Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 20.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: абе има и по-удобен вариант...нови [re: Hell]  
Автор mitrich (ентусиаст)
Публикувано02.06.02 02:33



не съвсем, обикновено е добре да го прехвърлиш навън, защото за тревата е необходимао да стане голяма, а саксията не е достатъчна, в студ. гр. обаче, вероятноста да забележат небрежния плевел е много по-голяма, поради концентрираното ядро потребители:))
аз за всеки случай хвърлих малко семена в благодатната почва на най-голямата си саксия, добре се развиват...



Тема Re: абе ...нови [re: mitrich]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.06.02 12:35



Това ако е честно ... от 40-ина семена НИТО ЕДНО а ти само ги хвърляш и ти се хващат ?!?

<..

..>

Тема Re: абе ...нови [re: screamBoy]  
Автор mitrich (ентусиаст)
Публикувано02.06.02 12:45



обичат ме, затова



Тема Re: абе ...нови [re: screamBoy]  
Автор !!lsd25!! (neseriozen)
Публикувано02.06.02 13:50



a vie se6tate li se da gi ostavite v mok&r pamuk za edna ve4er?
kakto s bob4etata v 4as po biologiq :)))
to konop, konop, ama si iska minimum grija de....

. . .


Тема Re: абе ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.06.02 18:23



чай малко ми аз в чашка с вода за няколко дни, то се отваря и започва да прораства самия кълн като стане 5-10мм в земя, леко, внимателно, рохка пръст и нищо не никнееееее
mitrich и аз те обичам ама само косми ми никнат :(((

<..

..>

Тема Re: абе ...нови [re: screamBoy]  
Автор !!lsd25!! (neseriozen)
Публикувано03.06.02 02:40



abe tfa ne znam dali moje da e pri4inata da ne stava, ama nali znae6, 4e trqbva s k&na nadolu da se turgat pustite mu....
a v kosmite nqma ni6to lo6o, nali ima halyucinogeni v tqh :)))

. . .


Тема Re: аааа ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.06.02 05:53



виж на това май не съм обърнал внимание :(((
е следващите 40 дано се хванат от тях поне 2-3 :)))

косми с халюциноген, значи ...
ей, продавам гъзови госми 5гр за ... амииии ... за 5 лв !!! Много са добри, чистички и не миришат. Гарантиран трип с негарантирани видения !!!
Желаещите - на майла :)

<..

..>

Тема Re: абе ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано11.06.02 12:32



е па така си е,един приятел дори им говореше на малките растенийца-така изкласявали по- здрави според него хехе



Тема Re: абе ...нови [re: pian]  
Автор !!lsd25!! (neseriozen)
Публикувано11.06.02 12:40



a tfa moje da si e nap&lno vqrno.
rasteniqta sa si jivi organizmi. 4uval s&m za testove na elektro-nivo ,kogato v edna staq ima dve rasteniq ot edin sort. vliza 4ovek i nak&sva na par4eta ednoto, ama s qrost. drugoto reagira ako moje taka da se kaje ,4rez po-visoki elektro v&lni. o6te po-ludoto e, 4e sled kato tozi 4ovek vleze otnovo v staqta, no tozi s&6tiq(!) rastenieto reagira otnovo!!!!
teka, 4e dr&jte se vnimatelno s konopa drugari, obi4ayte go, govorete mu, samo taka toy 6te vi se otdade s priqtelska vseotdaynost! :)))

. . .


Тема Re: абе ...нови [re: !!lsd25!!]  
Автор pian (дискофен)
Публикувано11.06.02 14:05



е значи и не трябва да козиме пред живия коноп-представяш ли си как ще се шашне горкото растение като види себеподобните си в ролята на Коперник или Ян Хус,мое да забрави да калкулира канабинол
хехеташак да става




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.