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Kobra3 (новак)
Публикувано22.05.05 20:18



Аз мога да кажа, че "Рефан" много ми допада. Като почна от сапуните. Шампоана с мед е разкошен. Има една маска за лице с ябълка - страхотно мирише и овлажнява кожата. И пилингът им с манго е добър.



Тема Моите фаворитинови [re: Фeнka]  
Автор Ljonja (фацкооо!)
Публикувано25.05.05 09:23



Евтерпа: тоалетно мляко и тоник (2в1) с бадемово масло
лосион за тяло с провитамин В5 (след раждането то единствено се справи с ужасното лющене на кожата, въпреки смешната си цена...)
пилинг за лице - имало е случаи да го ползвам и всеки ден
Дева: крем против стрии.
Арома: крем Здраве - понякога само той може да успокои кожата ми (ужасно чувствителна)




Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор rhemedios (пиле шарено)
Публикувано25.05.05 12:02



Свръховлажняващ крем за лице на Елеа - приятно съм изненадана
Досега гледах малко с подозрение тази марка,
купуването му беше някакъв импулс,
по принцип ползвам за лице Гарние



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика? [re: rhemedios]  
Автор avi25 (edna ot vas)
Публикувано25.05.05 16:29



балсам за тяло-ЕЛЕА



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторoshte_li (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 11:26



1.Маслата на Икаров.
Ползвала съм бадемово масло за коса, масло против стрии, масло против целулит и масло за нокти. Кажата стана супер мекичка и еластична, ползвах ги през 2,3, 5 дена като се сетя и имам време и не ми се налагаше да използвам всеки ден други овлажняващи лосиони.
2.Гел за коса на Insence



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Автор baby_doll ()
Публикувано06.06.05 18:52



moje li i na men da ostavite na belejka email na distributor! Blagodarq predvaritelno!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор baby_doll ()
Публикувано06.06.05 19:00



Нека да добавя и аз два продукта фаворити:
1) крем Здраве
2) регенериращ крем за ръце Екодерм Е-2 на Талодерма



Тема Рапортувам!нови [re: Фeнka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано12.06.05 11:08



Такааа, отпуската свърши, аз се върнах, естествено - с две торби козметика Та ето някои неща които искам да споделя:
Офиса на Родиола във Варна е на много лесно място - Точица ми обясни точно и аз го открих от раз - за тези които са от там: срещу входа на Кукления театър има една аптека за натурални продукти. Като се застане с лице към аптеката, от лявата страна има един вход - там има табели за адвокати и т.н., и между тях е и табела с надпис Родиола. В офиса имат продуктите директно, т.е. няма нужда да се поръчват - направо могат да се купят.
Аз си купих серията за мазна до смесена кожа, дневния крем още не съм го опитвала, но нощния е страхотен, много ми харесва, просто ми става абсолютно любим! Нанасям го и около очите без проблем.
Почистващият пилинг гел ми допадна, но не е (по мое мнение) по-специален от други подобни продукти. Гела 3 в 1 за около очи е приятен, лек, попива ми добре, изобщо - приятно гелче.
При първа възможност ще опитам и други неща, особено маски
Друго което почнах да ползвам е крема SPEo хидратиращ дневен, антиоксидант. Съдържа разни хубави неща, има фактор 8, UVA/UVB, попива добре, но ми идва тежък за лицето и го ползвам за шията.
Докато бях в БГ ползвах шампоан Дева мултивитамин, за нормална коса, който също толкова ми допадна, че си взех и един флакон за тук. Хареса ми и душ-крема на Инсенс с протеин.
Друго което ползвах и останах доволна е Дева Pure skin care ексфолииращ гел с бял чай и бреза. Това беше по съвет от някй тук, и действително на мен ми подейства добре - ако се ползва с мярка, разбира се
Естествено литрите розова вода, рефанските соли и сапуни и регалския лосион за почистване на очи не ги броя, тях си ги купувам винаги и си ги знам че си заслужават.
Купила съм и един крем за всеки тип кожа (нощен) на Rooibos, много ми хареса опаковката а и какво съдържа, но още не съм го пробвала. Сума флакончета и кутии са още неразпечатани, лелеее, какво мацотене ще падне
Благодаря ви, мили момичета, още веднъж за чудесните съвети!



Тема Re: Рапортувам!нови [re: divinora]  
Авторvow (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 09:53



E, az pak na teb blagodaria, kakto i na ostanalite
Sled 2-3 sedmitzi zaminavam za Varna i podoziram, che na vrashtane shte nosia kup BG kozmetika! Dosega dori i ne podozirah, che imame hubava kozmetika!
Taka che blagodaria oshte vednaj na vsichki za orientaziyata, koyato poluchih tuk!



Тема И аз да си кажа :)нови [re: divinora]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано07.07.05 22:54



Бях обещала да споделя - взех си серията за проблемна кожа - много ми харесва, особено маската - почиства страхотно кожата! Като недостатък отбелязвам само, че лосиона трябва да се отмива и трябва да му се отделя повече време



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторAt (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 15:10



Кремчето Арома Q10 e доста добро. Не отстъпва на доста по - скъпи кремове.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: At]  
Автор ombreto (konseliero)
Публикувано03.08.05 18:17



Повечето сапуни на Арома са хубави. Също така и пастите за зъби на Арома доста добри и са на по нормални цени.

Редактирано от Nike на 06.09.05 09:47.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторDodo (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 16:20



Здравейте дами!
От няколко месеца съм фен на клуба и вече ползвам някои от продуктите, които хвалите. Отне ми доста време да открия продуктите на Българска роза – Карлово. Сега търся продуктите на Талодерма. От Стара Загора съм и ще Ви бъда благодарна ако някой ме упъти къде в града мога да ги открия. Ако не, то поне ме посъветвайте къде да ги търся – в аптеки, базари и др.



Тема A balgarskite boi za kosa?нови [re: Фeнka]  
АвторKatia (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 21:15



Niakoi niama li da kaje ne6to za balgarskite boi za kosa? Niakakvi vpe4atlenie ot kakvo ste dovolni i ot kakvo ne?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор зeлeнooka (студентка)
Публикувано04.09.05 14:47



Да,има хубава бълг.козметика.Лично аз много харесвам и ползвам вече повече от 15години розовата вода на бълг.роза Карлово.От др.продукти ползвам крем Здраве,гел за коса на Рубела,антицелулитен крем на Красная линия,защитен крем Биле ph на Боди-Д гр.Пловдив,шампоан Па-па,лимонов крем на Лавена,боди лосион за след слънце Хедера на Тивес козметик гр.Пловдив.Сигурно има и още за които сега не се сещам,но ще ги допиша друг път.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: зeлeнooka]  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано18.09.05 16:30



КРЕМ ЗДРАВЕ ЗА ВСИ4КО ОТ ПЕТИТЕ ДО ЛИЦЕТО ИАК Е МНОГО КАТО СИ ИДВАМ В БГ. КУПУВАМ ПО 20 КУТИИКИ,,,И ЗА ДЕТЕТО И ЗА МЕН



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор 7karina ()
Публикувано02.10.05 16:20



Маските за коса на РозаИмпекс-Пловдив

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторdid (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 12:08



ДЕВА-новите лосион за тяло пъпеш и грозде
АРОМА-сапун за тяло с трици



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано21.10.05 21:04



Напоследък пробвам много нови за мен бг продукти...така от любопитство... Имам някои добри попадения:
1. Стягащ околоочен крем на Регал от серията Beauty.
2. Почистващи маски на Регал с масло от чаено дърво и с плодови киселини. Втората за мен е много добра.
3. И трите крема на Дева от серията Ботаник, но нямат фактор и стават само за през нощта.
4. Соли за вана на Рефан. Мисля да пробвам още няколко техни продукта, които набелязах наскоро.
Това е засега.
Жалко, че откакто "заковаха" темата, изведнъж се спря да се пише в нея. А постоянно се умножават бг продуктите и сигурно все някой ги пробва...но не пише.

How to feel free if my freedom to LIVE is limitted by yours to EXIST...


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор koтka (ангорска)
Публикувано21.10.05 23:17



Хайде и аз да кажа! Онзи ден си взех от Халите /съвсем случайно/ от щанда на Лечител крем за ръце Епитализиращ на Талодерма! Очарована съм от него, защото не е мазен, дори и дланите да са намазани с него, след това при миене на ръцете не се маже изобщо! Попива много добре и кожата става много мека!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторBuba Mara (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 14:11



За всички фенки на Българска роза - Карлово - вече имат и хидратиращо кремче с розова вода, ехинацея и Дпантенол. попива идеално и овлажнява кожата. Сигурно ще го има на изложението Арена на красотата - Есен.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторAurora777 (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 12:33



Очарована съм от шампоана на Българска роза-Herbal care-Роза, в розовата опаковка, съдържа натурална розова вода. Имам тънка коса и от него косата ми става по-плътна и много жизнена. И цената му е само 1 лв!!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Aurora777]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано05.11.05 18:15



Аз да похваля лосионът за тяло на Евтерпа,много хубаво овлажнява и не оставя мазен филм.

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Да похвалянови [re: Фeнka]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано22.11.05 12:32



тоника за мазна и смесена кожа на Талодерма. Харесва ми, че не е със спирт, защото такива ми идват агресивни, въпреки смесената ми кожа, освен това ухае прекрасно *поне за моя нос*. Освен тонизиране и почиства



Тема AROMA VITALнови [re: Фeнka]  
Автор PPP (една)
Публикувано22.11.05 14:16



Искам да похваля нощния крем AROMA VITAL. Кожата ми е смесена към суха през зимата. Много добре ми се отразява, кремът е лек, приятен, бързо попива... Въобще... отлично попадение!
В момента го има на изложението "Произведено в България" в НДК, на партера, щанда на Арома и е на промоционална цена, заедно с цялата серия. А кремът за очи от същата серия има UV-фактор. Е, не пише колко е, което значи, че е малък, но все пак...



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторwoman (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 23:25



арома ексфолиращ сапун- > трябва да ви благодаря затова
нямаше да си го купя, т.к. изглежда като сапун с кокос, но няма значение.
Днес си го взех, преди малко го пробвах->страхотен е!!! Толкова е приятно да си търкам кожата с тези частици, че не ми се искаше да спирам.
пробвала съм и други подобни.ноооо



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано30.11.05 19:28



Харесва ми лосионът за тяло "Лаванда" на Лавена, попива бързо и кожата я оставя копринено мека
Също така от "Произведено в БГ" си взех крем за крака на ЕЛЕА. Много е добър според мен и за разлика от повечето кремове за крака ухае много приятно

Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Дopoти]  
Автор yery ()
Публикувано01.12.05 10:36



Още един глас за крема за крака на ЕЛЕА и за тоалетното им мляко от "розовата серия"



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: yery]  
Авторmagie_noire (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 17:11



крем за лице за мазна кожа - "Елеа" (зелена опаковка)
сапуните на Рефан с глицерин - ментовият ми е любим!
лосинът за тяло на "Арома" с водорасли май беше
а някой да препоръча български шампоан за нормална коса?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: magie_noire]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано09.12.05 17:31



много ми харесва шампоанът на Българска роза - Карлово



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор occhi_blu (непознат)
Публикувано06.01.06 22:55



Крем нощен за суха кожа на Арома натурал, целена кутийка
Крем нощен за суха кожа на Елеа,розова тубичка, с олио от авокадо, както и дневния пак за суха кожа
Крем за крака Дева, 2 лева, но трудно се намира
Лосион за тяло, дори и при ортикарии, Боди Роуз Лоушън, 2.50, от щанда на Лечител в Халите



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор occhi_blu (непознат)
Публикувано08.01.06 10:25



крем за крака ДЕВА, 2 лева, но трудно се намира
крем за суха и чувствителна кожа, нощен и дневен,ЕЛЕА, розова туба с авокадо и кайсия, Q10, БИЛЛА.
крем за суха кожа нощен АРОМА НАТУРАЛ с витамин С, зелено бурканче
ЛОсион за тяло, с розова вода, Боду Роуз Лоушън, против ортикарии и изприщвания.ЛЕЧИТЕЛ в халите.

La vita è bella


Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Philyra ()
Публикувано15.01.06 14:35



Ампулите за лице на Амрита - антибръчки, Q10, антистрес, суперхидратация - всичките са много хубави. Също така дълбокопочистващата маска за акнеична кожа + почистващата маска за лице антистрес.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор feia (непознат )
Публикувано15.01.06 21:31



Редактирано от Nike на 16.01.06 00:59.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: feia]  
Автор brawn ()
Публикувано20.01.06 09:16



Душ гел на Рефан - в една зелена опаковка, наистина овлажнява чудесно кожата, крем за ръце Дева - пак в зелена опаковка, просто ми е любим; розова вода на Карлово.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Philyra ()
Публикувано06.02.06 11:30



Покрай студовете кожата ми се поизсуши и си взех едно подхранващо кремче на Арома - Aroma Energy Nourishing Cream SPF6 за нормална към суха кожа. Много е хубав крема, въобще не е тежък (аз все пак съм със смесена кожа) а и цената му е малко над 5лв.





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторbandi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 15:16



BILKA - страхотни продукти за тяло имат, но много трудно се намират



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 13:42



Еудермол 5 за тяло на Талодерма-Варна,кремовете им за различни типове кожа и Антицелулитния им крем Рубедерм 9.А Магията им от Антарктика е вълшебна.
Пробвай и се наслаждавай на ефекта.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Philyra ()
Публикувано09.03.06 12:56



Крема на Aroma Natural Dаy AHA Cream - много приятен крем. Започвам да ставам фенка на Арома. Видимо ми "светна" лицето от него. Взех си го просто от любопитство и заради цената (ок.4 лв.), но ще повторя.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Philyra]  
АвторlNSENS Fen (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 14:53



Iskam da vi kaja, 4e polzvah minalata godina slanceza6titnite produkti na INSENS i sam mnogo dovolen. Ne izgorqh i napravih strahoten ten. Kak mi se lepqha mackite e izli6no da razkazvam!!! I dobrata novina e, 4e cenata mu e mnogo izgodna. Taka 4e moq savet za tova lqto e - INSENS!!!

Pozdravi!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: At]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 14:07



Това за около очи Q10 обаче предизвиква парене по клепачите след няколко часа престой. Мирише мн. хубаво, но....
За другия който е за лице не знам



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 15:13



ВИЖТЕ ТОЗИ САЙТ И ПОСЛЕ ЩЕ СИ ГОВОРИМ ЗА ХУБАВА КОЗМЕТИКА НА ПАЗАРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: xxx]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано30.04.06 16:03



Е стига де. Снощи беше пуснато 2 пъти, сега пак. Хората ще го прочетат, спокойно.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: xxx]  
Авторmoon (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 15:26



Добре е, че си попаднала на това. Аз отдавна си провеждам мое разследване по въпроса. И наистина нещата са много лоши. Хубаво е да се каже на хората. Ако не вярват, сами да проверят - има достатъчно информация в интернет (дори да не са химици, с малко търпение ще успеят да разберат).



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: brawn]  
Авторпeпa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 12:49



а пък аз харесвам маските на АМРИТА. И вазелинчетата, а за масажния крем с див кестен да не говорим!



Тема кремчетата на Ароманови [re: Фeнka]  
Автор pachuli (непознат)
Публикувано02.06.06 02:43



Напълно подкрепям за

подхранващия дневен крем Арома Енерджи с УВ филтри, водорасли и екстракт от праскова. Чудесен е..чак не вярвах, че българска козметика може да бъде толкова добра
Също и кремчето с плодови киселини Арома Нейчърълс - и него го споменаха. Очарована съм!

И още:
Медико идеал - Арома
Универсален крем с екстракт от невен - Арома
Универсален крем с бадемово масло - Арома
Крем за около очи с ройбос - Талодерма
Тоалетно мляко "Па-па" - Ален мак
Сусамово масло на Икаров
Розова вода - Бълг.роза Карлово

Редактирано от pachuli на 02.06.06 02:44.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 15:20



мкб кнл;м;л



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: лили]  
АвторMime (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 13:20



Уф, то вече наистина май нищо не трябва да се използва - всичко е токсично и вредно. Ами хора, давайте на розова вода, трици и хума. Аз например съм адски доволна от едни трици от смлени диви кестени, които струват около 20- 30 ст., но не помня на коя фирма са. Много хубаво миришат и ми изчистват прекрасно кожата (а тя е доста мазна). А хумата е полезна за всеки вид кожа. Само едно нещо се питам - UV филтрите как ще ги заменим??





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: лили]  
АвторMime (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 13:20



Уф, то вече наистина май нищо не трябва да се използва - всичко е токсично и вредно. Ами хора, давайте на розова вода, трици и хума. Аз например съм адски доволна от едни трици от смлени диви кестени, които струват около 20- 30 ст., но не помня на коя фирма са. Много хубаво миришат и ми изчистват прекрасно кожата (а тя е доста мазна). А хумата е полезна за всеки вид кожа. Само едно нещо се питам - UV филтрите как ще ги заменим??





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Mime]  
АвторMишoнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 16:59



Понеже явно няма да мога да пусна отделна тема искам да ви попитам знаете ли откъде мога да си купя в София маточинната вода и лайковия лосион на Българска роза-Карлово?





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Mишoнa]  
Автор PPP (една)
Публикувано07.08.06 17:09



В аптеки Ремедиум.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: PPP]  
АвторMишoнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 17:15



Ей, златна си, мерси много





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторHoнe (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 17:32



ELEA - Hydro mat control - измивен гел ексфолиант за мазна и смесена кожа. Много е добър и смело мога да заявя, че бие по качество продуктите от същия тип на NIVEA, освен това цената е двойно по-ниска.





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторpetqqqq (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 15:04



Моля ви искам някой да ми препоръча някакав ефикасен антицелулитен крам,гел ,мазило-моля.Пробвала съм на "Нивеа",но не е толкова ефикасен,а на българската козметика незнам защо ,но не и имам вяра.





Тема Крем за ръце Fнови [re: Фeнka]  
Автор ~@%^; (ex-karlaa)
Публикувано15.09.06 23:01



на супер неизвестната фирма STS Cosmetics [

]. Попаднах на тези кремове във Кауфланд на цената от 0.75 ст.!!! и викам си, дай да пробвам. Има различни разновидности, аз си взех с алое вера и съм доволна. Пък и за тия пари, и да не струваше, нямаше да ми е жал. Но кремчето не е лошо.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: petqqqq]  
Авторskiny (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 19:13



По принцип най-добре е да съчетаеш продукт и антицелулитни масажи - най добре серия. Резултатът винаги е по-траен.



Тема Важно!!!нови [re: Фeнka]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано01.11.06 10:29



Трябва да знаете ,че повечето български производители на козметика са ентусиасти и производството им не подлежи на контрол .
За това Ви препоръчвам единствено продуктите на АРОМА, Рубела , Ален Мак и Лавена-Шумен всички останали са в преход от ментета към сертифицирано производство но са далеч от традицийте на добрите производствени практики.
Другото което трябва да знаете когато купувате български продукти е :
1. Гледайте срока на годност ако са минали повече от 6 месеца от дата на произвеждане по добре изберете нещо друго.
2.Единствено бившите държавни заводи които изброих по-горе имат продуктова гама която отговаря и всички норми и носят отговотност за качеството си .
3.Избягвайте да купувате от магазини за хранителни стоки там често стоката е седяла на рампата в студ или слънце което уврежда качествата и. А същото така и се намират хора които разтварят опковките което също вреди на продуктите.
4. Аптеките добре съхраняват козметиката но избягвайте тези в които стоката е със свободен достъп освен ,че всеки барника може и да ви се пренесе някоя заразна кожна болест защото основните клиенти на апеките са болни хора а покрай тях и вие се заседявате.
5.Сергийте или павилионите с гише също не съхраняват достатъчно добре вашата стока и тя често е залежала или прякко се огрява от слънцето.
6.Пропуските в познанията на "мениджърите" на българските фирми ,често ги карат да хвърлят ресурс за реклама на губещите си марки от своето портфолио затова не се лъжете от рекламите защото те често предлагат продукти които не са нещо особено но трябва да се наложат на пазара заради нечии лични амбиции . Давам ви за пример парфюмът ЕВТЕРПА
7. Най-добре е мястото от което купувате да е с продавач консултанти където да можете да получите ценен съвет за вашите нужди и да вземете правилно решение.
8.Създаването на траен контакт с продавачките ще ви спести много пари от експериментите ви да опитвате най-различни продукти от които в много от случайте ще се разочаровате. За това не бъдете високомерни а ги
предразположете да са ви в услуга . Те също се нуждаят от уважение както и вие !
9. На тези които смятат ,че като прочетат етикета на един крем и са научили от козметичните речници какво е Q10 и са наясно какво държат в ръцете си могат да не се съобразавят с написаното от мен и да отидат в най-близкия хипермаркет и да набавят необходимото за своята красота.





Редактирано от specialis на 01.11.06 10:50.



Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано01.11.06 11:50



Само тези ли са марките? А Българска роза- Карлово? Това, че не са сертифицирани задължително ли значи, че качеството име лошо?


Сещам се например за фирма АДДА или Христина, чиито продукти са основно натурални - в смисъл съдържат основно хума, глина и разни растителни екстракти. При производството на такива продукти рискът също ли е толкова голям?



Тема Re: Важно!!!нови [re: Mишoнa]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано02.11.06 01:24



Незнам дали да ти отговарям защото както виждам тук админстратора не признава чуждо мнение :-)

Ок добре !

БР Карлово до преди 10 години беше водещ производител но сега за съжаление изостава като пазарен дял в продажбите а почти загуби позицийте си в Русия . Сега неможе да се каже ,че имат с какво да изненадат потребителите а и прословутата им "розова вода" не е тази която младите пенсионерки помнят .

Колкото до АДДА http://adda-bg.com/ те нямат 60-70лв годишно да си поддържат сайта ... навремето съм виждал цеха им в лудницата на 4-ти километър .Да това е истина в една барака на територията на психодиспансера ексцентричната им щефка бъркаше разни камфори и какво ли не още в пликчета и пластмаси с капачки и бабките им лепяха етикети. Там за производство изобщо не може да става въпрос . Най сложната машина е една пресичка за лепене на опаковките на триците . Е не искам да те плаша ,че има голям риск нито ще се изринеш нито ще ти окапе косата .

С "Икаров" който тук виждам ,че доста го величаят положението е същото . В една фармация в Пловдив на ишлеме му опаковат шишенцата .Иначе той си внася продуктите на бидони и няма собствена рафинерия за студено пресоване на маслата . Единствено може да завиждате на красивата му жена която трябва вече да е на към 50. Тайната на красотата и е :
Всеки ден на измито само с вода лице нанася на мокраката кожа няколко капки маско от жожоба .
Натурален продукт е доста разтегливо понятие . По принцип всички козметики се правят от натурални продукти





Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано02.11.06 12:29



Леле, ужас...
Добре де - гледам по форумите БГ Роза - Карлово се купуват някои продукти доста добре в България, за Русия незнам.
Аз друго си мисля - ако АДДА така правят продуктите си (а за сайта - повярвай ми, много по-големи фирми се скръндзят да си поддържат сайт) това все пак е малко хума с добавена някаква съставка или трици в буркан (аз досега с тях не съм имала проблеми, дори ми се отразяват добре)... Ама за Икаров се притеснявам - масла са все пак това - гранясват и се развалят...





Тема Re: Крем за ръце Fнови [re: ~@%^;]  
Автор Airin_Of_Ancelot (расова кобра)
Публикувано02.11.06 14:12



аз също съм доволна от този крем-имам три- с алое,лимон и праскова и не очаквах да етака добър за цената си



Тема Re: Важно!!!нови [re: Mишoнa]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано03.11.06 11:00



Разбира се ,че гранясват маслата а и понеже са чисти масла понякога несъвместими са с обикновенните консерванти. Примерно кокосовото масло замръзва при 23°С когато едно такова масло заседи няколко месеца при постоянни смени на агрегатното състояние по няколко пъти на ден то естествено губи от свойте качества ! Пробвай да сготвиш едно пиле което е размразявано и замрамразявано 100 пъти и ми кажи как е ?

Продуктите от Европа както и на тези от които са сертифицирани и се произвеждат в BG на гърба има кремче с разтворено капаче на което е вписано примерно 6М което значи ,че когато се разтвоти продукта е годен още 6 месеца . Но това е само си с иделано чисти ръце реално отворения крем трябва да се употреби в рамките на 1-2 месеца най-много .





Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор kamych (green)
Публикувано03.11.06 20:48



Що не си пишеш в твоята тема?


Ако няма какво да споделиш по тази тема, няма нужда да ни даваш акъл!

Редактирано от kamych на 03.11.06 20:48.



Тема Re: Важно!!!нови [re: kamych]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано04.11.06 11:58



Редактирано от kamych на 03.11.06 20:48

Я кажи какво ми написа и после го редактира?

Акъла е напълно безплатен и green4etata като теб могат само да спечелят от това !








Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано05.11.06 15:44



Много се извинявам, но щом е редактирала, значи така е решила. Какво ти влиза в работата. Може и правописна грешка да си е видяла


Що не пробваш да даваш акъл малко по-учтиво То вярно, че безплатен обяд няма, но на цената на разни заяждания много хора не могат да си го позволят!



Тема Re: Важно!!!нови [re: Manna]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано05.11.06 16:29



Добре де!
Виждам ,че сте доста сприхави тук


Все пак съм клубувал в политика а там доста се псуват а тук сте много възпитани и ми е малко трудно да мина в по-учтива форма моля за извинение ще гледам да се въздържам



Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано05.11.06 17:30



хехех, учудвам се, че точно в политика ще се псуват - то толкова са и политични явно


Важното е да поднесеш информацията, която имаш да казваш, по такъв начин, че да бъде и възприета. Не само да бомбардираш хората с послания. Начинът е много по-важен от самата информация (то затова рекламите действат, набутвайки ни в главите инфо за прахове, които не сме искали да си купим)
айде че се отплеснах
Само да допълня - не сме сприхави, но това е форум и крайните мнения НЕ са за предпочитане. Абсолютизмът сигурно по върви на политиката



Тема Re: Важно!!!нови [re: Manna]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано05.11.06 17:50



Ами ти сама стигаш до изводите и абсолютните истини


И в политиката и в козметиката нещата много си приличат по това ,че когато всичко е изчерпано всички искат да пробват нещо ново .
Понякога е нужна малко повече реклама за налагане на поредната т****ия но в крайна сметка няма ефект а някой си е прибрал парите.


Ако искаш не ме чети извесно време докато оправя стила си !



Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано05.11.06 20:05



И в политиката и в козметиката нещата много си приличат по това ,че когато всичко е изчерпано всички искат да пробват нещо ново .
Само дето мацките обичаме да пробваме новите неща преди да сме изчерпали старите


А и не плюй рекламата, това е много силна индустрия, с която хората си вадят хляба . Все едно да плюеш финансовата борса - ми, работа. В днешно време се търгува много с подобни "захарни памуци" (лапнеш нещо, глътнеш нищо), вече няма връщане към анте-WW1. Пък и всичко е захарен памук, освен (а може би включително) самия живот...
Аз още до нито една абсолютна истина не съм стигнала ;) Но предлагам да спрем с off-topic-a, че ми става неудобно.

---
Затова да похваля "Специален крем за ръце" с глицерин на Ален Мак. Имат и с бадеми, и с алое. Предният ми беше с алоето, той бе по-лек. Този тук е по-зимничък, единственият недостатък е от самия глицерин - той оставя филм върху кожата и не дай си боже да ти се налага да се държиш за нещо в градския транспорт примерно - пада голямо хлъзгане. Иначе като защита от студа е супер.



Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано05.11.06 23:32



и какво искаш да кажеш , че не те разбирам ?
виждала съм завода БГ Роза в Карлово , който си е организиран съвсем по правилата ,
това за изгубените позиции , знаеш как е - лош мениджмънт , завода доста време не работеше
но самото производство си е ок организирано , има и специалисти там , кое точно те дразни не знам

за другите заводи , не знам , не съм ги виждала
но като гледам и ти не си ги виждал , чопваш нещо оттук - оттам и се правиш на компетентен





Тема Re: Важно!!!нови [re: Manna]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано06.11.06 00:14



С всички глицеринови кремове е така. Ако се плъзга много дръж го с две ръце !




Ето виждаш ли какво прави рекламата? 80% от вносната козметика се произвежда в Румъния ,Полша,Турция ,Словения ,Унгария и т.н а всички са заблудени ,че това е "върха на сладоледа ". А избирайки българското запазваме и работни места у нас въпреки ,че повечето заводи са приватизирани от чужденци . В Ален Мак даже има и 2% държавано участие



Тема Re: Важно!!!нови [re: Manna]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано06.11.06 00:17



Само дето мацките обичаме да пробваме новите неща преди да сме изчерпали старите

Нищо чудно ,че мъжете хващат криза на средната възраст от вас !



Тема Re: Важно!!!нови [re: white_rabbit]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано06.11.06 00:30



Ами да знам ,че е малко нескромно


Разбирам ги тези работи , повечето такива чакат последния влак и да си продадат заводчетата на потенциални истински инвеститори за това повече ги интересува корпороативната стойност на завода от колкото пазарния дял .



Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано06.11.06 13:28



не бе, това им е късният пубертет


и какво като са произведени в Румъния? И там са хора... Нали и в БГ се шиело Версаче, Бенетон и не помня още какво, за износ. И некви автомобилни заводи щяха да тръгват (не съм следила, сори). Нямам против БГ продукция, нито против румънската, китайската, стига да са хубави нещата, а не да ги заклеймявам само щото били произведени ТАМ... Единствено предубедена съм към Индия - като видя етикет на дреха Made in India и просто чувствам вътрешен порив да я имам



Тема Re: Важно!!!нови [re: Manna]  
Автор specialis (професионалист )
Публикувано06.11.06 15:21



И на мен ми харесват имам няколко фанели с ръкав дето даже и немога да си спомня от кога и от къде ги имам те са от страхотен нежен памук и кой знае на колко паранета са ....
А едни дънки купени от един от най-скъпите магазини за мъже се разбридаха само като издърпах висящ конец още първия ден ,зашиха ми ги не ми се занимава с рекламации а после още първия месец си промениха цвета от слънцето .



Тема Re: Важно!!!нови [re: white_rabbit]  
Авторнecпeциaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 18:37



Не слушайте такива "specialis-и", а отидете при козметичка - професионалистка- там попитайте. Или отидете на Арена на красотата- почва от 09.11 06 , вижте къде се трупат най-много, там е истината! И намерете хубавото българско, често е с една класа над вносното. Пробвайте!



Тема Re: Важно!!!нови [re: нecпeциaлиcт]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано08.11.06 10:40



Извинявай, но това къде се трупат няма кой знае колко общо със спазването на изискванията за хигиена. По-скоро в България е основен фактор все още цената. А и да ти кажа хич не ме интересува с какво поддържат красотата си софийските бабки и жени на средна възраст - те някакси не са ми базата за сравнение... А и не мисля, че козметичките по принцип ходят да си завират носовете в производствените цехове на производителите и че въобще са компетентни точно в този аспект на козметиката...
Не, че подкрепям идеята за лошото качество на българската козметика, но не мисля, че точно по този начин ще разберем истината.

Редактирано от Mишoнa на 08.11.06 10:44.



Тема Re: Важно!!!нови [re: Mишoнa]  
Автор Дpy (mirmingi)
Публикувано08.11.06 13:46



И съм съгласна и не!
Зависи от козметичката! Моята има разрешително да прави проверки на магазини, аптеки и цехове за козметика. Може да отиде и да провери как се съхраняват, каква е хигиената при производството, какво слагат и т.н. Едва ли може всеки да го направи, може би трябва и някакво по-специално образование, но все пак.
Пълна идиотия е да се буташ там дето се бутат всички! Това,че на 100 човека им харесва цената на нещо, не означава,че моята кожа ще е на същото мнение!
Разчитам, обаче, на козметичката си, за да ми каже от какво се нуждае кожата ми и, вярвайте ми, досега не ме е разочаровала! Предлагала ми е да пробвам и българска и вносна козметика.
Тя ми препоръча крем "БОЧКО"(български), с който си оправих ръцете (бяха изгорели от препарат и през зимата ми течеше кръв от студа, цепеха се и боляха много)
Та, допитваш се, съветваш се, пробваш и сам избираш и разбираш кое е добро за теб! Май това е целта на форума!





Тема Re: Важно!!!нови [re: Дpy]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано08.11.06 15:39



Е, тази твойта козметичка явно е по-специална

Не съм чувала обаче да е практика козметичките да проверяват производителите. Виж да те посъветват за качество - да, но не и за хигиенните условия в цеховете...



Тема Re: Важно!!!нови [re: Mишoнa]  
Автор Дpy (mirmingi)
Публикувано08.11.06 17:58



Естествено,че не е практика, но трябва някак да се контролират нещата, защото се случват доста страшнички неща (добре,че не знаем какво мажем,ядем и пием)
Идеята ми беше,че ако имаш желание - можеш! Но е по-гот да си купуваме кремчета, стояли незнайно къде и да плащаме да ни оправят!



Съвсем скапахме темата!



Тема Re: Важно!!!нови [re: specialis]  
Автор MouzeМодератор (ex Nike)
Публикувано08.11.06 21:57



Незнам дали да ти отговарям защото както виждам тук админстратора не признава чуждо мнение :-)
Аууу, как не съм го видяла това по-рано. Какъв администратор, какви пет лева? Кой всъщност не признава чуждото мнение? Администраторите рядко четат по клубовете. Модераторите го правят. Аз съм такъв на този клуб и с нищо не съм ти попречила да си изказваш мнението - нито са ти редактирвани постинги, нито са трити, бан нямаш. Какъв е всъщност проблема ти? От седмица сееш спам в клуба и пак си недоволен от свободата на словото.





Тема Re: Важно!!!нови [re: Mишoнa]  
Авторcaми (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 10:53



Така : първо една козметичка ако иска и работи може да отиде в който иска цех и лаборатория на всяка чужда марка. Защо Българските марки не предлагат да запознаят козметика с производството. Защото България няма ПРОФЕСИОНАЛНА Марка. Има разлика между професионална и МАСОВА козметика. Идругото което за да има в продуктите качествени съставки като извлеци, масла, екстракти и най вече съставки растителни а не ХИМИЯ този продукт не маже да струва 10,00 лева.



Тема Re: Важно!!!нови [re: caми]  
Автор kamych (green)
Публикувано10.01.07 19:58



Не знам какво разбираш под "професионална марка", но има и български такива. На прима виста се сещам за Амрита.



Тема Re: Важно!!!нови [re: caми]  
Авторнe caми (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 11:55



сами, ти си изключително заблудена относто растителните съставки и химията. Личи си, че хал хабери си нямаш от съставките на козметиката.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор tarse6tata ()
Публикувано02.02.07 14:52



В Бургас има ли предстватиелство на РОДИОЛА?
Откъде мога да си купя тук техни продукти....някой знае ли?

не е важно какво ще ти се случи,важно е как ще го възприемеш



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 20:24



аууу, какво е станало с хубавата тема...
хайде един линк от мен за българска козметика:
http://www.rozata.com/index.php?main_page=index



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: DD]  
Авторr.a.d.i.4.k.a (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 13:02



какво мислите за козметиката на Христина-някаква козмети4ка.Ползвам антибактериалния лосион срещу акне ,съ6то и седефените трици за лице.Имала сам и тоалетното мляко смед и мляко.Много сам доволна от всички продукти.кагете вашето мнение ако сте ползвали и нешто др на Христина!





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторli_li (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 17:46



vijte tova============== www.hubava.net



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Wu-PriNceSs (непознат )
Публикувано22.08.07 21:40



Антицелулитното масло на Икаров, серума за около очи на Regal



Тема Re:нови [re: Treselle]  
АвторHeлka (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 12:00



Според мен не само бялата козметика на Арома я бива. Арома произвеждат качествена гама козметични продукти като се започне от средства за коса, мине се през бяла козметика и се стигне до средства за орална хигиена и мокри кърпички. Определено в България се произвеждат качествени козметични препарати, които са съобразени с климатичните условия и спецификата на хората в този географски регион. Всички продукти от гамата на Арома са клинично тествани и с доказано качество. Не мога да се нарадвам на серията SPA с лекия крем за лице, почистващото мляко за тяло, део-стика и душ гела. Изобщо аз съм от привържениците на българската козметика и в по-тесен смисъл фен на Арома :)



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор figues et mures (doesn't matter)
Публикувано03.10.07 13:00



Kрем за крака на Талодерма
Сапуни и розова вода на Рефан
Масла на Икаров
Бадемов балсам за коса на Роза импекс
Дневен крем с пчелен восък на Бендида - в гимназията ми пасваше на кожата. защото е лек
Ползвала съм кремове, тоалетно мляко и тоник на Дева - серията с витамин С - и останах доволна
Тоалетно мляко на Арома от спа-серията - мн. добро



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: figues et mures]  
Автор violetov_charomat (непознат )
Публикувано05.03.08 11:51



на мен много ми харесват продуктите на ДЕВА



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор chevkata (непознат )
Публикувано21.04.08 14:36



на всички в този клуб мога да кажа още къде можете да намерите българска козметика www djam.dir.bg можете да си направите поръчка и тя ще ви бъде изпратена по пощата аз така правя най често си поръчвам кремовете за ръце и крака на АРОМА сега има и нов крем за ръце на серията здраве с водна лилия.





Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: chevkata]  
Автор chevkata (непознат)
Публикувано19.05.08 13:07



Крем депилатоарите на Ален Мак



всичко е хубаво когато свършва добре

Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: chevkata]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано29.07.08 12:09



От има-няма месец ползвам крем за лице на Билка с бяло грозде. Определено съм доволна, продължавам да изглеждам млада и красива


Сега чакам и да ми поникне бюст в резултат от ползването на съответния гел от същата серия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.