Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 28.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:21



и по цяла нощ лае като откачено. Нарушава ми съня, и не само моя. Аз обичам животните, но помиярската история е направо издевателство...



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:23



Ами отрова за мишки, смесена с гранулирана кучешка храна, би следвало да свърши работа. И аз от известно време се каня да направя експеримента.





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор femina (различна)
Публикувано28.03.05 15:30



И защо пускаш темата в "Медицинска взаимопомощ"?
Не знам за кой клуб е темата ти, но защо не се обърнеш към общината?
Доста ти е гаден постингът.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: femina]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано28.03.05 15:43



Бе за кучето незнам, ама как да изтровим безотговорните "стопани" дето като им "пръдне" си набавят кучета и като им писне да ги хранят и разхождат ги изритват на улицата, без стерилизация и кастрация? Пък после всички вият в един глас "Поооомощ, помияри..." Ако питаш, ние хората сме помияри, щото божем сме "ителигентни" същества, па като гледам към всичко се отнасяме неинтелигентно.
п.п. Виж какво става с боклуците около блоковете, нарязаните седалки в градския транспорт, художниците графити и...и...и... и пак си помисли кой е за отравяне, като ти нахълта с натрапчивата чалга, баш като си спиш, оня отгоре, отляво или отдясно



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: kem.kem.]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:47



За графитите имам особено мнение - някои майстори правят наистина интересни рисунки. Кефя им се общо взето, но когато са на съответните места, а не на мрамора на фонтаните на НДК.





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 16:28



basssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiii

s 4ista syvest li 6te go otrovish be?????
ti ne si 4ovek a zviar



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизо [re: Пиcнa ми]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано28.03.05 16:34



Ами предупреди собственика , ако няма такъв се обади на приют за животни и те ще дойдат да го приберат , но да го убиваш----това е най-малкото неинтелигентно трябва да нямаш много мисъл в главата за да го направиш..няма толкова важна причина че да отнемаш живот а и кой си ти че да го правиш?????



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: lightwriting]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 16:40



Нямало толкова важна причина? А яденето?





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: o]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 16:41



ииии, какъв ужас, ще заколи брутално невинната душичка.





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: o]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано28.03.05 16:49



а ако не спиш в продължение на месец-два, как ще ти е съвестта? чиста или заспала?
преди години имах същия проблем, и бях търсил отговор на същия въпрос... слава богу, кучетата пред блока поулегнаха, и вече лаят само инцидентно през нощта... та, размина им се един вид...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано28.03.05 21:10



Действай, може и с въздушна пушака да го направиш, а на откачението кучозащитници не им обръшай внимание. И животните убиват невинни души така че сействай и да не ти пука. После кажи как си сърпил работата и и пробеми имало ли е че да знаем и ние когато ни се наложи. Иначе не мен ми е писнало от кучкари и да неможеп да се разходиш в морската градина във варна когато е време за разхождане на кучета или ако искаш да спортуваш( да бягаш) сутри.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Julian]  
АвторMдaaaa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 09:30



Щом ти пре4и хи4 да не ти пука от такива загрижени идиоти, "нехуманно било, не4овешко било, и тем подобни глупости" Ше ги питам ако по цяла нощ не ги оставят да спят и това в продължение на месеци. Олигофрени! Имаше и пред нашия блок един такъв лаещ боклук, по цял ден спи, а като стане 2ч през нощта се сеща да лае, и то без при4ина, всяка ве4ер, с 4асове.
Е не се издържа! Вервайте!
Ама го излекувах.
Сега идиотите ще подско4ат, къв съм бил звяр.
Просто го застрелях, като ку4е дето се казва.
И въобще не ме гризе съвестта, дето някои ще ме пита.
И спя спокойно, МНОГО по-спокойно.
И ако трябва пак ще го направя.
Като няма кой да ти свърши работата трябва сам да си я свършиш.
Природозащитници, екоравновесие, община и други служби дето това би трябвало да е тяхна грижа какво правят? НИЩО! Въртят едни пари.
А защитнииците като им е толкоз мъ4но за бълхарниците да си ги приберат у тях, а не да ги хранят пред блоковете! ИДИОТИ



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Mдaaaa]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано29.03.05 10:36



То наистина ти личи и по-речника колко много мозък имаш , да прав си щом можеш застрелял си го чудя се дали щом някой може да застереля теб защото си по слаб , бавен и не си обучен ???? само защото е по-силен и бърз и т.н.... тук не става въпрос за "природозащитници, екоравновесие, и т.н. става въпрос за това че ти не си никой че да убиваш не става въпрос и някой да ги храни или прибира в къщи-има си места за такива кучета само трябва да се обадиш но да убиваш...
направо ми се повръща от такива СЕЛЯЦИ и малоумни изказвания



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: lightwriting]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 10:43



В тия "места" кво мислиш, че се случва на кучетата?





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Julian]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 10:48



С въздухарката ги жиля редовно. Но с нея освен врабче друго не можеш да убиеш. Сега мисля да си купя няква по-голяма оптика, щото с тая, дето имам, улучвам едва 10% от изстрелите. Живея на високо и е зор да се прицелиш добре.





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано29.03.05 11:14







Тема С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 11:30



да утрепе куче. С бойно оръжие не смея да стрелям в населено място без причина. Остава само отрова. Стрихнин ако може да се намери отнякъде ще е чудесно. Действа много бързо и животното няма да се мъчи. Иначе, като че ли най-сигурна е мишата. Ще направя няколко кюфтета с нея пък да видим. Дали знаете каква трябва да е дозата за около 20 кг животно? Мишката все пак е под половин кило. Интересно дали може да се намери нещо друго по ветеринарните аптеки (силен инсектицид)



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:36



Инсектицида не действа на друго, освен на насекоми, доколкото знам.





Тема Re: Do hahoto Mdaaaнови [re: Mдaaaa]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:40



Mi daj si adres4eto kato si tolkova erbap...Moga da te polzvam sreshtu hora-pomiqri, shtoto si...Oligofren! /Citiram te, ha-ha-ha!/.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Mдaaaa]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:57



Шефе, как си го затрелял без последствия? Обикновено и във въздуха да стреляш, почват едни дела и се харчат сума ти народни пари, за да ти скалъпят някво обвинение?





Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 15:34



пийни малко па да видиме дали не действа :>

пробвай нещо от рода на кюфтета с антифриз много си падат по него ... и изхода е летален



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: mutant]  
Авторjonbuto (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 16:31



и на мене ми пречат много хора-стареца кадето продаде държавата например-да го гръмнеме ли и него или да му дадеме отрова?



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
АвторAди (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 21:53



Като чета постингите ти, направо ме хваща срам да се
наричам "човешко същество".
Нямаш ли друг начин да си избиваш комплекса за малоценност,
освен като посягаш на същества, които нямат никаква вина,
че си се родил душевно недъгав?



Тема Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Aди]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 22:36



Обаче аз искам да спя 8 часа на на нощ а не 2. Стигат ми и квичащите автоаларми, пияндурите дето крещят по цяла нощ и мръсната чалга на комшийте. Да търпя и половия период на помиярите просто нямам сили. Освен това идиотите дъртофелници ги хранят. Нестига че цяла София е станала лайно до лайно... Знаеш ли колко метра стига кучешката тения в белия дроб на детенце? - Тоя червей образува лента от 12 метра и го смуче отвътре. Замисли се и ти малко преди да реагираш емоционално...



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Пиcнa ми]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 23:36



сьщо тьрся някаква такава рецепта за ужас на някой



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторLOGOTET (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 23:36



Po-dobre e s krenwir6i,w koto si nabu4il predwaritelno karfi4ki



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Aди]  
АвторПиcнa ми oт тъпи пyтkи (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 23:57



Баба ти е душевно недъгава, и вну4ката й, да и го туря на майка и в устата глупава!!!
Толкоз си тъпа и ограничена , че чак не можеш да го осъзнаеш!
Загрижила се за помиярите дето разнасят болести които се предават и на човека. Зооноза се казва, путко умряла! Знаеш ли че годишно има няколко десетки заразени само от кучешка тения, от която се умира! Майка ти проста да еба!!! Не се лекува. Ще ти направят няколко операции и пак ще те оставят на доизживяване! Но понеже си тъпа кат цървул няма от де да го знаеш! Срамувала са била! И има защо!!!



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
АвторCъвeт, пpиятeлckи (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 00:14



Чувал съм една рецепта, но ме мързи да я пробвам. Сериозно. Първо трябва да станеш приятел с помияра. Неприятно, но необходимо. Почни да го храниш. Да. Супички, манджички и т.н. буламачи. Там е уловката. Като не забравяш на всяка порцийка да му добавяш примерно 100 гр антифриз концентрат. Сладичко, приятно на вкус, (тъй казват за етилен гликола) би трябвало да работи схемата. Взимаш една туба от 3 л и докато я преполовиш трябва да си си решил проблема и същия на съседите ти. Успех!
Пък нали си чувал онзи виц: Като не ще да яде гъби умира от удар...



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Cъвeт, пpиятeлckи]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 00:50



Няма защо да убиваш животното- щети кажа аз какво правя.Пиша писмо до общ. фирма"Екоравновесие" жалба описвам положението , че е много тежко и опасно/преувеличи малко-пр.агресивно, напада хора ит.н./До една седмица ще дойдат да то приберат!
Или се обади по телефона - вземи телефона им от тел. 144 оплачи се и по телефона.
Но по-сигурно ,че ще дойдат е с писмо!Успех!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторMдaaa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 01:18



Как, как, професионално естествено, един път между очите, в десятката(без Иво Инджев) , с малокалибрен пистолет, даже е по хуманно за помияра отколкото да го тровиш, спазми,гърчове и тн. няма, пляс и му спира тока, даже и главоболие не усеща си мисля, аламинут, не, аламилисекунд.



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: мapия]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 09:14



До една седмица ще дойдат да то приберат!

и до два часа кифлата дето го храни ще ходи да си го вземе обратно... говоря за действителни случаи, нашите песове пред блока ги прибират няколко пъти и пак са там... явно са открили телепортацията...

Just a genius



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Пиcнa ми]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 09:16



хаха, Ади е от клиничните случаи, които по цял ден търсят думата "помияр" по форумите, и като я намерят, идват и почват да защитават загубената си кауза...
няма смисъл да спориш с нея въобще, по-добре да пробваш да си говориш с паметника на съветската армия... гаранция ще постигнеш по-добър резултат...

Just a genius



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Пиcнa ми]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 10:34



Тогава защо не убиеш и съседите с чалгата и пияниците ???Май са много по-вредни А знаеш ли колко още болести от мръсни ръце може да пипне "детенцето"??? Хайде стига , има си служби които се занимават с това ти не си никой а и честно казано нямя гаранция че няма да го изяде някое домашно куче това е най-селската възможна постъпка която може да направиш, но честно казано не се учудвам манталитета е такъв за съжаление



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: Blake]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 10:40



при всяко изваждане се плаща 24 лв. по-добре да си го гледат в къщи, аз не съм "природозащитник" просто ме дразни селския манталитет и комплексарщината която кара българина да се чуства толкова велик на всички теми даже и да решава и да отнем живот
"кифлата "дето теб те е хранила да ти беше дала поне речник и малко възпитание



Тема Като те слушам, най-добре на папата да пиша...нови [re: мapия]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:52



Май тия синекури дето са изяли 3 милиона от бюджета на София и едно куче не са хванали, са за застрелване също!



Тема Брато стига си се пенил! Има проблем и се мъчим данови [re: lightwriting]  
АвторПиcнa мe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:57



И на мен не ми се трепят животни, ама като се е стигнало до там, да оскотеем ние ли?

Вместо да се жлямбиш предложи нещо конструктивно. Ясно е че положението е нетърпимо. Аз ходя на работа всеки ден и бачкам много усилено. И имам нужда от спокойствие удома. Не ми издържат нервите вече! По 3-4 пъти ме будят мръсните помияри!



Тема Re: Do tupa putka na koqto i e pisnalo ot sebe siнови [re: Пиcнa ми oт тъпи пyт]  
АвторLENl (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:08



Da i na nas, tapa putko!!! Ama ti zashto mrazish sebe si?



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: lightwriting]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:11



Yes!!!



Тема Re: Като те слушам, най-добре на папата да пиша...нови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:15



I tiq deto puskat edna i sushta tema iz vsi4ki forumi /to ne beshe dom. lubimci, vasheto mnenie, napravi si sam, semejstvo i t.n./ sa za OTRAVQNE s antifriz!

Ajde vzemi da smenish plochata!



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: lightwriting]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 13:46



виж кво, я ходи в на майка ти скапаната путка... не ми обяснявай кой е кифла и кой не, ясно?!?
и много добре знам, че е по-добре оная да си ги гледа в къщи, ама не ги, а всеки ден слиза с една кофа помия да ги храни пред блока... както и периодично строи грозни кафези в градинката пред блока... и явно си плаща по 24 лева редовно... ама мен тва не ме грее особено, щото песовете ми тровят живота, а жена ми вече е получила фобия от кучета заради тях... така че не се отваряй много, да не вземе някой да дойде и тебе да те гръмне някой ден...

аман от псевдо природозащитници... замислете се първо за човека до вас, а не за паразитите, които ни заобикалят...



Just a genius



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: lightwriting]  
АвторДokтopa И.T. (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:02



Представям си колко бързо ще си смениш позицията, ако разбереш че детето ти е лепнало нещо не дотам приятно от някоя ходеща зараза, или да ти се върне в къщи с нахапано дупе и окървавени дънки, ама явно нямаш деца още.
Като можело да се зарази от друго място , да не ни пука за опасността от помиярите... Желязна логика !!! Само не разбрах ти мъжки или женски олигофрен си??? А???



Тема Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:32



Това че и много други хора са пропищели, означава че въпроса е актуален и не търпи отлагане. И моля те не разводнявай нещата с тъпи коментари. Кат си такъв "природозащитник" вземи един помияр да го гледаш във вас или дари 100 лева на общината. А недейте да крещите навякъде "обществото трябва да ги търпи, обществото трябва да ги храни", да ви еба майката проста!



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: Blake]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 14:40



Не знам коя точно част от това че не съм природозашитник а просто се дразня от селския манталитет и комплексарщината която кара българина да се чуства толкова велик на всички теми даже и да решава и да отнем живот "
без грам да можеш да се изказваш по добре не пиши СЕЛЯНИН а мен няма кой да ме гръмне повярвай защото дори не живея в кибритена кутийка в блок и нямям такива проблеми, а да псува всеки който бърка по кофите също може,видях че и вие можете ок така или иначе няма да ти чета отговорите не се трови да ми отговаряш.



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Дokтopa И.T.]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 14:50



Олигофрен" абе вие друго можете ли като водите разговори и някой не е съгласен с вас освен да обиждате и да псувате??? ето това е селска комплексарщина

успех в клуба все ще остане някой да ви чете СЕЛЯНИ



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: lightwriting]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 16:11



и като не живееш в блок, тва ГРАЖДАНИН ли те прави бе, нещастна отрепко??? много ни порастна работата, а, и сме над тези проблеми... жалък комплексар си ти, и такъв ще си останеш цял живот...

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Пиcнa ми]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано31.03.05 16:11



Прав си отчасти, ама гледай какво се завихри около твоята тема. Та ако искате\или не...\ ще ви разкажа как в в някои страни като Австрия Германия, Скандинавските и т.н. този проблем не съществува. Всеки, който се "сдобие" с някаква гадинка и няма намерение да я "разпложда" понататък, при достигане на половата и зрялост, отива при ветеринара за кастрация или стерилизация. В България тези операции са относително ефтини, защо не се правят никуму не е ясно\ та даже и със собствените си родители трябваше да воювам да си сложат в ред котаците\. Ако на някой му "писне" от животното, което е взел, или са му подарили, не го изритва на улицата, а си го води на сътветното място, а каквво ще се случи по нататък, за бившия собственик е без значение. Ако е по милостив, сам си поръчва и заплаща "приспиване".
Е не че не се изоставят животни понякога, особено в отпускарския сезон по магистралите, или след Великден Зайчета и там подобни гадинки, но в този случай\това е почти изключение\ наистина тихомълком се намесват съответните организации или общината. А по лайна си ходиме и ние и то без
помияри. Та мисълта ми беше, че зависи от всички нас, неможе само общината, никой не може да се оправи с този проблем сам, защото всички ние сме причина за възникването му. Та тези ругатни и псувни в темата са излишни, защото не помагат никому и ставаме още повече за резил. И докато ние се ругаем и псуваме тук, бог знае колко още приплод ще се зачене и навъди, благодарение на българина, а не на общината му. Ако всичките ругатни, особено псувните, също се наплодят... мани, маниииииииии



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 16:50



Ebi sobstvenata si majka prosta!
Edni i sushti otkachalki si spodelqt " opita" v otrovitelstvoto na givotni! A kvo pravi tazi tema V Medicinata ???



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 17:10



ако случайно не си чувал(а) повечето лекарства са отрови, както и повечето отрови са лекарства... всичко зависи от дозата... та затова и тука...
и кога ще престанете с генерализациите от рода "отровителство на животни" и прочее? някой да е споменавал за убийства на котки, лисици, тигри или жирафи? не, става въпрос само за кучета, и то за точно определена категория... а щом се отваря въпрос толкова често за едно и също нещо, значи има защо!!!

и кое точно ти пречи да пишеш на кирилица? образованието, манталитета, или криворазбраното природозащитничество???

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 17:26



mi shto ne izlekuvash gena si ot fobiqta s malko antifriz, be putjo !

shto pisha na latinica li??? mi, shtoto taka iskam be maloumnik!



Тема Хайде млъквай бе гомньо, темата е пуснатанови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 17:30



за споделяне на опит. твойто мнение се изясни отдавна



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Blake]  
Авторsuamy (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 17:37



Точно ти ли спомена манталитет и образование ? не мога да повярвам
Я по-добре си псувай тук наляво и надясно /това видяхме че го можеш/ и не ползвай такива сложни думи
ще умра от смях като те чета затова спирам да отварям мненията ти



Тема Re: Хайде млъквай бе гомньо, темата е пуснатанови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 17:37



Kuv opit be tikvo?

Hodi pomagaj na deca siraci kato si tolkova otvoren! Ili ne ti pisna tqhnata mizeriq? Ne si go izkarvaj na po-slabitye ot teb, neshtastno maloumno egoist4e!

Abe shto ne si adresa, shte ti resha problema vegnag zavinagi!



Тема Това беше за Blakeнови [re: Blake]  
Авторsuamy (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 17:42



Точно ти ли спомена манталитет и образование ? smeq se][smeq se не мога да повярвам
Я по-добре си псувай тук наляво и надясно /това видяхме че го можеш/ и не ползвай такива сложни думи
ще умра от смях като те чета затова спирам да отварям мненията ти



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.04.05 00:58



щото е жена ми и щото няма основателна причина да я трепя, путко заспала...
като не можа да измислиш нищо съществено, тази глупост точно ли изръси???

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: suamy]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.04.05 01:00



да, точно аз...
и ще псувам, щото с такива като вас друг нормален начин за комуникация не съществува... отрепки нещастни... по-зле сте и от паразитите, които защитавате...

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 12:53



ne, psuvash shtoto si kompleksiran selqndur! i kolkoto i da putkosvash nqma da promenish tozi fakt !



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.04.05 16:10



хехе, лай си, не ми пречиш, отрепко нещастна...
срам си за човешкия род, както и всички такива като тебе...
а ти ква си да ми даваш определения, смотана кифло?

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 20:20



Golqm zalak hapni golqma duma ne kazvaj, nedorazvito choveshko pomiqrche !
Smotana kifla? Ne me burkaj s gena si, a marsh na selo 4e givota v stolicata qvno ne ti ponasq!



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 21:22



абе моме шо не си намериш един мъж да те изклати като хората че да мирясаш най-сетне



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.04.05 22:19



... изказа се столичанката... вие столичаните в кенеф ли държите да живеете? щото ние на село не си държим добитъка на улицата, смръдло нещастна...

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: stoy4o]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.04.05 22:20



кой ше я изклати тая бе? ти лично ше се прежалиш ли да живееш с подобно чудовище?
освен тва не е препоръчително подобни нещастни твари да се размножават...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 11:36



смърт за гнусния помиар.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ььь]  
Автор ZiNaldo® (Real de M.)
Публикувано02.04.05 13:25



Съжалявам , но и на мен ми писна от тия бездомни псета


А така се губи мярата , но пък и нищо не се прави...

Само краде и се смее, даже пак иска да е кмет

" Знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем "


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторДoбpe бe Koч (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 21:01



Добре ти да речем с тъпата си кратуна си публимувал това тук
Слушай бе Коч а аз кво да правя с псето на съседите дето вия на умряло от години под носа ми А те са интелигентни хора библиотекарка и бизнесмен
Еех Коч Те май са по достойни за уважение щото не искат да го изхвърлят на улицата заради дребен говорен пардон лаешки дефект от такива като тебе и мене
Темата за помиярите е като загадката кое е по първо кокошката или яйцето
Не пускай такива гадости и фашистки лозунги тук Коч такъв
Направо си отвратителен като депутат



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторП.C. (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 21:22



що не си купиш жилище в по престижен квартал След два три месеца ще дойде друго куче после друго и друго и друго и ти кво ще вършиш работа за която се плаща на други ли? Аре стига фашизъм в тая държава в която всичко е възможно та дори и това да си решиш проблема без да се излагаш по форуми и да тдепеш помияри през остатъка от шибания лаиф дето ни натресоха гъзарите от парламента



Тема Re:vzemi da se grymnesh ti i shte spish vechno i sнови [re: Пиcнa ми]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 09:08



spokoino,a moje da si bliznesh i ot otrovite ,vmesto da habish kurshum...



Тема Щом живеят заедно със скотове в единнови [re: Дoбpe бe Koч]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 10:39



апартамен и тормозят другите хора, ясно е колко са интелегентни.



Тема истинатанови [re: Пиcнa ми]  
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 14:13



Ако се оплачеш на стопанина му ефект няма да има, гарантирам ти.Ако след това обаче се случи нещо на помияра ти ще си главния зподозрян..........



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.05 15:50



Проблема май се нарича Стефан Помиярски.
Щото в Пловдив, помияри не съм виждал. Може и да има ама са малко - много по малко от колкото в София.
А по белия свят помияри няма. Поне в Белгия не видях. Не видях и кучешки лайна да покриват улиците.
Между другото един от начините за решаване на проблема е арбалет. Не се иска разрешително за него, стреля доста на далеч.
лошото е че стрелите са скъпи.
ПП
Разните органиации дето прибират помиярите ги пускат пак - такъв им е бизнеса. Ако си свършат работата, бизнеса ще им намалее.
Аман от помияри и помиярозащитници.
В града бездомни кучета място нямат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: bira_more]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 22:38



Не е съвсем така. Софиянски беше решил твърдо да ги изчиства, но над него има т.нар. общински съвет, който реално взима всички решения. Та този общински съвет, си спомням, му го начука много яко.





Тема ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: Пиcнa ми]  
Авторlife is beautiful (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 04:31



гадни фашисти! закона ви пречи да убивате хора, затова хайде да пречукваме кучета а! садисти и убийци!



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: life is beautiful]  
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 09:14



стопаните на такива помияри също заслужават смърт.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 10:06



Писна ми! От психопати като тебе!
Ти си за принудително психиатрично лечение!
Страдаш от разстройство на личността и си обществено опасен.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: bira_more]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.04.05 10:14



Ми в цяла България проблема е овладян, само в София си стоят помиярчетата, щото тука са се завъдили едни "природозащитни" организации, които нямат АМА НИКАКВА ДАЛАВЕРА кучетата да изчезнат... щото паричките спират и край, трябва да ходим да работим някъде другаде...

иначе не само в Белгия - навсякъде в Европа помияри по улиците няма, и няма и да има... дали и там са "убийци" не знам, ама проблем няма...

иначе тука в темата също се напълни със "загрижени природозащитници" - повечето от тях недоклатени госпожици и госпожи, които търсят начин да се изявят... не ги е грижа за хората (щото мразят хора), за децата (щото нямат) и за околната среда като цяло... иначе много ги бива в определенията - то не бяха "садисти", "убийци", "фашисти" и пр. определения... ама трябва да се мисли - проблема е в КУЧЕТАТА, и то само в БЕЗДОМНИТЕ...

Just a genius



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: ььь]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:34



pomiqrite sa pomiqri zashtoto si nqmat stopani!!! are pomisli malko predi da pishesh gluposti!!!



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: stoy4o]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:41



kato gledami nema da si ti!



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:43



da, v kenef durgim da giveem....are marsh na selo da si pasesh dobituka!



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: leni]  
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:57



Има и такива със стопани, освен това човека се оплаква от помияр който си има стопанин(съседа му) така че чети и мисли преди да пишеш.



Тема Re: Do Robin Hudнови [re: bira_more]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:59



Selqshkiqt mantalitet i sadiznut nqmat mqsto v grada !!!



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 14:05



Mi to i gena ti qvno e nedoklatena shtom ot edin neshtasten pomiqr ima fobiq! Purvo za neq se pogrigi, moge i ti da se pootpusnesh, da pozabravish prostotiite deto gi pishesh!!!
Stiga da ne si impotenten i dolu kakto si i gore!



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: ььь]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 14:09



Q daj opredelenie za pomiqr!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторHeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:07



И аз имам подобен проблем.
Живея на първия етаж и под прозореца играят деца и се опасявам да не хвърлят топка да ми потрошат джама кажете с какво мога да ги трепна ама без да ме хванат. Замислям се покрай историите с отровените кучета дали
ще мога да мина метар, как мислите?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Heдoвoлeн]  
Авторsuamy (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:21



Ами то ще да е почти същото особенно ако са циганета или бездомни май така излиза



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Heдoвoлeн]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:58



ЗА РАЗЛИКА ОТ ПОМИЯРИТЕ ДЕЦАТА И БЕЗДОМНИТЕ РАЗБИРАТ ЧЛЕНОРАЗДЕЛНА РЕЧ И АКО УМЕЕШ ДА ГОВОРИШ, А НЕ ДА СУМТИШ МОЖЕ И ДА СЕ РАЗБЕРЕШ С ТЯХ. АКО СЛУЧАЙНО ТИ ОТИДЕ ПРОЗОРЕЦА МАМА И ТАТИ ЩЕ ТИ КУПЯТ НОВ. НО АКО ДЕТЕТО ТИ, КОЕТО Е НА 1 ГОДИНКА СИ ИГРАЕ В ПЯСЪЧНИКА И ТАКА ДОКАТО СИ КОПАЕ С ЛОПАТКАТА МЕЖДУ ДРУГОТО ИЗРОВИ И НЯКОЕ ЛАЙНО НА ПОМИЯР, ПОЛЗВАЛ ДЕТСКИЯ ПЯСЪЧНИК ЗА ТОАЛЕТНА И ПОНЕЖЕ Е МАЛКО, НЕ РАЗБИРА, ЧЕ ТОВА НЕ Е ЗА ПИПАНЕ И ВЗЕМЕ ТА ХВАНЕ ИЗПРАЖНЕНИЕТО , А МОЖЕ И СЛУЧАЙНО ДА ГО ЛАПНЕ, ЗАЩОТО МАЛКИТЕ ДЕЦА ЧЕСТО ЛАПАТ РАЗНИ НЕЩА, ДА ТИ ВИДИМ ТОГАВА САРКАЗМА. ИЛИ ОТИДИ И КАЖИ НА ЖЕНАТА, НАХАПАНА СКОРО ОТ ГЛУТНИЦА ПОМИЯРИ, ЧЕ СА БЕЗОБИДНИ ДА ВИДИМ КАК ЩЕ РЕАГИРА ТЯ. НЯМА МЯСТО ЗА БЕЗДОМНИ КУЧЕТА ПО УЛИЦАТА. ПЪРВО ДА ПОСТРОИМ ПРИЮТИ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ХОРА, А ПОСЛЕ ДА МИСЛИМ ЗА КУЧЕТАТА.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
Авторshashma (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 16:13



ПЪРВО ДА ПОСТРОИМ ПРИЮТИ ЗА БЕЗДОМНИТЕ ХОРА, А ПОСЛЕ ДА МИСЛИМ ЗА КУЧЕТАТА.
az sym za. Neka tam se postypva kato v ekoravnovesie. Ako do 2 sedmici nikoi ne gi potyrsi - smyrt chrez prebiwane s lopati ili elektrichestvo ili kakwoto i da e , nali trqbva da se pesti za vsichki ostanali
Kato se gleda problema ot zad napred taka izglejda. A sega mi kajete bezdomnite kucheta li sa prichinata srednata rabotna zaplata v Bg da e takava sprqmo Ewropa kato se srawnqwame? Bezdomnite kucheta sa vinovni primerno che ne mojem da si kupim apartament a trqbva da jiveem pod naem, te ni pribirat parite za zdravni osigurovki.
I za kakvo li oste ne. E predpolagam te sa problema s koito trqbva da zapochnem za da izglejdame tolkova lyskavi kato v drugite dyrjavi. Mmmm bezdomnite kucheta idvat uvolnqwat bezprichinno ili ni polzwat umeniqta za jylti stotinki.
Ako nqmashe bezdomni kucheta iskam da vidq kak shte si ostavish dete na godina da igrae v pqsychnika i nqma da go nabludavash. Posle shte se prodava nqkyde v internet. Ili razni chichkovci shte go polzvat po prednaznachenie. Zashto nikoi ne kazva da gi zastrelqme takiva?
No tova pak go pravqt bezdomnite kucheta. Te ni gazqt s koli. Ako stava na vypros vijte kak shofirat na zapad i se wijte s taq vasha konkurenciq za vsichko na kakvo prilichate.
Chakai da se setq za kakvo oste sa vinovni kuchetata. Za 10 chasov raboten den podpisan s entusiazym.
Sega da wi kava neshto. Ne me e hapalo bezdomno kuche, no se e sluchvalo bezdomno kuce da me spasi ot seriozen boi. Kuche koeto nikoga ne sym hranil do predi tova.
I da vi kaja, vie ste kreteni.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
Авторsuamy (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 16:48



то детето ти може да изрови и други работи даже и човешки като се замислиш може да хване какво ли не така че темата е безмислена , с отрова е доста тъпо защото може някое друго домашно куче да я изяде вместо това което лае ,а със същия успех и това дете дето ти говориш може случайно да я вземе /ПОНЕЖЕ Е МАЛКО, НЕ РАЗБИРА, ЧЕ ТОВА НЕ Е ЗА ПИПАНЕ И ВЗЕМЕ ТА ХВАНЕ ИЗПРАЖНЕНИЕТО / и да я лапне/ЗАЩОТО МАЛКИТЕ ДЕЦА ЧЕСТО ЛАПАТ РАЗНИ НЕЩА/



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: shashma]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:08



Отворко, дете си е с надзор на площадката, но не аз, а то си играе с пясъка и това е все пак детска площадка, не обществената тоалетна. Явно нямаш дете, защото в противен случай щеше да знаеш колко са експедитивни, изобретателни и бързи в ръчичките. Когато някой помияр му се навре в лицето какво да правя, да го галя ли? Имам домашно куче, ако някой си мисли, че просто мразя животните, но си го обезпаразитявам редовно, не го разхождам по детските градини, площадки и училища, плащам си му данъка, слагам си му наморник, защото е едра порода и си го разхождам с повод. А когато сме извън града го пущам да се налудее. Никой не е длъжен да се съобразява с моето куче, нали. Има хора които ги е страх, а то е животно никога не знаеш как ще реагира на един писък , макар и да претендирам, че го познавам добре и не напада хора, но все пак кучетата са си опитомени вълци. Никога не съм тормозила животно, освен хлебарки и комари разбира се, но не можете да ме убедите, че бездомните кучета са света вода ненапита. Не казвам, че те са виновни, напротив, но стават опасни особено като се съберат на глутници. Гладът е страшен за хората, а какво остава за кучетата.
А за средната работна заплата като се мериш с Европа, произвеждаш ли както в Европа или гледаш да се скатаеш . За да има високи доходи, трябва да има и висока производителност, не мислиш ли? Не може един работещ да храни 2-ма пенсионери и два пъти повече мангали на опашката за социални помощи и да чакаш висока заплата. Да си видял последните години да изнасяме нещо, нещо ново да се произвежда? Растат само нови магазини и барчета, но реално производство, което да увеличи доходите няма. И в чужбина да отидеш, за да успееш здраво се бачка, по 15-16 часа, стиска ли ти? И тук бачкай толкова, да видим какви ще са ти доходите. Не може да работим по "социалистически" колкото да мине работния ден и да ревем, че парите са ни малко.



Тема Ако ти лаят в 4 часа посред нощ, ще имаш пълнонови [re: Heдoвoлeн]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:13



право



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Heдoвoлeн]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:15



Пробвай!
Досега минаваха метър да не се гътне някое детенце, вместо домашно куче или улично, котка, гълъбче и т.н.
Какво ти пречи?!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:20



Е предполагам че предпочиташ детето ти да се нагълта със стрихнин или както беше там. Ако е като теб - ще му дадът награда Дарвин.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: ****]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:29



Ами ако някое детенце дето не разбира, изрови в пясъчника нещо с отрова и си го сложи в устата? Според мен е въпрос на време, някое детенце да си отиде в адски мъки, също като кучетата.
Ужасно грешите, че с кучетата /коне, котки и т.н./ не може да се разговаря. Те са много по-разбрани и добронамерени от повечето хора. Вие просто нямате контакт с животни или отношението Ви към тях е само като към ходещо месо.
Относно нахапаната жена не сте осведомен/а. Не сте следили развитието на историята дори в медиите. Жената е нахапана от домашно изоставено куче - мелез с аржентински дог и много агресивно. Бездомните кучета само са лаели. Никой не потърси наказателна отговорност, нито публикува имената на собственика на кучето, станал причина за нахапването й и избиването на страшно много невинни улични и домашни кучета.
Поредния пример за това, колко е лесно да бъдете манипулирани.



Тема Re: Ако ти лаят в 4 часа посред нощ, ще имаш пълнонови [re: Пиcнa ми]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:34



Друг път имаш право.
Изтрови съседите си де! Не ми се мисли какво ще им направиш, ако си вдигнат скандал.
Взимай хапчета!
Отиди на лекар!
Никой не ти е виновен за разклатените нерви.
Защо не ме дразни непрестанно лаещата овчарка над мен? Непрестанните купони? Вече си припявам Азис!
Дай някакви координати. Има много за тровене, колене, ... Ти знаеш по-добре.



Тема Иди да се разлаеш посред нощ в Швейцария илинови [re: Бoнбoн]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:56



Германия, да видиш какво ще ти се случи. Или купон да направиш, та съседа ти да не може да спи....

Селяндури, кой ви пусна граждани да станете... Как може в апартамент да живееш със домашно животно? Това е скотство, зоофилия.. Съвсем същото е да завъдиш кон, магаре или прасе!

Само мъчите животните за да си начешете крастата, че уж имате човешки чувства. Що не ги проявявате към другите хора, ами прикоткате някое животинче, за да си мислите че сте човечни и хуманоиди? Само мъчите нещастното животно, което природно има нужда от поляна, от простор и не от някой миризливец (да да щото така изглеждате в очите на животните - шумни миризливи двукраки идиоти) да го тормозите.

А да помиярите - то е ясно. Не може да живеят при хората!



Тема Re: Иди да се разлаеш посред нощ в Швейцария илинови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 18:46



a na bas che ti si izdunka na selqnduri, koito ne sa imali dori vutreshna toaletna!

doshul si v stolicata i veche ne mogesh da ponasqsh kucheshki laj, ha-ha-ha! i kakvo da se pravi sega? ami tq baba na selo s otrova gi trepeshe, a?



Тема Няма кво да кажа нанови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 19:37



тъпанарки дето се съешават с животни (кучета)



Тема Re: Иди да се разлаеш посред нощ в Швейцария илинови [re: Пиcнa ми]  
Автор ProBily (nP06u|\u)
Публикувано04.04.05 19:57



Според мен хората трябва да имат възможността да изявяват любовта си. Дали ще е към цветята, към кучетата, котките, колите, хлебарките, другите хора и пр. - тяхна работа. Но всеки да си носи отговорността. В града, там където много хора живеят на едно място, където си гледаме децата и където не всеки е способен да се спаси, изкатервайки се на близкото дърво или тичайки като сърна, не за друго, а просто защото в градовете сме се събрали за това да извличаме ползи от съвместното си съществуване - тук всяко нещо, което лае, хапе, пръска кърлежи, тении, бълхи, краста и пр., трябва да се премахва. Ако то само не може да се погрижи за себе си - трябва някой да поеме отговорност за него. Това значи да си го приюти и да се погрижи да няма паразити, да не хапе, да не скача по хората и т.н. Щом го обича - да си го вземе у дома и да се обичат и да носи отговорност за него и да е готов утре, ако това същество откъсне нечие месо - да отговаря.
Не може да нямаш право да се прибереш спокойно до дома си, защото пред входа ти се разхожда буен помиар, който е изпохапал до кост теб и няколко съседа и въпреки воплите ти пред ХЕИ и отговорността на Спешното да съобщи където трябва, положителен резултат няма. Не трябва да ти се случва да трепериш с бебето си в ръцете до някой блок, защото група помияри са решили че там е тяхна територия и ти си им лесна плячка. Не е нормално в пясъчника, където ровят децата, да се търкалят кучета и да вървиш постоянно с поглед впит в плочките, та да не настъпиш някоя гнусотия.
Съжалявам, но който е толкова хуманен та иска да тича щастливо със свободните кучета - да си ги вземе и да иде в гората. И на мен не ми харесва идеята сами да си тровим вредителите - смятам, че тази работа трябва да се върши от специалисти. А като няма друг начин - тогава е ясно. Нали не си оставяте хлебарките да живеят на воля у дома, защото сте много човечни?



Тема А ненови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.05 20:32



щерка му е природозащитничка.
Бе де да знам има ли щерка, ама така се твърди :))))

Bеer? Mоre?




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор piratko (играч)
Публикувано04.04.05 20:37



Да пукнеш дано, и ти и цялата ти рода.



Всички кучета отиват в рая

Тема Путкопатко заспала неграмотнанови [re: leni]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.05 20:38



Знам какво означава съдизъм.
Не знам какво разбираш под sadiznut
То явно си адски неграмотна - те всички пумиярки са такива.

В града пумияри и помиярки място нямат.

Bеer? Mоre?




Тема Тъпанарнови [re: life is beautiful]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.05 20:41



ми закона е създаден за да можем да живеем.
Има пумияри дето не ми пречат - вградили са се в градския живот.
Всеки който застрашава моя живот - мога по закон да го утепа - без значение дали е куче или човек.

Bеer? Mоre?




Тема М като е за клетвинови [re: piratko]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.05 20:44



Децата ти да завъдят кучешка тения.
Ти да бъдеш задавен от глутница пумияри.
Любовницата ти от бяс прихванат от куче да пукне дано.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Abe ti kakyv doktor -izvratenqkнови [re: bira_more]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 22:16



dolen.Gleda li reportaja na Gospodari na efira za priuta v Lozenec ,a.KOI SA ZVEROVETE HORATA ILI KUCHETATA .SHIBANQCI ,KATO TEB IZMYCHVAHA I UMYRTVQVAHA KUCHETATA I IZPITVAHA UDOVOLSTVIE OT TOVA.VIDQHA IM SE MUTRITE TAM NA CHOVECITE ,DANO SE NAMERQT HORA DA GI HVANAT I TQH TAKA DA GI VLACHAT I RYGAT S LOPATI ,A PYK I DA GI UBIKQT NQMA DA E NIKAKVA ZAGUBA!!!



Тема Vagina hipnotica simplexнови [re: ira]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 22:41



Тъпа путка заспала



Тема Re: малък кур под тлъст бирен шкембакнови [re: Пиcнa ми]  
Автордoнka (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 23:14



тъпак



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.04.05 09:50



мноо си тъпа и явно не заслужаваш никакво внимание... не съм злобар, но вече прекаляваш, и само ще ти пожелая това, което се случи на жена ми, но ще ти го пожелая да ти се случи заедно с евентуалния фатален край (на нея за радост й се размина само с уплаха)... едва тогава ще разбереш кое в живота е по-важно...

дееба застреляните смотаняци дето сте, че и със самочувствие... хех, столичани... такива като тебе са най-големите селяни... прости и надути...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: emetic]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 10:19



Вероятноста за стрихнина е 1:10 000 000, ако не и повече, но вероятността да намери кучешки изпражнения едва ли е повече от 1:5. Невиждам общото с Дарвин само в случая.



Тема Re: Ако ти лаят в 4 часа посред нощ, ще имаш пълнонови [re: Бoнбoн]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 10:22



Срещу съседа с лаещата овчарка можеш да подадеш оплакване, но срещу помиярите няма как.



Тема Re: М като е за клетвинови [re: bira_more]  
Автор lightwriting (непознат)
Публикувано05.04.05 11:11



ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ ИЗОБЩО?Я погледнете докъде стигна изпростяването в тази тема ...това не е нормален диалог а селска сбирщина като не можете да водите спор или диалог не е нужно да си показвате простотията тук , глуповатия създател на темата който не може да намери един телефон на организация която ще свърши това вместо него ще се оправи някак и сам , комплексираните истерици ще си намерят друго поприще да си показват простотията , природозащитниците ще насочат истериите другаде където ще са по-полезни , притеснените за дечицата дето се хранят от земята навън ще отидат да почистват пясъчниците и така най-после да се свърши с тези обиди и простотии тук защото тзи селяния вече вони



Тема Re: Путкопатко заспала неграмотнанови [re: bira_more]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 12:56



Pod sadiznut razbiram che sum natisnala edin buton na klaviaturata, kojto e vlqvo ot bukvata m. Ne e mnogo slogno za razbirane!

Putkopatka, pumiqr=ne znaesh pravopisa=tupo i negramotno kopele=choveshki pomiqr=razkaraj se ot Sofiq!!!



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 13:05



Grozdeto e kiselo, selooooo veseloooo!!!

Kakvoto pogelavash na drugite tova shte ti se sluchi hahahaha!!! Vsishko se vrushta!

A sme sus samochuvstvie shtoto sme gotini i si obichame kuchetata, a mrazim ogranichenite zadrustenqci deto ni se natresoha kato glutnici pomiqri v grada!!!



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.04.05 13:29



мноо си зле, ша ти кажа само, и за последно... яж си кучешките лайна тогава и бъди здрава с тенията дето ще си хванеш...

много голямо самочувствие имаш, само дето е неподплатено с НИЩО... оставаш си ТПЗ пък ако ще и на Витошка да живееш... всъщност това къде си и откъде си няма абсолютно никакво значение, ако не си разбрала, СЕЛЯНИН се упоребява със съвсем друго значение и няма нищо общо с човек, живеещ на село... ама това е доста над ограничените ти умствени възможности...

а, и само за инфо - кучета обичам и аз, както и доста други животни... обаче мразя полудивите паразити, дето се разкарват там дето не им е мястото... а и ти си един от тях, ако не си разбрала още...



Kakvoto pogelavash na drugite tova shte ti se sluchi hahahaha!!! Vsishko se vrushta! - айде бегай си на село обратно, право в на майка ти путката... ВЕДНАГА!!! да не повтарям!

Just a genius



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:07



Kvo da ne povtarqsh kato polovinata ti rech e povtorenie na mojte be nedonosche?

i samo za ihfo-ti ako ne beshe selqnin nqmashe da se zasqgash i da se samouspokoqvash che "otkude si nqma znachenie " .

Mi ti si givoto dokazatelstvo CHE IMA ZNACHENIE!!!



Тема Re: Няма кво да кажа нанови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:17



Ti principno nqmash kvo da kagesh ama kibichish tuka da se namirash na prikazka! Bati smotanata lelka si /bez znachenie ot pola!/!



Тема Лени, хайде спри с тъпизмите синови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:22



не си от най-умните женоря, видя се. И пиши на кирилица, по това се разбира дали си селянка или не.



Тема Re: Лени, хайде спри с тъпизмите синови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 14:43



Be ne sum ot naj-umnite genorq ama mi se vruzvash kato gledam.



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано05.04.05 15:51



затваряй си устата...
СМЪРДИШ!!!



Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторcanada (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 16:48



Kycheto ne go trovi. I nai-groznoto kyche ima edni ochi pulni s mnogo polojitelna energiq. Te nikoga ne lujat. Opitomi go, priberi go y doma si, izkupi go, obezparaziti go, imynizirai go, nahrani go, pogali go i go obichai! Dyshata na kycheto e nai-blagodarnata i vqrnata, pulna s lubov kum horata. Kychetata sa mnogo ymni i sushto kato horata stradat. Osobeno, kogato sa v edna durjava pulna s lo6i, koravosurdechni, zlobni, sadistichni, otmustitelni, prosti i bezdyshni hora. Ne vsichki, no mnogo!
Imam tri kycheta. Ednoto predi godina i polovina se paralizira ot krusta nadoly i ni predlojiha evtanaziq. Oshte si spomnqm tozi pogled pulen s molba, da ne pozvolq tova. Gyshnah go i plakahme. Nezadurjashe yrinata si, a po golqma nyjda my pomagah s rukavica. Kypihme pampersi. Zapochnahme lechenie, kakto pri chovek-nivalini, vitamini, fizioterapy, masaji, kitaiski tochki, elektrostimylacii, podvoden masaj. Poqviha se refleksi, poqviha se dvijeniq, sprq da se napikava, kontrolira si izhojdaniqta. Zapochnahme gimnastika i pak masaji. I oshte edin kyrs s nivalin i vitamini. Sega hodi!!
Koito ne obicha jivotnite, ne iska da se griji za tqh toi ne obicha i horata. Toi obicha samo sebe si!!
Nie prez tejkata zima hranim surnichkite, pomagame na pticite. Divite jivotni imat mnogo tejuk jivot. Kogato e tolkova stydeno surnite obikalqha okolo konteinerite za boklyk.
Kakvo lo6o mogat da napravqt jivotnite. Agresivni sa samo, kogato sa gladni. A vijte horata ynishtojavat cqlata planeta i to ne ot glad.




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: canada]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.05 09:40



по принцип можеше да го напишеш това цялото на кирилица, ама айде от мен да мине, ще се опитам да ти отговоря...

Това, към което призоваваш, е много хубаво и красиво, само че дали си си задавал следния въпрос - имаш ли някакво право да ми вменяваш какво АЗ да правя? Ако исках да си взема куче - отдавна да го бях направил. Но съм си преценил, че нямам възможност/време/желание и/или нещо от сорта. Просто не си ТИ човека дето ще ми каже "вземи си куче"... това най-добре да го кажеш на тези, които на пръв поглед милеят за бездомните кучета... казвам "на пръв поглед", защото е точно така - колко от тях са прибрали бездомно куче? вярно, има такива, ама се броят на пръстите на едната ми ръка най-вероятно... иначе е много лесно на думи... само че животното "обгрижено" (всъщност най-много да е нахранено 1-2 пъти седмично), стои по студовете навън, вместо да се гушка в краката на "защитника" си... иначе те ги обичат много и не могат да живеят без тях... също като майките, чиито деца просят в студа и мизерията по улиците... и те ли ги обичат? съмнявам се...

Иначе похвално че си се грижил за болното ти куче, и че се грижиш за дивите животни... ама ако не ме лъже името което си написал, може би се намираш на едно такова място дето е невъзможно да видиш хиляди бездомни кучета по улиците... защо ли?

и последно - понеже си написал nai-groznoto kyche ima edni ochi pulni s mnogo polojitelna energiq.... почти винаги разпознавам добрите от лошите кучета - има и добри по улицата, но в очите на повечето рядко мога да усетя някаква "положителна енергия", особено когато ме гледат лошо и ръмжат насреща ми, и то при положение, че просто минавам оттам...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: canada]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:20



Ебаси мамата, тоя народ е изкукуригал окончателно. Няма спасение.





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: canada]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано06.04.05 11:12



Малиии, ти су куку.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 13:23



Po princip ne si ti chovekut kojto shte kage dali da se pishe na kirilica.

A zashto kucetata ti rumgat li? Mi sigurno i te pochti vinagi razpoznavat dobrite ot loshite hora i ne vigdat v ochite ti pologitelna energiq!



Тема Re: Аз пък се чудянови [re: lightwriting]  
Авторok (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 15:16



как де се оттърве обществото от такива като теб,които могат да те гръмнат само защото си вдигнал шум.
Ти и твоите подръжници сте опасни за общесвото и трябва да се вземат спешни мерки за унищожаването ви.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:23



Dobre che ne te znam kyde zhiweesh, che inache laeneto prez noshta shteshe da ti e posledniq problem.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.05 16:24



а защо тогава има кучета, които не rumgat срещу мене (бездомни при това)? или те са по-далекогледи и все пак понадушват някоя и друга положителна енергия у мене???

мноо си плоска откъм мозъка скъпа, престани да ръсиш глупости...

Just a genius



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: Пиcнa ми]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:31



She se nakefq ako lapeto ti, nalapa strihnina wmesto kucheto
Btw, radwaj se che ne te znam kyde si, che da sym te zastrelql az dosega



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:36



Btw, za trowene na kuche mozhesh da swyrshish w zatwora - ne znam dali si naqsno. A ako ne swyrshish - i s linchuwane stawa
Radwaj se che ne te znam koj si i kyde zhiweesh



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:47



Ne - nadushwat che si strahliwec . Inache nqmashe da te e strah ot kucheta. Ne te rymzhat shtoto nqma kwo da se merqt s po nizhshe syshtestwo ot tqh. Nali znaesh che kuchetata kakto i wylcite imat mnogo striktna jerarhiq - nqma kwo da te rymzhat sled kato taka i taka te dominirat .
Kato si tolkowa pich, i silen, predlagam ti kato widish kuche koeto rymzhi - probwaj se da go preborish s goli ryce - toku wizh komplexa ti izcheznal .
Mnogo mi e interesno tiq deto se mislqt za tolkowa weliki i silni, shto wse pushki i otrowa izpolzwat - shto ne se biqt po myzhki, s goli ryce s kuchetata - pa da widime koj po silen



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:50



Ha-ha-ha, i ti ne nadushvash vsichki loshi hora, nali si pisal POCHTI vinagi ! Ajde razmurdaj shibanata mozachna ameba v glava si !



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:51



"когато ме гледат лошо и ръмжат насреща ми, и то при положение, че просто минавам оттам.." - predpolagam te ryrmzhat shtoto predi towa nqkoj hitrec gi e zamerwal s kamyni i gi e strelql s wyzdushna pushka. I ti da beshe w tqhnata situaciq - i ti shteshe da rymzhish. Kazhi mi sega - te kak da razlichat mezhdu tebe - i toq deto predi towa e minal, primamil gi e s qdene, i posle gi e celil s kamyni ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 16:58



megdu drugoto onova predlogenie sus sbligavaneto, predi da otrovish kucheto beshe SUPER GNUSNO ! Kakto se kazva "moralno nechistoplutno" ! OTVRAT



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.05 17:04



Мдааа, болни хора колкото искаш...

няма значение... ще ви дойде акъла някой ден, ама ще бъде късно...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 17:39



Tam kydeto zhiwee sigurno nqma kucheta po ulicata prosto zashtoto nqma prostaci koito da si wzimat kucheta za pazachi, za boj ili za ukrashenie i posle gi zarqzwat kato ostarejat. I shtoto horata kato iskat da si wzemat kuche prowerqwat pyrwo w prijutite dali nqma zhiwotno na koeto da pomognat - wmesto da kupuwat chistokrywno kuche s koeto da se fukat.
Ama za situaciqta w BG sa winowni horata - ne kuchetata. Ako si reshil da nakazwash nqkoj - nakazhi pyrwo horata koito sa totalno bezotgoworni.
"също като майките, чиито деца просят в студа и мизерията по улиците" - znachi, po twojta logika bi trqbwalo da zastrelqme deteto, da ne strada po ulicata (shtoto majka mu ne go obicha) ?



Тема Още някоя мъдра мисла няма ли да добавишнови [re: Xexo]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 18:21



кретеноид?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 18:57







Тема Мерси!нови [re: stoy4o]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 21:03



Не съм кръвожаден и гледката едва ли ще ми хареса, но няма как. Евала за първото конструктивно предложение!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор dayzy (cvetence:))
Публикувано06.04.05 22:20



мога да ти дам предложение как да се отровиш ти.бързо и лесно



Тема Re: по-добре недей гонови [re: dayzy]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 23:06



святкай с такива идеи,че ще вземе да се отърве .Ама само ако знае какво го чака сам ще те помоли да го светнеш по въпроса.Всичко се връща в този живот и лошото е,че заради него ще страдат невинни души/децата му/,но да се сърдят на родителя си.
ПИСНА МИ,ще се увериш в твърденията ми и когато това стане спомни си какво си направил.Надявам се тогава да намериш някакво оправдание пред себе си.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
АвторMaйcтopa нa Xexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 23:19



А ти като си толко отворен, що не кажеш къде живееш бе, боклук с боклука ти. Друго ще ми приказваш докато ти обръщам мазния задник с хастара навънка, помияре гнусен.



Тема А по една 4екия за лека нощ не му ли правиш?нови [re: canada]  
АвторЖивee ми ce нa 4иcтo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 05:58



Бас фащам 4е си стара мома... окон4ателно изпращяла. Пълна олигофрения.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 09:08



Нема да им дойде, бате. Олигофренията си е за цял живот.





Тема Re: Още някоя мъдра мисла няма ли да добавишнови [re: Пиcнa ми]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 10:35



Mi kwo da ti kazha, ima hora deto uspqwat nqkak si da mislqt . No ima i takiwa koito prosto ne sa nadareni s mislowna dejnost i oswen da drynkat gluposti po forumite drugo ne mogat da izmislqt. Selqnina si ostawa selqnin .



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 10:43



С удоволствие не бих вързала кръвожадния си питбул ако се залети към теб даже ще поседна на тревата и ще се наслаждавам на гледката даже може да пусна и мъжкия да и помогне после можеш да ме съдиш цял живот ако искаш защото едва ли ще си в стъзнание като свършат с теб ужас и ако изобщо можеш да направиш и две крачки без да се напикаваш от страх като жена ти Смотаняк дръж си мненията за себе си не ги налагай и показвай че си смешен стой си в Люлин Селяк



Тема Re: Blakeнови [re: eвa]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:04



Кучелюбците са абсолютни психопати и олигофрени, и всеки техен постинг го доказва.





Тема Re: Blakeнови [re: eвa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 11:14



хелоу тъпа путко заспала... шибаш ли се редовно с кръвожадния си питбул? а шпаклички прави ли ти... щото определено имаш нужда от секс... само ако те набарам не ще те съдя, ми направо ще те пратя в психиатрията, маруло нещастна... и ще седиш в усмирителна риза до края на жалкото си съществувание...

и, първо, че жена ми не се напикава, и второ, въобще не живея в Люлин... А ти? и двете ли ги правиш, или обитаваш луксозна барачка в Бусманци или околностите, за да имаш възможност да се шибаш с псетата без да ет забележи никой?

Няма ли някой да дойде да ги прибере тия, че почват да стават агресивно-опасни вече

Just a genius



Тема Re: Blakeнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 11:17



мда, освен това много лаят, ама забелязваш ли как всичките са анонимни и нерегистрирани, щото ги е страх да си покажат жалките муцуни пред света...

'псолютна измет...

Just a genius



Тема С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: eвa]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:21



та има толкова силна духовна връзка между вас?



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: leni]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:36



vsiako kuche koeto mi smushtava spokoistvieto za mene e pomiar koito triabva da mlakne ili da umre.



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: Пиcнa ми]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:51



Хайде Хомо дружинката от село се събра успешно бръщолевене Селяндури , даже не съм ви прочела отговорите хахахах продължавайте да се ебете а Black да продължава да държи полата на жена си да не падне никой ден някъде пак от шубе айде селчовци нямам време за вас лайте колкото искате нито ви прочетох нито ще ви прочета жалки Селски Тарикати дето едвам ви стига заплатата и затова пишете от офисите че интернет чак по селските квартали няма айде



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:54



Хайде Хомо дружинката от село се събра успешно бръщолевене Селяндури , даже не съм ви прочела отговорите хахахах продължавайте да се ебете а Black да продължава да държи полата на жена си да не падне никой ден някъде пак от шубе айде селчовци нямам време за вас лайте колкото искате нито ви прочетох нито ще ви прочета жалки Селски Тарикати дето едвам ви стига заплатата и затова пишете от офисите че интернет чак по селските квартали няма



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: eвa]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 12:03



Тва несвързано плямпане само аз ли не успях да го осмисля?





Тема Re: Blakeнови [re: eвa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 12:20



марш в психиатрията шундо вмирисана... пак са те изтървали...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 12:39



da, qvno ot sobstven opit govorish !
obache nema da se plashish kopele, nie shte se pogrigim za teb



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 12:49



da, samo ti



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: xxx]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 12:53



ha, mnoo udobno, no nevqrno!!!



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 13:28



айдеее, пак ви изтърваха...
изчезни животно, ходи при помиярите си, да ровиш из кофите за боклуци...
само после не идвай тука, че СМЪРДИШШШШ!!!

Just a genius



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: leni]  
АвторOperator (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 13:54



yaaa, kaka ti Leni sa ya snimali

!!!

kak e, sladko li beshe?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Maйcтopa нa Xexo]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 15:13



peter.boutzev@pt.lu - pishi mi, she ti kazha kyde zhiweq (ne iskam da go slagam w foruma - nali se seshtash zashto).
Mnogo ti e golqma ustata, ma taka kato te gledam po mi mqzash na nqkoj pypchiw pubertet, deto toku shto e otkril che ima pishka. I qwno mnogo obichash zadnici, che chak sled moq si trygnaal

Btw, shto ne mi dadesh twoq emal kato si takyw terikat - pa da si pobybrime ?



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 16:52



Interesno ti shto smurdish kato ne se rovish v kofite za bokluk?
Sigurno e ot dobitaka deto si go durgite vutre!
Ne se bezpokoj za men, ot tvoqta vonq vsichki ostanali sa kato izkupani s Dior .

Abe veroqtno tvoqta vonq i tazi na gena ti ne se turpi, zatova kuchetata vi laqt. Мda, probvaj pone s kupane, moge da ima efekt.



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: Operator]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 17:11



Ne moga da vidq kvo prashtash no sigurno s tebe sa me snimali ! Ej ne moga da se primirish che te zarqzah. Ama ne moga vse da te luga she "To na vsichki mage im se sluchva"!



Тема Re: Blakeнови [re: eвa]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано07.04.05 17:28



Това беше най-тъпото и загубено нещо, което съм чела някога!!! Как не те беше срам?!? Ето това е проблема ви....обичате кучетата(помиярите) повече от хората!
Не те е срам!!!!!




Тема Re:нови [re: aз]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано07.04.05 17:28



Ех,ама тъпа тема./също като автора си/
Какво има толкова сложно да отровиш едно куче?
Ама те хората,които не обичат животните са си такива тъпи и не могат да се светнат и за най-елементарното.Гаврят се със слабите и беззащитните и по този начин избиват комплекси,и си мислят,че са станали по-велики и по-умни,което от друга страна води до някаква крива еуфория,която пък ги кара да изпитват още по-голяма омраза.Но колкото и кучета да отровиш,няма да бъдеш нищо повече от един самовлюбен комплексар.



Тема Re:нови [re: sarsaparila]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 18:10



хоп, отново стигаме до един главен проблем в комуникацията на двата лагера...

откъде на къде реши, че след като не обичам агнешко, то значи съм вегетарианец?

ще перефразирам, щото повечето от вас няма да разберат квото съм искал да кажа, а именно: докога ще слагате равенство между всички животни и бездомни кучета? или - щом не харесвам помияри,значи мразя животните? напротив - обичам животни, но просто на бездомните кучета не им е мястото по улиците...
така по ясен ли съм?

на останалите смятам да не им обръщам внимание - някакви "неща" като ева, лени и прочее (дори може да са един и същи човек) са срам за обществото...

Just a genius



Тема Re:нови [re: Blake]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано07.04.05 18:51



Ами помиярите не са ли животни?И не са ли и те беззащитни?
Ама щом обичаш животните,значи обичаш и помирите,обаче не искаш да ти се мотаят по улиците,така ли е?Добре в това няма нищо лошо.Лошото е когато ние сами си направим проблем и после други трябва страдат,заради това.Както е и в случая.Има далеч по-човешки начин да се реши проблема.А да хвърляш отрова на ляво и на дясно е най-малкото безотговорно.



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
АвторCпaм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:34



Уважаеми клубари,
дискусията се отклони от първоначалната си тема.
Моля нека всеки, който има опит да сподели разумни, лесни за изпълнение и евтини рецепти как да отровим помиярите пред домовете си.
Благодаря предварително!



Тема Re: Blakeнови [re: Cпaм]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:52



Mi da otkloni se, i stana GNUSNA ZASHTOTO TEMATA VI E GNUSNA!!!



Тема Re:нови [re: sarsaparila]  
АвторCпaм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:56



Уважаеми клубари,
дискусията се отклони от първоначалната си тема.
Моля нека всеки, който има опит да сподели разумни, лесни за изпълнение и евтини рецепти как да отровим помиярите пред домовете си.
Благодаря предварително!

П.С. Бих искал предложените начини да са практични и изпълними в домашни условия. Това с кюфтетата с антифриз е много интересно, но някой пробвал ли го е в действителност?



Тема Re:нови [re: Cпaм]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 20:08



A da dojdem u vas da ti gi demonstrirame?



Тема Re:Миличък,нови [re: Cпaм]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано07.04.05 20:12



внимавай само да не пострада моето куче!Че тогава дупе да ти е яко на теб и на всички подобни на теб.



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано07.04.05 21:12



Това се отнасяше до ЕВА ,но съм объркала местоположението на постинга.
По принцип и аз съм ПРОТИВ вонящите, лаещи ,оплешивели песове по улицата, и скоро и аз ще взимам мерки.



Тема Re:Миличък,нови [re: sarsaparila]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано07.04.05 21:22



Аааааа като пострада, ще свърши света!!! Ще си вземеш друго правено недоправено....то такива в обяви колкото щеш...ама то и такива като теб колкото щеш, затова скоро няма да има къде да стъпим от лайна по улиците и градинките. Аз затова веднъж на една такава "скумрия" щях да и завра муцката в купчинката на любимеца и, щото се изходи точно на тротоар с голям пътникопоток, а тя се прави на приятно разсеяна ,все едно че нищо не е станало, а то едно гадноооооооооо.УЖАС...
Абе скоро ще ви дойде края и на вас, ама трябва търпение от наша страна



Тема Стойчо предложи лесен и ефективеннови [re: Cпaм]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 21:32



Вариант 1. Купи от аптеката "Синтром" струва към 5-6лв. слагаш го в парче салам и му го даваш до 2 дена требе да е умряло от кръвоизливи.

Вариант 2. Синтрона се замества със сода каустик на кристали.

Това с антифриза не ми вдъхва доверие. Има случаи хора пият и оцеляват, а кучетата са по-издръжливи.



Тема Re:нови [re: sarsaparila]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.04.05 10:11



логиката ти е леко грешна - вярно е че всички помияри са животни, но обратното твърдение е грешно (че всички животни са помияри)... тва се учи по математика, ма май някой е пропуснал този урок...

в този ред на мисли, да, обичам животните, и не, не обичам помиярите... нарочно дадох примера с агнешкото за да илюстрирам простата логика...

Just a genius



Тема Re:нови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:48



Praw si - ne im e mqstot na ulicata, ami w prijuti. Zatwa trqbwat pari - ti syglasen li si da dadesh ?
Ulichnite kucheta gi ima shtoto imaa prostaci deto gi zarqzwat. Kato gi otrowish, utre nowi she dojdat. Edinstweniq nachin da se ottyrwesh ot tqh e da se platqt pari za prijuti, da se slozhat qki globi za zarqzwane na kuche, i da se obuchat horata kato iskat kuche da go wzimat ot prijut a ne samo porodisti da iskat da se fukat. Te twa e.
Taka i taka towa shte stane skoro - skoro bg she wlezne w EU, i she e zadylzhena da prieme hartata za zashtiita na domashnite zhiwotni. Pa dali ti e kef iili ne - nqma znachenie



Тема Re:нови [re: Cпaм]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:49



A temata ti ne e li po princip otklonenaa za toq club ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор DalPortaL (ALIEN)
Публикувано08.04.05 10:50



Моето предложение е следното:
Що не вземете да се съберете на едно място, да обсъде нещата на живо. Само да кажете къде ще се съберете та да дойда да ви сритам миризливите задници

БОКЛУЦИ



Тема Re:Миличък,нови [re: Andrea29]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:51



" щях да и завра муцката в купчинката на любимеца и" - az edin takyw kato teb bez malko da go zastrelqm, ama toj wze che se razrewa



Тема Re:Миличък,нови [re: Xexo]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 11:01



Силни и смели сме само с желязото в кобура, нали така? Жалък чекиджия.





Тема Re:нови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.04.05 11:04



ще дам пари, стига да отидат точно за това... иначе мисля че давам достатъчно пари на държавата за каквото и да било (все пак получавам прилична азплата, доста над средната)... само че в замяна получавам какво? кучета по улиците...

освен това, в момента има достатъчно приюти... само че как ще коментираш факта, че "природозащитници" ги разбиват периодично и пускат всички кучета обратно по улиците, или пък другия факт, че когато съответните служби приберат куче, пак "природозащитник" отива, плаща 24 лева и пуска кучето обратно на улицата? тези хора не трябва ли да се наказват също???

иначе си прав де... трябва строги глоби, че даже и затвор за некоректните стопани на домашни животни... а, и много ми е интересно какво ти е мнението за изцепки като на "ева", която ще си пуска злобните псета по хората??? нали имаше някакви закони за намордници и каишки???

Just a genius



Тема Re:Миличък,нови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 11:38



priateljo zaslujavash da te prekaram prez niakoia prozizvolna sofiiska ulica i da te nakaram da iziadesh vsichkite kucheshki laina po ulicata.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 11:39



А, БЕ (трудно ми е да те нарека дори човече), не си ли даваш сметка, че с такава отрова можеш да отровиш и някое дете !!!!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: възмyтeн]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:01



Ами нормалните деца не ядат от земята. Освен това ще се вземат предпазни мерки, разбира се.





Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: leni]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:08



a be ne mi puka kva poroda e mastiata ti i dali uvajavash kuchetata poveche ot horata, za men e vajno pomiarat ti da ne diga shum i da sere samo v tvoeto jilishte a ne po ulicite.



Тема Re:нови [re: Cпaм]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано08.04.05 12:20



Единственото решение е.
1.Да отровим Стефан Софиянски или да го застреляме,след него всички псевдоекоорганизации които лапат кинтите и не решават проблема с бездомните кучета.Че това е печеливш бизнес не е тайна за никой.
Трябва да започнем от хората които позволяват да не се свършва този ад.
Аз обичам животните и гледам кучета но също не желая улиците да са пълни с бездомни кучета и искам да се реши този проблем,че и на мене ми писна.
Но да тровим и трепем кучетата не е решение на проблема.В природата всичко е много просто,след като убиете кучетата пред вас вие отваряте свободна хранителна ниша която се запълва моментално,сиреч идват други кучета храна има в изобилие и започват да се размножават бясно,до кога ще тровите и трепете?За това шут в гъза на всички лапачи нови закони и контрол от обществото,поголовно събиране на бездомните кучета,хуманна евтаназия според закона и задължителните срокове,а не садистично избиване по приютите и цяла европа да ни сочи с пръст какви сме изроди.Да започнем от хората а не от кучетата.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re: Blakeнови [re: Andrea29]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:21



a mojto se otnasqshe tochno do teb, no qvno ne mogesh da kagesh nishto po vaprosa!



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: xxx]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 12:28



abe ne mi puka ti kvo iskash i dali ti prechat kuchetata, za men e vagno ti da si durgish otrovata v kushti i da vnimavash rachichkite ti kvo pravqt!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторПcиxиaтъp (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 13:26



Ей за това ще има винаги пациенти за психиатриите.....болни мозъци.Как може да се дават "рецепти" за убиство!!! ВИЕЕЕ СТЕ ЛУДИ и то некви си тук самозванци-докторчета и бъдещи такива да си правят експерименти. Ми ако превиша същата доза мога да убия човек бе "хора" Ще отровя комшийката защото не ме оставя по цяла нощ да спя и не искат да я приемат в лудница, ще потроша колите пред блока защото не ме оставят да спя от техните виещи аларми, ще сложа отровата в закуски и ще ги раздам на циганетата по улиците защото ми пречат и ме обират и тн. Нямало бездомни кучета в чужбина - еми няма и да има, но там има не само закони за такива като вас, а и наказания.
Могат и да Ви пречат/ и на мен са ми пречили/, но това не е начин за решаване на този проблем и моля осъзнайте се- пишете неща, които би трябвало да бъдат изтрити незабавно!



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: leni]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 13:40



abe kato vi podbaram i tebe i pomiara ti s edno aramturno jeliazo she vidish ...:)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 13:51



ima i po atraktivni nachini
Slagash v lovnata pushka patron sas zaeshki sachmi i koncentrator i go garmish pomiara ot 1m raztoianie v glavata, gledkata e mnogo krasiva.
Drugia nachin e , zimash edno armaturno jeliazo i go udriash 10pati v glavata s vsichka sila.



Тема Re:нови [re: Blake]  
АвторXux (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:11



"нали имаше някакви закони за намордници и каишки???" - ima zakoni i za troweneto, taka che tolkoz ti si praw s troweneto tolkowa i teq deto puskat kuchetaa koit hapat sa prawi. Wse w gyz.
Prijutiite deto gi ima w BG ne sa prijuti ami lajnarnici. Lichno na mene ako mi wzemat kucheto w prijut i sled nqkolko dena go nqma weche, she pusna ne samo wsichkii kucheta, ami she go i podpalq s wse horata wytre.
Kato ne te kefi kak dyrzhawata ti harchi parite - oplakwaj se na dyrzhawata - imash i prawo na glas. Kuchetata nee sa ti winowni.
I btw, twa koj kolko golqma zaplata pecheli nqma nikakwo znachenie. Ako shte milqrdi da pechelish - twa ne ti dawa poweche prawa.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:14



Az predlagaam 9mm dupka m/u krakataa ti, da zabrawish shto e twa chekijka .



Тема Re:Миличък,нови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:16



Kwo zhelqzo be :P Ti lud li si ? She te zakolq z goli ryce - po she mi e kef :P Obadi mi se po maila - ostawih go.
Chudq se shto wsichki imat takiwa golemi usti, ma gi e shube da se razqsnqt kato horata (ne po forumi). Wse pak - ostawih si addresa.



Тема Re:Миличък,нови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:18



Da qm gowna kato tebe li ? Nqma da stane - predpochitam kucheshki da qm - po chisti sa .
Ako mozhesh da me nakarash - dawaj. Ma ne moesh shtoto si typo smyrdqshto lajno. Chudq se majka ti kato te e izsrala dali si e izbyrsala gyzy sled towa :P



Тема Re:Миличък,нови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:20



bau



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:22



buh



Тема Re:Миличък,нови [re: Xexo]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 15:43



Е ако имаше поне малка неравност в полирания си мозък, щеше да забележиш, че и аз съм си оставил моя. Че и кюто.





Тема Re:Миличък,нови [re: Andrea29]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано08.04.05 16:00



Andrea29, затвърждаваш мнението ми изказано по-горе/че си тъп/.
И защо не завря муцунката на оная "скумрия"в купчинката на любимеца и?
Защото знаеш,че може да се защити,нали?И теб те хвана шубето,нали?

П.П.Абе ти отрови кучето ми и тогава жив ще те одера!




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 16:37



Всичко това както е описано е точно, само една поправка като заредиш ловната пушка си я завираш ОТЗАД и натискаш спусъка. Гледката ще е по-вълнуваща Ако няма голям резултат се довършваш с арматурното желязо



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: xxx]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 16:55



Da , shte vidq kak si sabirash zubkite po zemqta i kvichish kato nedoklano prase!



Тема Re:нови [re: ASSASSlN-1]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 17:19



Edno umno mnenie. Samo s ewtanaziqta ne sym syglasen - nqma nuzhda ot neq (w cqla Ewropa nikoj ne ewtanazira bezdomnite kucheta, ii pak nqma po ulicaata - znachi mozhe da stane nqkak si). Ma pyrwo trqbwa da se postegne kontrola za towa kak horata si wzimat kuche - ako horrata wzimaha kucheta ot prijutite mozhe bi shteshe da ima po malko beezdomni kucheta. I da iima kontrol nad tezi koito si wzimat kucheta. Da nqma takiwa deto si zaarqzwat kuchetaata po ulicata - te sa naj winowni za situaciqta. Wzimash go - gleedash go, ili plashtash qka globa.
Za troweneto ne si struwa da komentira chowek, wse edno da sporish s serialen ubiec shto ne trqbwa da trepe i iznasilwa deca - nqmaa smisyl, prosto se wkarwa w zatwora.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: yyy]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 17:20



Toj sigurno weche q e wrql tam, sled kato tolkowa q obicha



Тема Re:Миличък,нови [re: Xexo]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано08.04.05 17:38



Не мисли, че само ти можеш да стреляш. Ние от другия фронт сме с поне една идея по-умни от вас....и имаме две мишени-едната ТИ другата Песа ти. Глупак!



Тема Re:нови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.04.05 17:39



ами всичко е много просто, пич...
едно е да отвориш приют за 100-тина кучета (както е в Европа), друго е да отвориш за 50 000... нали се сещаш, че дори и да стане, това ще глътне колосално количество пари, които няма откъде да дойдат (друг е въпроса дали има смисъл да се дадат)... така че това е поредното нещо, което не може да се пренесе автоматично от европейската или световната практика в нашия живот... сед бът тру...

Just a genius



Тема Re:Миличък,нови [re: sarsaparila]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано08.04.05 17:41



Първо, жена съм.
Второ не го направих, защото беше суха бабка.
И трето-детето беше до мен.
Абе...ще се вихри война в София с тези кучета , и то скоро.Това няма да го търпим много дълго!!!



Тема Re: Blakeнови [re: leni]  
Автор Andrea29 ()
Публикувано08.04.05 17:48



Абе ще кажа аз, ще кажа.Мъжа ми вече отдавна работи по въпроса...ама как вият кучкарките сутрин като го видят умряло....та чак кеф ми става



Тема Re:нови [re: Xexo]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано08.04.05 18:26



В цял свят кучетата които не са осиновени след 14дни се приспиват,при положение че те нямат нашия проблем - безбройна популация.След като се намалят безд.кучета до разумен минимум тогава може да се правят компромиси.До тогава единственото разумно дело е евтаназия на болни и агресивни кучета а на останалите кастрация,само за сведение при нас една кастрирана уж кучка от екоравновесие вече ражда за трети път.Разбира се че трябва да се затегне и контрола за взимане и одглеждане на кучета.В човешките страни куче се взима само от приют,магазин или регистриран развъдник за дадена порода,всички кучета имат чипове.Така наречените бойни породи кучета като ротвайлер,амстаф,догоарж.и др.се взимат след изкаран испит че имате познания по дадената порода и можете да управлявате кучето.Такива случки като при нас не могат да се получат,като например харесвам женската кучка на съседа пускам моя мъжки,оставам си едно кутре и другите на улицата.И най важното имат право да се развъждат само кучета за шоуизложби и работа,чистопородни и с родословия.Аз например имам развъдник за чистопородни ротвайлери за изложби,продавам кучета с договор,родословия и чип и само на хора по моя предценка,и като дадеш 800 - 1200 евро за куче ще те питам как ще го изхвърлиш на улицата.Всички проблеми са ни в главите и от там трябва да се почне,а отровителите и садистите нищо добро не ги чака.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re:нови [re: ASSASSlN-1]  
Авторзcльжбxйcrxбдфkлxд;флrkйx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 20:00



На помиярозащитниците им е пределно ясно 4е защитават изгубена кауза, 4е вси4ко е въпрос на време, да из4езнат любимите им бълхарници от улиците, няколко си години. Ама като ги 4ета пове4ето от тях са доста малоумни, вси4ките мастии да били гледани в приюти!!! А кой ще плаща, Рокфелер ли???
Щото аз съм против да дам и 1 ст. Който го кефят помиярите да стане спонсор на някой лайнарник. А не да ги кастрират и да ги пускат, И кво трябва само да из4акаме 15- тина години и те сами ще си измрат... Идиотска логика!!!
Има евтино решение:
всеки съвестен граждани да елиминира по един помияр и те ще свършат, ние сме пове4е, няма да устискат
Няма да ви казвам с колата колко съм оправил 4е да не подско4ат някои от психарите
Ако и пострадала мастията не знам кво щяло да стане.... Кво ще стане ма? Най много да ми пръднеш на юрдека! Психопати!



Тема Re:нови [re: зcльжбxйcrxбдфkлxд;ф]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 23:47



Ей това е наистина сериозно мнение! И аз не съм съгласен да дам и една стотинка данъци за помиярите. И защо трябва да храня паразити след като има гладуващи хора????????????



Тема Re:нови [re: зcльжбxйcrxбдфkлxд;ф]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 06:57



Oti n'eba putkaaata majna !



Тема Re:нови [re: joro]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 06:58



Oti n'eba putkata majna



Тема Re:нови [re: Xexo]  
АвторGSXR (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 09:29



Във вашето населено място ти ли го играеш селския идиот???
И що тъй ми се струва 4е си някое културист4е с малка пишка...
Аз с голи ръце туй, аз с голи ръце онуй...
С голи ръце сигурно си най добър в онанизма, най-много практика трябва да имаш в тая област.
А ти си тръгнал да разсъждаваш...
Не се напъвай, 4е ептен ще ти се изпънат гънките на мозъ4ето ти.
Аре бегай при Мара общата (на село не може да си нямате) , пък може да те съжали моми4ето, като ти види мазолите на дясната ръ4и4ка...
КРЕТЕН



Тема Re:нови [re: GSXR]  
АвторXux (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 11:57



Ne me znaesh kyw sym - i kwo se zanimawash s mene - zashtitawaj si kauzata . Znachi, ti she trowish kuche s otrowa ? Shto ne se biesh s nego s goli ryce be intelectualec ? Znachi ti mozhe da si merish silata s kuche, a az ne moga s tebe ?
Ma kwo da ti kazha, takiwa otkloneniq se poluchawaat chesto pri iznasilwane w detskata wyzrast - chudq se tatko ti kolko li ti go e butal za da stignesh dotam.



Тема Re:нови [re: GSXR]  
АвторXux (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 11:59



Probwaj s lithium - ima mnogo dobri resultatii pri nqkoi psihicheski otkloneeniq :P



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: Пиcнa ми]  
АвторXux (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 12:00



S majka si ibesh li se ili prosto q lizhesh, che ima takawa silna duhowna wryzka m/u was ?



Тема Re:зсльжбхйсrxбдфклхд;флrкйхнови [re: зcльжбxйcrxбдфkлxд;ф]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано09.04.05 14:35



Ти от коя лудница пишеш,бе миличък?



Тема Re:зсльжбхйсrxбдфклхд;флrкйхнови [re: sarsaparila]  
Авторcдфrйk;cфrйrk;йcфrkй (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 17:10



Питаш или се интересуваш???
В твойта доску4а ли ти ве4е?
Или сте само женско отделение и не можеш да се вредиш като докарат краставици???
Напълно те разбирам.
Да няма кой да ти изстърже сиренето от курабията тва си е трагедия!
Мдааа, и води до изкривяване на мисленето.
То е взело да ти ли4и ве4е.



Тема Re:зсльжбхйсrxбдфклхд;флrкйхнови [re: cдфrйk;cфrйrk;йcфrkй]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано09.04.05 19:11



А!За краставици не бях се сетила,щот не ми се е налагало.Ама виж явно на теб ти се е налагало и за това ги разбираш тези работи.
ААААААААА,ти затова ли само за краставици и стъргане на сирене говориш?
Няма нищо миличък,недей да плачкаш ами кажи в коя лудница си,за да ти донеса краставици.Цял чувал ще ти донеса.Та да имаш и за другата седмица.



Тема Мисля си че до 1-2 годининови [re: Пиcнa ми]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.04.05 21:43



проблема с кучетата ще се реши.
Ще изчезнат уличните кучета.
Собствениците на кучета ще се научат да си водят любимците с повод и наморник.
И ще се научат да ринат лайната на любимците си.
Щото след 2 години влизаме в Европа.
С пумиряи и лайняни тротуари ще ни е по трудно да влезнем.
Не че само кучетата са проблем де.
А между другото, ще намалеят кучешките тении.
И ще се затрудни работата на медицинските изследователи - щото най подходящите за опити животни, след плъховете са кучетата.

Е и тровенето на пумияри ще бъде наказуемо, ама няма да ги има.

Bеer? Mоre?




Тема Ха дано си правнови [re: bira_more]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 21:58



:)



Тема Re:нови [re: зcльжбxйcrxбдфkлxд;ф]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано09.04.05 22:08



Че не трябва да има бездомни кучета това е факт.Ако тези пари които бяха усвоени за намаляване на безд.куч. бяха използвани по предназначение до сега нямаше да има едно куче на улицата.Обаче те отиват в бездънните джобове на кметове и общинари.Само една идиотска нация може да избива животни по улицата.Мен също не ме кефят толкова много кучета из София,но такива като тебе дришльовци и садисти с удоволствие ще им строша ръчичките,което впрочем вече съм правил,както виждаш не пиша анонимен и не се притеснявам от комплексарчета скрити анонимно зад клавиатурките.Като си толкова бабаит ела и с удоволствие ще ти пръдна къде кажеш,ако можеш.Освен на тел.в уебсайта можеш да ме търсиш и в офиса на Джеймс Баучер №87.комплексарчета избушени.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re:нови [re: ASSASSlN-1]  
Авторcдфkrxйcфrйcфrkйrйkcдrйk (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 12:41



Ти ли си най големия men тъдява???
И за теб ще се намери майстор.
Нали знаеш, всеки кръстник си има кръстник...
...Бог създаде хората разли4ни, (Самюел) Колт ги направи равни...
И най голямата мутра не издържа на бренеке...
Доста от тях с голямо у4удване преоткриват тоз природен закон за себе си.
Една бурма в главата и 4ао, ако ще да си на Шварценегер батко му.
Тъй 4е не се надувай много някой да не ти спусне въздуха, Въздухар!
КРЕТЕН




Тема Re:нови [re: cдфkrxйcфrйcфrkйrйkc]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано10.04.05 18:31



не бе цървуланчо,изглежда ти си най големияскрит анонимно зад мишуето и трепейки безобидни животинки.като си толкова голям вземи един колт и се пробай.по добре една година като лъв отколкото сто като мишуе като тебе.айре бегай мама да ти обърше сополките

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема А бе убиецонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.04.05 18:51



Няма да те търся.
Бая кучета съм им скъсил живота - за медицината.
Ако се разминем и ти си водиш твоя пумияр на каишка и с наморник - ми аз нямам разправия с теб.
Ако твоя пумияр се издриска на тротуара - пак нямам разправия с теб - имам с общината, коато ти позволява да цапаш тротуарите.
Е ако твоя пумияр ме нападне - тогава ще тръгна да го трепя. А ако ти го защитиш - демек защитиш нападението му срещу мен - ми и с теб ще се разправяме. Който оцелее. Ако ме утепеш - ще си горд че си утепал, човек който се е опитал да се защити срещу песа ти. Ако те утепа - може би ще се наложи да те лежа като за човек.
Както дойде.
Аз реагирам на директни заплахи
Ама до сега моя опит показва че пумиярите и техните господари бегат.
Нещат война на смърт.
Може би са по умни от мен.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мисля си че до 1-2 годининови [re: bira_more]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 20:54



Direktno she se zabranqt opitite wyrho kuchetata - slawa bogu .



Тема Прав синови [re: Xexo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.04.05 21:30



ама също така ако пумияра дето го водиш, се издриска на тротуара или в градинката, и ти не почистиш лайната му, ще платиш добра глоба.

Само едно искам да те питам - ти лично как мислиш кое е по добро - да има кофти ред, или всеки да налага своя собствен ред колкото може и до където може?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор oxyuranus (непознат )
Публикувано11.04.05 06:13



Много е лесно - купуваш една опаковка, т.е. две скатули "Sintrom" от коя да е аптека за около 4-4.50лв и 1-2 наденици тип "кучешка радост" ;) Нарязваш наденицата на парчета по 4-5 см и във всяко поставяш по 2-3 таблетки. Хвърляш парчетата едно по едно на псето, така че да ги изяде всичките. Прибираш се и нямаш повече проблеми :)

"Sintrom"-ът е силен антикоагулант, използва се като лекарство при тромбофлебит, а в количества от 10 и повече таблетки предизвиква вътрешни кръвоизливи и смърт. Противоотрова е витамин "К", но едва ли някой ще заведе помияра на лекар и ще му поставят правилната диагноза навреме. А уличните кучета обикновено се страхуват да не им вземе някой храната и за това гълтат парчетата месо без да дъвчат, така че няма опасност гадината да усети таблетките и да не ги изяде.

Прочетох и някои от другите съвети. С отрова за мишки също става, но е по-сложно да я намериш, а и е по-слаба. Това с топлийките е пълна глупост, смилат се в стомаха от солната киселина и псето най-много да получи колики и да лае още по-силно.

Хайде, успех в начинанието и не забравяй да се похвалиш с резултата ;)



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор oxyuranus (непознат )
Публикувано11.04.05 06:18



Няма такова нещо :) Повечето инсектициди са на основата на фосфороорганични нервнопаралитични отрови, подобни на зарина, зомана и VX-газовете. Само че са доста разредени и трябва по-голямо количество, а и имат силна специфична миризма, която всяко куче би усетило.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: oxyuranus]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 08:51



Отровата за мишки (поне тази, която имам) също предизвиква вътрешни кръвоизливи. Предполагам, че тя и лекарството имат една химическа основа. И не е никак сложно да се намери - във всяка аптека я има.





Тема Re: Прав синови [re: bira_more]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 10:34



Razbira se che she si plashtat - ili she si chistqt - towa e normalno. No i da trepesh kucheta s otrowa she se globqwa, i to po qko (w Franciq edin takyw go nabutaha w zatwora naskoro). Katro ostawim nastrani kuchetata, koito ne sa winowni za tazi situaciq - nali taq otrowa mozhe nqkoe lape da q lapne.
Inache az predpochitam da ima kofti red - shtoto ako wseki se oprawq kakto mozhe - koj she opredelq koe e redno i koe ne ?



Тема Re: Прав синови [re: bira_more]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 10:37



Btw, pomiqra ne e winowen za drishnqta - winowni sa sobstwenicite mu. No teq deto trowqt i strelqt po kuchetata s nishto ne sa po dobri - dori sa mnogo po zle.
I kakwa e taq maniq w BG che kato wleznem w EU edwa li ne wsichko she se reshi ... Do kat ne se promeni mantaliteta na horata - nishto nqma da se reshi. Trqbwat pone oshte 20 godini ...



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: oxyuranus]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 10:41



Chudq se, ko she stane ako na Blake lapeto gi napyha tiq neshta w ustata si



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.04.05 10:45



ейй, много сте загрижени за моето семейство... благодаря за което...
страшна работа...
нищо няма да стане, щото няма да ги налапа...

но виж ако помиярите пред блока му направят нещо, лично ще ги обеся на дървото пред блока, обещавам!!! даже ще си направя и снимки после пред трофеите...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 11:39



Ot kyde znaesh che nqma da gi nalapa ? Ot kyde si tolkoz siguren ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 11:43



Znachi, she si otmyshtawa na kucheta ? Brao be, ti ne si li razbral che otmyshtenieto e neshto chisto choweshko - kuchetata ne go razbirat.
Ne moga da shwana, kak mozhe da ti dojde na ykyla che kuchetata she nahapat deteto ti, pa da ne ti dojde na ykyla che mozhe da se natrowii s otrowata deto syseda ti q e hwyrlil na ulicata.
Znachi, mozhe bi nqmash nishto protiw narkomanite deto si hwyrlqt spriincowkite po zemqta - deteto ti taka i taka nqma da se nabode - to nee bara nishto ot zemqta.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.04.05 12:00



Чакай сега, не намесвай наркоманите, сульо и пульо... (като гледам и за наркомански истории си светнат, ама не клкото трябва)... в момента коментираме кучетата, по-точно тези бездомните... не съм казал, че наркоманите не ми пречат също (е, в нашия квартал нямаме такива проблеми, за радост)...

А ти какво, да не искаш да кажеш, че ако кучетата пред блока ми нападнат детето, аз трябва да отида и да ги почерпя??? но уей, пънк!!!

а, и още нещо да добавя (почти по темата).. вчера гледах някакво повторение по "Господари на ефира" - някакъв се оплакал, че му прибрали домашното куче (овчарка) и го убили същия ден... честно казано, постъпили са неправилно от кучкарника, но според мен монетата и има друга страна - за да го приберат това куче (че и да го убият веднага дори), най-вероятно:
* кучето се е разкарвало безстопанствено - май имаше закон за едни каишки и намордници - ако стопанина си беше спазил закона много ми е чудно как точно щяха да му го приберат от ръцете
* кучето се е разкарвало НАИСТИНА БЕЗСТОПАНСТВЕНО - как така стопанина му изобщо не е забелязал, че му отнасят кучето???
* за да го убият веднага, кучето явно е било доста агресивно - иначе не мога да си обясня защо са го направили...

може и да бъркам, ама според мен половината вина в случая си я носи стопанина...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.04.05 12:01



и как стана така, че както никой не се интересуваше от мене и семейството ми, изведнъж станахте много загрижени???

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 12:16



Che to na tebe wsichko ti prechi be. Wzemi se grymni togawa - taka she si spokoen.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 12:19



I ne mi otgowori - zashto si siguren che deteto ti ne mozhe da lapne otrowa postawena za kuche ? A mozhe bi nqkoe drtugo dete mozhe da q glytne. A mozhe bi nqkoj ot tiq otworenite s pushkite kato strelq po kuchetataa w centyra na grada - mozhe da narani nqkoe dete syshto ? Ne e li tochno tolkowa neotgoworno da hwyrlqsh otrowa po ulicite kakto i da hwyrlqsh sprincowki ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.04.05 12:21



такааа, искаш да кажеш, че на тебе не ти пречат наркоманите, престъпниците и прочее? айде не ставай смешен, да не ти препоръчам аз на тебе да ходиш да се гръмнеш...

а кога ще се научите да говорите аргументирано и спокойно и ще престанете с личните нападки? или веднага щом нещо не ви отърва, юруш със сопата... що за възпитание е това вашето не мога да разбера?

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 12:27



Ako kucheto e bezstopanstweno - dobre che sa go pribrali. No nqmat prawo da go ubiwat - dori i da e agresiwno. Za twa sa profesionalisti. Ima globi, ima sydilishta za tiq neshta. Koj mi garantira che i mojto nqma da go wzemat za "zlo" ? Sega, trqbwa li az ako mi priberat kucheto da podpalq prijuta za otmyshtenie i da izbiq tiq det sa w nego ? Po twojta logika - da ...
Mislq che w edna ciwilizowana dyrzhawa, ima drugi nachini da se reshawat problemite...



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.04.05 13:33



извинявай, коя е моята логика??? май нещо говорим за неща, несъвместими и несравними по никакъв начин... не мога по никакъв начин да се съглася, че живота на едно куче се изравнява като стойност с живота на 4-5 човека и сградата в която се намират... а моята логика е такава, че поставям човешкия живот над жалкото съществувание на едни паразитни същества, чиито място не е там, където се намират (знам че не са виновни те, но тези, които уж ги защитават, не си мърдат пръста по никакъв начин за да решат проблема им... само с лаене нищо не става за съжаление)...

а ако хванат твоето куче, повярвай ми, явно има защо... най-малкото от другата страна на каишката е нямало никой (ако е имало каишка изобщо)... иначе както споменах вече (!!!) и аз не съм съгласен с момента, че са го убили веднага... ама това май убягна покрай заяждането...

благодаря за вниманието

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 14:12



Be qwno ne postawqsh mnogo wisoko choweshkiq zhiwot, sled kat si gotow da hwyrlqssh otrowa po ulicite. Twa naj malkoto e nesyobrazqwane kym decata koito mogat da q glytnat taq otrowa. Da ne goworim za okolnata sreda i za tow kwo she stane ako wsichki pochnat da hwyrlqt otrowa. Kato se pritesnqwash tolkowa mnogo za choweshkiq zhiwot - misli za posledicite ot aktowete si.
Problemyt s kuchetata ne e problem samo na tezi koito gi zashtitawat, mi e problem na cqloto obshtestwo - kojto trqbwa da se reshi po ciwilizown nachin.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 14:15



Iskam seriozno da te popitam, po kakwa logika postawqsh choweshkiq zhiwot nad zhiwota na drugite zhiwotni ? Da ne bi towa che si po inteligenten da te prawi po wizh (twa s inteligentnosttaa e otnositelno w twoq sluchj de:PPP)



Тема Re:Daj primeri!нови [re: joro]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 15:25



Za da ne si golosloven q gaj primeri po meseci na kolko gladuvashti hora kakvi sumi si dal!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.04.05 15:41



веднага получаваш сериозен отговор - по-скоро контра-въпрос: колко вида живи същества (освен човека) познаваш, които са склонни да застрашат собствения си живот и/или животана собствения си вид, за да спасят живота на друг вид...

малко сложно и объркано стана, ама давам прост пример - ако една кучка има кученце, и в дадена ситуация трябва да избира чий живот да спаси - на кученцето си или твоя, кой ще спаси според тебе???

ето по тая логика поставям моя (и на другите хора) живот, над живота на всички останали... просто и ясно. това е основен природен закон (за съхранение на вида, ако не си наясно), който никой освен човека (за съжаление) не нарушава...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 15:53



Znachi w krajana smetkaa ne si tolkowa razlichen ot edno zhiwotno koeto zashtitawa zhiwota si . Merci che si go priznawash, wsyshtnost ti imash tolkowaa prawo da zashtitawash zhiwota si kolkoto i edno kuche - napylno si praw.
Btw, za da ti otgoworq, qwno ne si naqsno s zhiwotnite - ako se informirash she widish che ima mnogo zhiwotinski widowe koito sa gotowi da si zastrashat zhiwota za da spasqt decata si. Dawam ti primer s swrakata koqto kato i napadnat gnezdoto se opitwa da otwleche wnimanieto na hishtnika s krqsyci - dori da znae che ne mozhe da pobedi.
Pri wylcite e abasoliutno syshtoto - cqlata glutnica shte se bie za da spasi mladite. Kuchetata sa 100% wylci ako ne si naqsno - dori da izglezhdat razlichno. Geneticheski ne mozhesh da otdelish kucheto ot wylka. Ma twa nqma nishto obshto s toq razgowor.
Az pyk si misleh che tochno shtoto se wzimame po inteligenti ot zhiwotnite bi trqbwalo da se dyrzhim kato takiwa. Ne mi otgowori za otrowata ... i kak tolkoz si siguren che nqkoe detence (choweshko), nqma da si q pyhne w ustata ...



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:02



Лелееее Вие двамата ме разбихте цял ден спорите и за какво???? Няма никой да отстъпи и да си промени мнението по въпроса Искам тая тема да изчезнееее, че ми писана от простотия и садизъм.

Иначесъм твърдо зад теб Xexo




Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.04.05 16:11



явно пак не си разбрал какво съм написал, или четеш между редовете...

Btw, za da ti otgoworq, qwno ne si naqsno s zhiwotnite - ako se informirash she widish che ima mnogo zhiwotinski widowe koito sa gotowi da si zastrashat zhiwota za da spasqt decata si. Dawam ti primer s swrakata koqto kato i napadnat gnezdoto se opitwa da otwleche wnimanieto na hishtnika s krqsyci - dori da znae che ne mozhe da pobedi.
Pri wylcite e abasoliutno syshtoto - cqlata glutnica shte se bie za da spasi mladite. Kuchetata sa 100% wylci ako ne si naqsno - dori da izglezhdat razlichno. Geneticheski ne mozhesh da otdelish kucheto ot wylka. Ma twa nqma nishto obshto s toq razgowor.


Напротив, има много общо, това което казваш, го казах в предния постинг - точно исках да наблегна на факта, че вълците защитават вълчетата си, свраките - сврачетата, кучетата ще защитят кученцата си. Само ние, човеците, не защитаваме децата си, а бездомните кучета... хитро, а? Така написано в прав текст предполагам ще го асимилираш вече... от това по-антиприродно поведение - здраве му кажи...

а за децата и отровата - някой да е казал, че ще я хвърлям наоколо??? Ако въобще се наложи да го направя, предпочитам кротко да подам "вкусната хапка" директно в устата на животното, най-малкото за да съм сигурен, че ще свърша работата...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
Авторyyy (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:23



ООООООООФФФФ Стига де ! Не ти ли писна вече?
И защо винаги намесвате в темата и свързвате кучетата с децата?
Кой квото си го кефи това ще гледа. Най-добрия вариант е съчетанието и на двете. Всеки родител ще избире детето си пред кучето много ясно. Както и детето си пред друг човек.
Тези който обичат животните ТЕ НАЙ-МНОГО ИСКАТ ДА НЯМА БЕЗДОМНИ ЖИВОТНИ ПО УЛИЦИТЕ. Защото другите докато вървят - ги прескачат и не им обръщат внимание, то на "кучелюбците"или"кучезащитниците" както им викат ги боли и се чустват виновни по някакъв начин.

Ей от една тема кво станаКато търсиш съвет от лекар тук, никой не ти отговаря, иначе за рецепти за убийство се събраха 1000 мнения.Българска работа.........



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:33



Decata ti ne sa tolkowa zastraasheni ot kuchetata, che da gi trepesh - e tam e razlikata . Ako kuche ti napadne deteto, nqmam nishto protiw da go zashtitish w momenta, ma da si otmyshtawash - ne mi kazwaj che wsichki zhiwotni go prawqt (oswen horata).
Ako kuche dori ne ti e napadnalo deteto - ne wizhdam kakwo zashtitawash. A pa ako kuche te drazni che lae (towa beshe originalniq post) - towa nqma nishto obshto s samozashtita.
Za otrowata - samo fakta che q kupuwash slaga deteto ti w opasnost (syshtoto se otnasq za oryzhiqta)



Тема Re:Миличък,нови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:33



//Chudq se majka ti kato te e izsrala dali si e izbyrsala gyzy sled towa :P

Za moita neznam ama ti moje da proverish tvoita maika kato i izlizesh mirizlivia gaz.Posle moje i da si napravish sefteto na neia ako iskash shtoto sigurno ti omraznalo da se ebesh samo s pomiara si :)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:35



"предпочитам кротко да подам "вкусната хапка" директно в устата на животното" ...

I ne shwashtam shto trqbwa tolkowa gnusno i arogantno da goworish - qwno ne si toq "Genius" za kojto se predstawqsh ... Mislish si mozhe bi che drugite takiwa hitrinki ne mogat da gi izmislqt ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: yyy]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:39



Ot pasiven pederas s razpran gaz kato tebe saveti ne priemam :)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:42



a ti sigurno se ebesh s pomiara si i mu lapash pishkata :)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:54



//Az predlagaam 9mm dupka m/u krakataa ti, da zabrawish shto e twa chekijka .


AZ PUK TI PREDLAGAM DA GO NAVRESH NA MAIKA SI V MIRIZLIVATA PUTKA I DA GRAMNESH :))



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 16:59



Ne, eba samo majka ti w gyzy - wseki pyt kato q sreshna na ulicata



Тема Re: Тъпанарнови [re: bira_more]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:01



Neshto qko si sbyrrkal s zakonite. Imash prawo da se zashtitawash proporcionalno na attackata. Nqkoj ako te napada s nozh - ne moesh da go grymnesh s 9mm revolver. Samozashtitata ne ti dawa prawo da ubiwash. Sbyrrkal si maj Texas s Ewropa.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:02



Ti si bil golqm intelekt be . Predlagaj si - taka i taka nikoj ne ti prechi. Dokat ne poprechish na obshtestwoto - she te butnat na 4km (akoo ne si tam weche)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:20



abe ti putka prez jivota si ne si vidial , dai ako iskash pone da razbresh kvo e da te ebe kur i da ti tegla edin tek.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:23



ok



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:23



Znachi si aktiwen a ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:28



neznam ama ti mai si pasiven :)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:30



Ela da me probwash . Ako ti stawa weche pishkata



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:36



siguren sam che si si darpal ot neta mnogo putki ama osven putkata na maika si edva li si ebal drugo :).Po nagore i na maika ti sam obarnal vnimanie mojesh da prochestesh :)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:40



Tebe kato gledam mozyka ti ne stiga dostatychno za da kazhesh neshto drugo oswen "gyz" i "majka". Kazah ti - nedej da stoish pred Internet samichko - nqkoj pedophiil she te podhwne, pa wse pak si oshte detence i trqbwa da se pazish



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:40



she zeme da ti haresa mnogo i togava niama da ima ottarvane ot tebe , chak deca moje da poiskash da ti prava :)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.04.05 17:41



Стига си му отговарял, виж че само се превъзбужда от вниманието ти .

(пък и постоянно вдигате темата )

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:43



ok spiram kvo da si guba vremeto s bokluk kato tebe...



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:44



Abe znae li chowek - wsichko trqbwa da se opita w toq swqt. Pa i kwo tolkoz - she prezhalq zadnika si za da ti pozwolq da ebesh za pryw pyt w zhiwota si. Trqbwa da mi blagodarish - inache cql zhiwot she ima da si klecash dqsnata rrychichka



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:50



takav strashen intelekt kato tvoia ne biah vijdal, napavo sam porazen
otkazvam se da pisha ti pobedi :)



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:53



Merci che si priznawash... Ajde, priqtno prekarwane po "rent-a-kurva" siteovete



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:54



Shto be - nali iskashe da me ebesh ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: dma]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:56



Mi neka se wyzbuzhda be - da si trenira patkata. Inache s kwo she me ebe



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:58



ami mercy.
puk i osven che sam porazen ot intelekta ti i mnogo me e strah ot tebe zatova poveche niama da pisha :)



Тема Re: А бе убиецонови [re: bira_more]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано11.04.05 17:58



Нямам притеснения и никога не връщам назад.Щом е в интерес на медицината браво на теб,все пак хората са по важни.То и Менгеле е направил чудеса в интерес на медицината.Едно е на опитната маса друго е по улиците като диваци.Не защитавам бездомните кучета а начина по който ги тровят и трепят разни ентусиасти,има си организации за тази работа.Мойте кучета са чистопородни ротвайлери за шоуизложби,перфектно обучени не проявяват агресия към хора и животни.Пътувам по цяла европа с тях и печеля призови места.По тази причина те никога не дрискат по тротуарите и винаги си нося пликчета с мен за да им събирам даровете.Също по тази причина са достатъчно скъпи,че сравнен с тях помиара си ти.Не е нужно да ме търсиш в уеб страницата ми има актуални телефони обади ми се и ще дойда,но няма да те давя в море от бира а ще те удавя в една халба.Ще вземе да излезе че не съм по умен от тебе.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:59



I ti si se nawil da ebesh bokluci ? Brao be ... Pa ako iskash spiraj - nikoj ne te e kanil taka i taka ... . Az samo si predlagah uslugite, che kato te gledam prashtish ot zhelanie da ebesh neshto - sled kat si gotow da si pyhnesh patkata w pyrwiq bokluk



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 18:01



Shto te e stah be - nali iskashe da me ebesh ? Q se osyznaj - ili te e stah ili iskash da si mushkash patkata pod pyt i nad pyt.



Тема Re:Миличък,нови [re: xxx]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 18:02



Ne be, az sefteto iskam s teb da si go naprawq - passivno



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.04.05 18:06





Не ме разсмивай, че тази е тема е такава помийна яма, че предпочитам да няма усмивки в нея .

167!

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: dma]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 18:10



Usmiwkite sa za tiq deto rysqt pomiite - shtoto mnogo im se iska da mi ibat gyzo (nenam zashto). Az samo si predlagam uslugite shtoto sigurno imat takiwa stranni idej zaradi libsa na nqkoi hormoni. Toku wizh edno dobro sym naprawil.
Edinq dori si pyha huja po bokludjijski kofi, chak tolkowa mu se e prishtqlo - posle se chudim shto tichat sled kuchetata ... kato nqma kwo da ebesh - na wsichko nalitash



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.04.05 18:14



Анджък, айде, че трябва да изкарвам хапач на разходка . Да идем да нападнем някой, че днес не е ял човешко месо

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: А бе убиецонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.04.05 09:22



пич, знаеш ли, щеше да е много добре, ако ти работеше сайта дето толкова много го рекламираш

Just a genius



Тема Re: А бе убиецонови [re: Blake]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано12.04.05 09:48



мамка му и американски сървър прост,пак се е скапал,за всички мераклии на тел.0887824349.а сайта трябва да тръгне всеки момент поне така ми пишат тия ам.тъпанари.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re: Ако ти лаят в 4 часа посред нощ, ще имаш пълнонови [re: ****]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:35



Нещо не си разбрал.
Не ми пречи лаещата овчарка.
Пречите ми вие.
Къде да се обадя да ви приберат?



Тема Re: Иди да се разлаеш посред нощ в Швейцария илинови [re: ProBily]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:40



Напълно съм съгласна с теб.
Моля те, обади се където трябва да приберат "Писна ми". Отговаря напълно на твоето описание. Смърди и пръска гадости около себе си и по нас.
"Писна ми" затова пише тук - в медицинския форум. Неосъзнато търси помощ. Помогни му.



Тема По-добре виж тукнови [re: Пиcнa ми]  
Автор Kpeйз (DANGEROUS)
Публикувано14.04.05 14:28





Topsi i Dara


Тема Re: А бе убиецонови [re: ASSASSlN-1]  
Автор ZiNaldo® (Real de M.)
Публикувано14.04.05 15:06



Еееех как ме подведе......

Абсолютен нещастник си ти , мишка нещастна

" Знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем "


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Mдaaaa]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 22:40



Ако ми попадне един такъв ИДИОТ като тебе насаме, на драго сърце ще му извия врата така,че никога повече да не си отваря устата на тая тема.След като толкова ти пречат кучета,защитници и други от сорта , иди да се ГРЪМНЕШ, а не товари пространството с изваращенията си.,мухлъо



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: koko]  
АвторMдaa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 19:36



Ти Бриджит Бардо с пишка ли си, бе Коко???

Ми като толкоз те тревожи съдбата на помиярите, събери поне тези
във вашия квартал и си ги наври отзад!

Нека секи такъв ЛАЙНАР като теби да направи същото, и проблема ще се
облек4и донякаде, щото после и вас ще трябва да ви разкараме някаде!

Олигофренски Кретен с Идиота ти Мухъл Нещастен Помияр въри да ебеш майка си в миризливата уста говнясала, Аналноподатлив Лайномет Ебан!!!!!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторjane (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 22:28



iskah da ti pojelaia ti da glatne6 takava karfica, no niama da go napravia. vmesto tova 6te ti pojelaia da stane6 po-dobar 4ovek.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: jane]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 11:53



ква карфица бе??





Тема Re:нови [re: Blake]  
Авторsiamka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 22:15



niama osobena razlika. ako obi4a6 detsata po princip da smiatame li 4e izostavenite i bezdomnite triabva da gi ubivame?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 00:30



Interesno pitane.No i az imam-ako jiveesh v blok i bebeto ti plache neprestanno syseda ti otdolu zadva takava tema,kak shte regirash?Obichsh i detsata,nali?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: r]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 08:55



Stiga ste q wdigali taq tema - nqma nikakyw smisyl ...



Тема Re:нови [re: siamka]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 13:36



поредната проява на кучефилска олигофрения - приравняването на кучето с човек





Тема Re:нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано28.04.05 09:26



то тва всъщност е основния проблем, даже не е приравняване, а поставяне на кучето пред човека... абе... болестно състояние...

Just a genius



Тема Re:нови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 11:17



E, mozhe da e bolestno ma pone ne tezha 150kg ... Kak e shkembeto ? . A dietkata ?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор back_talk (непознат )
Публикувано07.12.06 15:37



Да го убие6?! Човек живеем в 21 век!!! Има специални служби за тази работа-прибират го-кастрират го-намират му стопани


Ами по тази логика и мен ме дразнят 2-3 човека дай да взема да ги убия!
Супер нали?!
Боже, колко мъка има по този свят, Боже!!!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: back_talk]  
Авторlin (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 22:24



http://images05.snimka.bg/000435552.jpg
Ей тоя помияр живее съвсееееем на близо до мен--направо ми се е натресъл на главата.Та не можах да взема решение(то от толкова човешки предложения)с пушката ли да го гръмна или с отрова да го гътна.Па и патроните са проблем-къв точно калибър да са--да го метна от първия път.Отровата--как да я дозирам .Кило ли ?Суха ли да е--да я объркам с нещо ли?
А бе хора---не се чудете когато ви се случи нещо нередно.Всичко в тоя живот е навързано.Най-дребните лоши неща които ви се случват са отговор на вашите действия и думи.
Аз пък не обичам крави--дразнят ме че цапат улицата.И кво

да зареда утре сутринта калашника и заедно с говедара ли да ги почна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.