Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 16.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Що бе, що!нови [re: screamBoy]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано02.03.02 20:21



Толквова ли ме мразите.
Така де... просто ми се струва редно да има смяна.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Супер съвети!нови [re: Hell]  
Автор Koпpинa_И_XлopoфopмМодератор (амбивалентна)
Публикувано02.03.02 20:23



ами... не знам

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Що бе, що!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.03.02 22:07



Всъщност, защо не :)))
Предлагам да сменим модераторката !!!

За заместник предлагам ...
Коприна_И_Хлороформ - едно много добро и мило момиче, смятам че ще се справи отлично.

<..

..>

Тема Така, така... :)))))нови [re: screamBoy]  
Автор Hell (az)
Публикувано02.03.02 22:38



като... кажгоде... част от новите, гласувам ЗА


www.wotgamebg.org


Тема как се прави КРЕК (Crack)нови [re: purist]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 23:31



Крекът не е точно синтетичен кокаин както наскоро пишеше във някои вестници. Той е опит в домашни условия за извличане на кокаиновата молекула от кокаиновия дихлорид. Прахът който купувате от дилъра е кокаинов дихлорид, а не кокаин. Крекът се пуши и влиза в кръвтта много по - бързо и удря по-здраво. В зависимост от това как бива приготвян крекът става от два до четири пъти по-силен от коката.

ПРИГОТВЯНЕ

Взимате две части кокаин и една част сода бикарбонат и ги смесвате в лъжица. Капвате съвсем малко вода отгоре, колкото да покрие праха. След това със запалката загрявате лъжицата (като при стафа) докато водата се изпари, като изключвате огъня веднага щом почне да кипи. Повтаряте няколко пъти докато всичкият прах се превърне на засъхнала пяна (която всъщност са малки кристалчета). Изтъргвате тези кристалчета с ножче и ги пушите.

ПУШЕНЕ

Най-вероятно ще имате много малко количество крек, тъй като коката по default е скъпа. Затова трябва да измислите някакъв много икономичен начин да ги изпушите. Можете да го направите с малка кофа - принципът е същият като кофата за трева (gravity bong), само че трябва дупчиците на фолиото да са страшно финни или да подложите под кристалите нещо друго (трева например) и да вдигате шишето бавно. Ако се сещате за друг свръх економичен начин за пушене, поствайте.

и най-накрая... ТЕХНИКИ ЗА БЕЗОПАСНОСТ

Ами няма такива. Не е нужно да ви казвам че дилърите слагат разни работи в коката, някои от тях може да взаимодействат лошо със содата, въпреки че не съм чувал досега на някой да му се е случило такова нещо. Ако коката може да се шмърка, ще може и да се свари на крек, но ако все пак цветът и е много лайнян не я ползвайте. За да сте спокойни варете крек само от най-качествената кока която може да намерите. Струва си!



Тема Re: тема за рецептинови [re: bamse]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.03.02 21:54



аааа здравооо, ще го имам ... вй, ама то това сигурно 50-100г отиват, а ???

<..

..>

Тема Re: тема за рецептинови [re: bamse]  
Автор mitrich (член)
Публикувано29.03.02 23:25



ммммммм, падам си по природосъобразното хранене...



Тема Re: тема за рецептинови [re: mitrich]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано31.03.02 21:39



аве един приятел ми беше споменавал за едни ПОЛЯНИ в Пловдивско, ей така си растат, ама са и слабички, ама и за изгъзици стават, чудя се лятос с колелото дали да не направя една обиколка на Родината с цел :))))))))))))

<..

..>

Тема Re: тема за рецептинови [re: screamBoy]  
Автор mitrich (член)
Публикувано31.03.02 22:16



абе аз лятото като ходех на рехабил. в пловдив в спортн. център, там в дворчето си растеше на воля конопче, ама...не хващаше



Тема Re: абе има и по-удобен вариант...нови [re: bamse]  
Автор Hell (az)
Публикувано01.04.02 16:23



особено за тези в студентски град или в самостоятелни квартири без родителско тяло... една позната си гледаше в саксийки... чудесно качество, винаги под ръка, екологично чисто :)) много грижи не иска... като плевел расте :))

I wanna shut the door and open up my mind...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.