Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Аз shtom razbrah....нови [re: Гoтин]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:28



znachi i ostanalite shte shavnat,ne ni podcenyavay...
OSVEN TOVA ,AZ VECHE ZAPOCHVASH DA ULAVYAM EDNI MOLEKULI,DETO KRESHTYAT:GOTIN,GOOOOOOOOOOOOTIN



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:31



НЕ СИ ЗА ИЗХВЪРЛЯНЕ НА 34-36СМЕЛО НАПРЕД!!!ТЯ ТЕ ЧАКА



Тема Re: Аз shtom razbrah....нови [re: DR.]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:32



Абе пооправи ми се настроението, наистина:)
Ще ви кажа мили дами ако успея да свърша нещо положително



Тема Re: i osven tovaнови [re: DR.]  
АвторDR. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:32



zashto tryabva da razberem,che si ti,nali tova e celta,da- "ozdraveesh",a kak shte se razbere che si ozdravyal,ako pak si si smotanyak???
Nali razbirash,che ti govorya s nay-dobri chuvstva?
Hayde-celuvki ot men



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
Автор Hoвa ()
Публикувано30.06.03 21:33



Може би причината е в това, че харесваш жени, които не са съответни на теб, на твоята психика, на твоята емоционалност, на твоя интелект? Случва се и това - била съм свидетел на такава ситуация. Я се вгледай в тези, за които казваш, че не ти харесват - но пък толкоз добре се разбирате - някъде беше написал, че с част от тях се разбираш добре...

Излъчването ти в темата е много приятно, затова съм сигурна, че ще го срещнеш, твоето момиче, но - някак - не си го поставяй за цел, непременно да стане - просто си живей живота, опитай се да разшириш интересите си, прави различни неща, срещай се с повече хора - и точно когато си най-запален по някакво ново хоби и хич не мислиш за девойката, тя ще се появи - ама гледай пък тогава - да не я пропуснеш де :-)
Успех!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Hoвa]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:40



Смених си ника като част от терапията. Абе трудно ще ми е да изтърпя жена която физически не харесвам до себе си. Малко ме притеснява времето да ти кажа.. Като си към средата на 30те си години имаш чувството че времето лети, лети...
Нито хобита ме вълнуват нито професията ми. Липсата на жени ме убива ежедневно, ежечасно...
Мислите ми са фиксирани почти само върху това и върху това да си плащам сметките:))



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 21:44



ФИЗИЧЕСКАТА КРАСОТА Е ДО ВРЕМЕ,ДОШЕВНАТА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторQna (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:02







Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:20



като го прочетох това, че не можеш да търпиш до себе си жена, която не харесваш физически, та се присетих за един иначе много тъп американски филм с Гуинет Полтроу. казва се "Свалячът Хал". главният герой беше обсебен от идеята да сваля само физически съвършени мадами и изобщо не му вървеше с жените, които сваляше.
да не страдаш и ти от подобен синдром?
физическата привлекателност ли е определяща за теб? изглеждаш интелигентен човек...



Тема Стрелката:)нови [re: jam]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:32



Абе не бих казал.. Химията може би. Може да звучи смешно, но се доверявам на индикатора в гащите. Ако покаже нещо, ми се събужда интереса. Част от дамите с които излизам не биха ги допуснали до никакъв конкурс, но има нещо неуловимо което ме наелектризира в момента, в който ги видя.. А жена, която не ме е заинтригувала в първия момент, трябва някой ден да като се сетя за нея и стрелката да покаже нещо, за да ме заинтригува, иначе нищо не става..

Иначе има много умни жени, които веднага бих взел на работа и им се възхищавам, ама щом стрелката е залепнала за нулата и Господ не може да помогне да ги възприемам като жени..

Звучи много първично признавам, но иначе не мога да действам..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.