Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 23.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: lightwriting]  
АвторДokтopa И.T. (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:02



Представям си колко бързо ще си смениш позицията, ако разбереш че детето ти е лепнало нещо не дотам приятно от някоя ходеща зараза, или да ти се върне в къщи с нахапано дупе и окървавени дънки, ама явно нямаш деца още.
Като можело да се зарази от друго място , да не ни пука за опасността от помиярите... Желязна логика !!! Само не разбрах ти мъжки или женски олигофрен си??? А???



Тема Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 14:32



Това че и много други хора са пропищели, означава че въпроса е актуален и не търпи отлагане. И моля те не разводнявай нещата с тъпи коментари. Кат си такъв "природозащитник" вземи един помияр да го гледаш във вас или дари 100 лева на общината. А недейте да крещите навякъде "обществото трябва да ги търпи, обществото трябва да ги храни", да ви еба майката проста!



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: Blake]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 14:40



Не знам коя точно част от това че не съм природозашитник а просто се дразня от селския манталитет и комплексарщината която кара българина да се чуства толкова велик на всички теми даже и да решава и да отнем живот "
без грам да можеш да се изказваш по добре не пиши СЕЛЯНИН а мен няма кой да ме гръмне повярвай защото дори не живея в кибритена кутийка в блок и нямям такива проблеми, а да псува всеки който бърка по кофите също може,видях че и вие можете ок така или иначе няма да ти чета отговорите не се трови да ми отговаряш.



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Дokтopa И.T.]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 14:50



Олигофрен" абе вие друго можете ли като водите разговори и някой не е съгласен с вас освен да обиждате и да псувате??? ето това е селска комплексарщина

успех в клуба все ще остане някой да ви чете СЕЛЯНИ



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: lightwriting]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 16:11



и като не живееш в блок, тва ГРАЖДАНИН ли те прави бе, нещастна отрепко??? много ни порастна работата, а, и сме над тези проблеми... жалък комплексар си ти, и такъв ще си останеш цял живот...

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Пиcнa ми]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано31.03.05 16:11



Прав си отчасти, ама гледай какво се завихри около твоята тема. Та ако искате\или не...\ ще ви разкажа как в в някои страни като Австрия Германия, Скандинавските и т.н. този проблем не съществува. Всеки, който се "сдобие" с някаква гадинка и няма намерение да я "разпложда" понататък, при достигане на половата и зрялост, отива при ветеринара за кастрация или стерилизация. В България тези операции са относително ефтини, защо не се правят никуму не е ясно\ та даже и със собствените си родители трябваше да воювам да си сложат в ред котаците\. Ако на някой му "писне" от животното, което е взел, или са му подарили, не го изритва на улицата, а си го води на сътветното място, а каквво ще се случи по нататък, за бившия собственик е без значение. Ако е по милостив, сам си поръчва и заплаща "приспиване".
Е не че не се изоставят животни понякога, особено в отпускарския сезон по магистралите, или след Великден Зайчета и там подобни гадинки, но в този случай\това е почти изключение\ наистина тихомълком се намесват съответните организации или общината. А по лайна си ходиме и ние и то без
помияри. Та мисълта ми беше, че зависи от всички нас, неможе само общината, никой не може да се оправи с този проблем сам, защото всички ние сме причина за възникването му. Та тези ругатни и псувни в темата са излишни, защото не помагат никому и ставаме още повече за резил. И докато ние се ругаем и псуваме тук, бог знае колко още приплод ще се зачене и навъди, благодарение на българина, а не на общината му. Ако всичките ругатни, особено псувните, също се наплодят... мани, маниииииииии



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 16:50



Ebi sobstvenata si majka prosta!
Edni i sushti otkachalki si spodelqt " opita" v otrovitelstvoto na givotni! A kvo pravi tazi tema V Medicinata ???



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: leni]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 17:10



ако случайно не си чувал(а) повечето лекарства са отрови, както и повечето отрови са лекарства... всичко зависи от дозата... та затова и тука...
и кога ще престанете с генерализациите от рода "отровителство на животни" и прочее? някой да е споменавал за убийства на котки, лисици, тигри или жирафи? не, става въпрос само за кучета, и то за точно определена категория... а щом се отваря въпрос толкова често за едно и също нещо, значи има защо!!!

и кое точно ти пречи да пишеш на кирилица? образованието, манталитета, или криворазбраното природозащитничество???

Just a genius



Тема Re: Темата я пускам само тук и за пръв пътнови [re: Blake]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 17:26



mi shto ne izlekuvash gena si ot fobiqta s malko antifriz, be putjo !

shto pisha na latinica li??? mi, shtoto taka iskam be maloumnik!



Тема Хайде млъквай бе гомньо, темата е пуснатанови [re: leni]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 17:30



за споделяне на опит. твойто мнение се изясни отдавна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.