Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Леокреманови [re: bubanka]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано27.04.05 23:48



Нищо, мила!Както виждам скоро ще можеш да лягаш по корем, а и ще имаш доста ангажименти покрай малкия човек, така че ще можеш с чиста съвест да впрегнеш мъжа си да ти помага да си почиваш с едни хубави масажи! Успех ти пожелавам!



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Meceчka]  
Автор lonelyangel (непознат )
Публикувано07.05.05 12:10



Бялата козметика на Арома е много добра



Тема Има промоция на Родиола!!!!нови [re: Фeнka]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано07.05.05 22:47



Момичетааааа, първо бързам да кажа, че не съм рекламен агент на никого Но понеже тук ви говорих колко готина е козметиката на Родиола, сега ме сърби езика (т.е. ръцете) да ви кажа, че са направили промоция - на половин цена продават доста продукти. Вижте в тук - http://bilka-rodiolla.hit.bg.
И пак казвам - нямам общо с фирмата, освен като ДОВОЛЕН потребител Дано инфото да е полезно някому.



Тема Re: Има промоция на Родиола!!!!нови [re: Rosty]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано10.05.05 14:43



Виждам, че имат серия за проблемна и чувствителна кожа... Аз мислех, че предлагат само анти-ейдж продукти...



Тема Re: Списък на хубавата българска коzметика?нови [re: Фeнka]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано11.05.05 15:50



сенките Ruby Rose
просто са страхотни - цветове, качество, цена, откриваемост.. всичко!



Тема Re: Има промоция на Родиола!!!!нови [re: °Gorgeous°]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано11.05.05 15:58



Aми аз ползвам продуктите за смесена кожа - матиращ дневен крем (идеален за зимата), биоактовен гел за чувствителна кожа (през топлото време), измиващите и почистващите продукти....Нощния си го взех днес, така, че едва след седмица ще мога да кажа какво мисля за него Не знам какво мислят другите момичета, но аз страшно харесвам тези продукти - за моята 29 годишна смесена кожа се оказаха идеални Скептично подхождам само към продуктите за тяло - антицелулитен и т.н. - не съм ги опитвала и не знам дали действат.



Тема Re: Има промоция на Родиола!!!!нови [re: Rosty]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано11.05.05 17:00



Аха, ми аз съм на 21 ще си взема серията за проблемна кожа... После ще кажа дали ми харесват :))))



Тема А, друго да попитам..нови [re: Rosty]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано11.05.05 17:01



Хубаво ли миришат?



Тема Re: А, друго да попитам..нови [re: °Gorgeous°]  
Автор Rosty (руса, но умна)
Публикувано11.05.05 19:37



Не миришат изобщо Нали се води хипоалергенна козметика - нямат грам парфюм - на всяко флаконче крем (с помпичка са) пише "хипоалергенен продукт без парфюм". Може да ти стори странно отначало, че не усещаш никакъв мирис, но се свиква - даже е по-добре така.



Тема Re: А, друго да попитам..нови [re: °Gorgeous°]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано12.05.05 09:10



лосионът за тяло е с розова вода и мирише на рози; от него съм страхотно доволна; ароматизирана е серията с фактор срещу слънце, кремовете за лице наистина не миришат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.