Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: мaмaДиди]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.02.08 10:00



Диди, голямо благодаря за информацията. Продължавам да стискам палци за цялото семейство. Искрено се зарадвах на хубавите новини за момчетата

.

За теб, Хепи!

Тема Re: Вашите думи за ХЕПИнови [re: cchery]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано28.02.08 11:28



Много се зачудих на новото име на клуба... Обаче нямах време да предполагам дори, прочетох какво се е случило и останах без думи...

Разбрах след погребението, няколко пъти се опитах да пиша, но не можах. А не съм от тези, дето се маят.

Не познавах Хепи лично, всъщност почти никоя от вас не познавам лично, ама сте ми близки. Преди, докато гледах малкия в къщи, непрекъснато пишех, а сега - когато имам много работа, вие сте ми най-големият десерт, най-приятната отмора.

Харесвало ми е да чета постингите на бойните мами с повече от едно дете. Щото ни е лесно на нас да сме бойни - имаме едва по едно дете, вече на работа сме тръгнали, почти сме възстановили и живота си отпреди, и самочувствието, и дори свободно време за себе открадваме...

Отказвам да чета такива новини! Не искам! И всеки път, когато започвам да пиша, сълзи ми капят от очите (явно съм си плачлива).
Много ми е мъчно за Хепи, за децата, за съпруга й - с толкова много задължения, с толкова много страдание, болка, страх и вина ще трябва да се преборва от тук нататък. Тъжно ми е за децата и за Хепи, дето ги остави, а си ги обичаше, мислеше, мечтаеше...

Момчета,
ние не знаем какво ви е. Няма и как да знаем какво ще ви бъде от тук насетне... Но се надяваме и ви пожелаваме да запазите бойния и здрав дух, който носите от майка си! Нещастието, мъката, загубата са големи, но еднакви - те винаги ще ви оставят празни и сиротни... Не им позволявайте! Нито майка ви би искала да стане така, нито вие ще сте по-добре, ако им се отдадете. Обичайте се и си помагайте, бъдете един до друг, тъй както майка ви би била до вас! И се борете с трудностите, проблемите и препятствията - с разум и с усмивка, както майка ви го правеше!
Пожелавам ви от цялото си сърце да намерите многообразните лица на щастието, на радостта и обичта, да се усмихвате по-често и да правите добрини! Майка ви такива би искала да ви вижда, такива ви е създала и възпитала! Никой не може да запълни липсата й, но поне нека тя ви направи по-силни и задружни!
Мислим ви...
Цвете и цялото цветно семейство




Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: мaмaДиди]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.02.08 15:58



Новините са добри и това ме радва. тодор изпълнява основните функции, които значи че няма засегнати центрове и това също е много добра новина.
Децата не съм се и съмнявала, че ще се оправят физически, те са юначета до едно.


Мерси Диди от сърце


Липсваш ни ...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: jana]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано29.02.08 17:03



И аз благодаря на Диди....И продължавам да чакам още новини...и да стискам палци, разбира се





Тема Някакви новини? [re: deeper_m]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано04.03.08 00:22



Как е Тодор?Възтановява ли се?А децата?



Тема Re: Някакви новини?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано05.03.08 14:03



Здравейте момичета!
От доста време не съм ви писал, защото незнаех какво, положението е все още доста сериозно. От 29.02 (петък) Тошко вече си е в къщи. Възстановява се бавно. Има затруднения в говора, често го боли главата. Разхожда се с човек близо до него, храни се сам. Редуват се по-тежки с по-леки дни, но за наше огромно съжаление, туморът частично е изваден. Бил е доста голям и вероятно много разклонен. Не са посмяли да режат много надълбоко, за да не засегнат важни центрове. В неделя след обяд, брат му се наложи да го заведе до болницата. Вечерта се прибраха. Добрата новина от днес е, че туморът е доброкачествен.
Децата ми се струват малко по-нервни. Вики постоянно иска да е при тати, а той неможе да го носи.
Утре се навършват 40 дни, от както Жени е починала. Ще се съберем на гробът й в 11:00ч. Утре ще се преценява, колко Тошко ще е в състояние да дойде. Дано му е от по-добрите дни. Децата, понеже не са били на погребението (нетрябвало да идват такива хора), майка и татко щяли да ги заведат в събота.
Засега е това, по-тежко е от колкото си го представях.
Бъдете здрави и забравих, Честита Баба Марта на всички!



Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано05.03.08 14:28



Благодаря enichka
Радвам,се че писа...всики мислим за вас.
Дано Тодор да се възтанови бързо и леко...,предполагам колко му е тежко да иска...,а да не може.Надявам се скоро напълно да преодолее затрудненията си и да се наслаждава на игрите с децата си.Поздрави за теб и семейството Ви.
Утре ще запаля свещичка за Хепи и друга за вас,за здраве и сила.



Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.03.08 14:39



Нормално е възстановяването да е по-бавно и по-трудно, това все пак е много сложна операция и е нужно време. Новината, че е доброкачествен е много добра, но както вече казах трябва време. Факта, че се обслужва сам също е страхотна.
Децата може и да усещат всичко това, а може и да е врем да покажат някакви емоции, все пак ен преживяха малко. Какво стана с консултациите с психиатърката, коментира ли нещо тя за състоянието им?
Дано дотук приключат мъките на семейството ви
Моля се за вас


Липсваш ни ...

Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.03.08 14:58



Хубаво е, че туморът е доброкачествен.
Най-искренни пожелания за пълно възстановяване на Тошко. Че ще е трудно, няма място за съмнение.
Утре ще запаля свещичка за Жени.


п.п. С риск да прозвуча като досадна свекърва > Ако момчетата още не са се срещнали с психолог помислете сериозно за консултация - не са малки, а и прекалено много неща им се събраха накуп.



За теб, Хепи!

Тема Re: Някакви новини?нови [re: enichka]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано05.03.08 15:21



Добре е, че туморът е доброкачествен. Сигурно възстановяването ще е дълго и трудно, но съм сигурна, че заради децата Тодор ще се справи.
Кога минаха 40 дни??? Много често си мисля за вас, иска ми се злото да ви е отминало вече.
Дано децата да успеят да свикнат някакси с мисълта, че мама я няма

. Според мен им трябва професионална помощ.

Борис - 03.06.2004


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.