Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 27.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано28.03.05 21:10



Действай, може и с въздушна пушака да го направиш, а на откачението кучозащитници не им обръшай внимание. И животните убиват невинни души така че сействай и да не ти пука. После кажи как си сърпил работата и и пробеми имало ли е че да знаем и ние когато ни се наложи. Иначе не мен ми е писнало от кучкари и да неможеп да се разходиш в морската градина във варна когато е време за разхождане на кучета или ако искаш да спортуваш( да бягаш) сутри.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Julian]  
АвторMдaaaa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 09:30



Щом ти пре4и хи4 да не ти пука от такива загрижени идиоти, "нехуманно било, не4овешко било, и тем подобни глупости" Ше ги питам ако по цяла нощ не ги оставят да спят и това в продължение на месеци. Олигофрени! Имаше и пред нашия блок един такъв лаещ боклук, по цял ден спи, а като стане 2ч през нощта се сеща да лае, и то без при4ина, всяка ве4ер, с 4асове.
Е не се издържа! Вервайте!
Ама го излекувах.
Сега идиотите ще подско4ат, къв съм бил звяр.
Просто го застрелях, като ку4е дето се казва.
И въобще не ме гризе съвестта, дето някои ще ме пита.
И спя спокойно, МНОГО по-спокойно.
И ако трябва пак ще го направя.
Като няма кой да ти свърши работата трябва сам да си я свършиш.
Природозащитници, екоравновесие, община и други служби дето това би трябвало да е тяхна грижа какво правят? НИЩО! Въртят едни пари.
А защитнииците като им е толкоз мъ4но за бълхарниците да си ги приберат у тях, а не да ги хранят пред блоковете! ИДИОТИ



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Mдaaaa]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано29.03.05 10:36



То наистина ти личи и по-речника колко много мозък имаш , да прав си щом можеш застрелял си го чудя се дали щом някой може да застереля теб защото си по слаб , бавен и не си обучен ???? само защото е по-силен и бърз и т.н.... тук не става въпрос за "природозащитници, екоравновесие, и т.н. става въпрос за това че ти не си никой че да убиваш не става въпрос и някой да ги храни или прибира в къщи-има си места за такива кучета само трябва да се обадиш но да убиваш...
направо ми се повръща от такива СЕЛЯЦИ и малоумни изказвания



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: lightwriting]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 10:43



В тия "места" кво мислиш, че се случва на кучетата?





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Julian]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 10:48



С въздухарката ги жиля редовно. Но с нея освен врабче друго не можеш да убиеш. Сега мисля да си купя няква по-голяма оптика, щото с тая, дето имам, улучвам едва 10% от изстрелите. Живея на високо и е зор да се прицелиш добре.





Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано29.03.05 11:14







Тема С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 11:30



да утрепе куче. С бойно оръжие не смея да стрелям в населено място без причина. Остава само отрова. Стрихнин ако може да се намери отнякъде ще е чудесно. Действа много бързо и животното няма да се мъчи. Иначе, като че ли най-сигурна е мишата. Ще направя няколко кюфтета с нея пък да видим. Дали знаете каква трябва да е дозата за около 20 кг животно? Мишката все пак е под половин кило. Интересно дали може да се намери нещо друго по ветеринарните аптеки (силен инсектицид)



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно силнанови [re: Пиcнa ми]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:36



Инсектицида не действа на друго, освен на насекоми, доколкото знам.





Тема Re: Do hahoto Mdaaaнови [re: Mдaaaa]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:40



Mi daj si adres4eto kato si tolkova erbap...Moga da te polzvam sreshtu hora-pomiqri, shtoto si...Oligofren! /Citiram te, ha-ha-ha!/.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Mдaaaa]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:57



Шефе, как си го затрелял без последствия? Обикновено и във въздуха да стреляш, почват едни дела и се харчат сума ти народни пари, за да ти скалъпят някво обвинение?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.