Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 25.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема К'во е това?нови [re: purist]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано23.02.02 13:27



Не знам защо чак сега я виждам тая тема, и съм адски учудена...
Абе хора, ще ми късат ушите вече.
А като така и така казвате такива неща, кажете поне и как да ен си навреди човек... тук всеки може да влезе, да прочете и да се възползва от такъв съвет. Аз съжалявам, че не съм го казала по-рано, по необясними за мен причини темата не ми е била маркирана като нова явно и съм я пропуснала, за което се извинявам. Ще ви помоля обаче за корекции... да не стане беля накрая.
Благодаря предварително.

__________________
Останалото е мълчание.

Редактирано от Koпpинa_И_Xлopoфopм на 23.02.02 13:28.



Тема ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 18:29



след като ми се скараха поствам и техниките за безопасност:

1. Ако по тревата има каквито и да мъхове, лишеи, петна, прахове, памуци, каквото и да е НЕ ГОТВЕТЕ С НЕЯ!!! - като нищо може и да е нещо отровно.

2. Не очаквайте да ви хване за няколко минути. Хваща най-рано след половин час при това на гладно. Лесно може да се подведете че не ви е хванало и да решите да хапнете още - BAD IDEA.

3. Ако сте прекалили го усещате когато вече е късно. Нищо не може да се направи за да се спре трипа, мисля че дори с торазин не става (а ако имахте торазин надали бихте го хабили за трипове от коз).

4. Много внимателно планирайте какво къде кога и с кого ще правите след като сте яли коз. Трябва да имате място къде да се каширате ако ви стане зле. Хубаво е да има поне един трезвен или поне по-малко напушен в компанията. Шубето е голям страх а страха е голяма параноя - внимавайте в картинката.

5. Екстремистите да си носят листче с името и адреса и ключ от вкъщи в чорапа. Да не приказват с непознати. Ако са баш екстремисти да не приказват и с познати. И т.н.



Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано23.02.02 23:28



:))
tc tc tc, dokade stignahme, i discleimary za upotreba na treva da pisheme



Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано24.02.02 09:36



Много благодаря.

Ей, вие тук сте най-готините клубари!

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: purist]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано25.02.02 00:28



6.Не употребявайте алкохол в близките минимум 3 часа - после драйфаното е с мирис на спирт

7.Гледайте на достъпно място (не повече от 15 крачки) да има широка тоалетна, с работещо кранче, ако може да не е гъзарска че се драйфа и по пода.

8.Добре е мястото за каширане да съдържа твърдо единично легло, от мекото само става по-завъртяно, от двойното и т.н. може да се бутате

9.Музиката като концентратор на волята/вниманието е супер, още по-супер е че сетивата се изострят и дори и съвсем тиха се чува перфе

10.Предварително си измислете тема за разговор, много помага за насочване на ума. Ако не го направите има опасност цялата енергия да избие в смях и безконечно хилене ! Не че е неприятно, но поне за мен е безмислено и безцелен разход на ресурси. Също така вниманието се насочва в разговора и за параноята не остава нищо.

11.Ако Ви хване хубаво, не повтаряйте поне 5 часа, че става лошо.

12.Разни листчета, диктофони и други такива за записване на ценните мисли може да влязат в употреба. Почти всичките мисли стават ценни, в смисъл в нормално състояние ги приемам като ценни а в другото състояние са си съвсем нормални, и са много ...

13.Закривайте си лицето или поне очите пред непознати, може да пребледнеете, а зениците 100% са разширени, и то осезаемо. Ако падне и мускулния тонус почвате да изглеждате суперзле, и хорицата почват да се чудят.
Ако не Ви видят лицето пак можете да минете за пиян/а, което незнам защо но е съвсем приемливо.

14.Прибирайки се у дома или изобщо за добра миризма си измийте ръцете с паста за зъби, може и лицето (вместо сапун), освен приятен мирис придава и свежест на кожата.

Толкова от мен :)))

<..

..>

Тема Re: ВАЖЕН ДИСКЛЕЙМЪР!!! (read first)нови [re: screamBoy]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано25.02.02 09:12



Мерси.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема миии...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Kalinski ()
Публикувано25.02.02 10:09



аз даже я препоръчах в Готварски рецепти, там спешно беше примрял един navlek...



Тема Оу, Калински!нови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано25.02.02 10:46



Здрасти.
Хубава реклама правиш.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема пу, пунови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Kalinski ()
Публикувано25.02.02 10:48



помислих, че ще ме скастриш за пласьорство



Тема А, не.нови [re: Kalinski]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано25.02.02 10:59



Той Стоунър ни беше PR-а, ама нещо на последък не иска да отчита дейност.

__________________
Останалото е мълчание.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.