Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 18:34



Вече съм далече над 30 годишна възраст, досега съм имал една единствена връзка с жена за 10 месеца, когато бях на 24.

Не мога да разбера защо жените не ме харесват и като че ли се плашат от мене.. Запознавам се непрекъснато с нови жени, излизаме чат пат, но никога нищо сериозно не се получава, бягат от мене след 3-4 та среща. Да не говориме че от почти десет години плащам за секс и е много приятно, но платения секс е само заместител, за съжалене. Освен това излиза все по-скъпо и все по-безинтересно:(

Сексуално съм си съвсем нормален, да ви изпреваря въпросите.. Смятам се за средно симпатичен и забавен. Познати жени (щастливо омъжени или със сериозни връзки) често ме питат защо нямам приятелка, като съм толкова готин, но аз самият нищо не мога да им кажа.

Някакви съвети или идеи? Ще оценя сериозните отговори.
(Мъжете искам да помоля да ми отговарят в клуб "Мъже" - там има същата реплика)



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:02



Ти мислиш ли се за смотаняк?Ако е така,значи тук се корени проблема.



Тема Аргументация и подробностинови [re: Бъpбopaнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:10



В интерес на истината не се смятам. Но така като се запознавам задочно с опита на познати и като чета по книжки и по Интернета, доста съм изостанал.. Това е факт.

Един приятел каза че е спал с 11 жени досега, и се срамува че били малко, аз гледам да си трая в такива разговори. Спал съм само с една, на която не е трябвало да плащам и определено крия този факт от познатите си, защото тогава наистина ще ми излезе име.. Не че смятам че има значение колко са били, но мисля че няма да ми се отрази добре да споделям такива детайли. Включително и пред жени

Напоследък често мисля че нещо не ми е наред. Иначе допреди година две бях непоправим оптимист



Тема Re: Аргументация и подробностинови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:33



Глупости!Аз те преценям като интелигентен и добър човек,виж за външността не знам,но ще ти повярвам щом казваш,че си симпатяга.И с нито една да не си бил пак не е срамно(въпреки че наистина доста хора ще са на обратното мнение).Може би си малко по-затворен?Това би обяснило нещата.Забелязала съм,че мъжете поне при свалката трябва да са по-нахалнички.Обаче и това е до известна степен-като видиш,че не те харесват,трябва да се отдръпнеш,защото иначе ставаш смешен.Мисля си,че най вероятно просто не си попадал на подходящи жени.
Няма да се отчайваш!И няма да мислиш,че нещо не ти е наред!Опитай се да направиш някаква промяна с външния вид-прическа,дрехи.Бъди естествен-това е много важно.Замисли се над поведението си-може би там има нещо,което отблъсква жените.



Тема Размисли и споменинови [re: Бъpбopaнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:51



Абе да ти кажа има две неща които подозирам в себе си:

Първото е т.нар. "телешки поглед". Ако някоя жена ми харесва я гледам с някакъв странен поглед, който очевидно отблъсква. Говорил съм с жени приятелки, те твърдят че няма такова нещо, ама нали не съм ги свалял тях:)
Но факт е че след като си "падна" по някоя, тя бързо гледа да избяга от мене.. Докато с тия, дето са ми неприятни или безразлични успявам да поддържам дълги и остроумни отношения:))

Второто е нещо в езика на тялото предполагам, стегнатост или може би отпуснатост.. Но и това е само предположение

Все пак за такива "блестящи" резултати за толкова години, трябва да има някаква съвсем очевидна и огромна грешка в мен, която да си личи отведнъж, май.

Както и да е, надалеч бягат девойките.. Много ми обясняват че искат да бъдеме приятели, защото много ме ценяли, но аз нямам време за толкова приятелки, а и вече започвам да ги ненавиждам като ми говорят за това приятелство.. Аман бе, аман от интелектуални връзки... Аз освен че съм много умен съм и мъж. Отплеснах се малко:)

Може би да направиме нещо с въпроси и отговори? Ти питаш аз казвам да или не?




Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторSA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:56



Ot jena do jena ima ogromna razlika -produljavai da tursish i moje bi nqkoga shte q otkriesh.



Тема Re: Размисли и споменинови [re: Cмoтaняk]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:58



А ЗА КАКВО РАЗГОВАРЯШ С ЖЕНИТЕ-ДА НЕ БИ НЕШТО ТАМ ДА КУЦА?КАК СЕ ДЪРЖИШ?КАК СЕ ОБЛИЧАШ?КОЙ ПЛАШТА СМЕТКИТЕ?



Тема Разговори с женинови [re: жeнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:05



Ами те жените са различни.. Колежки от същия бранш като мене, интелектуалки, сервитьорки, студентки, професионалистки. Нищо общо няма между тях освен че ми харесват и подпалват някакви искри в мене. :) Гледам да говоря повече за тях, по-малко за мене. Общи теми винаги се намират.

Имам една слабост - обичам да философствам, но пред жени гледам да не го правя.

Държа се естествено или поне аз си мисля така.

Не се обличам луксозно, но със сигурност всеки ден съм с чисти дрехи:) И не мириша!

Сметките различно. Винаги предлагам аз да платя, понеже аз каня дамите (досега не ми се е случвало мен да ме канят), но ако не се приеме, се съгласявам да си разделим сметката. Винаги ги изпращам, но не нахалствам на сбогуване.



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторSvaliach (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:06



www.fastseduction.com
Всичко по тези проблеми, ако искаш да се промениш и да подобриш сексуалният си живот. Бил съм там, знам кво ти е, но трябва да се промениш. Провери сайта, ще ти се изцъклят очите.



Тема Re: Размисли и споменинови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:06



Ами май направихме,но това е защото се опитвам да те разбера и да ти помогна със съвет.Това дето го написа,че като някоя ти е безразлична успяваш да си на ниво,ме навежда на мисълта,че най вероятно просто не можеш да се отпуснеш-той и телешкия поглед е в резултат на това.Съветвам те ако имаш някоя много близка приятелка,да поговориш откровено с нея и да я помолиш да ти каже честно какво толкова има в теб,та тия моми така бягат.Ама ако ти каже,не и се сърди ами се постарай да се поправиш.



Тема Re: Размисли и споменинови [re: Бъpбopaнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:13



Имам една съседка много гъсти сме, държал съм я до сутринта да говориме на тия теми:)

Тя ми обясняваше че ми бил много "гладен" погледа :) И да се обличам по-добре, и да не заеквам като видя хубава жена..

Но това беше преди години. Честно казано сега вече не ми правят впечатление отказите нито пък се вълнувам толкова като видя хубава жена. Готов съм да ми откажат, даже бих се изненадал ако някоя каже "да"

И съм спортувал и съм се занемарявал и съм се обличал и не съм се обличал.. Но като че ли нищо няма значение за каките отсреща.. Просто на третата среща хукват и дим да ги няма. Хваща ги обикновено вирусът на "заетостта" :)



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:13



НЕ ВИЖДАМ ТОГАВА С КАКВО ГИ ОТБЛЪСКВАШ!НЕ ФИЛОСОФСТВАЙ ТОВА МНОГО НЕ СЕ ХАРЕСВА.ЗАЩО НЕ ПОПИТАШ НЯКОЯ ОТ ПОЗНАТИТЕ ТИ КАКВО ТОЧНО НЕ ХАРЕСВА В ТЕБЕ,НО ДА БЪДЕ ИСКРЕННА И ТОГАВА СИ НАПРАВИ ИЗВОДИТЕУСПЕХ ОТ СЪРЦЕ!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:17



ИМА!
НУЧИ СЕ ДА ИМ ЕБАВАШ МАЙКАТА ПО ВСИЧКИ ФРОНТОВЕ!
БОЙ И ЕБАНЕ!
САМО ТАКА ЩЕ ТЕ ХАРЕСАТ!



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:17



Абе не знам, няма ли да изглеждам безпомощен леймър ако питам такива работи. Освен това, такъв въпрос не слага ли кръст на всичките ни евентуални взаимоотношения за в бъдеще?



Тема Re: Аргументация и подробностинови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:18



Я не вярвай много на познати,че като знам някои мъже какви ги разтягат...да паднеш от смях,а пък и си вярват даженема такова животно като изостанал в тия работи,така мисля аз...това да не е Microsoft.Дали си бил с 30 жени или с 3-важно е какво си направил докато си бил с тях,а не бройката...Казвам го това защото мнозинството от мъжете живеят с убеждението че бройката прави опита или големия любовник...и върви обяснявай че не е така и ако си нямаш идея за какво иде реч и 30 и 300 жени не правят разлика,все си на грешен път. Моят съвет е изобщо да не споделяш детайли за сексуалният си опит-в повечето случаи е адски отблъскващо, особено ако става въпрос за голям брой жени/мъже...грозна работа,като че работиш на конвейер.А и жената срещу теб я интересуваш ти(евентуално) а не всички жени с които си бил преди нея,така че спести си подробностите поне в началото.
И не плащай данък обществено мнение,а се вгледай в себе си и виж какво точно отблъсква жените(ако има такова де а не е само лош късмет)...или направо попитай жените с коите излизаш-аз не бих имала нищо против да ти кажа ако си ме отегчил с нещо или пък каквото там не е било наред...Обикновено на честен въпрос ще получиш честен отговор или поне моят опит е такъв.


Хей,и си остани оптимист!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Svaliach]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:19



Ще проверя, 10х! Ама много шарено на пръв поглед бе!



Тема Предложение за среща?нови [re: sylvi]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:25



Това да не беше предложение за среща?
Не че имам нещо против де, нито пък искам да съм ироничен..
Просто питам.
Мислиш че някоя жена може да се наведе към мен след една приятна вечер и да каже " Абе готин си ама ......... не ми харесва в тебе. Така че няма да излизаме повече/Да си останем приятели"
Първото изречение не ми се е случвало, честно казано.



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:25



НЕ МИСЛЯ ТАКА,Е ПОНЕ АЗ,ЗАЩОТО СЪМ МНОГО ПРЯМА И ВИНАГИ КАЗВАМ ТОВА КОЕТО МИСЛЯ ИАКО МОЙ ПОЗНАТ МЕ ПОПИТА ТАКИВА НЕШТА НЕ БИХ СКРИЛА ИСТИНАТА ОТ НЕГО.ОЩЕ НЕЩО- НА КАКВА ВЪЗРАСТ СА МОМИЧЕТАТА С КОЙТО ИЗЛИЗАШ ,ДА НЕ БИ ДА СА 20 ГОД ,ЗАЩОТО ТОГАВА ПОЖЕ БИ ОЧАКВАТ НЕШТО ДРУГО ОТ ТЕБЕ ,Я ПОДАРЪК ,Я ДА ГИ ОТВЕДЕШ НАПРАВО В ЛЕГЛОТО .ИМА МНОГО НЕШТА ВЪРХУ КОЙТО ПОЖЕ ДА СЕ ПОРАСЪЖДАВА



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:28



24-28 годишни напоследък, иначе 5-10 години по-млади от мен по принцип
По-възрастните или са омъжени или не ме привличат:)



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:31



НАМЕРИ СИ НЯКОЯ ГОРЕ -ДОЛУ НА ТВОЯТА ВЪЗРАСТ И ОПИТАЙ



Тема Re: Предложение за среща?нови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:32



Нее,беше опит да си изкажа мнението и евентуално ако мога да ти дам полезен съвет,според моята гледна точка де.
Не знам дали точно така би ти казала,особено ако вечерта е била приятна.Имах предвид да я попиташ ако и е било неприятно и защо,дали ти си сбъркал в нещо или просто не си допадате-има и такива случаи,просто няма химия между вас и това е.

Успех ти желая!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторSvaliacha (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:34



Procheti vsichko, ama vsichko i se opitai da si nabiesh v glavata ideite. Triabva da promenish nachina po koito gledash na jenite, kato putki za ebaneeee. Triabva da se nauchish da promenish sebe si, personata si, da ne si otchaian, da sikontrolirash emociite, abee da bydesh muj ba./



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:36



И как ще стане с някоя, която не харесвам? Жените на мойта възраст направо ме ужасяват. Говоря за свободните. Първо са занемарени, ако не са занемарени, са адски цинични и груби, ако не са такива, харесват млади момченца. Харесвам други почти на моите години, но щастливо омъжени, за съжаление.



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторSvaliach (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:36



Jenooooo, ne mu davai syveti, ochevadno ne znaesh kak se svaliat madami za borikane i ebane do zori. Mlukvai, ne obyrkvai momcheto. Ne mu kazvai da se dyrji estestveno i da chaka za pravilnata jena, triabva da se promeni. Da si promeni mirogleda. Da vi gleda kato tri dupki za ebane, shtoto tova obichate i da va tretira kato kurvi, shotot tova obichate. Ako e mil i uchitiv, sha dha, ako direkten, silen i nahalen, sha vi chuka sichkite.



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:39



Ами 10 години си е голяма разлика,защото едва ли имате много общи теми за разговор.Но може би ти го каза като изключение?
Ако можеш евентуално да ми изпратиш някаква снимка,бих ти казала честно и откровено ако има нещо дразнещо във външността ти.Защото иначе определено ми допадаш(е то не е като при пряк контакт,но все пак се усеща човека)и не виждам причина в общуването да ти е проблема



Тема тежка задачанови [re: sylvi]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:40



Тежка задача ми даваш. В такива моменти ми идва да крещя или да рева с глас, освен това не е ли грозно искането на обяснения? Все ми се струва че химията не иска думи и не може да се обясни с думи?

Т.е. да формулирам изречение от вида: "Нищо не се получи между нас, имаш ли идея защо?" На такъв въпрос, отговорът е " Не знам" Или не съм прав?



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:41



ЕЕЕ..........,НЕ МОЖЕ ВСИЧКИ ПОЧТЕННИ ЖЕНИ ДА СА СЕ СВЪРШИЛИ ?МО ЖЕ БИ СИ ОТ МАЛЪК ГРАД КЪДЕТО ВСИЧКИ СЕ ПОЗНАВАТЕ И НЯМАШ ГОЛЯМ ИЗБОР .СИГУРНА СЪМ,ЧЕ ПТИЧЕТО ЩЕ КАЦНЕ И НА ТВОЕТО РАМО.



Тема Re: Разговори с женинови [re: Svaliach]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:44



Ако по тоя начин гледаш на жените точно такива и успяваш да свалиш-ни повече ни по-малкоПравило без изключенияТи си поредното потвърждение



Тема Re: Разговори с женинови [re: Бъpбopaнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:45



Ами не, не е изключение. Излизам точно с такива - 5 -10 години по-млади от мен, като средно разликата е около 10 :). За общите теми - с тях точно имам най много общи теми .. Връстничките ми ме ужасяват с цинизма си честно казано.

За снимка дай някакъв мейл, а аз честно ще си помисля преди да ти пратя.

Защото прекалено много надрънках..



Тема Re: Разговори с женинови [re: sylvi]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:48



Нищо не разбрах!
Жените както мъжете са различни. Има ги всякакви. Как точно гледам на жените? По принцип ги обожавам:)



Тема Re: Разговори с женинови [re: sylvi]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:48



МНОГО ЯСНО СТАВА ОТ КАКЪВ КОНТИНГЕН СА МУ БРОЙКИТЕ



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:50



В София живея. Сигурно не са свършили, но де ги точно тия. Иначе по-млади има колкото искаш



Тема Re: тежка задачанови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:53



Не,обикновено има съвсем конкретен отговор,въпросът е само дали жената е склонна да бъде честна пред теб.Аз лично не обичам номера със заетостта дето го беше споменал по-горе и винаги съм се старала да обясня защо не желая да се виждаме повече,така че не мисля отговорът е " Не знам". Отговор има, и не мисля че е грозно да го поискаш,дори напротив.
А че за химията няма нужда от думи съм съгласна,но мисля че въпросът ти беше за друга,по-различна от "химичната" ситуация?



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:56



Imam edin bratovched,toy beshe na sashtoto polojenie kato teb.Vse se oplakvashe i az nikoga nishto ne byah go posavetvala,zashtoto ne iskah da mu srina dostoynstvoto,pak i toy nikoga ne me beshe pital.Edin den,obache sled kato pak mi razkaza za porednoto si porajenie si kazah,che shte mu kaja prichinata,pak po- dobre da mi se razsardi i da ima rezultat,otkolkoto da go vijdam vse takav unil.Prichinata e,che kogato si mislish,che si smotanyak,izlachvash i vnushavsh tazi ideya na okolnite.Jenite obichame naperenite maje,majete koito znayat kak i kakvo iskat i ti vnushavat,che znayat kak da go postignat.Maje,koito izlachvat:"moga da te imam,kogato si pojelaya,ama dali te jelaya" i ni ostavyat da se chudim dali shte badem izbrani ili ne.
Az sam bila moje bi s nay-grozniyat maj na zemyata,samo che nikoy ne go zabelyazvashe tova,zashtoto beshe tolkova charoven,zashtoto istinski vyarvashe che e takav,taka che nyamashe chovek,koyto da ne se poddade na tova mu vnushenie.Dokato ne zapochnesh sam i istinski da vyarsvbh,che ne si smotanyak,nyama kak da spechelish horata okolo teb .
P.S:Megdu drugoto sega bratovched mi igrae na 3 fronta i sega pak mi reve kak da se opravi i s trite:)))



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:57



Това беше до г-н Сваляча,не до теб.
Хубаво е че ги обожаваш,пожелавам ти да срещнеш жена която да ти отвърне със същото



Тема Re: тежка задачанови [re: sylvi]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:57



Добре, убеди ме, ще пробвам следващия път (колко съм убеден само че нищо няма да се получи:))
Може би забелязвам една грешка у себе си - просто не мога да повярвам че жена може да формулира рационално мотивите си - вижда ми се най-невероятното нещо на света.



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:00



barborina@abv.bgЩе се радвам ако поне малко ти помогна



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 21:00



Е от какъв да са му-с възгледа си за трите дупки коя нормална жена ще е с него Според търсенето и предлагането-старо и изпитано правило



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: DR.]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:01



Хм.. т.е. с рогата напред и оптимизъм до дупка.
Т.е. толкова безплодни години нищо не значат.. Не си ме засегнала никак, очаквах някой да каже такова нещо.
В крайна сметка пак в начално положение



Тема Re: тежка задачанови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 21:06



Ее,стига де
Хайде сега да не се обиждаме на полова принадлежност!Естествено че може!
Вярвай повече в жените и в себе си и спри да мислиш само за едно и също-нещата май се случват в мига в който спре да ти пука



Тема предразсъдъкнови [re: sylvi]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:10



Съжалявам, съжалявам, не това ми беше намерението.. Както казах беше грешка. Но това наистина е една свежа мисъл за мен:)



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:12



Tochno taka:)))
Osven tova,az sam na 32,v momenta sam bremenna i tazi "taktika" mi idva tolkova otvatre,makar che sam jena,che i sega me zadyavat.
Provereno e,prosto znam,che moga da imam vseki maj,ako poiskam.
Dori da si pomislish,che se hvalya,go kazvam,zashtoto i az sam se pitala kakva e prichinata da e tolkova lesno da svlaya edin maj kato se ima napredvid,che ne sam karasavica i tova e-ZNAM,che moga,VYARVAM go sas vsyaka molekula na tyaloto si(moje bi mozakat e po-pravilno)



Тема Re: предразсъдък [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 21:13



Зная,че не е било
Стискам палци скоро да пишеш за успехи



Тема мисля си, ченови [re: Cмoтaняk]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано30.06.03 21:18



DR e най-близо до истината... просто бъди себе си - уверен, излъчващ стабилност... ти като, че ли се опитваш да се нагодиш към изискванията на жените - и им ставаш скучен... не мисли хич за тоя проблем, бъди себе си - и то ще стане от само себе си...

представи си следната ситуация - или може да я опиташ на живо - попитай дамата - "какъв искаш да бъда за да ти се харесам" - и бъди сигурен, че си се провалил... може би по-правилното е - "хич не ми пука какъв искаш да бъда - аз съм си аз - какъвто съм - такъв съм"...

айде успехи!

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторQna (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:20



Na kolko g. si?



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Qna]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:21



34-36 :)



Тема Re: мисля си, ченови [re: ceлянинът]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:23



Разбирам. И това е ценен съвет. Благодаря



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: DR.]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:24



Активен авто-тренинг и позитивно мислене.
Аха! Благодаря за идеята



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:24



Parva krachka kam promyanta-smeni si nika:)))))))






Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: DR.]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:26



Ако го сменя как ще се разбира че съм аз:)?
С.



Тема Re: Аз shtom razbrah....нови [re: Гoтин]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:28



znachi i ostanalite shte shavnat,ne ni podcenyavay...
OSVEN TOVA ,AZ VECHE ZAPOCHVASH DA ULAVYAM EDNI MOLEKULI,DETO KRESHTYAT:GOTIN,GOOOOOOOOOOOOTIN



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:31



НЕ СИ ЗА ИЗХВЪРЛЯНЕ НА 34-36СМЕЛО НАПРЕД!!!ТЯ ТЕ ЧАКА



Тема Re: Аз shtom razbrah....нови [re: DR.]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:32



Абе пооправи ми се настроението, наистина:)
Ще ви кажа мили дами ако успея да свърша нещо положително



Тема Re: i osven tovaнови [re: DR.]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:32



zashto tryabva da razberem,che si ti,nali tova e celta,da- "ozdraveesh",a kak shte se razbere che si ozdravyal,ako pak si si smotanyak???
Nali razbirash,che ti govorya s nay-dobri chuvstva?
Hayde-celuvki ot men



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
Автор Hoвa ()
Публикувано30.06.03 21:33



Може би причината е в това, че харесваш жени, които не са съответни на теб, на твоята психика, на твоята емоционалност, на твоя интелект? Случва се и това - била съм свидетел на такава ситуация. Я се вгледай в тези, за които казваш, че не ти харесват - но пък толкоз добре се разбирате - някъде беше написал, че с част от тях се разбираш добре...

Излъчването ти в темата е много приятно, затова съм сигурна, че ще го срещнеш, твоето момиче, но - някак - не си го поставяй за цел, непременно да стане - просто си живей живота, опитай се да разшириш интересите си, прави различни неща, срещай се с повече хора - и точно когато си най-запален по някакво ново хоби и хич не мислиш за девойката, тя ще се появи - ама гледай пък тогава - да не я пропуснеш де :-)
Успех!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Hoвa]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:40



Смених си ника като част от терапията. Абе трудно ще ми е да изтърпя жена която физически не харесвам до себе си. Малко ме притеснява времето да ти кажа.. Като си към средата на 30те си години имаш чувството че времето лети, лети...
Нито хобита ме вълнуват нито професията ми. Липсата на жени ме убива ежедневно, ежечасно...
Мислите ми са фиксирани почти само върху това и върху това да си плащам сметките:))



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:44



ФИЗИЧЕСКАТА КРАСОТА Е ДО ВРЕМЕ,ДОШЕВНАТА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторQna (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:02







Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:20



като го прочетох това, че не можеш да търпиш до себе си жена, която не харесваш физически, та се присетих за един иначе много тъп американски филм с Гуинет Полтроу. казва се "Свалячът Хал". главният герой беше обсебен от идеята да сваля само физически съвършени мадами и изобщо не му вървеше с жените, които сваляше.
да не страдаш и ти от подобен синдром?
физическата привлекателност ли е определяща за теб? изглеждаш интелигентен човек...



Тема Стрелката:)нови [re: jam]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:32



Абе не бих казал.. Химията може би. Може да звучи смешно, но се доверявам на индикатора в гащите. Ако покаже нещо, ми се събужда интереса. Част от дамите с които излизам не биха ги допуснали до никакъв конкурс, но има нещо неуловимо което ме наелектризира в момента, в който ги видя.. А жена, която не ме е заинтригувала в първия момент, трябва някой ден да като се сетя за нея и стрелката да покаже нещо, за да ме заинтригува, иначе нищо не става..

Иначе има много умни жени, които веднага бих взел на работа и им се възхищавам, ама щом стрелката е залепнала за нулата и Господ не може да помогне да ги възприемам като жени..

Звучи много първично признавам, но иначе не мога да действам..



Тема Re: Стрелката:)нови [re: Гoтин]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:38



ОПОЗНАЙ ПО-ОТБЛИЗО ТЕЗИ ЖЕНИ И СТРЕЛКАТА МОЖЕ ДА СЕ ЗАДВИЖИ



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Автор Moни (непознат )
Публикувано30.06.03 22:52



Психическата ти нагласа куца, готин. Първо оставам с впечатление, че вече от притеснение не знаеш как да се държиш с жените. След като мислиш само за това, нали се сещаш какво излъчваш?
Ще ти отговоря съвсем честно какво си мисля.
1. Груба грешка от твоя страна е, че философстваш на срещите. Аз например също бих избягала ако ми се случи това. Човек започне ли да философства, в един момент не се усеща как се опитва да наложи мнението си, да не говорим, че диалогът започва да се превръща в мотолог.
2. Не ми харесва това, че казваш "Нито хобита ме вълнуват нито професията ми.". Това ме навежда на мисълта, че не правиш нищо за себе си. Неудовлетворен човек си, а това неминуемо рефлектира върху личния ти живот. Само с философстване не става, готин!
3. Не си тежиш на мястото. Едва ли някоя жена би си "паднала" по мъж, който се чувства нуеверен в себе си и както казваш ти гледа с не знам какъв си поглед. Тези неща веднага се забелязват, така че първо трябва да се вгледаш в себе си. И това "смотаняк" си го избий от главата, готин.
Айде стига съм те критикувала, надявам се да съм била полезна с това, което ми е направило впечатление.
Пишеш добре, което означава, че можеш да бъдеш добър събеседник. Ами приложи го и на практика де
Не мога да си представя, че няма да попаднеш на готина жена, та те са толкова много, че само трябва да се протегнеш и готово.
Като за начало може би няма да е зле да разнообразиш средата си. Сещам се в момента как можеш да започнеш да посещаваш фитнес клуб например или някое място, което поне малко те интеренсува. Какво като нямаш хоби, ще си намериш някакво. Можеш да се запишеш и да учиш нещо.
Много съвети взех да ти давам, но се опитвам да насоча вниманието ти в някаква посока, различна от тази "Липсата на жени ме убива ежедневно, ежечасно... "
Малко прекалих с критиката, няма да се сърдиш, обещаваш нали?



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Moни]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 23:41



- Да не би да имаш маминка с която живееш и която обожаваш? Жените бягат от това като от огън. И с право
- Четох как повечето те съветват да си по-самоуверен. То това идва от вътре - или си такъв или не си. Дори и да си смотаняк в поведение,това не е страшно. Лошото е, че това привлича по-самоуверени, по-агресивни жени. С такова жена ще се допълвате. Нормално е - ако ти си по-нерешителен тя да вземе инициативата в свои ръце. И ако проличи, че това на теб не ти харесва - нормално е тя да се отдръпне.
- Да не би от първата среща да показваш колко те е обсебила идеята за женитба. Това би могло да изплаши жената. Особено, ако е по-млада, каквито са твоите избранички.
- не прочетох нищо за разведените жени. Би ли се свързал с такава. И проблем ли е за теб - ако тя е с дете?
- нещо не ми хареса в начина, по който написа годините си 34-36. Нещо не е съвсем наред. Мисля, че зад това може да се крие някакъв проблем.



Тема Отговори на въпроситенови [re: и aз]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 00:19



Отговарям въпрос по въпрос :)

> Да не би да имаш маминка с която живееш и която обожаваш? Жените бягат от това като от огън. И с право

Имам много властна маминка от която бягам като от огън. Жената много ме обича и се интересува от мене, но много обича да дава акъл и да ми дава път в живота. Живея отделно, 10 години вече, откакто ме раздели с бившата ми приятелка. Почти не и се обаждам, тя много страда, но аз си спестявам много "ценни" напътствия

> Четох как повечето те съветват да си по-самоуверен. То това идва от вътре - или си такъв или не си. Дори и да си смотаняк в поведение,това не е страшно. Лошото е, че това привлича по-самоуверени, по-агресивни жени. С такова жена ще се допълвате. Нормално е - ако ти си по-нерешителен тя да вземе инициативата в свои ръце. И ако проличи, че това на теб не ти харесва - нормално е тя да се отдръпне.

Действително около мен се моткат само жени с характер на фелдфебели - цялата рода са такива. Отделно ми харесват успели жени, които знаят какво искат от живота. Но това определено не е правило.

> Да не би от първата среща да показваш колко те е обсебила идеята за женитба. Това би могло да изплаши жената. Особено, ако е по-млада, каквито са твоите избранички.

Женитба?? Абе нямам такива намерения. Нямам намерение да се женя. Търся си партньорка. Ако намеря сериозна тогава ще мисля за тия работи. А и женитбата не е задължителна. Нали сега има нещо на което му викат съжителство. Ако дамата на сърцето ми иска да се оженим няма да се дърпам, но няма и да се дърпам ако не иска. Важен е човека, а не документа, нали?

> не прочетох нищо за разведените жени. Би ли се свързал с такава. И проблем ли е за теб - ако тя е с дете?

За разведена - абсолютно не ми дреме, че е разведена. Само да не дойде бившият да ме трепе, че хич не съм по кютеците. За такава с дете - не знам, зависи и от жената и от детето. По принцип моят опит с такива жени е, че те са фиксирани върху детето си, а не върху човека отсреща, не знам как ще понеса да съм на втори план от самото начало. Нямам проблем с децата, харесвам ги

> нещо не ми хареса в начина, по който написа годините си 34-36. Нещо не е съвсем наред. Мисля, че зад това може да се крие някакъв проблем.

Ами не ми харесва че са толкова много:) Не че имам проблеми със здравето или нещо такова, но на 25 се чувствах по-добре, а и тия десетина години които минаха малко празни изглеждат



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Гoтин]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 00:44



Приготвих се да пиша "предавам се", но ми дойдоха други идеи. При теб някакси всичко е наред, но все нещо не е наред - щом не върви. Проблемът идва или от майка ти. Нямам предвид присъствие - а нещата от които не можеш да се освободиш. Аз имах много манипулативна майка. Едва на 35 г. се осъзнах и се освободих от влиянието й. Вече имах семейство и голямо дете и имах база за сравнение и започнах да се осъзнавам. Тя също е любяща и грижовна майка. Просто умее да манипулира. Не го прави нарочно. Просто някой го умеят. Ако беше просто властна - може би по-рано щях да се осъзная.

Не си ли си помислял да ползваш услугите на психолог. Вече има практикуващи такива. Знам, че повечето хора се ужасяват от тази мисъл. Представят си, че някой ще ги манипулира, ще им насочва живота. Психолозите не насочват, те помогат сам да извадиш на яве нещата, които се опитваш да скриеш дори от себе си, а като ги намериш, сам ще си намериш решението.



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: и aз]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 00:58



Психологът е може би добра идея, но
първо имам чувството че ще ми каже неща които си знам така или иначе (мисли позитивно, обличай се добре, вярвай че ще успееш)
второ сигурно струва немалко пари за да свърши работа като хората
трето, дали сме толкова напреднало общество, че като се разбере че ходя на психолог цялото ми обкръжение няма да реши че съм откачалка? все пак не живея в гората
четвърто, аз не съм неизвестна личност - дават ме по телевизията, явявам се по медиите, дали няма да ми навреди и на бизнеса?
А?



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Гoтин]  
АвторSvaliacha (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 01:08



Ок пич. Дай, да си говорим като мъже. Прочети шибания сайт за който ти казах, а недей да висиш тукакато неква путка заспала и да спориш с хора, които идея си нямат как се свалят жени. Особено пък да искаш съвети от жени. Да ти кажа ли що това е глупаво - защото те не знаят какво иска и какво ги кара да почувстват силна привлеченост към някой мъж.
Ако искаш да си сваляч, почни да се променяш. Направи си ментален образ на това което искаш да си, колко ще си чаровен, забавен, сексуално освободен, с маниери, силен, но нежен, и т.н. и т.н. Жените не искат путьовци, а истински, силни мъже. Когато си създадеш този образ мисли за него често и влизай в него, така че дА гледаш през неговите очи. Така ще почнеш да се променяш. Мисли си за позитивните качества, които искаш да имаш и се опитй да ги имаш. Важното е да приемеш себе си, да не се съдиш и критикуваш, а да приемаш всяка ситуация реално и да наблюдавашп това което правиш правилно и това, което правиш грешно и следващият път да се справиш по-добре.
Ако жените ти бягат след 3 среща, отговорът е само един. Опитваш се да се държиш като добро момченце. Т.е. мил си с тях, учитив си, целуваш им гъза. НЕЕЕЕЕЕЕЕ. Дръж се с тях сякаш са ти приятели, майтапи се с тях, ебавайки, ако правят нещо дето не те кефи, кажи им. Те няма да избягат, а ще те уважават повече, затова, че си си изказал мнението и си се държал като мъж.
Излизай често, всеки ден. Запознавай се с 10-12 жени на ден. Дори и да не се чувстваш добре, запознай се така или иначе, само за спорта и за урока , който ще получиш след това/
Не бъди толкова отчайан. Не гледай на жените като на парче месо. Гледай ги в очите, без лъст, не сексуално, даже почти не заинтересовано. Колкото повече се интересуваш от тях, толкова повече ще ти бягат, защото преставаш да си интересен за тях.
Много важно сега= езика на тялото. Ходи изправен, раменете назад, главата високо горе. Върви бавно, говори бавно, абе чувствай се като сваляч, Джеймс Бонд брато. чувствай това, което той чувства, виждай това дето той вижда, чувай това дето той чува. Когато говориш с жена, не се навеждай към нея, а напротив, изнеси торса си назад. Сякаш не ти пука. Капиш.
Посвети половината си свободно време на излизане и запознанства, а другата половина на това да анализираш ситуацията и да намериш начини да си по-добър следващия път. Записвай всичко, което работи, за да го използваш пак и всичко, което не работи, за да него използваш пак. Отново, не се съди, не се критикувай, приемай ситуацията такава каквато е, не я замърсявай с ненужни лоши мисли.,
Ако в началото много жени ти казват да ходиш на майната си, не се притеснявай, проблема сигурно не е в тебе. Може да са женени, да си имат гадже, да са лесбиики, да са студени и т.н. Така че не го приемай лично. На Всички, дори и на най-добрите им отказват през цялото време. Но те стават добри защото са се научили да го възприемат като нещо, което не преебава имиджът им и мнението за тех самите.
Айде. Чао. И слушай и се учи. От тоя форум, освен от мене инякои други нема да научиш нищо, защото повечето не знаят какво да правят в компанията на некое момиче. Идея си немат. Жените не знаят по-добре как да си по-привлекателен.



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Svaliacha]  
АвторGordon (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 01:40



Само ако знаеше колко си прав.....



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Gordon]  
АвторSvaliach (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 02:50



Да, знам, нали за това го пиша. Бил съм на неговото място, дори я карах без платена любов. Трудно е човек да осъзнае, че има нужда от промяна. Но повечето хора тука забележи му казват, че просто не е намерил правилното момиче. Хехе, на 36 години и още не е намерил. Абе поне две-три да беше намерил дето са наполовина правилни, ама то само една. Така че ако тоя си направи домашното, ще види, че общото числено е той, а не жените с които излиза. Проблемът е в начина му на мислене. Така и не каза нищо за разбиранията му за жените, което е много важно, за да се разбере къде точно е проблемът.



Тема НЕ! ама все пак...нови [re: Cмoтaняk]  
Автор Kpacивия® (гледа сеир)
Публикувано01.07.03 03:56



Не се предавай за нищо на света. Чудеса стават всеки ден.
Бъди пич. А дори и да не си, преструвай се че си. Никой няма да усети разлика.




Тема Това не беше добър съветнови [re: жeнa]  
Авторoщe eдин roтин (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 06:30



Занимавай се само с тези дето имат добро показание на стрелката... Трябва също така да им го обясниш - да им кажеш че нещо в тях много ти харесва, прави ги специялни (ако знаеш какво ти харесва - още по-добре)



Тема Re: мисля си, ченови [re: ceлянинът]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано01.07.03 08:10



...си хабиш думите,селянино
Не бих излязла с такъв като него-нито като се пише смотаняк,нито готин.За него аз ще бъда от циничните,за мен той от мъжете,които си търсят - Лолити.Ще има много да плаща още за жени-това му е съдбата...

Повече усмивки!


Тема абе -нови [re: snowprincess]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано01.07.03 09:04



да му помогнем на човека...

хм, мисля си, че човек не трябва да се прави на друг, да не се опитва да угоди на околните - да си е той.
или - ако кажем, че човек е като книга - трябва пред себе си да вижда и да чете различна от себе си книга - за да е интересно, да има обогатяване...

аз, например, ако отсреща видя пак същите текстове, които са написани в мен - ами то - ужас... представяш ли си само - жената да се изтяга като мен на дивана пред тивито, с цигарка в ръка и - о, не - не - не мога да то кажа - току да пръдне - о, не - не - ужжжас, не е за разправяне...

пп- и да добавя - отнесено към въображаемата ситуация на мъж и жена на остров - ако жената ще има същите като моите душевни, интелектуални и т.н. характеристики - ми то ще е непоносимо, до убийство ще се стигне... различието между хората поражда токовете - на свързване или на отблъскване...

е, хайде лек ден - и на теб, и на всички дами... пък аз ще да си ходя в нашия клуб, че нещо се заседях тука - женски разговори предимно трябва да се водят...

прост селянин, ама много прост ви казвам !

Редактирано от ceлянинът на 01.07.03 09:56.



Тема Re: абе -нови [re: ceлянинът]  
Автор Hoвa ()
Публикувано01.07.03 10:53



Когато има добро съчетание на различия и еднаквости – тогава е най-добре. Щото всичко еднакво при двамата или пък всичко различно – и в двата случая има основа за недоразумения. А като са добре съчетани – се получава съответствие - хармония.

лек ден с усмивка на теб и на всички, няма значение клуба :-)



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Гoтин]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 11:07



В съветите на сваляча има и рационални идеи, макар че той въпреки голямото самочувствие на сваляч е дразнещ човек и едва ли бих му обърнала внимание в живота. Ако се стараеш да изпълняваш всичко което ти казва ще се получи гротеска. Както решиш.
Психолога няма да ти внушава правила от типа на това да си оптимист, да гледаш позитивно и т.н. Повечето хора имат грешна представа за тях. Защото представите ни са от книгите и филмите, а това е силно изкривено. Имам лични впечатления, но ако трябва да ти разказвам ще ми трябва поне една страница, С две думи: детето ми ходеше на психолог /като тазвам дете нямам предвид малко дете/ и аз като отговорна майка оидох на единия от часовете вместо нея /сеанс ли се казва не зная/ за да видя що за човек е психолога. Все пак оставям си детето в нейните ръце - всички знаем че тва е хлъзгава територия и може да помогне но и много да навреди. Оказа се млада и много мила жена. Аз се бях поразпалила и говорех и говорех - бях много искрена. Тя ме слушаше и записваше нещо. Като свърших ми каза, че съм употребила ... пъти думи като трябва, редно е, необходимо е и т.н. И искрено ме попита - ти не вършиш ли понякога и неща, които искаш? ... за 45-те минути, които бях при нея ми пусна толкова провокации , които ми дадоха доста храна за мозъка през следващите месеци и промениха толкова неща в живота ми, пък и сама си дадох отговор за причините на голяма част от проблемите си. Просто провокира ме да погледна по друг начин живота си и отношенията си с другите. Може би това се случи, защото не отидох да ми помагат, а за да преценя нея. Това вдигна бариерата, която обикновено сами пускаме. А може би съм била готова за промяна и само ми е трябвала провокаци....не зная. Бих ти я препоръчала, но не съм от София. Пък и ти май още не си готов за промени. Пък и много се съобразяваш с мнението на другите. Май това е основният ти проблем. Докато правиш добро впечатление, той живота си изтича. Пък и да е мислиш че на околните им пука какво впечатление правиш? Всеки гледа собствения си живот. Започни да правиш това което ти се иска и нямаш си представа как се преобразява света около теб. /под каквото ти се иска нямам предвид крайности, разбира се/



Тема Споконови [re: snowprincess]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 12:18



Сигурно ще ме уплашиш щом те видя, няма опасност от покана



Тема ами -нови [re: Hoвa]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано01.07.03 12:25



безспорно е необходима някаква базисна общност ли, еднаквост ли - културна и биологична може би, но и различия... абе нещо като ключ и ключалка, като похлупак и тенжера, като контакт и щепсел, като тъпан и кияк, като чутура и чукало...

__________________
кияк, киек - тупалото, с което се удря тъпана... а пък има и една малка пръчица - брендзало - с което от другага страна на тупана се дроби ситен, ситен ритъм, в допълнение на базовите ДУМ-ДУМ звуци... поговорка- "какво се обаждаш като на тъпан брендзалото"...

чутура и чукало - селската, хард версия на градското или аптекарското хаванче. Чутурата е от дърво, около педя в диаметър и половин-един метър дълга, с надлъжна дупка. В нея, посредством чукалото - желязно, около метър дълго и с уширение в края - жените смилат изсушените чушки на пипер... други неща също смилат...
и - жените - като правят ритмични движения нагоре-надолу с чукалото в чутурата - всичките им телесности вибрират, а пък усмивката им е една такава - като вкуса на пипера, който смилат... бай Фройд от горната махала много обича да наблюдава тая гледка...

прост селянин, ама много прост ви казвам !

Редактирано от ceлянинът на 01.07.03 12:30.



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 12:37



da ne ti mirishe k..a ?



Тема Re: абе -нови [re: ceлянинът]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано01.07.03 16:18



Селянино,стягай яхтата за корабокрушението...
С Тартито няма начин да имаме същите като твоите душевни,интелектуални и т.н. характеристики

Повече усмивки!

Редактирано от snowprincess на 01.07.03 16:21.



Тема Re: Споконови [re: Гoтин]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано01.07.03 16:26



Готин,не занимавай хората с глупости-всеки сам си избира съдбата,а на всичкото отгоре ти си и доволен от нея/нямаш си работа и лаф да става/



Повече усмивки!


Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано01.07.03 18:19



Имам една приятелка - твоят женски еквивалент. На 27 е, безкрайно симпатична и добра, но си е внушила, че никой никога няма да я хареса. Когато някое момче успее да пробие стената на нейното самовнушение и започне да я сваля тя си измисля около 100 000 причини, за да не стане нещо между тях. Мисля, че а е страх да не се разочарова. Да не би да си хване гадже, което ще я нарани или нещо такова...Иди й обяснявай, че е прекрасен човек, който заслужава любов като всички останали...

Ляо!


Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Xaпka]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 19:26



В Интернет влиза ли? Няма ли начин да се запознаем?



Тема даааа -нови [re: snowprincess]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано02.07.03 09:10



в момента товаря яхтата -
то в тия жеги -
но остров със снежна принцеса - ще бъде - мммм - куул, вери кууул, както казват...
а пък и белите чорапи с белите жартиери - на фона на гълъбово-бяло-синят Дунав - ще придават един изискан ретроаромат...

абе - както е казал поетът -
ще бъдеш в бяло -
с вейка от маслина...

пък понеже маслини няма там - вейки от върбови клонки ще използваме...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема добре,че си билнови [re: Гoтин]  
Авторнeти (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 16:07



публична личностнямаш представа колко ме зарадва и успокои. Познавам човек, същия като теб,толкова съвпадения,направо не мога да повярвам-годините, държанието му спрямо жените, това за когато си бил на 24г. Честно казано мислех, че е той и се ядосах.Но като каза, че те дават по Тв и т.н. камък ми падна от сърцетоВъпреки това е много интересен фактът, че той не е единствен, както и ти,а аз ислех, че той е уникум, страна птица и какви ли не ужасии още.



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано02.07.03 18:40



Не влиза , няма компютър. Но мога да я попитам дали иска да отидем на интернет-клуб някой път.

Ляо!


Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Xaпka]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 19:09



Ако ти пратя мейл адрес като лично съобщение, ще ми пратиш ли снимка на госпожицата?



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано02.07.03 20:37



не.......

незабележим


Тема Re:нови [re: Гoтин]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.07.03 21:20



Като те чета - такъв хрисим, симпатичен, вежлив и пълен с респект към жените и започваш да ме съмняваш. Въж, недолюбван от жените обикновено става зъл, а ти не звучиш така. Да не би нещо да криеш, а?



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 22:09



Здрасти Готин!
Успяхме ли поне малко да ти помогнем?



Тема Re:нови [re: kakata]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 11:58



Как да открия дали съм зъл? Може и зъл да съм
Озлобявах се едно време, когато ако спорим двама за някоя жена, тя винаги избира другия.
Сега това не може да ми направи впечатление, не се изненадвам



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано03.07.03 12:02



Първо ще я питам дали е съгласна, иначе е малко гадно...

Ляо!


Тема Естественонови [re: Xaпka]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 12:15



Разбира се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.