Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 04.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Lenny]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано13.02.08 13:53



Присъединявам се към написаното:

В отговор на:

Аз също искам албумчето, но не искам ДВД - трудно се обяснява по подобна причина, която са посочили и и Яна и Марго. Имам две - три любими мами тук, Хепи също беше от тях. Искам да помня думите и. Искам да запазя за себе си частичката приятелство и усмихната доброта струящи от нея. Но за жалост на този етап ликът и ми носи повече сълзи.
Бройте ме за албумчето.




МОЛЯ
И аз желая да купя албумчето, когато стане готово!!!

Чери, не съм писала още думи към хепи, а ми се иска... нещо не успявам да сътворя нищо до момента... трудно ми е да се простя някакси... Боли ме

Наскоро 6-годишният син на кумовете ни остана без баща... кумата се допита до мен и до други детски психолози как да се държи с детето си относно случилото се... това, което мога да кажа тук, е, че точната възраст е от голямо значение за поведението на децата след преживяна от тях огромна загуба... и че всичко е индивидуално в процесите на скърбене, печал и траур... добре е, че децата се консултират с опитен детски психолог, успех, стискам палци за всичко!!!!!!!!

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Редактирано от vihrogonche на 13.02.08 13:56.



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: vihrogonche]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано13.02.08 17:37



Записвам се за албумче и ДВД...Но....мога да ги взема чак лятото и аз...или да пратя някой да ги вземе, когато са готови.....





Тема Re: Янче, Марго,нови [re: deeper_m]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано13.02.08 17:43



Аз също искам и от двете!
Девойки и господа, приканвам ви, който има възможност да превежда сумички да го направи!
Остава, както са решили Тодор и Юри по сметката на баба Радка!

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Nasinda]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано15.02.08 15:44



И аз искам албумче,без диск.
Не мога да си позволя да гледам личните им снимки....


И аз исках да напиша нещо на Хепи...но немога,тази сила на словото не я владея,още повече в случай като този.Огромната ми симпатия към нея и семейството и ще си остане в мен,и ще съм щастлива да имам възможност да препрочитам постовете й понякога....



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано15.02.08 16:37



И аз искам само албумчето. Мнението на Яна съвпада с моето за диска.



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Raboteshtata]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано15.02.08 16:42



Искам само албумчето защото и на мен ще ми е по-тежко като гледам снимките и знам,че вече Хепи я няма.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано16.02.08 11:26



"...Така че, момичета, ако имате какво да напишете на трите юначета относно какво е била Хепи за вас, давайте - с Ася очакваме мненията ви на бележки!"

Чери, преди малко ти пуснах бележка на лични относно това, което беше хепи мама за мен...

Дано не съм закъсняла!!!



Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Редактирано от vihrogonche на 16.02.08 11:27.



Тема Re: Янче, Марго,нови [re: Zori_D]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано16.02.08 11:59



Присъединявам се към желаещите за албумчето. Включете ме моля.



Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: vihrogonche]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано16.02.08 18:11



Не, вихрогонче не си! Албумчето е готово и постовете са добавени. Чакаме само вашите неща за Хепи и децата, както и снимките от Юрий. Оттук насетне планът е: купувам мастила за принтера ми и ще притна албумчетата, ще ги занеса на подвързия и дай боже хубаво време да си чукнем среща в някой парк, за да се видим и да ви дам албумчетата.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama - помощ, дискусии, подробности.нови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано17.02.08 12:22



В отговор на:

...Албумчето е готово и постовете са добавени. Чакаме само вашите неща за Хепи и децата, както и снимките от Юрий. Оттук насетне планът е: купувам мастила за принтера ми и ще притна албумчетата, ще ги занеса на подвързия и дай боже хубаво време да си чукнем среща в някой парк, за да се видим и да ви дам албумчетата.




чери, благодаря ти, че ни държиш в течение за всичко, прегръщам те!

горе-долу колко ще струва албумчето, за да се приготвя отсега...

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.