Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.02.08 20:31



Чери, това е много добра идея, за жалост аз няма да мога да гледам ДВД-то със снимките, затова искам само албумчето. Мисля, че снимките трябва да са си за семейството, за нас постовете, мисля че трябва да я запазим като спомен в сърцата си, да се сещаме за нея с усмивка, не съм сигурна че аз ще мога да гледам със усмивка снимките й. Не съм била близка с нея, харесвах я много, но чак да имам нейни снимки не мога. Наистина признавам си влизам чат, пат в техният албум, но снимките й не ми носят усмивка, а само тъга. Аз не я познавах като външност, а като жена пишеща невероятни постове и искам да я запазя така за мен. Много дълго и объркано стана, дано ме разберете какво искам да кажа


Липсваш ни ...

Редактирано от jana на 12.02.08 20:35.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: surfline]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано12.02.08 21:10



А кога ще е операцията на Тодор?



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: jana]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано12.02.08 21:12



Яна ми е взела думите изпод клавишите... Трудно чета за Хепи, нейни постове още не съм препрочела целите, с изключение на тези, които вадих аз. Когато отварям темата - винаги ми се пълнят очите със сълзи, при вида на снимката на цялото им семейство. Не искам снимки, и според мен те са за семейството... Албумче искам, но нека да има възможност наистина да се закупува в полза на семейството.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: melanidim]  
Автор emii (мама на Бубка)
Публикувано12.02.08 21:14



Тодор не е постъпил, само са му взети изследвания, после трябва да се определи дата за операцията. Децата са добре доколкото е възможно, малкия вече е спрял да сънува кошмари и спи по цяла нощ...



От бг мама




Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: *margo*]  
Автор BestMe (непознат)
Публикувано12.02.08 23:54



Отчасти съм съгласна с *margo*, но мисля че снимки са нужни вътре в самото албумче - поне три , една на последната страница на Жени, една семейна на втората страница и една-две на децата вътре. Това е да се свържат прекрасните текстове и излъчване е конкретни хора и второ това е спомен... а не статия. Така че 'мисля' СD/DVD би били добре за по-близки приятели.
Аз също искам албумче, но мога да платя с кредитна карта или да поръчам на наште да го вземат. Мога ли да го взема като си идвам това лято или трябва да е сега?


Почивай в мир Жени!



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: BestMe]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано13.02.08 09:34



Аз мисля, че не е проблем да си го вземеш и лятото. Просто исках да знам колко бройки да отпечатаме и ламинираме. Вътре също ще има снимки - между 10-ина и 15. Ще изберем тези, които най се връзват. Така че теб те пиша в бройката на желаещите албумчето.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Янче, Марго,нови [re: *margo*]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано13.02.08 09:44



въпрос на ваш личен избор и желание е. Вие чувствате, че не искате снимки и това е ок. Няма проблем. Аз в момента правя списък, кой какво иска, за да знам колко бройки да вадим от албумчето и колко ДВД-та да поръчам на Юрий.

Относно цената - не знам как да я калкулираме или просто да сложим една сума и това да е, така или иначе парите ще са за семейството. Давайте идеи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: mishellinna]  
Автор enichka (брат на Happy)
Публикувано13.02.08 11:40



Здравейте майчета!

Идеята за CD дойде спонтанно, когато си говорехме с Тоше. Аз събирах снимки за албумчето, незнаех кои снимки да сложа и с какво ще бъдат обвързани. Та реших да събера по-хубавите на едно място, в последствие се сетих за клипчетата снимани от Жени с GSM-а й, на някои я има и нея. Ради и Васи се изявяват, като оператори. Та и тях, като прибавя, надминава 700MB, т.е. трябва DVD.
Относно кой желае DVD, нормално е не всеки да го иска. Но все пак, ако има, моля кажете на cchery, тя ще ми каже и ще ги направя, не е проблем. Аз така или иначе събрах снимките, клипчетата трябва да ги прегледам. Над 50 са, но ми е много трудно, защото доста си поплаквам.
Децата, като цяло са добре. Ради от понеделник ходи на градина. Вчера госпожата на Васи е ходила от сутринта до обяд да учи с него, да не изостава в училище. В петък пак щяла да е при него. Вики вече по-рядко се буди през ноща, през деня не е толкова кисел. Често се смее, познава кога се обаждам и вика: ВУЙЧО.
Тоше от вчера, започна да ходи на предоперативни прегледи. Днес пак. Очаквана операция другата седмица. Тя ще се насрочи в зависимост от графика на Бусарски.

Хубав ден!



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано13.02.08 12:11



Ами ако искаш първо да видим колко ще струва изработката на албумчето, след това ще добавим и нещо отгоре и ще оформим цената



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: cchery]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано13.02.08 13:25



Аз също искам албумчето, но не искам ДВД - трудно се обяснява по подобна причина, която са посочили и и Яна и Марго. Имам две - три любими мами тук, Хепи също беше от тях. Искам да помня думите и. Искам да запазя за себе си частичката приятелство и усмихната доброта струящи от нея. Но за жалост на този етап ликът и ми носи повече сълзи.
Бройте ме за албумчето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.