Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: Гpeдopeд]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано21.03.08 16:40



Sitekreator.bg ?

и линк към него от сайта на Хепи?

Всъщност ако има сайт с безплатен хостинг, на който е качено албумчето в приличен вид, и удобно за четене, защо да се разпечатва на хартия ? имам предвид извън тоези които ще се печатат за семейството


Може да се говори съсъ сайткреаторци да ни отпуснат още малко памет ако не стига, много са готини а и знам че за оригинални сайтове правят понякога и такива подаръци


естествено че ще има и благодарност за това на първа страница.



Редактирано от fascinating oceanid на 21.03.08 16:55.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: fascinating oceanid]  
Автор Гpeдopeд ()
Публикувано21.03.08 16:53



Неее - ще го хостваме там където е сайта на Хепи, ако Тодор разреши. Въпроса е някакъв сносен дизайн да му спретнем. Аз за идеи за дизайна питам.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: Гpeдopeд]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано21.03.08 16:58



те имат готоми темплейти за най-различни дизайни- само избираш кой.
има си и адм. модул готов, може да се смени дизайн, цвят и т.н.ц с едно кликване
разгледай го, дори само за идеи за дизайн







Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: fascinating oceanid]  
Автор Гpeдopeд ()
Публикувано21.03.08 19:17



Ще ги разгледам, но надали ще ги използвам

. Иначе идея може да взема да.



Тема Re: Относно албумчето - нова офертанови [re: Гpeдopeд]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано21.03.08 20:06



както прецениш
не настоявам за нищо
приятно и успешно !!!





Тема Re: Малко новининови [re: *margo*]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано21.03.08 22:54



Нова тема пуснах, нооооо няма голям отзвук, това е.....
Там съм с ник Мишел, можеш да я намериш на втора, трета, та и четвърта страница.
Доколкото прочетох в темата на Дива ирландска пешеходка, Тодор й е забранил изрично да ги безпокоим. Как да си предложим помощта, като те не я искат. Много конфузно положение. Незнам





Тема Re: Малко новининови [re: melanidim]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано22.03.08 07:04



Тук имаме връзка с брата на Хепи, ако искате пишете лични на Чери, не знам какво друго да предложа.



Тема Здравейтенови [re: *margo*]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано22.03.08 10:38



чери, аз лично искам да си изтегля виртуално отнякъде албумчето, не принти брой за мен!!!

нека парите, които вече имаш събрани в дебитната си карта, да отидат наистина за близките на хепи - тоест албуми само за тях (и за пожелалите тук момичета от клуба), остатъкът - на сметката на баба Радка

така хем ще помогнем с пари, хем ще осигурим готови албуми за тях...

връзката с Тодор можем да осъществим чрез Юрий според мен

не забравяйте, момичета мили - разполагаме с банковата сметка на една от бабите на момчетата - това никак не е малко, нали?

приятна събота на всички ви от мен



Тема За РД На Радинови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано25.03.08 15:27



Момичета, днес взех от принт албумчетата. Много хубави са станали, но на мен сърцето ми се скъса за пореден път като видях и на хартия усмивките на Васи, Ради и Вики, които сигурно Хепи е предизвикала, за да ги снима....... Радвам се, че се получи някаква организация, но скърбя за повода. Мишелинке, Наси, албумчетата ви са в мен - ще намеря начин да ви доставя по-бързо.

Момичета, на 6.04 Ради става на 7 годинки. От 2 седмици някои мами си подхвърляме идеята да му направим подарък-изненада. Отначало решихме да е тайна и да не пускаме пост, за да не го прочете Юрий, но в крайна сметка стигнахме до извода, че даже е по-добре да му се обадим, за да ни помогне в организацията. В крайна сметка решишхме да е някаква енциклопедична поредица. Оказа се, че те си събират и имат от поредицата на в. "Труд" - затова днес в Полиграфията се спрях и купих тази поредица -

. Пише, че е за деца над 10-годишна възраст, но аз разгледах няколко от книжките и ги намирам за напълно подходящи и за по-малки. А и да не забравяме, че Васи е на 9 и със сигурност ще помага и обяснява на Ради нещата, които не може да разбере. Взех и на Васи, и на Ради по една книжка, за да се радват и те. Обмисляме и варианта тези неща да бъдат поднесени от клоун, който да отиде в тях на самия ден и да изнесе и някаква програма. Но най-ниската оферта дотук е 80 лева за това нещо. А самите книги струваха 115 лева....... Така че, ако някой има предложение, нека да го сподели. И още нещо, ако има желаещи да се включат с минимална сума за подаръка, събираме я отново на моята сметка -

IBAN: BG62 FINV 9150 1000 0186 67
ПИБ - централа
Валута: Български левове - BGN
Титуляр: АНЕЛИЯ АНГЕЛОВА ДОНЕВА.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: За РД На Радинови [re: cchery]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано25.03.08 16:25



Ще преведа парички утре за подаръка...и за клоуна (или каквото решите да бъде). Чери, мисля, че идеята ти с енциклопедиите е страхотна....и че малчовците ще се зарадват....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.