Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 28.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема тема за рецептинови  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 15:28



Всякакви рецепти за правене на наркотици, ястия които съдържат дрога или коктейли от различни вещества.



Тема как се извлича ТНС за готвененови [re: purist]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 16:01



Почти всички рецепти с марихуана разчитат на някакъв начин на извличане на активните вещества от растението. ТНС не се разтваря във вода, а само в мазнини или алкохол. Следователно има три основни начина които се използват когато се готви с трева:


1. Зелено масло (Cannabutter)

Най-удобния начин за готвене с марихуана. Използва се обикновенно масло, може и масло за чай (маргарина обаче не става). Едно опакетче масло от магазина (150гр) може да поеме около 25-30 гр. средностатистическа българска трева. Бучката масло се слага в дълбок и тесен съд и котлона се включва на Мах. След като се разтопи маслото вътре се изсипва тревата. Желателно е да няма пръчки или семена, но не е фатално ако има. Добре е тревата да е чиста, т.е. да няма прах, мърсотия или мъхове и други подобни.

След като "отварата" заври, котлона се намалява на слаб огън. Тревата трябва да престои от 5 до 15 минути във врящото масло което трябва да се разбърква постоянно. В никакъв случай не трябва да се позволява на маслото да изкипи защото цялата работа отива на вятъра.

След това е хубаво маслото да се прецеди за да се отстрани зелената маса, но ако го правите за себе си или за близки приятели (или ви мързи) може да оставите тревата вътре. Може да се прецеди през марля или носна кърпа като значителна част от маслото се губи при прецеждане, но пък после вкусът е по-добър, а и в тревата не е останало почти нищо ценно след извличането.

Накрая е добре отварата или прецеденото масло да се прелеят в широк съд от който маслото лесно ще може да се изтърже след като се втвърди. Оставя се за няколко часа в хладилника и е готово за готвене. (а има и много готин цвят).



2. Мляко (bhang)

Млякото съдържа в себе си мазнини и може коза да се вари направо в него. Този начин е удобен защото става много бързо и лесно, но много малко рецепти го ползват.

Добре е тревата да се измие с вода за да няма мърсотии по нея. След това се вари между 5 и 10 минути в мляко. След това се прецежда и млякото е готово за пиене.

Вкусът му е малко гаден затова може да се добави какао и захар - става супер.




3. Алкохол

Канабинолът се извлича и от алкохол. Удобен е за всякакви коктейли. Има два основни начина:

По-безопасният е да се постави тревата във възможно най-силният алкохол който може да се намери (60 градусовата ракия на дядо е идеална) и да се остави да отлежи около две седмици. След това се прецежда и се пие.

По-опасният е да алкохолът с тревата в него да бъдат варени - но трябва много да се внимава защото спиртът се изпарява на 70 градуса целзии и е лесно запалим, така че дръжте прозорците широко отворени, гледайте да се проветрява добре и да не потече върху котлона като закипи, недейте да пушите или да припалвате огън, въобще внимавайте.



Тема Re: как се извлича ТНС за готвененови [re: purist]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.02.02 17:15



stava i s olio, az sym gotvil keks niakolko pyti,
polovin chaena chasha olio, slagash go v tigana na slab ogyn, sipvash trevata, niama kvo da ia chistish, posle shte ia precedish, trevata stoi v tigana dokato ne stane kafiava, triabva da e na slab ogyn obache - da ne pregori che shte merishe gadno, - posle vzimash edna ot tia telenite cedki za chai i precejdash - hvyrliash trevata i s olioto gotvish keks. kolkoto poveche treva tolkova po dobre.
i taka, keksa hvashta sled okolo polovin - edin chas, i dyrji mnogo dylgo vreme, ama naistina mnogo.

ae
priatno gotvene



Тема Re: как се извлича ТНС за готвене [re: RollinStoner]  
Автор mitrich (член)
Публикувано15.02.02 18:42



абе, кажете ми при всички тия готвеници, какъв е ефекта при яденето - като при пушенето ли действа марихуаната, или не. Ако например сготвя нещо с това зелено масло, да кажем, яйца по панагюрски, или си намажа сутрин препечената филийка - какво? И въобще, май трябва наистина да си отглеждаш на балкона, за да имаш достатъчно материал за подобни кефчета, иначе, хм, скъпичко.



Тема ами не,нови [re: mitrich]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 20:48



не хваща по същия начин. хваща по много по-готин начин - бавно те издига в орбита и там стават чудеса. Държи много време и все здраво, щото поемаш много по-голямо количество ТНС отколкото като пушиш. То зависи и от това колко материал сложиш, и както каза Ролина колкото повече толкова по-добре.

Зеленото масло има отвратителен вкус и ако успееш да изядеш и половин филийка с него те признавам . Намажи течен шоколад или нещо друго сладко върху маслото.



Тема Боб Марли, спагети, супички т.н.нови [re: RollinStoner]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 21:04



Не споменах олиото щото то е течно и може тревата да се сипе в боба/супата докато се готви. Т.е. не се налага първо да пържиш тревата и после с това олио да готвиш, а може направо да я изсипеш в яденето.

Например пържени картофи - като почне да ври олиото сипваш коза вътре и продължаваш да готвиш все едно го няма. След това нали ще ядеш само картофите, не се налага да изцеждаш олиото. При боба може да сипеш коза в запръжката (ама трябва да е настърган) и после може да го оставиш там.

С олио е най-бързо, но не е удобно за пренос, а мисля че еднакво количество масло може да поеме повече ТНС.



Тема Re: Боб Марли, спагети, супички т.н.нови [re: purist]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.02.02 21:23



az samo keks sym pravil, to tuka ima takiva baking mixove s nai razlichni vkusove, shokolad, vanila, samo dobaviash olio edno iaice i mliako, byrkash i slagash vyv furnata, az i nes kafe slagam. mnogo lesno i byrzo e.
za mragarina misla che pregaria po lesno ot olioto - no samo s olio sym probval i za drugite raboti ne znam.
misla che e po dobre da se izpeche niakakav keks ili sladkish ili biskviti poneje taka ne se gubi ot mazninata, dokato kato pyrjish kartofi, dosta ot mazninata ostava izvyn kartofite. i za boba pak misla che dosta bob triabva da iziadesh za da poemesh dostatachno maznina s thc. no kakto kazah ne znam, az samo s keksove sym go pravil, i poneje stava super ne se zanimavam da experimentiram s drugi raboti.



Тема Re: как се извлича ТНС за готвененови [re: mitrich]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.02.02 21:34



malko po razlichno e ot pusheneto, pri pusheneto nai te hvashta dokato oshte pushish ili malko sled kato spresh, regulirash si kolko poemash
pri iadeneto si se naiajdash kato pich i chak sled okolo chas te hvashta i stava vse po izkyrtvashto v prodyljenie na niakolko chasa, no e prekaleno kysno za regulirane ako si iziala poveche ot kolkoto triabva shte se razmajesh - mnogo bezmilostno e, osobeno ako se naiadesh hubavo.
na men mi se e sluchvalo da se naiam, da me dyrji 6-7 chasa, da si legna, na drugia den kato stana sym oshte napushen - togava prosto iam oshte edno parche keks i sym exstra za celia den :))

za da stane hubavo si triabva dosta treva, gotinoto e che stava sys slaba treva, ako slagate iak koz moje i po malko da slojite, no spored men minimum 20 grama kofti treva shte sa neobhodimi za da nahranish 4 choveka.

kakvo razbiram pod kofti treva - edna cigara da stiga za dvama dushi
iak koz - dve drypvania i si gotov po porychka.



Тема Re: как се извлича ТНС за готвененови [re: purist]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 17:11



Thanx за рецептите и най-вече за млякото.Бях чувал че се вари в млако и чувството били издигащо като на кокаина.Веднъж ни продадоха трева мокра и казаха че това е така щото била варена в млако.Обаче ние будалите като нямаше друга.Почти не ни хвана.Може би защото веществата отиват в самото мляко.
Веднъж си варих трева във вода.Вкусът беше ужасен особено за гърлото и хранопровода. Ефект -не се наблюдаваше.



Тема Re: как се извлича ТНС за готвененови [re: mitrich]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано16.02.02 17:17



Веднъж си пекох филийки поръсени с марихуана леко ги запекох на скарата.Цял ден ме държа в едно отпуснато състояние.Трябва да кажа че този ден и пафках за да си вдигна степента на напушване.Но общо взето беше супер.Като стане дума за трева съм много пестелив така че ако бях сложил по голямо количество може би усещането щеше да е още по-яко.



Тема К'во е това?нови [re: purist]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано23.02.02 13:27



Не знам защо чак сега я виждам тая тема, и съм адски учудена...
Абе хора, ще ми късат ушите вече.
А като така и така казвате такива неща, кажете поне и как да ен си навреди човек... тук всеки може да влезе, да прочете и да се възползва от такъв съвет. Аз съжалявам, че не съм го казала по-рано, по необясними за мен причини темата не ми е била маркирана като нова явно и съм я пропуснала, за което се извинявам. Ще ви помоля обаче за корекции... да не стане беля накрая.
Благодаря предварително.

__________________
Останалото е мълчание.

Редактирано от Koпpинa_И_Xлopoфopм на 23.02.02 13:28.



Тема ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 18:29



след като ми се скараха поствам и техниките за безопасност:

1. Ако по тревата има каквито и да мъхове, лишеи, петна, прахове, памуци, каквото и да е НЕ ГОТВЕТЕ С НЕЯ!!! - като нищо може и да е нещо отровно.

2. Не очаквайте да ви хване за няколко минути. Хваща най-рано след половин час при това на гладно. Лесно може да се подведете че не ви е хванало и да решите да хапнете още - BAD IDEA.

3. Ако сте прекалили го усещате когато вече е късно. Нищо не може да се направи за да се спре трипа, мисля че дори с торазин не става (а ако имахте торазин надали бихте го хабили за трипове от коз).

4. Много внимателно планирайте какво къде кога и с кого ще правите след като сте яли коз. Трябва да имате място къде да се каширате ако ви стане зле. Хубаво е да има поне един трезвен или поне по-малко напушен в компанията. Шубето е голям страх а страха е голяма параноя - внимавайте в картинката.

5. Екстремистите да си носят листче с името и адреса и ключ от вкъщи в чорапа. Да не приказват с непознати. Ако са баш екстремисти да не приказват и с познати. И т.н.



Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано23.02.02 23:28



:))
tc tc tc, dokade stignahme, i discleimary za upotreba na treva da pisheme



Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано24.02.02 09:36



Много благодаря.

Ей, вие тук сте най-готините клубари!

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано25.02.02 00:28



6.Не употребявайте алкохол в близките минимум 3 часа - после драйфаното е с мирис на спирт

7.Гледайте на достъпно място (не повече от 15 крачки) да има широка тоалетна, с работещо кранче, ако може да не е гъзарска че се драйфа и по пода.

8.Добре е мястото за каширане да съдържа твърдо единично легло, от мекото само става по-завъртяно, от двойното и т.н. може да се бутате

9.Музиката като концентратор на волята/вниманието е супер, още по-супер е че сетивата се изострят и дори и съвсем тиха се чува перфе

10.Предварително си измислете тема за разговор, много помага за насочване на ума. Ако не го направите има опасност цялата енергия да избие в смях и безконечно хилене ! Не че е неприятно, но поне за мен е безмислено и безцелен разход на ресурси. Също така вниманието се насочва в разговора и за параноята не остава нищо.

11.Ако Ви хване хубаво, не повтаряйте поне 5 часа, че става лошо.

12.Разни листчета, диктофони и други такива за записване на ценните мисли може да влязат в употреба. Почти всичките мисли стават ценни, в смисъл в нормално състояние ги приемам като ценни а в другото състояние са си съвсем нормални, и са много ...

13.Закривайте си лицето или поне очите пред непознати, може да пребледнеете, а зениците 100% са разширени, и то осезаемо. Ако падне и мускулния тонус почвате да изглеждате суперзле, и хорицата почват да се чудят.
Ако не Ви видят лицето пак можете да минете за пиян/а, което незнам защо но е съвсем приемливо.

14.Прибирайки се у дома или изобщо за добра миризма си измийте ръцете с паста за зъби, може и лицето (вместо сапун), освен приятен мирис придава и свежест на кожата.

Толкова от мен :)))

<..

..>

Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: screamBoy]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано25.02.02 09:12



Мерси.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема миии...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Kalinski ()
Публикувано25.02.02 10:09



аз даже я препоръчах в Готварски рецепти, там спешно беше примрял един navlek...



Тема Оу, Калински!нови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано25.02.02 10:46



Здрасти.
Хубава реклама правиш.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема пу, пунови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Kalinski ()
Публикувано25.02.02 10:48



помислих, че ще ме скастриш за пласьорство



Тема А, не.нови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано25.02.02 10:59



Той Стоунър ни беше PR-а, ама нещо на последък не иска да отчита дейност.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: K&Mнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.02.02 07:06



аве ей, ти модератор по случайност или как така ... аааа :)))
ама моля ;)

<..

..>

***смених титлата, че е друга, мнали

Редактирано от screamBoy на 28.02.02 07:07.



Тема Аминови [re: screamBoy]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.02.02 09:16



набутаха ме.
Имаше много спам тук, и разни псуващи преди това, дето влизат, пишат "абе като видите наркоман на улицата - бой, бой..." и ей такива и си излизаха и аз понеже пишех и четях тук реших, че няма да е лошо да ги разкарва някой тия спамове и глупости, че да е полезен клуба, писнах на админите за модератор, направихме избори и ме набедиха мен за такъв.
Между другото това ти питане ми напомня, че членския състав на клуба доста се промени оттогава насам и няма да е зле да пусна тема за нов модератор, защото тук пишат хора, които въобще не са ме избирали, а някои от тях са и далеч по-компетентни и биха се справили по-добре от мен. Тъй че май е време за оставка.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Аминови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор mitrich (член)
Публикувано28.02.02 11:07



Глупости!! А, ти се шегуваш, естествено.:))
Освен ако не сме ти писнали вече.:))



Тема Не се шегувам,нови [re: mitrich]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано28.02.02 11:57



а за писнали - дума да не става! Това си ми е любимият клуб и ще продължава да бъде, просто не е задължително аз да съм му модератор. Тук съм си, иначе.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Супер съвети!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Hell (az)
Публикувано01.03.02 00:48



Тая тема се получи много готина... абе някой да знае как мога да си я издърпам локално цялата без да кликам като ненормална на всеки постинг и да си тормозя клавиатурата с ctrl+c и ctrl+v?


www.wotgamebg.org


Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: screamBoy]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано01.03.02 01:00



spoko be hora - treva e tova vse pak, egati i merkite preporychvate, ne znam koi shte ima nervite da se drusa s takiva kato vas - deto predvaritelno si izmisliat temi za razgovor i si nosat imeto i iadresa napisnai na liste v joba :)) tragedia bratche - spokoino i zrialo. ne se shashkaite i ne si miite liceto s pasta za zybi . . .:)) ne znam maitapite li se ili naistina seriozno gi mislite tia raboti . . . v toia klub veche ne znam kvo da ochakvam.
ae chao vi



Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: RollinStoner]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.03.02 12:24



копеле, дишай леко ве майна :)))
аз понеже я ползвам тревата за определена цел и така :)))
обаче мнозинството случаи на тревопаф са ми случайни, в смисъл или на парти или ей така се виждаме и да ... и съответно се хващам и това е :)))

<..

..>

Тема Re: Не се шегувам и аз -нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.03.02 12:28



забрави просто.
Ти си си модератрицата, Амин :)))

<..

..>

Тема Re: тема за рецептинови [re: purist]  
Авторiiiiii (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 23:51



idiot



Тема Re: тема за рецептинови [re: iiiiii]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.03.02 01:17



ооо, ми случва се, няма страшно - отминава с времето. Първо се остарява, после се умира. После - ще видим. Исках да кажа, че няма страшно - няма да е идиот завинаги :)))

<..

..>

Тема Що бе, що!нови [re: screamBoy]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано02.03.02 20:21



Толквова ли ме мразите.
Така де... просто ми се струва редно да има смяна.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Супер съвети!нови [re: Hell]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано02.03.02 20:23



ами... не знам

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Що бе, що!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.03.02 22:07



Всъщност, защо не :)))
Предлагам да сменим модераторката !!!

За заместник предлагам ...
Коприна_И_Хлороформ - едно много добро и мило момиче, смятам че ще се справи отлично.

<..

..>

Тема Така, така... :)))))нови [re: screamBoy]  
Автор Hell (az)
Публикувано02.03.02 22:38



като... кажгоде... част от новите, гласувам ЗА


www.wotgamebg.org


Тема как се прави КРЕК (Crack)нови [re: purist]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 23:31



Крекът не е точно синтетичен кокаин както наскоро пишеше във някои вестници. Той е опит в домашни условия за извличане на кокаиновата молекула от кокаиновия дихлорид. Прахът който купувате от дилъра е кокаинов дихлорид, а не кокаин. Крекът се пуши и влиза в кръвтта много по - бързо и удря по-здраво. В зависимост от това как бива приготвян крекът става от два до четири пъти по-силен от коката.

ПРИГОТВЯНЕ

Взимате две части кокаин и една част сода бикарбонат и ги смесвате в лъжица. Капвате съвсем малко вода отгоре, колкото да покрие праха. След това със запалката загрявате лъжицата (като при стафа) докато водата се изпари, като изключвате огъня веднага щом почне да кипи. Повтаряте няколко пъти докато всичкият прах се превърне на засъхнала пяна (която всъщност са малки кристалчета). Изтъргвате тези кристалчета с ножче и ги пушите.

ПУШЕНЕ

Най-вероятно ще имате много малко количество крек, тъй като коката по default е скъпа. Затова трябва да измислите някакъв много икономичен начин да ги изпушите. Можете да го направите с малка кофа - принципът е същият като кофата за трева (gravity bong), само че трябва дупчиците на фолиото да са страшно финни или да подложите под кристалите нещо друго (трева например) и да вдигате шишето бавно. Ако се сещате за друг свръх економичен начин за пушене, поствайте.

и най-накрая... ТЕХНИКИ ЗА БЕЗОПАСНОСТ

Ами няма такива. Не е нужно да ви казвам че дилърите слагат разни работи в коката, някои от тях може да взаимодействат лошо със содата, въпреки че не съм чувал досега на някой да му се е случило такова нещо. Ако коката може да се шмърка, ще може и да се свари на крек, но ако все пак цветът и е много лайнян не я ползвайте. За да сте спокойни варете крек само от най-качествената кока която може да намерите. Струва си!



Тема Re: тема за рецептинови [re: bamse]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.03.02 21:54



аааа здравооо, ще го имам ... вй, ама то това сигурно 50-100г отиват, а ???

<..

..>

Тема Re: тема за рецептинови [re: bamse]  
Автор mitrich (член)
Публикувано29.03.02 23:25



ммммммм, падам си по природосъобразното хранене...



Тема Re: тема за рецептинови [re: mitrich]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано31.03.02 21:39



аве един приятел ми беше споменавал за едни ПОЛЯНИ в Пловдивско, ей така си растат, ама са и слабички, ама и за изгъзици стават, чудя се лятос с колелото дали да не направя една обиколка на Родината с цел :))))))))))))

<..

..>

Тема Re: тема за рецептинови [re: screamBoy]  
Автор mitrich (член)
Публикувано31.03.02 22:16



абе аз лятото като ходех на рехабил. в пловдив в спортн. център, там в дворчето си растеше на воля конопче, ама...не хващаше



Тема Re: абе има и по-удобен вариант...нови [re: bamse]  
Автор Hell (az)
Публикувано01.04.02 16:23



особено за тези в студентски град или в самостоятелни квартири без родителско тяло... една позната си гледаше в саксийки... чудесно качество, винаги под ръка, екологично чисто :)) много грижи не иска... като плевел расте :))

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: абе има и по-удобен вариант...нови [re: Hell]  
Автор mitrich (ентусиаст)
Публикувано02.06.02 02:33



не съвсем, обикновено е добре да го прехвърлиш навън, защото за тревата е необходимао да стане голяма, а саксията не е достатъчна, в студ. гр. обаче, вероятноста да забележат небрежния плевел е много по-голяма, поради концентрираното ядро потребители:))
аз за всеки случай хвърлих малко семена в благодатната почва на най-голямата си саксия, добре се развиват...



Тема Re: абе ...нови [re: mitrich]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.06.02 12:35



Това ако е честно ... от 40-ина семена НИТО ЕДНО а ти само ги хвърляш и ти се хващат ?!?

<..

..>

Тема Re: абе ...нови [re: screamBoy]  
Автор mitrich (ентусиаст)
Публикувано02.06.02 12:45



обичат ме, затова



Тема Re: абе ...нови [re: screamBoy]  
Автор !!lsd25!! (neseriozen)
Публикувано02.06.02 13:50



a vie se6tate li se da gi ostavite v mok&r pamuk za edna ve4er?
kakto s bob4etata v 4as po biologiq :)))
to konop, konop, ama si iska minimum grija de....

. . .


Тема Re: абе ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.06.02 18:23



чай малко ми аз в чашка с вода за няколко дни, то се отваря и започва да прораства самия кълн като стане 5-10мм в земя, леко, внимателно, рохка пръст и нищо не никнееееее
mitrich и аз те обичам ама само косми ми никнат :(((

<..

..>

Тема Re: абе ...нови [re: screamBoy]  
Автор !!lsd25!! (neseriozen)
Публикувано03.06.02 02:40



abe tfa ne znam dali moje da e pri4inata da ne stava, ama nali znae6, 4e trqbva s k&na nadolu da se turgat pustite mu....
a v kosmite nqma ni6to lo6o, nali ima halyucinogeni v tqh :)))

. . .


Тема Re: аааа ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.06.02 05:53



виж на това май не съм обърнал внимание :(((
е следващите 40 дано се хванат от тях поне 2-3 :)))

косми с халюциноген, значи ...
ей, продавам гъзови госми 5гр за ... амииии ... за 5 лв !!! Много са добри, чистички и не миришат. Гарантиран трип с негарантирани видения !!!
Желаещите - на майла :)

<..

..>

Тема Re: абе ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано11.06.02 12:32



е па така си е,един приятел дори им говореше на малките растенийца-така изкласявали по- здрави според него хехе



Тема Re: абе ...нови [re: pian]  
Автор !!lsd25!! (neseriozen)
Публикувано11.06.02 12:40



a tfa moje da si e nap&lno vqrno.
rasteniqta sa si jivi organizmi. 4uval s&m za testove na elektro-nivo ,kogato v edna staq ima dve rasteniq ot edin sort. vliza 4ovek i nak&sva na par4eta ednoto, ama s qrost. drugoto reagira ako moje taka da se kaje ,4rez po-visoki elektro v&lni. o6te po-ludoto e, 4e sled kato tozi 4ovek vleze otnovo v staqta, no tozi s&6tiq(!) rastenieto reagira otnovo!!!!
teka, 4e dr&jte se vnimatelno s konopa drugari, obi4ayte go, govorete mu, samo taka toy 6te vi se otdade s priqtelska vseotdaynost! :)))

. . .


Тема Re: абе ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано11.06.02 14:05



е значи и не трябва да козиме пред живия коноп-представяш ли си как ще се шашне горкото растение като види себеподобните си в ролята на Коперник или Ян Хус,мое да забрави да калкулира канабинол
хехеташак да става



Тема Re: абе ...нови [re: pian]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано12.06.02 04:52



това е само форма на консумация
просто преди да го изконсумираш му обясни че и ти някой ден ще бъдеш изконсумиран от растения
това е простото решение, сигурно има и други

<..

..>

Тема Re: как се прави КРЕК (Crack)нови [re: purist]  
Автор bodnostrokulum (непознат )
Публикувано10.01.13 13:41



С ел.крушка няма ли да е най-икономик ? Не съм пушил никога крек, ама така мисля, с тая кофа ми се вижда грубо...
Много отдавна някой ми разправя за пепел от цигари че се подлагала, ама на кво и как забравих ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.