Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 27.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: мapия]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 09:14



До една седмица ще дойдат да то приберат!

и до два часа кифлата дето го храни ще ходи да си го вземе обратно... говоря за действителни случаи, нашите песове пред блока ги прибират няколко пъти и пак са там... явно са открили телепортацията...

Just a genius



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Пиcнa ми]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 09:16



хаха, Ади е от клиничните случаи, които по цял ден търсят думата "помияр" по форумите, и като я намерят, идват и почват да защитават загубената си кауза...
няма смисъл да спориш с нея въобще, по-добре да пробваш да си говориш с паметника на съветската армия... гаранция ще постигнеш по-добър резултат...

Just a genius



Тема Re: Вина нямат кучетата, а общинарите.нови [re: Пиcнa ми]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 10:34



Тогава защо не убиеш и съседите с чалгата и пияниците ???Май са много по-вредни А знаеш ли колко още болести от мръсни ръце може да пипне "детенцето"??? Хайде стига , има си служби които се занимават с това ти не си никой а и честно казано нямя гаранция че няма да го изяде някое домашно куче това е най-селската възможна постъпка която може да направиш, но честно казано не се учудвам манталитета е такъв за съжаление



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: Blake]  
Автор lightwriting (непознат )
Публикувано31.03.05 10:40



при всяко изваждане се плаща 24 лв. по-добре да си го гледат в къщи, аз не съм "природозащитник" просто ме дразни селския манталитет и комплексарщината която кара българина да се чуства толкова велик на всички теми даже и да решава и да отнем живот
"кифлата "дето теб те е хранила да ти беше дала поне речник и малко възпитание



Тема Като те слушам, най-добре на папата да пиша...нови [re: мapия]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:52



Май тия синекури дето са изяли 3 милиона от бюджета на София и едно куче не са хванали, са за застрелване също!



Тема Брато стига си се пенил! Има проблем и се мъчим данови [re: lightwriting]  
АвторПиcнa мe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:57



И на мен не ми се трепят животни, ама като се е стигнало до там, да оскотеем ние ли?

Вместо да се жлямбиш предложи нещо конструктивно. Ясно е че положението е нетърпимо. Аз ходя на работа всеки ден и бачкам много усилено. И имам нужда от спокойствие удома. Не ми издържат нервите вече! По 3-4 пъти ме будят мръсните помияри!



Тема Re: Do tupa putka na koqto i e pisnalo ot sebe siнови [re: Пиcнa ми oт тъпи пyт]  
АвторLENl (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:08



Da i na nas, tapa putko!!! Ama ti zashto mrazish sebe si?



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: lightwriting]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:11



Yes!!!



Тема Re: Като те слушам, най-добре на папата да пиша...нови [re: Пиcнa ми]  
Авторleni (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 13:15



I tiq deto puskat edna i sushta tema iz vsi4ki forumi /to ne beshe dom. lubimci, vasheto mnenie, napravi si sam, semejstvo i t.n./ sa za OTRAVQNE s antifriz!

Ajde vzemi da smenish plochata!



Тема Re: С въздушна пушка не става - не е достатъчно синови [re: lightwriting]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано31.03.05 13:46



виж кво, я ходи в на майка ти скапаната путка... не ми обяснявай кой е кифла и кой не, ясно?!?
и много добре знам, че е по-добре оная да си ги гледа в къщи, ама не ги, а всеки ден слиза с една кофа помия да ги храни пред блока... както и периодично строи грозни кафези в градинката пред блока... и явно си плаща по 24 лева редовно... ама мен тва не ме грее особено, щото песовете ми тровят живота, а жена ми вече е получила фобия от кучета заради тях... така че не се отваряй много, да не вземе някой да дойде и тебе да те гръмне някой ден...

аман от псевдо природозащитници... замислете се първо за човека до вас, а не за паразитите, които ни заобикалят...



Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.