Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 19.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: bugi_bugi]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано27.04.05 00:24



Ей като каза Ивко3 и се сетих и аз за този крем със слънцезащита, супер е и струва стотинки и е супер лекичък. Колко се чудих дали въобще да го ползвам само заради ниската му цена. Само че никъде не го виждам. Моля ако някой го мерне да свирка



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 08:59



Molj vi za adresa na ofisa vav Varna,4e i az se pribiram za edna sedmica i bix iskala da opitam ot kozmetikata na Radiola kojto momi4etata poxvalixa.Znae li njkoi kade vav Varna mogat da se namerjt i prodyktite na Ladys joy Karlovo.Mnogo vi blagodarj za xybavata tema,kojto sledj s interes.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: vjtar]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 09:07



Здравей,
във Варна Ladys joy могат да се намерят на доста места - по аптеки, парфюмерийки, магазин Кокона, фирменото щандче във Фестивалния (ако още е там). А под градинката на Planet club в посока към гарата (като пресечеш улицата) има един голям двуетажен магазин, прилича на склад. Първият етаж е само козметика, там освен Ladys joy има и много от другите неща които момичетата похвалиха в тази тема.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: divinora]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 09:21



Blagodarj ti divinora,sa6o me iteresyva i tozi tonik koito e kato piling,no ne moga da otkrij temata.do kolkoto si spomnjm be6e na BG proizvoditel ili se laza.Momi4etata go poxvalixa mnogo,taka 4e iskam i nego da opitam.Kade bi mogal da se nameri vav Varna.Mnogo vi blagodarj za6toto taka 6te si spestj vrema i njma da se lutam da tarsj,a vremeto mi e ograni4eno.Pak i 6e moga da se nasladj na taka me4tana za men razxodka krai moreto.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: vjtar]  
Авторdivinora (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 09:47



Моля
За съжаление не знам за кой тоник става дума, може би някой друг ще подскаже...



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: bubanka]  
Автормиrличka (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:05



Медикс ЕООД. На опаковката пише, че суровините ги внасят от Германия.



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: vjtar]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано27.04.05 14:19



телефонът на офиса във Варна: 052/604 018
Фирмата е Джи Ем Корпорация /за Родиола става дума/
защо не използваш KREDOR-a?



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: bubanka]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 15:21



Iskam da blagodarj sarde4no na vsi4ki za xybavata tema i za barzite otgovori.Taka 6te si spestj vreme i 6e imam vazmoznost da se poglezj s 4as pri kozmetik,frizor i me4tanata razxodka krai moreto,i toj nezabravim miris na more.Zelaj vi mnogo 6tastie i blagodarj za xybavoto klub4e.



Тема Re: Леокреманови [re: bubanka]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано27.04.05 23:35



Преписвам от етикета на едно шишенце с босилково масло, което имам:
Употреба: - 1. За освежаване на въздуха и за ароматерапия - от 7-8 капки в 20 мл вода в ароматизираща лампа. 2. За козметичен масаж - 20 капки в 50 мл растително масло. 3. За вана - 6 до 10 капки. 4. За сауна - 10-15 капки в 500 мл вода. Май стават за всичко - приятелят ми ги купува, защото все го изнудвам жестоко да ми прави масажи Но никога не купува само един вид масло - комбинира няколко аромата, иначе миризмите идват силни. Така че пробвай - може малко еретично да прозвучи за това клубче, но по-добре да капнеш няколко капки етерично масло в растително, отколкото да купуваш гадно миришещите масла на Икаров.
П.С. Това последното си е мое мнение, момичета!!! Някои да не се засегне на тема масла Икаров. На мен поне ми смърдят АДСКИ гадно.

Редактирано от Rosty на 27.04.05 23:38.



Тема Re: Леокреманови [re: Rosty]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано27.04.05 23:40



звучи доста привлекателно за съжаление вм момента не мога да легна по корем за масаж обичам такива глезотиики благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.