Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 26.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ....нови [re: Rapidfire]  
Автор lady_bird (марсианка)
Публикувано19.10.09 11:52



Куче уби дете в разградско село
19 октомври 2009
Инциденти

Куче е убило петгодишно дете в разградското село Сушево.
Инцидентът е станал около 10. 00 ч. тази сутрин. Песът е захапал детето за гърлото, съобщиха от полицията. Кучето не е било улично. То било отглеждано заедно с други от жена от селото. / Агенция БЛИЦ

Коментарът е излишен!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от lady_bird на 19.10.09 11:54.</EM></FONT></P>

Редактирано от lady_bird на 19.10.09 11:55.



Тема Re: абе я ...нови [re: Miss Zhekova]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано19.10.09 11:59



Куче уби 5-годишно момиченце
19 октомври 2009 / News.dir.bg
Куче уби 5-годишно момиче в разградското село Сушево, съобщиха от Областната дирекция на полицията в Разград.
Инцидентът е станал около 10 часа днес.
Разяреното животно е нападнало детето в центъра на селото и го е захапало за гърлото, а когато на място пристигнал спешният екип, лекарите установили, че момиченцето е мъртво, съобщи БНР.
По първоначална информация на местни жители детето е от разградското село Топчии и е било на гости на баба си в Сушево.

Предполага се, че четириногото, което го е нападнало, е собственост на безработна жена от селото, която отглежда много кучета.

Ето резултата от малоумието ви.
Можете да му се радвате.
Нещастното детенце не си е седяло на килимчето.
Между другото, в софийско се е появил бяс.
Въпрос на време е да влезе в града. Кой от вас си е ваксинирал уличните кученца?
Абе кратуни, разберете едно нещо:

ТИЯ ЖИВОТНИ СА ВРЕДНИ БЕ, ООООУУУ!!!

Няма никакво значение кой ги е изритал на улицата, или дали са изритании зобщо!
Щом хапят и пренасят зарази, щом УБИВАТ ДЕЦА и гледащите ги са малоумни, останалите в съзнание трябва да се вземат в ръце и да решат проблема по единствения възможен начин!

Редактирано от Rapidfire на 19.10.09 12:05.



Тема Re: абе я ...нови [re: Rapidfire]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано19.10.09 18:09



И к'во сега като говорим на "ама оуу"? Т'ва не е първия случай няма и да е последния.. айде да плюем по сички собственици на кучета, а? Щото е по-лесно... ха-ха! Аз казах.. много съм против бездомните кучета, точно защото няма кой да ги наблюдава и контролира.. ама това да говориш по такъв просташки начин и да слагаш под един общ знаменател любителите на кучетата.. не мисля, че си права.. Не споря с теб, понеже като гледам си бая подпалена на тая тема, а и не се стремя да променя мнението ти..
Ама си представи, някой да ти каже "Ама оууу, кратуноо, котките са вредни..", все едно ще спреш да си гледаш котката... (и не се хаби да казваш, че котките не нападали хора по улицата, това всички го знаем..), а като говорим за зарази, не е като да няма улични котки, които също ги пренасят нали?
Домашните кучета, със отговорни стопани, на никой не пречат..
Пък за бездомните.. начина за справяне не е един.. най-хуманния в много страни вече са го постигнали, но както казах и в предното си мнение, явно в БГ още не сме стигнали това ниво.. за жалост





Тема Re: абе я ...нови [re: Miss Zhekova]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано19.10.09 19:05



Лошото е че отговорните стопани са рядкост из нашите земи.
Един приятел обясняваше как собственици на кучета си развеждали кучетата из училищен двор.
А и колко ли са кучкарите които се отнасят отговорно към тоалетните нужди на кучето си.
ПП
Има такива ама са твърде редки.

Bеer? Mоre?




Тема Re: абе я ... [re: bira_more]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано19.10.09 19:47



Е, може безотговорните да са повече, но пък не е и като да ги няма другите..
А иначе, и аз съм си разхождала кучето в училищен двор.. пуснато.. ама кучето ми е кокер.. и освен да се радва, друго не знае.. и съм повече от 100% сигурна, че няма да ми създава проблеми.. затова и съм го пускала така..

Друг е въпроса, че обикновено като го разхождам (рядко вързано) редовно се спускат тълпи дечица, викайки името й.. и почват да я гушкат и мачкат.. Където съм я завела никоя майчица не ми е правила проблем, че кучето е пуснато.. даже се радват, че дечурлигата им се наиграват с кучето, та после спяли спокойно Но пък и ако има някой против бих се съобразила и бих отишла в друга градинка..
Доста се отплеснах от темата всъщност, а и клуба е клуб "котки", та ако ми е Офф мнението се извинявам, ама просто разговора пое в кучешка посока..

Редактирано от Miss Zhekova на 19.10.09 19:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.