Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Разговори с женинови [re: sylvi]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:48



МНОГО ЯСНО СТАВА ОТ КАКЪВ КОНТИНГЕН СА МУ БРОЙКИТЕ



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:50



В София живея. Сигурно не са свършили, но де ги точно тия. Иначе по-млади има колкото искаш



Тема Re: тежка задачанови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:53



Не,обикновено има съвсем конкретен отговор,въпросът е само дали жената е склонна да бъде честна пред теб.Аз лично не обичам номера със заетостта дето го беше споменал по-горе и винаги съм се старала да обясня защо не желая да се виждаме повече,така че не мисля отговорът е " Не знам". Отговор има, и не мисля че е грозно да го поискаш,дори напротив.
А че за химията няма нужда от думи съм съгласна,но мисля че въпросът ти беше за друга,по-различна от "химичната" ситуация?



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:56



Imam edin bratovched,toy beshe na sashtoto polojenie kato teb.Vse se oplakvashe i az nikoga nishto ne byah go posavetvala,zashtoto ne iskah da mu srina dostoynstvoto,pak i toy nikoga ne me beshe pital.Edin den,obache sled kato pak mi razkaza za porednoto si porajenie si kazah,che shte mu kaja prichinata,pak po- dobre da mi se razsardi i da ima rezultat,otkolkoto da go vijdam vse takav unil.Prichinata e,che kogato si mislish,che si smotanyak,izlachvash i vnushavsh tazi ideya na okolnite.Jenite obichame naperenite maje,majete koito znayat kak i kakvo iskat i ti vnushavat,che znayat kak da go postignat.Maje,koito izlachvat:"moga da te imam,kogato si pojelaya,ama dali te jelaya" i ni ostavyat da se chudim dali shte badem izbrani ili ne.
Az sam bila moje bi s nay-grozniyat maj na zemyata,samo che nikoy ne go zabelyazvashe tova,zashtoto beshe tolkova charoven,zashtoto istinski vyarvashe che e takav,taka che nyamashe chovek,koyto da ne se poddade na tova mu vnushenie.Dokato ne zapochnesh sam i istinski da vyarsvbh,che ne si smotanyak,nyama kak da spechelish horata okolo teb .
P.S:Megdu drugoto sega bratovched mi igrae na 3 fronta i sega pak mi reve kak da se opravi i s trite:)))



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:57



Това беше до г-н Сваляча,не до теб.
Хубаво е че ги обожаваш,пожелавам ти да срещнеш жена която да ти отвърне със същото



Тема Re: тежка задачанови [re: sylvi]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:57



Добре, убеди ме, ще пробвам следващия път (колко съм убеден само че нищо няма да се получи:))
Може би забелязвам една грешка у себе си - просто не мога да повярвам че жена може да формулира рационално мотивите си - вижда ми се най-невероятното нещо на света.



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:00



barborina@abv.bgЩе се радвам ако поне малко ти помогна



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 21:00



Е от какъв да са му-с възгледа си за трите дупки коя нормална жена ще е с него Според търсенето и предлагането-старо и изпитано правило



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: DR.]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:01



Хм.. т.е. с рогата напред и оптимизъм до дупка.
Т.е. толкова безплодни години нищо не значат.. Не си ме засегнала никак, очаквах някой да каже такова нещо.
В крайна сметка пак в начално положение



Тема Re: тежка задачанови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 21:06



Ее,стига де
Хайде сега да не се обиждаме на полова принадлежност!Естествено че може!
Вярвай повече в жените и в себе си и спри да мислиш само за едно и също-нещата май се случват в мига в който спре да ти пука




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.