Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 17.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Авторoshte_li (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 11:26



1.Маслата на Икаров.
Ползвала съм бадемово масло за коса, масло против стрии, масло против целулит и масло за нокти. Кажата стана супер мекичка и еластична, ползвах ги през 2,3, 5 дена като се сетя и имам време и не ми се налагаше да използвам всеки ден други овлажняващи лосиони.
2.Гел за коса на Insence



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Rosty]  
Автор baby_doll ()
Публикувано06.06.05 18:52



moje li i na men da ostavite na belejka email na distributor! Blagodarq predvaritelno!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор baby_doll ()
Публикувано06.06.05 19:00



Нека да добавя и аз два продукта фаворити:
1) крем Здраве
2) регенериращ крем за ръце Екодерм Е-2 на Талодерма



Тема Рапортувам!нови [re: Фeнka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано12.06.05 11:08



Такааа, отпуската свърши, аз се върнах, естествено - с две торби козметика Та ето някои неща които искам да споделя:
Офиса на Родиола във Варна е на много лесно място - Точица ми обясни точно и аз го открих от раз - за тези които са от там: срещу входа на Кукления театър има една аптека за натурални продукти. Като се застане с лице към аптеката, от лявата страна има един вход - там има табели за адвокати и т.н., и между тях е и табела с надпис Родиола. В офиса имат продуктите директно, т.е. няма нужда да се поръчват - направо могат да се купят.
Аз си купих серията за мазна до смесена кожа, дневния крем още не съм го опитвала, но нощния е страхотен, много ми харесва, просто ми става абсолютно любим! Нанасям го и около очите без проблем.
Почистващият пилинг гел ми допадна, но не е (по мое мнение) по-специален от други подобни продукти. Гела 3 в 1 за около очи е приятен, лек, попива ми добре, изобщо - приятно гелче.
При първа възможност ще опитам и други неща, особено маски
Друго което почнах да ползвам е крема SPEo хидратиращ дневен, антиоксидант. Съдържа разни хубави неща, има фактор 8, UVA/UVB, попива добре, но ми идва тежък за лицето и го ползвам за шията.
Докато бях в БГ ползвах шампоан Дева мултивитамин, за нормална коса, който също толкова ми допадна, че си взех и един флакон за тук. Хареса ми и душ-крема на Инсенс с протеин.
Друго което ползвах и останах доволна е Дева Pure skin care ексфолииращ гел с бял чай и бреза. Това беше по съвет от някй тук, и действително на мен ми подейства добре - ако се ползва с мярка, разбира се
Естествено литрите розова вода, рефанските соли и сапуни и регалския лосион за почистване на очи не ги броя, тях си ги купувам винаги и си ги знам че си заслужават.
Купила съм и един крем за всеки тип кожа (нощен) на Rooibos, много ми хареса опаковката а и какво съдържа, но още не съм го пробвала. Сума флакончета и кутии са още неразпечатани, лелеее, какво мацотене ще падне
Благодаря ви, мили момичета, още веднъж за чудесните съвети!



Тема Re: Рапортувам!нови [re: divinora]  
Авторvow (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 09:53



E, az pak na teb blagodaria, kakto i na ostanalite
Sled 2-3 sedmitzi zaminavam za Varna i podoziram, che na vrashtane shte nosia kup BG kozmetika! Dosega dori i ne podozirah, che imame hubava kozmetika!
Taka che blagodaria oshte vednaj na vsichki za orientaziyata, koyato poluchih tuk!



Тема И аз да си кажа :)нови [re: divinora]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано07.07.05 22:54



Бях обещала да споделя - взех си серията за проблемна кожа - много ми харесва, особено маската - почиства страхотно кожата! Като недостатък отбелязвам само, че лосиона трябва да се отмива и трябва да му се отделя повече време



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторAt (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 15:10



Кремчето Арома Q10 e доста добро. Не отстъпва на доста по - скъпи кремове.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: At]  
Автор ombreto (konseliero)
Публикувано03.08.05 18:17



Повечето сапуни на Арома са хубави. Също така и пастите за зъби на Арома доста добри и са на по нормални цени.

Редактирано от Nike на 06.09.05 09:47.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
АвторDodo (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 16:20



Здравейте дами!
От няколко месеца съм фен на клуба и вече ползвам някои от продуктите, които хвалите. Отне ми доста време да открия продуктите на Българска роза – Карлово. Сега търся продуктите на Талодерма. От Стара Загора съм и ще Ви бъда благодарна ако някой ме упъти къде в града мога да ги открия. Ако не, то поне ме посъветвайте къде да ги търся – в аптеки, базари и др.



Тема A balgarskite boi za kosa?нови [re: Фeнka]  
АвторKatia (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 21:15



Niakoi niama li da kaje ne6to za balgarskite boi za kosa? Niakakvi vpe4atlenie ot kakvo ste dovolni i ot kakvo ne?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.